Setari Cookie-uri

Increderea

Buna ! Am o problema sunt cu o fata de 2 luni am m-ai fost cu ea akum jumatate de an dar relatia sa strikat kand eu am inselato cu fosta prietena dar a doua zii iam rekunoskut si am pus punct relatiei si nu am continuat nici cu fosta ! iar acum doua luni ne-am impacat .problema e ca ia nu are incredere in mine ii este frica ka iar va aparea fosta intre noi ,pentru ca fosta sta aproape de mine iar ia m-ai departe c sa fac ? :(
bleadea
Postat pe 6 Septembrie 2011 01:30
De la: bleadea, la data 2011-09-06 01:30:49Buna ! Am o problema sunt cu o fata de 2 luni am m-ai fost cu ea akum jumatate de an dar relatia sa strikat kand eu am inselato cu fosta prietena dar a doua zii iam rekunoskut si am pus punct relatiei si nu am continuat nici cu fosta ! iar acum doua luni ne-am impacat .problema e ca ia nu are incredere in mine ii este frica ka iar va aparea fosta intre noi ,pentru ca fosta sta aproape de mine iar ia m-ai departe c sa fac ? :(







... sa te MATURIZEZI ... cap de strutz ...
marco918
Postat pe 6 Septembrie 2011 01:36
De la: bleadea, la data 2011-09-06 01:30:49Buna ! Am o problema sunt cu o fata de 2 luni am m-ai fost cu ea akum jumatate de an dar relatia sa strikat kand eu am inselato cu fosta prietena dar a doua zii iam rekunoskut si am pus punct relatiei si nu am continuat nici cu fosta ! iar acum doua luni ne-am impacat .problema e ca ia nu are incredere in mine ii este frica ka iar va aparea fosta intre noi ,pentru ca fosta sta aproape de mine iar ia m-ai departe c sa fac ? :(


Sincer?!Sa-ti dai palme,asta sa faci!

Ai inselat doua femei si ne intrebi ce sa faci pe viitor!!!!!Daca vrei o parere personala,iat-o;
Nu meriti pe niciuna dintre cele doua fete!Nu inteleg inconstienta actualei,in ceea ce priveste revenirea ta la ea!Nu o inteleg absolut deloc!De ce te-a reacceptat in viata ei,numai ea cunoaste motivele,dar sa nu te intrebi de ce nu mai are incredere in tine!Nu-i inteleg naivitatea si la tine ,ma frapeaza tupeul pe care il ai in a mai pune si intrebarea "ce sa fac?"Domnule,de multe ori,femeia inselata devine suspicioasa si este normala aceasta reactie!Faptul ca revine asupra deciziilor lor si mai ingaduie aceeasi persoana tradatoare,in viata proprie,asta tine de prostie crasa!Parerea mea!Tradarea,mana in mana cu minciuna,constituie flagelul cuplurilor moderne si nu numai!
Tu,poti sa incerci sa o convingi pe actuala iubita si asta s-o faci prin schimbare de comportament,sinceritate,onestitate,ca nu mai esti inselatorul de alta data!Asta,da ,poti sa o faci!Acum ramane sa si reusesti in temerara-ti incercare!Succes!
RAINBOWLADY
Postat pe 6 Septembrie 2011 08:12
De la: bleadea, la data 2011-09-06 01:30:49Buna ! Am o problema sunt cu o fata de 2 luni am m-ai fost cu ea akum jumatate de an dar relatia sa strikat kand eu am inselato cu fosta prietena dar a doua zii iam rekunoskut si am pus punct relatiei si nu am continuat nici cu fosta ! iar acum doua luni ne-am impacat .problema e ca ia nu are incredere in mine ii este frica ka iar va aparea fosta intre noi ,pentru ca fosta sta aproape de mine iar ia m-ai departe c sa fac ? :(



Sa te dai cu curu de pamant si sa incepi sa plangi
Cryssa_
Postat pe 6 Septembrie 2011 08:49
De la: bleadea, la data 2011-09-06 01:30:49Buna ! Am o problema sunt cu o fata de 2 luni am m-ai fost cu ea akum jumatate de an dar relatia sa strikat kand eu am inselato cu fosta prietena dar a doua zii iam rekunoskut si am pus punct relatiei si nu am continuat nici cu fosta ! iar acum doua luni ne-am impacat .problema e ca ia nu are incredere in mine ii este frica ka iar va aparea fosta intre noi ,pentru ca fosta sta aproape de mine iar ia m-ai departe c sa fac ? :(

mut-o pe fosta din cartier
pyssypiss
Postat pe 6 Septembrie 2011 11:16
Te spanzuri de un copac mai aproape de actuala sa nu se simta inselata.
broscoiu
Postat pe 6 Septembrie 2011 11:55
Sincer nici nu stiu la ce va chinuiti sa dati raspunsuri. Dupa cum scrie cred ca e un copil de 15-16 ani care sta toata ziua pe mess si pt. care "cocalareala" o sa-i fie model in viata.

Paraipan
Postat pe 7 Septembrie 2011 01:10
De la: Paraipan, la data 2011-09-07 01:10:40Sincer nici nu stiu la ce va chinuiti sa dati raspunsuri. Dupa cum scrie cred ca e un copil de 15-16 ani care sta toata ziua pe mess si pt. care "cocalareala" o sa-i fie model in viata.



Da ce,copii ashtia de 15-16 ani nu merita nishte raspunsuri?
Ia,matale ktzi ani ai? Si nu cred pana nu-tzi vad buletinul..
Arutzu28
Postat pe 7 Septembrie 2011 05:14
De la: pyssypiss, la data 2011-09-06 11:16:10
De la: bleadea, la data 2011-09-06 01:30:49Buna ! Am o problema sunt cu o fata de 2 luni am m-ai fost cu ea akum jumatate de an dar relatia sa strikat kand eu am inselato cu fosta prietena dar a doua zii iam rekunoskut si am pus punct relatiei si nu am continuat nici cu fosta ! iar acum doua luni ne-am impacat .problema e ca ia nu are incredere in mine ii este frica ka iar va aparea fosta intre noi ,pentru ca fosta sta aproape de mine iar ia m-ai departe c sa fac ? :(

mut-o pe fosta din cartier


Unde?Le el in apartament?
Arutzu28
Postat pe 7 Septembrie 2011 05:17
De la: Arutzu28, la data 2011-09-07 05:14:08
De la: Paraipan, la data 2011-09-07 01:10:40Sincer nici nu stiu la ce va chinuiti sa dati raspunsuri. Dupa cum scrie cred ca e un copil de 15-16 ani care sta toata ziua pe mess si pt. care "cocalareala" o sa-i fie model in viata.



Da ce,copii ashtia de 15-16 ani nu merita nishte raspunsuri?
Ia,matale ktzi ani ai? Si nu cred pana nu-tzi vad buletinul..


Toata lumea merita raspunsuri, dar la cum scrieti unii dintre voi ar trebui sa va ganditi in primul rand la educatia voastra si apoi la alte treburi.
Cati ani am?... Cati trebuie
Paraipan
Postat pe 7 Septembrie 2011 22:29
De la: Paraipan, la data 2011-09-07 22:29:58
De la: Arutzu28, la data 2011-09-07 05:14:08
De la: Paraipan, la data 2011-09-07 01:10:40Sincer nici nu stiu la ce va chinuiti sa dati raspunsuri. Dupa cum scrie cred ca e un copil de 15-16 ani care sta toata ziua pe mess si pt. care "cocalareala" o sa-i fie model in viata.



Da ce,copii ashtia de 15-16 ani nu merita nishte raspunsuri?
Ia,matale ktzi ani ai? Si nu cred pana nu-tzi vad buletinul..


Toata lumea merita raspunsuri, dar la cum scrieti unii dintre voi ar trebui sa va ganditi in primul rand la educatia voastra si apoi la alte treburi.
Cati ani am?... Cati trebuie


Lasa k e bn k scrii matale corect...asta conteaza
Arutzu28
Postat pe 8 Septembrie 2011 19:40
De la: Arutzu28, la data 2011-09-08 19:40:37
De la: Paraipan, la data 2011-09-07 22:29:58
De la: Arutzu28, la data 2011-09-07 05:14:08
De la: Paraipan, la data 2011-09-07 01:10:40Sincer nici nu stiu la ce va chinuiti sa dati raspunsuri. Dupa cum scrie cred ca e un copil de 15-16 ani care sta toata ziua pe mess si pt. care "cocalareala" o sa-i fie model in viata.



Da ce,copii ashtia de 15-16 ani nu merita nishte raspunsuri?
Ia,matale ktzi ani ai? Si nu cred pana nu-tzi vad buletinul..


Toata lumea merita raspunsuri, dar la cum scrieti unii dintre voi ar trebui sa va ganditi in primul rand la educatia voastra si apoi la alte treburi.
Cati ani am?... Cati trebuie


Lasa k e bn k scrii matale corect...asta conteaza


Nu am spus ca eu scriu corect, dar in nici un caz nu poti compara.
Oricum daca majoritatea celor care au picat bacul au scris la fel ca si cel care a deschis topicul, atunci e clar.
Paraipan
Postat pe 11 Septembrie 2011 00:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fostele relatii ne afecteaza in prezent? 10 De la: nico_dana2006 17 Februarie 2009 12:46
DE CE CONTEAZA ATAT DE MULT FIDELITATEA... SEXUALA? 52 De la: Amora 14 Mai 2009 15:03
buna.. 35 De la: pamela_1 17 Iunie 2009 12:50
buna 20 De la: yumalai 8 Februarie 2010 18:08
buna 8 De la: kktt 15 Ianuarie 2009 12:44