Setari Cookie-uri

EU TAUR...EL SAGETATOR

AM INTALNIT DE CURAND UN SAGETATOR CARE MA ATRAGE FOARTE MULT!!!!!!!!!!!!! PARE INDIFERENT...DAR CRED CA SI EL MA PLACE, NEAVAND DESTUL CURAJ SA FACA PRIMUL PAS.cE MA SFATUITI????
kudika436882
Postat pe 18 Septembrie 2011 11:04
Am trecut si eu printr-o relatie de genul,eu taur el sagetator.Incearca sa te aproprii de el si pe parcurs sa-i dai de inteles ceea ce astepti tu de la el.Daca nu te vrei "plictisi" de el pana va avea curajul sa recunoasca, ca si el este atras de tine, atunci e posibil sa aveti o relatie, dar oricum depinde de caracterul tau si de cat este el dispus sa suporte mofturile tale(avand in vedere ca esti taur, cunosc bine pretentiile pe care le ai).Si tu trebuie sa fii sigura ca vrei o relatie sau sa te gandesti mai bine daca nu e doar o atractie fizica, pentru ca la inceput vei fi din ce in ce mai atrasa de el dar atunci cand il vei avea, sper sa nu patesti la fel ca mine si sa iti dai seama ca tu chiar nu simti cu adevarat ceva pentru el.Oricum dupa cum am mai spus depinde de caracterul tau si de cat esti dispusa sa faci ca sa-l cuceresti.Bafta!
Alessandra_I
Postat pe 25 Septembrie 2011 14:06

FUGI !!! ve-i regreta mai tarziu , nu aveti nimic in comun in afara de atractie , sagetator vine de la Cupidon , zeul acela al iubirii care umbla cu arcul , a seduce este vocatia lui , voi tauroaicele nu agreati infidelitatea ei nu agreeaza posesivitatea voastra , vor sa experimenteze , raspunsul...ti-l dai singura.Cauta-ti un semn de pamant , cel mult de apa.Fugi de cele de foc si de aer , iti provoaca suferinta.
banalulanonim
Postat pe 26 Septembrie 2011 16:09
hgfas
kudika442392
Postat pe 27 Septembrie 2011 16:44
buna! nu te sfatuiesc..eu sunt taur el sagetator! ne-am casatorit intr-o luna ptr ca atractia este foarte mare! ne-am iubit la inceput....drept urmare am facut si un copil! eh...acum dupa un an si 8 luni de casnicie e groaznic! noi tauroaicele ne dorim sa fim iubita,mangaiate,o atentie..o vb frumoasa....din partea lui nu o sa ai parte decat la inceput(2-3 luni)...dupa o sa ai parte de jigniri si chiar violenta!Vorbeste gura fara el,si nu o sa faci familie niciodata! fugi cat vezi cu ochii! o sa plangi mult! bafta!
kudika442392
Postat pe 27 Septembrie 2011 16:52
De la: kudika442392, la data 2011-09-27 16:52:12buna! nu te sfatuiesc..eu sunt taur el sagetator! ne-am casatorit intr-o luna ptr ca atractia este foarte mare! ne-am iubit la inceput....drept urmare am facut si un copil! eh...acum dupa un an si 8 luni de casnicie e groaznic! noi tauroaicele ne dorim sa fim iubita,mangaiate,o atentie..o vb frumoasa....din partea lui nu o sa ai parte decat la inceput(2-3 luni)...dupa o sa ai parte de jigniri si chiar violenta!Vorbeste gura fara el,si nu o sa faci familie niciodata! fugi cat vezi cu ochii! o sa plangi mult! bafta!


doi_ochi_caprui
Postat pe 27 Septembrie 2011 17:24
Multumesc foarte mult! Deja cred ca a inceput sa-si arate...,, coltii"!!!! Am sa incerc sa ma retrag elegant pentru ca,...chiar nu mai vreau sa sufar!
kudika436882
Postat pe 27 Septembrie 2011 17:34
o fi vazut omul ca au fost interzise coridele in Spania...
DROMADERU
Postat pe 27 Septembrie 2011 17:38
Tauroaica care s-a maritat cu un sagetator dupa 1 luna . Asa ceva nu se face cu nicio alta persoana, indiferent de zodie. Nu ar fi trebuit intai sa va cunoasteti mai bine? Poate caracterele voastre nu se pupa. Auzi, mai au si un copil
@kudika436882 : tu te gandesti deja la casatorie? Ia si experimenteaza o relatie cu un sagetator, fie ea de 1, 2, 9 luni. Vezi cum este. Daca iti place ok, daca nu...adios
JardinX
Postat pe 29 Septembrie 2011 09:47
Eu n-as accepta sfaturi de la nimeni. Fa cum simti. Si ai incredere ca va fi bine, intotdeauna. Nu le cere prea mult barbatilor, ca ei sunt putin altfel decat noi, concentreaza-te pe aspectele pozitive ale relatiilor. Bineinteles, cu conditia sa nu fie el prea needucat.
Daca te iei dupa altii, n-o sa fii cu nimeni, niciodata.
Taurii sunt oameni de calitate, insa cer prea mult de la ei insisi si de la altii. Succes.
kudika431101
Postat pe 2 Octombrie 2011 10:08
DACA INCA NU SINTETI INCA IMPREUNA ,AR FI MAI BINE SA VA MAI CUNOASTETI.NU TE GRABI SA TRAGI CONCLUZII PRIPITE.DEPINDE DE CARACTERUL LUI ,INIMA SI SUFLET.IN TIMP IL POTI CUNOASTA MAI BINE "CEI POATE DUCE CAPU."ITI DORESC SUCCES
DAR SA NU-TI PIERZI TU CAPU!
Titanika
Postat pe 2 Octombrie 2011 10:45
Ce parere aveti de FETELE DIN ZODIA SAGETATOR? Cu cine sunt compatibile...etc etc
bya_your_love
Postat pe 2 Octombrie 2011 19:36
buna si eu sunt sagetator si stiu ca suntem cam timizi fa tu primu pas si nu o sa regreti suntem foarte iubitori incapatanati si sensibili
deci fa tu primu pas succes
elenatanase
Postat pe 2 Octombrie 2011 20:51
De la: bya_your_love, la data 2011-10-02 19:36:43Ce parere aveti de FETELE DIN ZODIA SAGETATOR? Cu cine sunt compatibile...etc etc
eu sunt sagetatoare ...am fost casatorita cu un taur....dar am divortat cat despre compatibilitate... ..nu stiu...urmeaza sa ma marit cu restul de 11 si apoi iti spun cu care am fost compatibila.
chalon
Postat pe 3 Octombrie 2011 19:31
eu sunt taur si am o relatie de 4 ani jum cu un sagetator si ne intelegem f bn,intradevar inceputul e mai greu dar dak depasiti obstacolele de inceput apoi totul e roz.trebuie sa ai rabdare cu el dak iti doresti o rel serioasa iar dak gaseste la tn ceea ce nu a avut cu altele o sa fie numai al tau.
nimphredil
Postat pe 6 Octombrie 2011 11:51
BUNA ! EU SUNT SAGETATOR SI SOTUL MEU ESTE BALANTA...............NU STIU..........E BINE ASA? OARE O SA FIE BINE PE O PERIOADA LUNGA DE TIMP?
kudika444505
Postat pe 6 Octombrie 2011 16:40
vezi-ti de viata ta ! fugi cat mai poti, cat mai departe de un sagetator !
si eu, sunt tauroaica, am avut o relatie de 5 ani cu un sagetator
mereu va vrea altceva, e de casa, dar vesnic cuceritor !
kudika129317
Postat pe 6 Octombrie 2011 20:37
si eu sunt in aceeasi situatie,eu-taur,el-sagetator,si suntem de 3 ani impreuna.intr-adevar trebuiesc facute multe compromisuri,si barbatul sagetator nu agreeaza cearta,scandalul,prefera sa plece in alta camera decat sa se certe cu femeia-taur,stie ca daca pleaca si o lasa sa ii treaca nervii,o sa fie bn.intr-adevar e mai zgarcit cu alinturile si gesturile romantice,dar eu un om bun,si stie sa te faca sa te simti iubita.si e un bun amant
olteanu_mariacristina
Postat pe 17 Octombrie 2011 09:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Barbati Sagetatori..Pareri ?:) 10 De la: 592777 16 Iulie 2009 14:17
eu sagetator el scorpion 31 De la: animallover 23 Iunie 2011 23:33
incurcaturi zilnice... 6 De la: gratuit89 24 Februarie 2011 13:31
Mostenire 15.000 euro 32 De la: Army96 10 August 2009 22:32
relatia pesti - berbec 9 De la: arynaaa 15 Septembrie 2012 16:41