Setari Cookie-uri

Ce as vrea eu! Ce vor barbatii?

Buna va citesc de ceva vreme pe forum atmosfera e placuta aici,userii sunt open minded tocmai de asta o sa cer sfaturi aici. inainte de a incepe vreau doar sa spun ca sunt novice la tot ce tine de capitolul love and sex si sa nu radeti va rog de situatia mea pentru ca oricum e aiurea Am aproape 22 de ani si nu am avut niciodata un iubit pentru ca pur si simplu nu am dat atentie acestui lucru doar ca de la o perioada corpul meu parca a luat-o razna simt nevoia de a fi cu un barbat pentru ca ma simt neimplinita pe plan sexual.
Gata am zis-o si pe asta nu stiu ce impact va avea asupra voastra tot ce v-am zis insa eu ma simt mai
usurata.
Deci problema e ca sunt pusa in situatia de a astepta pe the one pentru o relatie stabila sau de a ceda avansurilor unui barbat care va aparea la un moment dat.Sincer numai Dumnezeu stie ca as fi in stare sa o fac si pe asta dar mi-ar fi frica de consecintele acestui fapt asupra mea.
Sunt total dezorienata nu stiu ce sa fac,ajutati-ma!!!
Angela22
Postat pe 17 Septembrie 2011 17:54
Vrei sa facem pe pesti?
De regula spun lucrurilor pe nume si ar fi bine sa-ti incepi viata sexuala. De stai dupa acel unul care speri sa faci sex sau dragoste cu el , vei ajunge fata batrana si cu mintea dusa dupa ciuperci. Lipsa actului sexual unui organism care-l cere poate duce in timp si la dereglarea mintii.
anageo25
Postat pe 17 Septembrie 2011 18:04
exact asta simt eu ca ar fi bine sa mi-o incep fiecare particica din mine imi spune asta cam de o jumatate de an am starea asta am crezut ca-i ceva trecator dar nu este,se accentueaza pe zi ce trece,of!
Angela22
Postat pe 17 Septembrie 2011 18:24
De la: kudika437977, la data 2011-09-17 17:54:39Buna va citesc de ceva vreme pe forum atmosfera e placuta aici,userii sunt open minded tocmai de asta o sa cer sfaturi aici. inainte de a incepe vreau doar sa spun ca sunt novice la tot ce tine de capitolul love and sex si sa nu radeti va rog de situatia mea pentru ca oricum e aiurea Am aproape 22 de ani si nu am avut niciodata un iubit pentru ca pur si simplu nu am dat atentie acestui lucru doar ca de la o perioada corpul meu parca a luat-o razna simt nevoia de a fi cu un barbat pentru ca ma simt neimplinita pe plan sexual.
Gata am zis-o si pe asta nu stiu ce impact va avea asupra voastra tot ce v-am zis insa eu ma simt mai
usurata.
Deci problema e ca sunt pusa in situatia de a astepta pe the one pentru o relatie stabila sau de a ceda avansurilor unui barbat care va aparea la un moment dat.Sincer numai Dumnezeu stie ca as fi in stare sa o fac si pe asta dar mi-ar fi frica de consecintele acestui fapt asupra mea.
Sunt total dezorienata nu stiu ce sa fac,ajutati-ma!!!


Faptul ca doresti sa gusti iubirea,implinindu-te printr-un act sexual,nu este ceva rusinos sau un motiv de a ne provoca rasul!Debutul sexual tine numai si numai de liberul arbitru,adica,tu esti singura in masura de a decide momentul in care te vei darui trupeste iubitului tau!Pentru a te contopi in acest act sublim,de iubire desavarsita,trebuie sa fii pregatita fizic si psihic,in asa maniera incat sa te implinesti si din punct de vedere sexual!Si daca esti pregatita pentru asa ceva,parerea mea este sa gasesti partenerul potrivit inimii tale,pentru care sa simti iubirea cu toata fiinta ta si nu sa te arunci in bratele primului venit,care de multe ori,iti va lasa in suflet un gol imens si o dezamagire puternica!Barbati sunt destui,suflete pereche,mai putine!Partide de sex intalnim la orice ore din zi sau din noapte,dar iubire pura ,intalnim din ce in ce mai rar!Tu hotarasti momentul inceperii vietii sexuale si nu altcineva!Iubirea cand este impartasita,poate sa-ti aduca clipe de senzualitate si erotism maxime,ramane sa-ti gasesti alesul ,care sa te pretuiasca la reala ta valoare!
RAINBOWLADY
Postat pe 17 Septembrie 2011 18:26
lasa lucrurile sa vina de la sine ! Parerea mea e ca inca nu ai iubit cu adevarat. Cand esti cu cel pe care sufletul tau il doreste, atunci si trupul tau va reactiona la fel . Nu te darui primului venit, doar pt.ca danseaza hormonii in tine. Prima data..... e o amintire pentru toata viata.
GHEISA_ALBA
Postat pe 17 Septembrie 2011 18:28
De la: kudika437977, la data 2011-09-17 17:54:39Deci problema e ca sunt pusa in situatia de a astepta pe the one pentru o relatie stabila sau de a ceda avansurilor unui barbat care va aparea la un moment dat.Sincer numai Dumnezeu stie ca as fi in stare sa o fac si pe asta dar mi-ar fi frica de consecintele acestui fapt asupra mea.

Imi pare rau daca-ti spulber eu marile sperante, dar The One (cred ca totusi nu te referi la Jet Li) s-ar putea sa nu apara niciodata.
Dar nici nu merita sa te cuplezi cu primul manelist, si sa ai cine stie ce experiente, care sa-ti marcheze toata viata sexuala de-acum inainte.



Armain
Postat pe 17 Septembrie 2011 18:29
De la: Armain, la data 2011-09-17 18:29:01
De la: kudika437977, la data 2011-09-17 17:54:39Deci problema e ca sunt pusa in situatia de a astepta pe the one pentru o relatie stabila sau de a ceda avansurilor unui barbat care va aparea la un moment dat.Sincer numai Dumnezeu stie ca as fi in stare sa o fac si pe asta dar mi-ar fi frica de consecintele acestui fapt asupra mea.

Imi pare rau daca-ti spulber eu marile sperante, dar The One (cred ca totusi nu te referi la Jet Li) s-ar putea sa nu apara niciodata.
Dar nici nu merita sa te cuplezi cu primul manelist, si sa ai cine stie ce experiente, care sa-ti marcheze toata viata sexuala de-acum inainte.





siiiiiiiiii?atunci ce sa faca fata
Ame_ly
Postat pe 17 Septembrie 2011 18:32
De la: Ame_ly, la data 2011-09-17 18:32:39siiiiiiiiii?atunci ce sa faca fata

Pai sa-l mai astepte pe Jet LI, care e destul de simpatic, chiar daca ecam pitic si are ochii oblici?
Armain
Postat pe 17 Septembrie 2011 18:49
De la: Armain, la data 2011-09-17 18:49:28
De la: Ame_ly, la data 2011-09-17 18:32:39siiiiiiiiii?atunci ce sa faca fata

Pai sa-l mai astepte pe Jet LI, care e destul de simpatic, chiar daca ecam pitic si are ochii oblici?


Lasa-l mai pe Jet Li ala, ca e casatorit si cu 4 puradei
on topic:deschide ochisorii ,uita-te 'n stanga si dreapta ,cu siguranta gasesti un barbat potrivit pentru tine si "da cu el de toti peretii"
Ame_ly
Postat pe 17 Septembrie 2011 18:59
De la: Ame_ly, la data 2011-09-17 18:59:26
De la: Armain, la data 2011-09-17 18:49:28 si "da cu el de toti peretii"

Aha, preferinte sado-maso, da? De-ai ma-ntrebai despre stransul de gat?
Armain
Postat pe 17 Septembrie 2011 19:10
De la: Armain, la data 2011-09-17 19:10:08
De la: Ame_ly, la data 2011-09-17 18:59:26
De la: Armain, la data 2011-09-17 18:49:28 si "da cu el de toti peretii"

Aha, preferinte sado-maso, da? De-ai ma-ntrebai despre stransul de gat?


tu nu vezi ghilimelele??????????
Ame_ly
Postat pe 17 Septembrie 2011 19:14
ma bag si eu un pic in seama cu voi
ca ai stat pana la varsta asta fara sa faci nimic nu e de condamnat inseamna ca esti o fata cu capul pe umeri care stie ce isi doreste de la viata mai departe
ideea e ca nu trebuie sa te duci tu sa il cauti pe The One o sa va impiedicati unul de altul si o sa se intample si marele eveniment
pb e ca ca sunt multi tampiti si idioti care doar asta urmaresc de la o fata care apoi sa isi bata joc si tot tu sa suferi si sa plangi apoi
si referitor sa cedezi la avansurile unui barbat daca tu crezi ca e pers potrivita pt tn , daca va cunoasteti,va intelegeti unul pe altul asta insemnand ca trebuie sa ai o relatie cu el si sa treaca ceva timp lasa-te dusa de val si risca un pic si niciodata sa nu regreti alegerile facute pt ca mai tarziu vei invata si pana la urma doar o viata avem si uneori trebuie sa mai riscam un pin nu ?acum depinde numai de persoana daca merita sau nu
tu trebuie sa il faci pe el sa inteleaga ca tu renunti la cea mai mare mandrie a ta facand acest pas si trebuie sa merite asta si sa si aprecieze si sa faca ceva romantic cu lumari si vrajeli din alea pt ca e un pas important in viata ta pe care nu o sa il uiti niciodata si trebuie sa fii constienta ca primul barbat din viata ta il vei iubi foarte mult
intreaba orice fata cum a fost prima oara la ea si o sa zica ca fost naspa ca a durut si ca baiatul si-a batut joc apoi de ea
tu esti de admirat sincer ca pana la varsta ta nu ai facut asta asa ca bv si capul susu si lasa in pace toate frustratele care iti zic ca o sa ramai fata batrana ca nu e asa
adanaa
Postat pe 17 Septembrie 2011 19:15
De la: kudika437977, la data 2011-09-17 17:54:39Buna va citesc de ceva vreme pe forum atmosfera e placuta aici,userii sunt open minded tocmai de asta o sa cer sfaturi aici. inainte de a incepe vreau doar sa spun ca sunt novice la tot ce tine de capitolul love and sex si sa nu radeti va rog de situatia mea pentru ca oricum e aiurea Am aproape 22 de ani si nu am avut niciodata un iubit pentru ca pur si simplu nu am dat atentie acestui lucru doar ca de la o perioada corpul meu parca a luat-o razna simt nevoia de a fi cu un barbat pentru ca ma simt neimplinita pe plan sexual.
Gata am zis-o si pe asta nu stiu ce impact va avea asupra voastra tot ce v-am zis insa eu ma simt mai
usurata.
Deci problema e ca sunt pusa in situatia de a astepta pe the one pentru o relatie stabila sau de a ceda avansurilor unui barbat care va aparea la un moment dat.Sincer numai Dumnezeu stie ca as fi in stare sa o fac si pe asta dar mi-ar fi frica de consecintele acestui fapt asupra mea.
Sunt total dezorienata nu stiu ce sa fac,ajutati-ma!!!
era unu virgin pe forum-Ramaru
Indiana_Jones
Postat pe 17 Septembrie 2011 19:15
De la: adanaa, la data 2011-09-17 19:15:04
tu esti de admirat sincer ca pana la varsta ta nu ai facut asta asa ca bv si capul susu si lasa in pace toate frustratele care iti zic ca o sa ramai fata batrana ca nu e asa


Pe cine faci tu frustrata???
anageo25
Postat pe 17 Septembrie 2011 19:16
ma refeream la modul general ca presupun ca saraca fata tot a auzit placa cu fata batrana dar daca tu te simti asa e pb ta
adanaa
Postat pe 17 Septembrie 2011 19:18
De la: adanaa, la data 2011-09-17 19:18:16ma refeream la modul general ca presupun ca saraca fata tot a auzit placa cu fata batrana dar daca tu te simti asa e pb ta


Tuto, cum sunt singura care i-a sugerat ca ramane singura toata viata si ne-fu-tuta, era firesc sa vad la cine faceai referire.
In loc sa-i faci educatie si sa-i spui cum se pune un prezervativ, tu ii dai cu "bravo ca ai ramas virgina pana la varsta asta"
anageo25
Postat pe 17 Septembrie 2011 19:23
De la: Ame_ly, la data 2011-09-17 19:14:45
tu nu vezi ghilimelele??????????

Eh, stim amandoi ca ghilimelele sunt doar de ochii lumii...
Armain
Postat pe 17 Septembrie 2011 19:30
De la: Armain, la data 2011-09-17 19:30:12
De la: Ame_ly, la data 2011-09-17 19:14:45
tu nu vezi ghilimelele??????????

Eh, stim amandoi ca ghilimelele sunt doar de ochii lumii...


observ ca tu stii mai bine decat mine
nu ma enerva!
Ame_ly
Postat pe 17 Septembrie 2011 19:34
De la: Marius_Sorin, la data 2011-09-17 19:32:58
De la: anageo25, la data 2011-09-17 19:23:28
De la: adanaa, la data 2011-09-17 19:18:16ma refeream la modul general ca presupun ca saraca fata tot a auzit placa cu fata batrana dar daca tu te simti asa e pb ta


Tuto, cum sunt singura care i-a sugerat ca ramane singura toata viata si ne-fu-tuta, era firesc sa vad la cine faceai referire.
In loc sa-i faci educatie si sa-i spui cum se pune un prezervativ, tu ii dai cu "bravo ca ai ramas virgina pana la varsta asta"
e un record...si o incurajare sa continue sa-l mentina


Da, 22 de ani e o performanta rara. Ar trebui ridicata o statuie in cinstea ei.
Problema ca statuia nu-i rezolva dereglarile hormonale.
anageo25
Postat pe 17 Septembrie 2011 19:37
De la: Ame_ly, la data 2011-09-17 19:34:48...nu ma enerva!

Bine, gata, nu te mai enervez.
Armain
Postat pe 17 Septembrie 2011 19:52
De la: anageo25, la data 2011-09-17 19:37:10 Problema ca statuia nu-i rezolva dereglarile hormonale.

Eh, chiar dereglari hormonale poate e un pic cam mult spus.
Armain
Postat pe 17 Septembrie 2011 20:01
De la: anageo25, la data 2011-09-17 19:37:10
Problema ca statuia nu-i rezolva dereglarile hormonale.


Ce anume regleaza hormonii astia? Frecusul in sine sau orgasmul?
ilumax_76
Postat pe 17 Septembrie 2011 20:59
De la: ilumax_76, la data 2011-09-17 20:59:44
De la: anageo25, la data 2011-09-17 19:37:10
Problema ca statuia nu-i rezolva dereglarile hormonale.


Ce anume regleaza hormonii astia? Frecusul in sine sau orgasmul?


Regleaza temperatura.
anageo25
Postat pe 17 Septembrie 2011 21:28
De la: anageo25, la data 2011-09-17 21:28:09
Regleaza temperatura.

coafura rezista
miss_darine
Postat pe 17 Septembrie 2011 21:33
De la: miss_darine, la data 2011-09-17 21:33:53
De la: anageo25, la data 2011-09-17 21:28:09
Regleaza temperatura.

coafura rezista


Evident
anageo25
Postat pe 17 Septembrie 2011 21:35
on topic: pana va apare "ferocul" cumpara-ti un vibrator...pt o perioada iti va potoli frustrarile, plus ca iti vei descoperi zonele erogene
sfat de femeie serioasa
miss_darine
Postat pe 17 Septembrie 2011 21:36
De la: kudika437977, la data 2011-09-17 17:54:39Buna va citesc de ceva vreme pe forum atmosfera e placuta aici,userii sunt open minded tocmai de asta o sa cer sfaturi aici. inainte de a incepe vreau doar sa spun ca sunt novice la tot ce tine de capitolul love and sex si sa nu radeti va rog de situatia mea pentru ca oricum e aiurea Am aproape 22 de ani si nu am avut niciodata un iubit pentru ca pur si simplu nu am dat atentie acestui lucru doar ca de la o perioada corpul meu parca a luat-o razna simt nevoia de a fi cu un barbat pentru ca ma simt neimplinita pe plan sexual.
Gata am zis-o si pe asta nu stiu ce impact va avea asupra voastra tot ce v-am zis insa eu ma simt mai
usurata.
Deci problema e ca sunt pusa in situatia de a astepta pe the one pentru o relatie stabila sau de a ceda avansurilor unui barbat care va aparea la un moment dat.Sincer numai Dumnezeu stie ca as fi in stare sa o fac si pe asta dar mi-ar fi frica de consecintele acestui fapt asupra mea.
Sunt total dezorienata nu stiu ce sa fac,ajutati-ma!!!


am citit si eu tarasenia!
si mai ales ce au zis anumitti trepadusi mistocari ai forumului
parerea mea e ca nu esti informata absolut deloc despre consecintele unui act sexual cu un barbat pentru care nu simti si iubire .vei ajunge o viitoare frustrata si divortata daca iti incepi viata sexuala doar pentru ca te mananca hormonii
PICCKARD
Postat pe 17 Septembrie 2011 23:31
De la: miss_darine, la data 2011-09-17 21:36:59on topic: pana va apare "ferocul" cumpara-ti un vibrator...pt o perioada iti va potoli frustrarile, plus ca iti vei descoperi zonele erogene
sfat de femeie serioasa


mersi miss darine!
am vrut si eu sa sugerez o evntuala masturbare dar nu am vrut sa spun lucrurilor pe nume
cel mai bun mod de a se cunoaste e cu degetelul ei care ii va ramane prieten chiar si dupa o eventuala casatorie ratatasau nesatisfacatoare
PICCKARD
Postat pe 17 Septembrie 2011 23:34
va raspund de pe mobil acum altfel nu am cum si va raspund tuturor printr-un comentariu.Am vazut ca argumentele voastre referitoare la inceperea vietii sexuale se bat cap in cap sincer toti aveti dreptate cand ziceti ca ar trebui sa-mi gasesc un barbat decent si sa nu cedez din prima vreunui taran.Nu sunt de acord cu cu faza ca sa urmez cursul firesc cum zicea cineva adica sa stau si sa tot astept nu cred ca mai vreau,adica ma razgandii am 22 de ani si-l tot astept pe ales.
O sa incerc sa fortez putin lucrurile,o sa fac sapaturi pana o sa-mi gasesc pe unu care sa-mi ofere ceea ce vreau.
Miss darine vibrator imi trebuie mie acum?prefer un barbat in carne si oase poate gasesc si eu unu din asta
Angela22
Postat pe 17 Septembrie 2011 23:52
De la: kudika437977, la data 2011-09-17 23:52:04va raspund de pe mobil acum altfel nu am cum si va raspund tuturor printr-un comentariu.Am vazut ca argumentele voastre referitoare la inceperea vietii sexuale se bat cap in cap sincer toti aveti dreptate cand ziceti ca ar trebui sa-mi gasesc un barbat decent si sa nu cedez din prima vreunui taran.Nu sunt de acord cu cu faza ca sa urmez cursul firesc cum zicea cineva adica sa stau si sa tot astept nu cred ca mai vreau,adica ma razgandii am 22 de ani si-l tot astept pe ales.
O sa incerc sa fortez putin lucrurile,o sa fac sapaturi pana o sa-mi gasesc pe unu care sa-mi ofere ceea ce vreau.
Miss darine vibrator imi trebuie mie acum?prefer un barbat in carne si oase poate gasesc si eu unu din asta

ai mobil meserias daca merge pe kudika ce marca e sa-mi iau si eu unu!
si ontopic...te mananca tare de tot!
PICCKARD
Postat pe 17 Septembrie 2011 23:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa-mi ascult inima sau principiile? 143 De la: scorpio67 10 Iunie 2010 22:06
un sfat va rog ......diferenta de varsta in dragoste...o problema?! 20 De la: alexia30 13 Decembrie 2009 11:36
dece nu mai pot avea incredere in barbati cred ca toti sunt la fel ? 19 De la: stardancer 30 Octombrie 2009 13:02
vreau sa ma insor 8 De la: kudika_976166 3 Decembrie 2014 15:34
Pentru cei care si-au refacut viata cu amanta 20 De la: Barbie30 2 Septembrie 2010 10:25