Setari Cookie-uri

Ce sa cred???

Nu credeam ca o sa ajung sa cer sfatul unor necunoscuti dar toti cei din jur sunt subiectivi. Nu stiu ce sa cred, nu stiu daca imi spune adevarul sau nu. Si poate ma ajutati voi cu parerile voastre. Suntem impreuna de 3 ani, nu am avut pana acum motive sa cred ca ma inseala. Poate mici nimicuri dar atat. Duminca insa m-a sunat o prietena sa imi spuna ca e prin parc cu alta. L-am intrebat di mi-a spus ca da, era dar ca nu e ceea ce apre. Ca e o fosta colega de munca pe care o imprumutase niste bani si se intalnise cu ea sa ii returneze banii. dar totusi! duminca seara, la 22 in parc de mana? Iar eu stiam ca doarme ca il doare maseaua. Sunt confuza nu stiu ce decizie sa iau. Voi ati crede asa ceva?
katia09
Postat pe 10 Iunie 2009 13:13
De la: katia09, la data 2009-06-10 13:13:36Nu credeam ca o sa ajung sa cer sfatul unor necunoscuti dar toti cei din jur sunt subiectivi. Nu stiu ce sa cred, nu stiu daca imi spune adevarul sau nu. Si poate ma ajutati voi cu parerile voastre. Suntem impreuna de 3 ani, nu am avut pana acum motive sa cred ca ma inseala. Poate mici nimicuri dar atat. Duminca insa m-a sunat o prietena sa imi spuna ca e prin parc cu alta. L-am intrebat di mi-a spus ca da, era dar ca nu e ceea ce apre. Ca e o fosta colega de munca pe care o imprumutase niste bani si se intalnise cu ea sa ii returneze banii. dar totusi! duminca seara, la 22 in parc de mana? Iar eu stiam ca doarme ca il doare maseaua. Sunt confuza nu stiu ce decizie sa iau. Voi ati crede asa ceva?


du-l la dentist sa-i scoata maseaua aia
donttouch
Postat pe 10 Iunie 2009 13:25
De la: donttouch, la data 2009-06-10 13:25:29
De la: katia09, la data 2009-06-10 13:13:36Nu credeam ca o sa ajung sa cer sfatul unor necunoscuti dar toti cei din jur sunt subiectivi. Nu stiu ce sa cred, nu stiu daca imi spune adevarul sau nu. Si poate ma ajutati voi cu parerile voastre. Suntem impreuna de 3 ani, nu am avut pana acum motive sa cred ca ma inseala. Poate mici nimicuri dar atat. Duminca insa m-a sunat o prietena sa imi spuna ca e prin parc cu alta. L-am intrebat di mi-a spus ca da, era dar ca nu e ceea ce apre. Ca e o fosta colega de munca pe care o imprumutase niste bani si se intalnise cu ea sa ii returneze banii. dar totusi! duminca seara, la 22 in parc de mana? Iar eu stiam ca doarme ca il doare maseaua. Sunt confuza nu stiu ce decizie sa iau. Voi ati crede asa ceva?


du-l la dentist sa-i scoata maseaua aia


Subscriu
Diavolyta_
Postat pe 10 Iunie 2009 22:04
cu clestele
geo_x
Postat pe 10 Iunie 2009 22:05
totusi dak stii k t minte..ar trebui sa il faci sa inteleaga k u ai nevoie sa stii dc tea mintit si c urmareste sa faca..pt k presupun nu ai de gand sa accepti s fi inselata..asa k cel mai bine ar fi sa t impui si sa ii dai un ultimatum..astfel vei stii dak tine cu adevarat la tine si dak intradevar merita iubirea ta..
crazy_princess
Postat pe 10 Iunie 2009 22:08
De la: crazy_princess, la data 2009-06-10 22:08:41totusi dak stii k t minte..ar trebui sa il faci sa inteleaga k u ai nevoie sa stii dc tea mintit si c urmareste sa faca..pt k presupun nu ai de gand sa accepti s fi inselata..asa k cel mai bine ar fi sa t impui si sa ii dai un ultimatum..astfel vei stii dak tine cu adevarat la tine si dak intradevar merita iubirea ta..


da, cum zice ea.
apoi ii scoti maseaua!
geo_x
Postat pe 10 Iunie 2009 22:22
De la: geo_x, la data 2009-06-10 22:22:04
De la: crazy_princess, la data 2009-06-10 22:08:41totusi dak stii k t minte..ar trebui sa il faci sa inteleaga k u ai nevoie sa stii dc tea mintit si c urmareste sa faca..pt k presupun nu ai de gand sa accepti s fi inselata..asa k cel mai bine ar fi sa t impui si sa ii dai un ultimatum..astfel vei stii dak tine cu adevarat la tine si dak intradevar merita iubirea ta..


da, cum zice ea.
apoi ii scoti maseaua!


dar ai grija sa il doara cat mai tare....
crazy_princess
Postat pe 10 Iunie 2009 22:24
:) Se pare ca s-a rezolvat totul. de fapt chiar era o fosta colega de munca dar s-a intalnit cu ea pentru a imi cumpara un cadou cu ocazia celor 3 ani. Mi-a luat un set foarte dragut de bijuterii de la ea deoarece matusa ei vinde aur. Acum ma simt vinovata:(. Va pup si mericutz!
katia09
Postat pe 11 Iunie 2009 09:29
De la: katia09, la data 2009-06-11 09:29:14:) Se pare ca s-a rezolvat totul. de fapt chiar era o fosta colega de munca dar s-a intalnit cu ea pentru a imi cumpara un cadou cu ocazia celor 3 ani. Mi-a luat un set foarte dragut de bijuterii de la ea deoarece matusa ei vinde aur. Acum ma simt vinovata:(. Va pup si mericutz!
uneori gelozia nu e buna si stii cred ca ar trebui sa comini mai mult cu el si sa ai mai multa incredere in el ca mai tz sa nu descoperi ca te insela intr-adevar si ca sa iasa din beleaua asta pt ca nu vrea sa te piarda s-a vb cu ea ca au fost sa iti ia un cadou tie nu stiu poate n-am drepatate dar te poti astepta la orce in ziua de azi tu trebuie sa inveti sa-l cun cel ami bn sa vb cu el k mai tz sa nu ajungi mai rau si sa regreti anumite chestii
yumy
Postat pe 11 Iunie 2009 09:34
De la: katia09, la data 2009-06-11 09:29:14:) Se pare ca s-a rezolvat totul. de fapt chiar era o fosta colega de munca dar s-a intalnit cu ea pentru a imi cumpara un cadou cu ocazia celor 3 ani. Mi-a luat un set foarte dragut de bijuterii de la ea deoarece matusa ei vinde aur. Acum ma simt vinovata:(. Va pup si mericutz!

Eu ti-as recomanda sa ai mai mare grija la "prietene"...
camelusha83
Postat pe 11 Iunie 2009 09:42
aaaaham. deci scuza de genul "e o colega de munca pe care am imprumutat-o cu niste bani si mi i-a returant in parc duminica seara la ora 22 " nu tine. sa am grija sa n-o folosesc vreodata.
Tazmanian
Postat pe 11 Iunie 2009 09:46
yumy
Postat pe 11 Iunie 2009 09:48
De la: Tazmanian, la data 2009-06-11 09:46:07aaaaham. deci scuza de genul "e o colega de munca pe care am imprumutat-o cu niste bani si mi i-a returant in parc duminica seara la ora 22 " nu tine. sa am grija sa n-o folosesc vreodata.

o poti folosi...daca a 2 a zi ii duci un inel fie si de la butoi..spui ca era distribuitoare de inele...si trebuia sa o tii de mana sa nu fuga naibiului cu inelul
coffeeta
Postat pe 11 Iunie 2009 09:54
De la: coffeeta, la data 2009-06-11 09:54:12
De la: Tazmanian, la data 2009-06-11 09:46:07aaaaham. deci scuza de genul "e o colega de munca pe care am imprumutat-o cu niste bani si mi i-a returant in parc duminica seara la ora 22 " nu tine. sa am grija sa n-o folosesc vreodata.

o poti folosi...daca a 2 a zi ii duci un inel fie si de la butoi..spui ca era distribuitoare de inele...si trebuia sa o tii de mana sa nu fuga naibiului cu inelul
hai cofy ca m-ai facut sa rad acum de dimineatza
yumy
Postat pe 11 Iunie 2009 10:00
De la: yumalai, la data 2009-06-11 10:00:28
De la: coffeeta, la data 2009-06-11 09:54:12
De la: Tazmanian, la data 2009-06-11 09:46:07aaaaham. deci scuza de genul "e o colega de munca pe care am imprumutat-o cu niste bani si mi i-a returant in parc duminica seara la ora 22 " nu tine. sa am grija sa n-o folosesc vreodata.

o poti folosi...daca a 2 a zi ii duci un inel fie si de la butoi..spui ca era distribuitoare de inele...si trebuia sa o tii de mana sa nu fuga naibiului cu inelul
hai cofy ca m-ai facut sa rad acum de dimineatza

coffeeta
Postat pe 11 Iunie 2009 10:01
De la: coffeeta, la data 2009-06-11 10:01:55
De la: yumalai, la data 2009-06-11 10:00:28
De la: coffeeta, la data 2009-06-11 09:54:12
De la: Tazmanian, la data 2009-06-11 09:46:07aaaaham. deci scuza de genul "e o colega de munca pe care am imprumutat-o cu niste bani si mi i-a returant in parc duminica seara la ora 22 " nu tine. sa am grija sa n-o folosesc vreodata.

o poti folosi...daca a 2 a zi ii duci un inel fie si de la butoi..spui ca era distribuitoare de inele...si trebuia sa o tii de mana sa nu fuga naibiului cu inelul
hai cofy ca m-ai facut sa rad acum de dimineatza

yumy
Postat pe 11 Iunie 2009 10:02
De la: katia09, la data 2009-06-11 09:29:14:) Se pare ca s-a rezolvat totul. de fapt chiar era o fosta colega de munca dar s-a intalnit cu ea pentru a imi cumpara un cadou cu ocazia celor 3 ani. Mi-a luat un set foarte dragut de bijuterii de la ea deoarece matusa ei vinde aur. Acum ma simt vinovata:(. Va pup si mericutz!


si s-a scos...bravo lui k te duce ca pe gaina.. treaba ta.eu nu-ti zic cu rautate..dar nu ti se pare ca e trasa de par?? si de ce o tinea de mana?? ...in fine, eu zic sa fii foarte atenta. nu trebuie sa ai incredere chiar asa de mare, nici in el, nici in cei din jur. adik analizeaza obiectiv, daca poti, cine ar avea vreun interes sa te minta, etc..
cristi_nne
Postat pe 11 Iunie 2009 10:20
o tinea de mana?hmmm..cand se duce cu baietii la o bere ii tine si pe ei de mana?lol.si uite asa s-a scos baiatu cumparand repede niste bijeuri motivand ca le-a cumparat de la aia.hai sa fim seriosi.sunt impotriva geloziei nejustificate dar aici e cu totul alta situatie...aici e naivitate din partea ta...incearca sa nu inghiti chiar orice minciuna de dragu' lui.
eu am impresia ca el s-a cam pliktisit.vezi care e situatia,vorbeste cu el mai serios asa.
succes
razz
Postat pe 11 Iunie 2009 13:06
De la: cristi_nne, la data 2009-06-11 10:20:19
De la: katia09, la data 2009-06-11 09:29:14:) Se pare ca s-a rezolvat totul. de fapt chiar era o fosta colega de munca dar s-a intalnit cu ea pentru a imi cumpara un cadou cu ocazia celor 3 ani. Mi-a luat un set foarte dragut de bijuterii de la ea deoarece matusa ei vinde aur. Acum ma simt vinovata:(. Va pup si mericutz!


si s-a scos...bravo lui k te duce ca pe gaina.. treaba ta.eu nu-ti zic cu rautate..dar nu ti se pare ca e trasa de par?? si de ce o tinea de mana?? ...in fine, eu zic sa fii foarte atenta. nu trebuie sa ai incredere chiar asa de mare, nici in el, nici in cei din jur. adik analizeaza obiectiv, daca poti, cine ar avea vreun interes sa te minta, etc..


De acord, inteleg totul ,ai putin tinutul de mana. Dar cand ati implinit 2 ani ti-a cumparat vreun cadou?
Kathara
Postat pe 11 Iunie 2009 13:54
Da am sarbatorit intotdeauna ziua noastra. Si acum poate ca e ca el, poate nu , dar suntem fericiti impreuna si nu am banuit niciodata pana acum ca ma inseala. oricum o sa fiu mult mai atenta sa vad. Probabil daca ma inseala un mesaj macar trebuie sa primeasca. Asta e, daca ma minte poate o sa aflu adevarul. si daca chiar ma inseala asta e, altul. Din dragoste nu mor decat nebunii ce se arunca de pe bloc.
katia09
Postat pe 11 Iunie 2009 17:12
De la: katia09, la data 2009-06-11 09:29:14:) Se pare ca s-a rezolvat totul. de fapt chiar era o fosta colega de munca dar s-a intalnit cu ea pentru a imi cumpara un cadou cu ocazia celor 3 ani. Mi-a luat un set foarte dragut de bijuterii de la ea deoarece matusa ei vinde aur. Acum ma simt vinovata:(. Va pup si mericutz!
bijuteriile nu se"cumpara"in parc,si de ce se tineau de mana ???
o_inima_pustie
Postat pe 15 Iunie 2009 12:46
clar te inseala...uh ce penibil
pamela_1
Postat pe 15 Iunie 2009 12:51
e bine cind se termina cu bine
pamela_1
Postat pe 15 Iunie 2009 12:52
Haide mai cu tampeniile astea! Cum sa se intalneasca cu O FOSTA COLEGA in parc!??? La ora 22 noaptea?? Ori e tont rau ori e foarte destept..se pare ca are si banuti suficienti cat sa se acopere..si se pare ca ii pasa si vrea sa te pastreze si pe tine..e vreun copil de 20 de ani sau de ce se intalneste in parcuri la 22 noaptea cu colege?? Iar fata care ti-a spus, a vazut bine ca se tineau de mana sau acum "parca" nu-si mai aduce aminte? Eu ti-as recomanda muuulta grija...
liliana2005
Postat pe 16 Iunie 2009 23:25
nu chiar 20:D are 25 de ani. Nu stiu ce a fost in capul lui si nici ce este acum. oricum intr-o luna ne mutam impreuna si probabil atunci o sa pot sa imi dau seama daca chiar ma inseala sau poate chiar a fost atat de tampit incat sa nu isi dea seama ca face ceva rau. Are un cartonas galben, a 2a oara este eliminat. Oricum mercicutz tuturor .
katia09
Postat pe 17 Iunie 2009 17:29
De la: katia09, la data 2009-06-17 17:29:04nu chiar 20:D are 25 de ani. Nu stiu ce a fost in capul lui si nici ce este acum. oricum intr-o luna ne mutam impreuna si probabil atunci o sa pot sa imi dau seama daca chiar ma inseala sau poate chiar a fost atat de tampit incat sa nu isi dea seama ca face ceva rau. Are un cartonas galben, a 2a oara este eliminat. Oricum mercicutz tuturor .


Stai linistita, daca vreodata vei afla ca de fapt a mintit si facea altceva, n-ai pierdut nimic. Oricum nici o femeie n-are nevoie de asa ceva si o sa te detasezi relativ usor pentru ca o sa te gandesti ca n-ai fost tocmai oarba. Te pup si sper sa fie asa cum spune el, sa fi actionat din prostie si nimic altceva.
liliana2005
Postat pe 17 Iunie 2009 23:06
Eu zic ca daca o sa va mutati impreuna si chiar te insala, sigur il va da de gol vre-un mesaj, vre-un bip de pe vre-un numar ciudat.
Tu tre sa fii f atenta dar sa nu il faci pe el sa simta nimic pana nu esti ff sigura ca te insala si abea apoi sa-l dai pe fata,
Daca te sesisezi doar cand ai vagi banuieli, te va intoarce cum te-e intors si acum cu faza cu colega, parcul, si ora 22!

bafta!
pisicuta_trista
Postat pe 17 Iunie 2009 23:17
De la: katia09, la data 2009-06-17 17:29:04nu chiar 20:D are 25 de ani. Nu stiu ce a fost in capul lui si nici ce este acum. oricum intr-o luna ne mutam impreuna si probabil atunci o sa pot sa imi dau seama daca chiar ma inseala sau poate chiar a fost atat de tampit incat sa nu isi dea seama ca face ceva rau. Are un cartonas galben, a 2a oara este eliminat. Oricum mercicutz tuturor .
eu ii dadeam cartonas rosu.
dana_maria13
Postat pe 18 Iunie 2009 00:07
De la: katia09, la data 2009-06-10 13:13:36Nu credeam ca o sa ajung sa cer sfatul unor necunoscuti dar toti cei din jur sunt subiectivi. Nu stiu ce sa cred, nu stiu daca imi spune adevarul sau nu. Si poate ma ajutati voi cu parerile voastre. Suntem impreuna de 3 ani, nu am avut pana acum motive sa cred ca ma inseala. Poate mici nimicuri dar atat. Duminca insa m-a sunat o prietena sa imi spuna ca e prin parc cu alta. L-am intrebat di mi-a spus ca da, era dar ca nu e ceea ce apre. Ca e o fosta colega de munca pe care o imprumutase niste bani si se intalnise cu ea sa ii returneze banii. dar totusi! duminca seara, la 22 in parc de mana? Iar eu stiam ca doarme ca il doare maseaua. Sunt confuza nu stiu ce decizie sa iau. Voi ati crede asa ceva?


In primul rand, terbuia sa te duci sa vezi cu ochii tai...Apoi, eu as crede ca e un mincinos, si pe deasupra te si insala, asa ca......vezi tu mai departe ce faci.....daca vrei sa fi inselata ramai cu el, daca nu termina relatia, nu merita !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postat pe 2 Iulie 2009 16:15
si te-ai mutat cu el sau nu???
papusik_bad
Postat pe 2 Iulie 2009 22:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un mail. poate c-ar fi trebuit sa ti-l trimit. 19 De la: nicossia 15 Octombrie 2011 21:46
Nu stiu ce sa fac:((( 12 De la: 2007floryna 29 Martie 2009 18:42
de ce nu ma iubit... 16 De la: Micael 4 Decembrie 2010 18:50
buna ziua 2 De la: Ame_ly 25 Iulie 2011 15:09
Ce faci daca te indragostesti de amant? 190 De la: kudika_nikole 17 Noiembrie 2011 17:07