Setari Cookie-uri

ce sa aleg iubirea sau ambitia???

sunt total nehotarata....sunt despartita si am o fetita de 2 ani,cand treceam prin faza despartirii am cun pe cineva pe net cu care am vb timp de 5 luni am ajuns sa simtim sentimente puternice unu fatza de altu,dar el fiind necasatorit si fara copii am avut mereu o indoiala in ceea ce privea relatia noastra despre ce ar putea zice parintii lui prietenii despre faptu ca eu am un copil si despre relatia noastra,tot felu de chestii care poate ar fi reusit sa-l indoiasca si sa ajungem la despartire,cu toate ca el zicea ca asa cv nu se va intampla...inainte sa renunt la el m-am reintalnit cu un barbat care ma vana de ff mult timp si care trecut prin aceeasi situatie ca a mea a reusit sa ma convinga sa ies cu el,dupa care n-am mai scapat de el,m-a cerut inclusiv de nevasta...din sfaturile prietenilor si apropiatiilor am renuntzat la relatia de pe net si l-am ales pe celalat,cu toate ca nu simteam nik pt el totul parea sa decurga frumos,dar faptu k el are doi copii pe care trebuie sa-i cresc eu mi-e greu sa accept,imi sunt dragi am grije de ei dar nu pot sa-i suport,iar el e plecat dincolo...si pe deasupra baiatul cu care am vb pe net ma cauta in continuare si inca simt k il iubesc nu pot sa ma abtin sa nu vb cu el sa nu ma vad cu el,ma implora sa ma intorc la el si nush ce sa fac...cum sa ma hotarasc ca imi pare rau de amandoi si odata ce am acceptat o relatie renuntzand la iubire nush cum sa o dau la intors....nush ce as putea sa fac cum as putea alege iubirea si sa renunt practic la ambitia de a avea lg mn un barbat pt care nu simt nik dar ma multumeste faptu k imi accepta copilul ma iubeste si ma protejeaza si imi ofera o viata minunata....dar sufletul meu si gandul apartin altcuiva.....
as vrea niste sfaturi dk ma puteti ajuta...va multumesc
stef_stefy
Postat pe 10 Septembrie 2011 19:39
De la: kudika434736, la data 2011-09-10 19:39:46................,dar faptu k el are doi copii pe care trebuie sa-i cresc eu mi-e greu sa accept,imi sunt dragi am grije de ei dar nu pot sa-i suport,iar el e plecat dincolo.....................



anastasia_m
Postat pe 10 Septembrie 2011 19:46
sfatul meu e sa ramai asa : nehotarata
alegro6543
Postat pe 10 Septembrie 2011 19:47
Tu sa fii acceptata cu un copil dar sa accepti la randul tau doi copilasi nu poti! De ce? Care e diferenta? Faptul ca sunt doi? Nu mai visa la relatii stupide pe net si vezi-ti de viata alaturi de acest om "minunat". Lasati dracu internetu asta ca va distruge viata.
ilumax_76
Postat pe 10 Septembrie 2011 19:55
De la: kudika434736, la data 2011-09-10 19:39:46sunt total nehotarata....sunt despartita si am o fetita de 2 ani,cand treceam prin faza despartirii am cun pe cineva pe net cu care am vb timp de 5 luni am ajuns sa simtim sentimente puternice unu fatza de altu,dar el fiind necasatorit si fara copii am avut mereu o indoiala in ceea ce privea relatia noastra despre ce ar putea zice parintii lui prietenii despre faptu ca eu am un copil si despre relatia noastra,tot felu de chestii care poate ar fi reusit sa-l indoiasca si sa ajungem la despartire,cu toate ca el zicea ca asa cv nu se va intampla...inainte sa renunt la el m-am reintalnit cu un barbat care ma vana de ff mult timp si care trecut prin aceeasi situatie ca a mea a reusit sa ma convinga sa ies cu el,dupa care n-am mai scapat de el,m-a cerut inclusiv de nevasta...din sfaturile prietenilor si apropiatiilor am renuntzat la relatia de pe net si l-am ales pe celalat,cu toate ca nu simteam nik pt el totul parea sa decurga frumos,dar faptu k el are doi copii pe care trebuie sa-i cresc eu mi-e greu sa accept,imi sunt dragi am grije de ei dar nu pot sa-i suport,iar el e plecat dincolo...si pe deasupra baiatul cu care am vb pe net ma cauta in continuare si inca simt k il iubesc nu pot sa ma abtin sa nu vb cu el sa nu ma vad cu el,ma implora sa ma intorc la el si nush ce sa fac...cum sa ma hotarasc ca imi pare rau de amandoi si odata ce am acceptat o relatie renuntzand la iubire nush cum sa o dau la intors....nush ce as putea sa fac cum as putea alege iubirea si sa renunt practic la ambitia de a avea lg mn un barbat pt care nu simt nik dar ma multumeste faptu k imi accepta copilul ma iubeste si ma protejeaza si imi ofera o viata minunata....dar sufletul meu si gandul apartin altcuiva.....
as vrea niste sfaturi dk ma puteti ajuta...va multumesc


Da ,o situatie neplacuta pentru tine,dar nu de nedeslusit.Tu vrei sa te incadrezi in limitele statutului femeii divortate cu un copil,combinandu-te cu un barbat ce are o situatie familiala asemanatoare,dar nu-l iubesti deloc si nici copiii lui nu-ti cad bine la inima.Iubesti pe altcineva,dar care nu are copii!Care este problema?Draga,du-te unde iti spune inima,instinctul,mai exista barbati care iubesc femeile, ce au copii din casnicii anterioare,copiii nu au nicio vina pentru greselile parintilor!Nu te angaja intr-o relatie in care exista obligativitati de care nu te poti achita din diverse motive.Sfat;ce preferi?iubirea daruita de barbatul fara copii sau casnicia cu un barbat cu doi copii,dar de care nu te leaga nimic?Nici acei copii nu au vina,dar trebuie sa iei in considerare faptul, ca nu empatizezi cu ei absolut deloc!Asculta-ti inima,nu te pripi in luarea deciziei finale,dar decat sa fii o femeie nefericita,mai bine indreapta-ti privirea spre barbatul care te impresoara cu iubire si tandrete,caci,cu aceasta ramai in viata ta!
RAINBOWLADY
Postat pe 10 Septembrie 2011 20:00
Inca nu ne-a spus daca s-a intalnit cu cel de pe net, daca au facut dragoste, daca fetita l-a placut; cum s-a comportat, daca a prezentat-o familiei, etc. Ce iubire, ce tandreturi????
ilumax_76
Postat pe 10 Septembrie 2011 20:26
De la: ilumax_76, la data 2011-09-10 20:26:20Inca nu ne-a spus daca s-a intalnit cu cel de pe net, daca au facut dragoste, daca fetita l-a placut; cum s-a comportat, daca a prezentat-o familiei, etc. Ce iubire, ce tandreturi????



Este adevarat,nu ne-a dat detalii referitoare la acest aspect,dar nu este ceva imposibil!Stii doar cum vin initiatorii de topicuri,cu amanunte,intotdeauna dupa........Poate sa ne povesteasca in continuare!
.HiILUMAX!
RAINBOWLADY
Postat pe 10 Septembrie 2011 20:31
alege ce simti tu numai nu suferi...viata e asa frumoasa incat nu merita
steffy91
Postat pe 10 Septembrie 2011 20:33
De la: kudika421339, la data 2011-09-10 20:31:14
De la: ilumax_76, la data 2011-09-10 20:26:20Inca nu ne-a spus daca s-a intalnit cu cel de pe net, daca au facut dragoste, daca fetita l-a placut; cum s-a comportat, daca a prezentat-o familiei, etc. Ce iubire, ce tandreturi????



Este adevarat,nu ne-a dat detalii referitoare la acest aspect,dar nu este ceva imposibil!Stii doar cum vin initiatorii de topicuri,cu amanunte,intotdeauna dupa........Poate sa ne povesteasca in continuare!
.HiILUMAX!


Am un feeling ca domnul e la departare si ca nu s-a intamplat nimic din tot ce am insirat eu; e doar o iluzie ceea ce simte ea.

App, am vazut ieri un curcubeu absolut minunat si mi-am amintit de tine. Buna seara, Curcubeu!
ilumax_76
Postat pe 10 Septembrie 2011 21:01
De la: ilumax_76, la data 2011-09-10 19:55:05Tu sa fii acceptata cu un copil dar sa accepti la randul tau doi copilasi nu poti! De ce? Care e diferenta?

Femeile accepta mai greu un copil strain decat barbatii. Probabil din cauza celor 9 luni de maternitate.
Armain
Postat pe 10 Septembrie 2011 23:43
Se pare ca e nehotarata si in a da raspunsuri
Barbie30_
Postat pe 11 Septembrie 2011 08:29
Buna!inainte de a lua o decizie vb cu cel pe care zici ca/l iubesti,sa te prezinte si pe tine si pe fetita familiei lui,vezi daca esti acceptata sau nu.iti vi da seama imediat daca el si familia lui vor putea sa fie si familia voastra ,a ta si a fetitei tale .Daca nu poti oferi dragoste acelor copii,este pt ca nu/l iubesti pe tatal lor.Atunci de ce nu stai singura o vreme ca sa reflectionezi la ce ai de facut in viata?ce este de la Dzeu sa fie al tau acela va fi.Si ca sa fac o ultima remarca,eu sunt tare sceptica in relatiile care se infiripa pe internet.Chiar nu inteleg cum o fi sa te indragostesti de o persoana despre care nu stii nimic concret,decat ce zice el ,fara sa va vedeti fara sa stiti ce lucruri aveti in comun...dar ma r9og daca tu zici ca/l iubesti...Bafta draguta si gandeste de doua ori si actioneaza o data,astaeste sfatul pe cre imi permit sa ti/l dau!
mimishor957
Postat pe 1 Octombrie 2011 22:32
alege iubirea. dupa parerea mea e cea mai frumoasa in viata asta de rahat .si eu sunt aproape in aceasi situatie doar ca nu am copii.dar eu vrea sa aleg iubirea pentru ca asta e cel mai important pentru mine daca si pentru tine la fel atunci o sa faci asa cum trebuie si sa nu iti para rau pentru nimeni ...sunt momente in viata cand trebuie sa te mai gandesti si la tine....mult noroc ca ai nevoie
kudika018562
Postat pe 2 Octombrie 2011 00:05
De la: Armain, la data 2011-09-10 23:43:51
De la: ilumax_76, la data 2011-09-10 19:55:05Tu sa fii acceptata cu un copil dar sa accepti la randul tau doi copilasi nu poti! De ce? Care e diferenta?

Femeile accepta mai greu un copil strain decat barbatii. Probabil din cauza celor 9 luni de maternitate.

Eu credeam ca-i invers din cauza instinctului matern. Dar na, unele mai dau si fail.

kudika_pudika
Postat pe 2 Octombrie 2011 13:01
De la: kudika434736, la data 2011-09-10 19:39:46sunt total nehotarata....sunt despartita si am o fetita de 2 ani,cand treceam prin faza despartirii am cun pe cineva pe net cu care am vb timp de 5 luni am ajuns sa simtim sentimente puternice unu fatza de altu,dar el fiind necasatorit si fara copii am avut mereu o indoiala in ceea ce privea relatia noastra despre ce ar putea zice parintii lui prietenii despre faptu ca eu am un copil si despre relatia noastra,tot felu de chestii care poate ar fi reusit sa-l indoiasca si sa ajungem la despartire,cu toate ca el zicea ca asa cv nu se va intampla...inainte sa renunt la el m-am reintalnit cu un barbat care ma vana de ff mult timp si care trecut prin aceeasi situatie ca a mea a reusit sa ma convinga sa ies cu el,dupa care n-am mai scapat de el,m-a cerut inclusiv de nevasta...din sfaturile prietenilor si apropiatiilor am renuntzat la relatia de pe net si l-am ales pe celalat,cu toate ca nu simteam nik pt el totul parea sa decurga frumos,dar faptu k el are doi copii pe care trebuie sa-i cresc eu mi-e greu sa accept,imi sunt dragi am grije de ei dar nu pot sa-i suport,iar el e plecat dincolo...si pe deasupra baiatul cu care am vb pe net ma cauta in continuare si inca simt k il iubesc nu pot sa ma abtin sa nu vb cu el sa nu ma vad cu el,ma implora sa ma intorc la el si nush ce sa fac...cum sa ma hotarasc ca imi pare rau de amandoi si odata ce am acceptat o relatie renuntzand la iubire nush cum sa o dau la intors....nush ce as putea sa fac cum as putea alege iubirea si sa renunt practic la ambitia de a avea lg mn un barbat pt care nu simt nik dar ma multumeste faptu k imi accepta copilul ma iubeste si ma protejeaza si imi ofera o viata minunata....dar sufletul meu si gandul apartin altcuiva.....
as vrea niste sfaturi dk ma puteti ajuta...va multumesc
Niciodata o relatie care se leaga pe internet nu va fi ca cea din realitate...ti-o spun din experienta...acum ceva timp am inceput sa vb cu un tip care era divortat de vreo doi ani,cu doi copii care erau in custodia mamei...toate bune si frumoase pana mi-am dat seama ca nimic din ce imi spune nu este adevarat...in fata unui monitor poti spune multe...mai rau e cand cele doua persoane sunt puse fata in fata...de aceea sfatul meu e sa nu ai prea mare incredere in vorbele spuse pe net...mai bine apreciaza ceea ce ai langa tine,cu timpul vei ajunge sa te atasezi de copii si sa il iubesti si pe cel de langa tine...daca tot ai zis ca ai acceptat sa fii cu el...pt ca el te iubeste real nu virtual...povestile pe net sunt false de multe ori...
callybra
Postat pe 2 Octombrie 2011 13:17
Trage-ti si tu un glontz de argint in cap si aseazate pe partea celor ca si tine ... hai ca mai ai doar putin si ajungi si tu la mine sa-ti dau foc
te astept jos la caldura
denis_3d25
Postat pe 3 Octombrie 2011 02:55
Ai grija cand pui pistolul in mana unei femei.S-ar putea sa traga intr-o alta directie decat te astepti tui.Nu uita ca oamenii sunt intotdeauna imprevizibili.
kudika023770
Postat pe 3 Octombrie 2011 07:48
Poti vedea asta foarte simplu, dupa alegerile pe care le fac.
kudika023770
Postat pe 3 Octombrie 2011 08:00
De la: kudika434736, la data 2011-09-10 19:39:46dar el fiind necasatorit si fara copii am avut mereu o indoiala in ceea ce privea relatia noastra despre ce ar putea zice parintii lui prietenii despre faptu ca eu am un copil si despre relatia noastra,

dar faptu k el are doi copii pe care trebuie sa-i cresc eu mi-e greu sa accept,imi sunt dragi am grije de ei dar nu pot sa-i suport,iar el e plecat dincolo...


niciunul nu suna destul de bine incat sa merite....primul e varza daca are asa conceptii, ce zice lumea ca tu ai un copil.....si al doilea pare ca te vrea doar sa ii cresti lui copiii ca el e plecat...pai ce treaba e asta...si sa iti fi placut de el si tot nu se merita....

mai bine stai singura si astepti sa apara unul cum trebuie, cu astia doi te abonezi la probleme pe viitor....
DayC
Postat pe 3 Octombrie 2011 16:26
De la: ilumax_76, la data 2011-09-10 19:55:05Tu sa fii acceptata cu un copil dar sa accepti la randul tau doi copilasi nu poti! De ce? Care e diferenta? Faptul ca sunt doi? Nu mai visa la relatii stupide pe net si vezi-ti de viata alaturi de acest om "minunat". Lasati dracu internetu asta ca va distruge viata.


Atunci tu ce D-zeu cauti pe net?
cristinarudi
Postat pe 4 Octombrie 2011 09:39
De la: callybra, la data 2011-10-02 13:17:43
De la: kudika434736, la data 2011-09-10 19:39:46sunt total nehotarata....sunt despartita si am o fetita de 2 ani,cand treceam prin faza despartirii am cun pe cineva pe net cu care am vb timp de 5 luni am ajuns sa simtim sentimente puternice unu fatza de altu,dar el fiind necasatorit si fara copii am avut mereu o indoiala in ceea ce privea relatia noastra despre ce ar putea zice parintii lui prietenii despre faptu ca eu am un copil si despre relatia noastra,tot felu de chestii care poate ar fi reusit sa-l indoiasca si sa ajungem la despartire,cu toate ca el zicea ca asa cv nu se va intampla...inainte sa renunt la el m-am reintalnit cu un barbat care ma vana de ff mult timp si care trecut prin aceeasi situatie ca a mea a reusit sa ma convinga sa ies cu el,dupa care n-am mai scapat de el,m-a cerut inclusiv de nevasta...din sfaturile prietenilor si apropiatiilor am renuntzat la relatia de pe net si l-am ales pe celalat,cu toate ca nu simteam nik pt el totul parea sa decurga frumos,dar faptu k el are doi copii pe care trebuie sa-i cresc eu mi-e greu sa accept,imi sunt dragi am grije de ei dar nu pot sa-i suport,iar el e plecat dincolo...si pe deasupra baiatul cu care am vb pe net ma cauta in continuare si inca simt k il iubesc nu pot sa ma abtin sa nu vb cu el sa nu ma vad cu el,ma implora sa ma intorc la el si nush ce sa fac...cum sa ma hotarasc ca imi pare rau de amandoi si odata ce am acceptat o relatie renuntzand la iubire nush cum sa o dau la intors....nush ce as putea sa fac cum as putea alege iubirea si sa renunt practic la ambitia de a avea lg mn un barbat pt care nu simt nik dar ma multumeste faptu k imi accepta copilul ma iubeste si ma protejeaza si imi ofera o viata minunata....dar sufletul meu si gandul apartin altcuiva.....
as vrea niste sfaturi dk ma puteti ajuta...va multumesc
Niciodata o relatie care se leaga pe internet nu va fi ca cea din realitate...ti-o spun din experienta...acum ceva timp am inceput sa vb cu un tip care era divortat de vreo doi ani,cu doi copii care erau in custodia mamei...toate bune si frumoase pana mi-am dat seama ca nimic din ce imi spune nu este adevarat...in fata unui monitor poti spune multe...mai rau e cand cele doua persoane sunt puse fata in fata...de aceea sfatul meu e sa nu ai prea mare incredere in vorbele spuse pe net...mai bine apreciaza ceea ce ai langa tine,cu timpul vei ajunge sa te atasezi de copii si sa il iubesti si pe cel de langa tine...daca tot ai zis ca ai acceptat sa fii cu el...pt ca el te iubeste real nu virtual...povestile pe net sunt false de multe ori...


Pai daca nu ai creier, poti sa si crezi toate idioteniile care ti se debiteaza din dosul unui monitor. daca te duce capul, ai sa faci uz de puterea de discernamant si n-ai sa pui botul la tot ce auzi! La ce ti-a lasat D-zeu minte? Sa inghiti orice fara sa cerni niciun pic?
De ce nu ar rezista o relatie inceputa pe internet?
Ce deosebire e intre o minciuna pe net si una spusa real?
Voi cei care spuneti ca pe internet nu se pot cunoaste oamenii si mai ales nu pot rezista relatiile...aveti idee cate milioane de cupluri se formeaza anual pe pamantul asta, exact datorita netului? Sunteti chiar asa de rupti de realitate?
cristinarudi
Postat pe 4 Octombrie 2011 09:44
De la: cristinarudi, la data 2011-10-04 09:39:39
De la: ilumax_76, la data 2011-09-10 19:55:05Tu sa fii acceptata cu un copil dar sa accepti la randul tau doi copilasi nu poti! De ce? Care e diferenta? Faptul ca sunt doi? Nu mai visa la relatii stupide pe net si vezi-ti de viata alaturi de acest om "minunat". Lasati dracu internetu asta ca va distruge viata.


Atunci tu ce D-zeu cauti pe net?


In niciun caz o relatie...despre asta era vorba aici: de relatii infiripate cu ajutorul internetului.
ilumax_76
Postat pe 4 Octombrie 2011 09:44
Eu cred k ar trebui sa vb. cu cel de pe net, sa ii spui deschis toate detaliile si sa vezi cum reactioneaza si ce parere are...............apoi sa incepi sa te gandesti ce sa alegi. Acum traiesti intr-o necunoscuta totala si nu vei ajunge niciodata la decizia corecta..


Succes!
kudika444505
Postat pe 5 Octombrie 2011 12:46
De la: cristinarudi, la data 2011-10-04 09:44:48
De la: callybra, la data 2011-10-02 13:17:43
De la: kudika434736, la data 2011-09-10 19:39:46sunt total nehotarata....sunt despartita si am o fetita de 2 ani,cand treceam prin faza despartirii am cun pe cineva pe net cu care am vb timp de 5 luni am ajuns sa simtim sentimente puternice unu fatza de altu,dar el fiind necasatorit si fara copii am avut mereu o indoiala in ceea ce privea relatia noastra despre ce ar putea zice parintii lui prietenii despre faptu ca eu am un copil si despre relatia noastra,tot felu de chestii care poate ar fi reusit sa-l indoiasca si sa ajungem la despartire,cu toate ca el zicea ca asa cv nu se va intampla...inainte sa renunt la el m-am reintalnit cu un barbat care ma vana de ff mult timp si care trecut prin aceeasi situatie ca a mea a reusit sa ma convinga sa ies cu el,dupa care n-am mai scapat de el,m-a cerut inclusiv de nevasta...din sfaturile prietenilor si apropiatiilor am renuntzat la relatia de pe net si l-am ales pe celalat,cu toate ca nu simteam nik pt el totul parea sa decurga frumos,dar faptu k el are doi copii pe care trebuie sa-i cresc eu mi-e greu sa accept,imi sunt dragi am grije de ei dar nu pot sa-i suport,iar el e plecat dincolo...si pe deasupra baiatul cu care am vb pe net ma cauta in continuare si inca simt k il iubesc nu pot sa ma abtin sa nu vb cu el sa nu ma vad cu el,ma implora sa ma intorc la el si nush ce sa fac...cum sa ma hotarasc ca imi pare rau de amandoi si odata ce am acceptat o relatie renuntzand la iubire nush cum sa o dau la intors....nush ce as putea sa fac cum as putea alege iubirea si sa renunt practic la ambitia de a avea lg mn un barbat pt care nu simt nik dar ma multumeste faptu k imi accepta copilul ma iubeste si ma protejeaza si imi ofera o viata minunata....dar sufletul meu si gandul apartin altcuiva.....
as vrea niste sfaturi dk ma puteti ajuta...va multumesc
Niciodata o relatie care se leaga pe internet nu va fi ca cea din realitate...ti-o spun din experienta...acum ceva timp am inceput sa vb cu un tip care era divortat de vreo doi ani,cu doi copii care erau in custodia mamei...toate bune si frumoase pana mi-am dat seama ca nimic din ce imi spune nu este adevarat...in fata unui monitor poti spune multe...mai rau e cand cele doua persoane sunt puse fata in fata...de aceea sfatul meu e sa nu ai prea mare incredere in vorbele spuse pe net...mai bine apreciaza ceea ce ai langa tine,cu timpul vei ajunge sa te atasezi de copii si sa il iubesti si pe cel de langa tine...daca tot ai zis ca ai acceptat sa fii cu el...pt ca el te iubeste real nu virtual...povestile pe net sunt false de multe ori...


Pai daca nu ai creier, poti sa si crezi toate idioteniile care ti se debiteaza din dosul unui monitor. daca te duce capul, ai sa faci uz de puterea de discernamant si n-ai sa pui botul la tot ce auzi! La ce ti-a lasat D-zeu minte? Sa inghiti orice fara sa cerni niciun pic?
De ce nu ar rezista o relatie inceputa pe internet?
Ce deosebire e intre o minciuna pe net si una spusa real?
Voi cei care spuneti ca pe internet nu se pot cunoaste oamenii si mai ales nu pot rezista relatiile...aveti idee cate milioane de cupluri se formeaza anual pe pamantul asta, exact datorita netului? Sunteti chiar asa de rupti de realitate?
Lasand la o parte subiectul topicului...tu personal ai avut vreo relatie pe net?
callybra
Postat pe 5 Octombrie 2011 14:23
S-o fi hotarat pe cine alege ? Mie mi se pare ca e "alandala" rau. Spune de copii "vanatorului" ca-i sunt dragi, apoi ca nu-i suporta....
luchianramona
Postat pe 5 Octombrie 2011 14:38
existã posibilitatea ca nici una dintre legãturi sã dureze....

înþeleg cã-i greu sã fii o mamã singurã, dar chiar meritã sã faci orice compromis, sã faci lucruri pe care nu le simþi, sã-þi croieºti viaþa dupã cum cred prietenii ºi apropiaþii ???
the_same_contesina
Postat pe 5 Octombrie 2011 15:20
sa presupunem ca il alegi p-al cu netu! esti sigura ca dupa aceea n-o sa suferi dupa al plecat?
kiss_my_ass
Postat pe 5 Octombrie 2011 15:44
Nu e doar nehotarata e si inconsecventa - nu doar cu copiii lui pe care ba ii iubeste ba nu-i suporta dar si cu el pe care-l are alaturi dar e plecat dincolo. Are o viata minunata alaturi de el dar nu simte de fapt nimic.

Mare belea cu netu' asta - baga prostii in capul omului. Eu ce n-am inteles e daca s-a vazut vreodata cu ala de vorbesete de cateva luni pe net - ca poate are vreo surpriza cand il vede pe viu.
kudika446121
Postat pe 5 Octombrie 2011 15:52
Eu azi sunt un semn de intrabare toata....(n-am baut suficienta cafea cred), din titlul topicului nu inteleg despre ce "ambitie" este vorba. Bulibaseala totala dom'le !
luchianramona
Postat pe 5 Octombrie 2011 15:53
Nu sta cu un om pe care nu-l iubesti. E dureros pt amandoi. Mai bine asculta-ti inima si emotiile, numai ele te duc pe drumul bun.
kudika431101
Postat pe 5 Octombrie 2011 19:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ea TAUR el RAC 2 De la: _oktober_ 4 Decembrie 2011 09:49
buna 3 De la: kudika490010 25 Martie 2012 13:20
Femeia Gemeni si barbatul Leu... 8 De la: denyssetop 16 August 2009 23:22
relatia pesti - berbec 9 De la: arynaaa 15 Septembrie 2012 16:41
BARBATUL RAC 48 De la: kudika016437 7 Martie 2011 17:43