Setari Cookie-uri

Tanar virgin la 28 de ani !!!

De la: kiss_my_ass, la data 2011-09-20 11:28:49da, daa! padurea letea ar fi invidioasa pe el!

Hmm... ma tot gandesc...Exista oare ceva perversiuni care se pot face cu spranceana?
Oare daca-l bagi cu capul acolo si-l pui sa faca cu ochiu', o iesi ceva?
Armain
Postat pe 20 Septembrie 2011 21:06
De la: Armain, la data 2011-09-20 21:06:02
De la: kiss_my_ass, la data 2011-09-20 11:28:49da, daa! padurea letea ar fi invidioasa pe el!

Hmm... ma tot gandesc...Exista oare ceva perversiuni care se pot face cu spranceana?
Oare daca-l bagi cu capul acolo si-l pui sa faca cu ochiu', o iesi ceva?


Da,glaucom!
RAINBOWLADY
Postat pe 20 Septembrie 2011 21:08
De la: Armain, la data 2011-09-20 21:06:02
De la: kiss_my_ass, la data 2011-09-20 11:28:49da, daa! padurea letea ar fi invidioasa pe el!

Hmm... ma tot gandesc...Exista oare ceva perversiuni care se pot face cu spranceana?
Oare daca-l bagi cu capul acolo si-l pui sa faca cu ochiu', o iesi ceva?
O IRITATIE ZDRAVANA DE LA NAS
Indiana_Jones
Postat pe 20 Septembrie 2011 21:10
Tot nu si-a gasit o thailandeza tanarul asta?
broscoiu
Postat pe 20 Septembrie 2011 22:26
De la: kudika437330, la data 2011-09-16 02:46:05Pentru ca nu sunt inalt, nu am atractie, si nu ofer bani,
nu ma accepta nimeni.
Rusine sa va fie fetelor !



"Tinere, ce plin de visuri urmaresti vre o femeie,
Pe când luna, scut de aur, straluceste prin alee
Si pateaza umbra verde cu misterioase dungi,
Nu uita ca doamna are minte scurta, haine lungi."

ai grijã ce-þi doreºti .....
the_same_contesina
Postat pe 21 Septembrie 2011 19:45


PERICOL ! ...... este contagios !!!!!


the_same_contesina
Postat pe 22 Septembrie 2011 20:28
incearca la o echipa de fotbal feminin
Indiana_Jones
Postat pe 22 Septembrie 2011 20:32
toi baietii virgini sa vina ;la mine :P
kudika438988
Postat pe 23 Septembrie 2011 16:47
De la: kudika438988, la data 2011-09-23 16:47:54toi baietii virgini sa vina ;la mine :P

si uite asa il uiti si pe fostul din relatia aia de 2 ani juma...
PRALEA_
Postat pe 23 Septembrie 2011 16:52
Din cauza atitudinii tale nu ai niciuna. Daca le vorbesti asa la toate si vrei un fotomodel langa tine viseaza in continuare.
Educatia si respectul e cheia succesului intr-o relatie, nu banii si inaltimea!
Nu mai jigni si invata sa fi un cavaler chiar si cu cei care nu merita! Nu toate femeile sunt prostituate!
Schultzy
Postat pe 25 Septembrie 2011 05:29
De la: kiss_my_ass, la data 2011-09-16 10:40:02
De la: kudika437330, la data 2011-09-16 10:37:47bai nesimtito, femeile ma resping din cauza inaltimii, pentru ca vor barbati mai inalti decat ele.
asa isi aleg partenerii. pe cei ca mine ii accepta numai materialistele.
ca sa am o prietena va trebui sa sponsorizez o studenta, asta inseamna minim 500 euro lunar.
isi permit numai bogatanii.
asa procedeaza multi barbati, care nu corespund fizic sau ca varsta.
din munca e imposibil sa castige FIECARE peste 500 de euro lunar.
eu sunt un prapadit de muncitor si de-abia imi castig traiul cu cateva milioane.
sunt satul de munca si nu ma ajuta la nimic.
eu nu imi permit sa dau 100 lei pentru o singura ora, e exagerat de mult.
damele de companie nu muncesc, pentru ca sexul NU este o munca.
este un santaj sexual. ele se ocupa de cei care sunt singuri si chiar NU au alta solutie.
multe dintre ele au prieten, relatie serioasa si stabila, dar, pentru bani se poate si cu ceilalti,
care NU le place !!!


si totusi......tu cu cine te certi?!



eu cred ca se cearta cu latura lui feminina,de fapt,sunt convinsa...
simonik29
Postat pe 25 Septembrie 2011 13:41
De la: kudika438988, la data 2011-09-23 16:47:54toi baietii virgini sa vina ;la mine :P
LE FACI RECENSAMANTUL ?
Indiana_Jones
Postat pe 25 Septembrie 2011 13:47
mergi la pensat si un pic la solar epileaza-ti anumite zone si treci prin licee, sau cauta fete mai mici si gasesti tu si una buna, asta in cazul in care nu vrei love, ca dc vrei love e cam greu, sau gaseste una mai batrana care e dornica de ceva tanar, google it
__Kayla__
Postat pe 25 Septembrie 2011 13:57
De la: Ionyssa, la data 2011-09-20 20:40:33
De la: kudika437330, la data 2011-09-20 11:15:28hello Ionyssa... am o defectiune la explorer si nu pot trimite mesaje private, nu se incarca pagina cum trebuie.
imi place de tine, dar tu esti cam departe. asta e.
vezi ce nesimtiti sunt ceilalti, isi bat joc de mine ca nu sunt dezvoltat fizic. ei nu sunt oameni, sunt numai niste animale care se reproduc intre ei, au facut un concurs din asta, in care unii sunt invingatori iar altii invinsi. nu e ca in comunism, sa aibe toti parte.




Buna, pisi sexy si rau :) E imbucurator faptul ca-ti place de mine, chiar flatant. NU ma asteptam sa-ti placa o fata modesta ca mine. Apropos, am 1,75 m. :) Ideea e urmatoarea: observ ca suferi un pic prea mult de mania persecutiei si nu realizezi ca oamenii nu-si bat joc de defectele tale fizice. Unii dintre ei doar desconsidera felul tau de a gandi lucrurile. Repeti intr-una, aproape obsesiv, ca "cei frumosi" sunt niste animale. Ai o gramada de complexe dar nu faci nimic sa le depasesti. Incercarile tale, dealtfel esuate, de a jigni o categorie de populatie pe care tu o consideri peste tine din punct de vedere fizic, sunt de-a dreptul amuzante. Incearca sa te orientezi spre ceva palpabil, la care poti avea acces. Incearca sa pretuiesti mai mult frumusetea interioara, atat a ta cat si a celor din jur. Pentru frumusetea asta nu trebuie sa platesti. Trebuie doar s-o daruiesti si s-o accepti deopotriva. Treaba asta cu invingatorii si invinsii, depinde de fiecare in parte. Tu iti alegi ce vrei sa fi. Sunt lucruri pe care nu le poti controla si lucruri asupra carora doar tu detii controlul absolut. Imagineaza-ti ca privesti pe geam. Afara e innorat si desi stii ca o sa vina ploaia, alegi sa iesi din casa fara umbrela. De unde rezulta ca poti face pneumonie si poti sa crapi in cateva zile. Alege corect. Iesi din casa fara umbrela numai daca esti EMO si vrei sa te sinucizi intr-o maniera originala. :)


asta micu' n-a mai iesit din casa de ani de zile....
simonik29
Postat pe 25 Septembrie 2011 14:03
De la: kudika438988, la data 2011-09-23 16:47:54toi baietii virgini sa vina ;la mine :P


Si eu sunt virgin...
Baiat_virgin
Postat pe 25 Septembrie 2011 14:08
De la: simonik29, la data 2011-09-25 13:41:24
De la: kiss_my_ass, la data 2011-09-16 10:40:02
De la: kudika437330, la data 2011-09-16 10:37:47bai nesimtito, femeile ma resping din cauza inaltimii, pentru ca vor barbati mai inalti decat ele.
asa isi aleg partenerii. pe cei ca mine ii accepta numai materialistele.
ca sa am o prietena va trebui sa sponsorizez o studenta, asta inseamna minim 500 euro lunar.
isi permit numai bogatanii.
asa procedeaza multi barbati, care nu corespund fizic sau ca varsta.
din munca e imposibil sa castige FIECARE peste 500 de euro lunar.
eu sunt un prapadit de muncitor si de-abia imi castig traiul cu cateva milioane.
sunt satul de munca si nu ma ajuta la nimic.
eu nu imi permit sa dau 100 lei pentru o singura ora, e exagerat de mult.
damele de companie nu muncesc, pentru ca sexul NU este o munca.
este un santaj sexual. ele se ocupa de cei care sunt singuri si chiar NU au alta solutie.
multe dintre ele au prieten, relatie serioasa si stabila, dar, pentru bani se poate si cu ceilalti,
care NU le place !!!


si totusi......tu cu cine te certi?!



eu cred ca se cearta cu latura lui feminina,de fapt,sunt convinsa...
CREZI CA SUFERA DE DEDUBLARE DE PERSONALITATE ?
Indiana_Jones
Postat pe 25 Septembrie 2011 14:09
De la: Baiat_virgin, la data 2011-09-25 14:08:56
De la: kudika438988, la data 2011-09-23 16:47:54toi baietii virgini sa vina ;la mine :P


Si eu sunt virgin...
DATI-I MESAJE PE PRIVAT CAT MAI REPEDE SA VA DEA NUMERE DE INREGISTRARE,CA MAI TARZIU SE AGLOMEREAZA...
Indiana_Jones
Postat pe 25 Septembrie 2011 14:11
Un om intelep asteapta pana la momentul potrivit, mai exact, casatorie. Si cum a zis Thais13, esti mic la minte. Si Schultzy ca ai un comportament ... de RAHAT. Daca vrei sex, du-te si ia-ti o prostituata, ca astea cred ca-ti plac. Omule, pitipoancele de 1.70 normal ca nu se uita la tine, ca alea iti plac, si ele vor barbati de 2 m si cu 2 miliarde in cont. Dar la ce vocabular ai, si la ce comportament, nu se uita la tine nici una de 1.40. Ai idei total gresite despre fete, nu vrei sa ii oferi persoanei de langa tine bani. Foarte bine, nu-i oferi. DAR OFERA-I IUBIRE SI RESPECT, o fata educata asta vrea. Si daca blestemi fetele, cum Dumnezeu sa ai o prietena, ca nu meriti. Ia cauta sa-ti imbunatatesti vocabularul si comportamentul, ca o sa se uite fetele si la tine. Oricum, tu esti complexat de defectele tale, nu ca nu se uita altele la tine ca n-ai p*la mare.
kudika226325
Postat pe 25 Septembrie 2011 16:27
De la: Indiana_Jones, la data 2011-09-25 14:09:41
De la: simonik29, la data 2011-09-25 13:41:24
De la: kiss_my_ass, la data 2011-09-16 10:40:02
De la: kudika437330, la data 2011-09-16 10:37:47bai nesimtito, femeile ma resping din cauza inaltimii, pentru ca vor barbati mai inalti decat ele.
asa isi aleg partenerii. pe cei ca mine ii accepta numai materialistele.
ca sa am o prietena va trebui sa sponsorizez o studenta, asta inseamna minim 500 euro lunar.
isi permit numai bogatanii.
asa procedeaza multi barbati, care nu corespund fizic sau ca varsta.
din munca e imposibil sa castige FIECARE peste 500 de euro lunar.
eu sunt un prapadit de muncitor si de-abia imi castig traiul cu cateva milioane.
sunt satul de munca si nu ma ajuta la nimic.
eu nu imi permit sa dau 100 lei pentru o singura ora, e exagerat de mult.
damele de companie nu muncesc, pentru ca sexul NU este o munca.
este un santaj sexual. ele se ocupa de cei care sunt singuri si chiar NU au alta solutie.
multe dintre ele au prieten, relatie serioasa si stabila, dar, pentru bani se poate si cu ceilalti,
care NU le place !!!


si totusi......tu cu cine te certi?!



eu cred ca se cearta cu latura lui feminina,de fapt,sunt convinsa...
CREZI CA SUFERA DE DEDUBLARE DE PERSONALITATE ?

nu,cred ca sufera de mania persecutiei.ca si altii ,pateste asa din cauza lipsei unui mediu sanatos de viata.
simonik29
Postat pe 26 Septembrie 2011 18:49
De la: Baiat_virgin, la data 2011-09-25 14:08:56
De la: kudika438988, la data 2011-09-23 16:47:54toi baietii virgini sa vina ;la mine :P


Si eu sunt virgin...


tu esti tatal virginilor!
PICCKARD
Postat pe 26 Septembrie 2011 19:01
NU TE NECAJI,TOTI AU SCRIS FARA ROST SA TE SUPERE SI MAI MULT DECIT ESTI NECAJIT.STEI LINISTIT,DECIT SA IEI VREO BOALA,MAI BINE ASTEAPTA CASE VA GASI SI JUMATATEA TA.NU DISPERA.TOATE LA RINDUL LOR.NU ORCE FEMEIE CAUTA FRUMUSETI.CRED CA DIN CAUZA SERVICIULUI N-AI TMP SI PT FETE SAU FEMEI.NU DISPERA,MERGI INAINTE CU CAPUL SUS.SUCCES!!!RABDARE SI TUTUN!!!TOTI VREM CEVA DE LA VIATA ASTA,DAR NU LE PUTEM AVWA PE TOATE.STI CEA SPUS UNUL CARE FACEA DIALIZA UNUI CARE ERA IMPOTENT?I-A SPUS CA SIAR DORI SA FIE IMPOTENT DECIT SA MAI FACA DIALIZA,ORI SA MOARA.TREBUIE SA FIM MULTUMITI ASA CUM NEA LASAT DZEU.NU ESTI DEVINA CU NIMIC.CIND TE VEI RESEMNA MAI MULT,ATUNCI ITI VA SURIDE NOROCUL.TE PUP.SPER SA MAI AUD DE TINE(CA TIAI GASIT JUMATATEA)
Titanika
Postat pe 26 Septembrie 2011 20:18
NOI,ROMANII,AVEM O VORBA:FIECARE BURUIANA ISI ARE UMBRA EI SAU ORICE SAC ISI ARE PETEC DECI VA VENI SI PERECHEA TA CARE NU VA VREA NICI SA FII INALT NICI SA AI BANI!BAFTAAA
mimishor957
Postat pe 26 Septembrie 2011 23:26
e greu ca si eu am avut un prieten si lam parasit
kudika424637
Postat pe 29 Septembrie 2011 15:22
Mai era cineva cu aceeasi problema, care deschisese topicul cred ca pe zeci de forumuri. Ultima data avea 30 de ani.
Mersul la prostituate nu rezolva problema decat fizic, nu si psihic, caci mai apoi eforturile trebuie continuate cu construirea unei relatii. Daca acest lucru nu se petrece rapid, dupa o scurta perioada de satisfactie interna datorita depasirii problemei virginitatii, iar se intra intr-o stare deprimanta.
Asa ca cel mai sanatos este tot legarea unei relatii cu o fata care, chiar daca nu atrage prea mult fizic, alaturi de ea te simti bine si capeti si experienta atat de necesara a unei relatii cu o femei, inclusiv din punct de vedere sexual.
In prima instanta desigur poti sparge gheata doar prin "testarea" unei fete de ocazie. Insa trebuie sa eviti ca apoi sa transformi lucrul asta intr-un obicei.
Eu asa vad lucrurile. Este de altfel un sfat pe care ti-l dau din experienta proprie.
MihaiBucur
Postat pe 2 Octombrie 2011 14:29
De la: kudika437330, la data 2011-09-16 10:44:09femeile vor centimetrii si bani, niste resurse.
1.80 sau 100 lei. imi pare rau,
eu am 1.60 si refuz sa platesc.
cand o sa fiu ca berlusconi, putred de batran si de bogat,
o sa sa v-o trag la toate.
nu voua. voi o sa fiti niste hoaste batrane si pline de riduri.
mie nu imi trebuie babe.

oare care-s centimetrii lipsa care te impiedica pe tine sa iti pierzi virginitatea?
si daca din pdv al centimetrilor de care ai nevoie pentru actul sexual nu exista probleme nu vad care ar fi problema daca ai da 100 lei ca sa o faci naibii si tu odata :)) sau daca nu iti convine scoate-ti virginitatea la licitatie :D desi nu cred ca o sa liciteze decat gay sau bi ... Incercarea moarte n-are ... :))
sussane
Postat pe 5 Octombrie 2011 05:42
avand in vedere ca-i criza,nu va fac reducere?sau cereti si voi 5 min,nu cred ca e nevoie de mai mult,saaaaaaaaaaaaaaaaaaau,vad ca-s doi acum,impartiti cheltuiala.........zau,2 la pret de unul.
simonik29
Postat pe 5 Octombrie 2011 22:20
avand in vedere ca-i criza,nu va fac reducere?sau cereti si voi 5 min,nu cred ca e nevoie de mai mult,saaaaaaaaaaaaaaaaaaau,vad ca-s doi acum,impartiti cheltuiala.........zau,2 la pret de unul.
simonik29
Postat pe 5 Octombrie 2011 22:20
De la: sussane, la data 2011-10-05 05:42:19
De la: kudika437330, la data 2011-09-16 10:44:09femeile vor centimetrii si bani, niste resurse.
1.80 sau 100 lei. imi pare rau,
eu am 1.60 si refuz sa platesc.
cand o sa fiu ca berlusconi, putred de batran si de bogat,
o sa sa v-o trag la toate.
nu voua. voi o sa fiti niste hoaste batrane si pline de riduri.
mie nu imi trebuie babe.

offf doamne...cu ce o sa ne-o tragi la toate daca cm nu ai?si in plus...mai sunt si doamne pe aici...nu cred ca isi vor insela sotii cu tine...iar ca berlusconii nu o sa ajungi niciodata daca ceea ce castigi abia iti ajunge de la o luna las asta;)cauta mai bn sa iti "modelezi"vocabularul,schimba-ti look-ul si poate se va uita si cineva la tine...macar pt o noapte sa devii si tu "barbat".bafta!!!
callybra
Postat pe 5 Octombrie 2011 22:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ati reprosat vreodata dimensiunea penisului partenerului? 1 De la: Erikvanderty 22 Septembrie 2016 12:36
"Dragoste de gradul 3" 42 De la: Dor_a 5 Octombrie 2010 11:19
Probabil sunt de vina cu ceva? 16 De la: anderson 3 Iunie 2009 14:18
tare de tot 6 De la: miss_darine 15 Aprilie 2010 09:27
fiti sincere!!! care este...? 52 De la: mascaltzone01 19 Noiembrie 2009 13:10