Setari Cookie-uri

Ce cred femeile ca vor barbatii de la femei?

Am vzut o groaza de topicuri aiurea legate de barbati pe kudica , daca barbati ar iubi ? , si alte abureli din astea , asa ca am deschis si eu topicul asta adresat femeilor : ce credeti voi femeile ca un barbat vrea de la o femeie ?
Enigmaticul
Postat pe 23 Februarie 2009 14:40
De la: Enigmaticul, la data 2009-02-23 14:40:42Am vzut o groaza de topicuri aiurea legate de barbati pe kudica , daca barbati ar iubi ? , si alte abureli din astea , asa ca am deschis si eu topicul asta adresat femeilor : ce credeti voi femeile ca un barbat vrea de la o femeie ?


in primul rand vrea harjoneala.
in celelalte randuri nu am vreme,revin io....
matracucu
Postat pe 23 Februarie 2009 16:04
De la: Enigmaticul, la data 2009-02-23 14:40:42Am vzut o groaza de topicuri aiurea legate de barbati pe kudica , daca barbati ar iubi ? , si alte abureli din astea , asa ca am deschis si eu topicul asta adresat femeilor : ce credeti voi femeile ca un barbat vrea de la o femeie ?



depinde...depinde...depinde in ce perioada a vietii se intalnesc cei 2...eu zic k pana intr un final,si barbatii vor iubire...poate k asta cauta si ei,sub orice forma...nu ii compatimesc,doamne fereste, dar nu cred k toti barbatii sunt la fel!!! daca cineva isi inseala asteptarile nu inseamna k e k toti ceilalti... ci doar k nu a fost sa fie...
SweetHappyButterfly
Postat pe 23 Februarie 2009 16:09

depinde...depinde...depinde in ce perioada a vietii se intalnesc cei 2...eu zic k pana intr un final,si barbatii vor iubire...poate k asta cauta si ei,sub orice forma...nu ii compatimesc,doamne fereste, dar nu cred k toti barbatii sunt la fel!!! daca cineva isi inseala asteptarile nu inseamna k e k toti ceilalti... ci doar k nu a fost sa fie...[/quote]


asa e...
ralukiss
Postat pe 23 Februarie 2009 16:14
De la: Ralukiss, la data 2009-02-23 16:14:03
depinde...depinde...depinde in ce perioada a vietii se intalnesc cei 2...eu zic k pana intr un final,si barbatii vor iubire...poate k asta cauta si ei,sub orice forma...nu ii compatimesc,doamne fereste, dar nu cred k toti barbatii sunt la fel!!! daca cineva isi inseala asteptarile nu inseamna k e k toti ceilalti... ci doar k nu a fost sa fie...



asa e...[/quote]


buna ralu
SweetHappyButterfly
Postat pe 23 Februarie 2009 16:16
Asaaaaaaaaa. F bun topicul propus de tine, as putea scrie un roman dar o sa fiu succinta totusi.
Barbatii isi doresc ca femeia sa faca un soi de echilibristica, adica: sa fie puternica dar in acelasi timp sa aiba nevoie ca el s-o ocroteasca, sa fie independenta dar sa-l consulte in tot ce face, sa aiba viata ei fara sa atarne de el dar sa nu-l neglijeze, sa-i dea libertate, sa nu-i puna prea multe intrebari dar sa se preocupe de viata lui, sa fie inocenta si in acelasi timp versata. Lista continua cu: sa fie loiala, toleranta, calma, inteligenta, sa aiba imaginatie, farmec, magnetism, feminitate si mister. Sa nu uitam ca tb sa fie frumoasa si atragatoare, ceea ce il va face tare mandru de exemplarul feminin care-i sta la brat. E cu totul alta poveste insa daca alti barbati isi sucesc gatul dupa ea caci omul nostru devine gelos si-si simte amenintat teritorul de mascul.
De asemenea, vor sa fie iubiti, rasfatati, ocrotiti, luati cu binisorul, intelesi si sustinuti.
Daca ea ii ofera toate astea si inca ceva pe deasupra, la un moment dat el realizeaza ca de fapt nu-i tocmai pregatit pt o relatie serioasa, e prea frig sau prea cald afara, e si criza asta plus ca saracul de el incepe sa se simta si presat de responsabilitatile pe care le aduce viata in doi (aici intra sarcini cum ar fi: sa-i aduca un buchet de flori macar o data pe trimestru, sa o invite in oras sau sa faca planuri de concediu, sa faca imensul efort de a-si aduce aminte de ziua ei de nastere precum si altele la fel de cumplite).
Sa-mi fie cu iertare de catre cei 0,00001% barbati care nu se regasesc in aceasta descriere.


ioana_cristina
Postat pe 23 Februarie 2009 16:33
De la: ioana_cristina, la data 2009-02-23 16:33:18Asaaaaaaaaa. F bun topicul propus de tine, as putea scrie un roman dar o sa fiu succinta totusi.
Barbatii isi doresc ca femeia sa faca un soi de echilibristica, adica: sa fie puternica dar in acelasi timp sa aiba nevoie ca el s-o ocroteasca, sa fie independenta dar sa-l consulte in tot ce face, sa aiba viata ei fara sa atarne de el dar sa nu-l neglijeze, sa-i dea libertate, sa nu-i puna prea multe intrebari dar sa se preocupe de viata lui, sa fie inocenta si in acelasi timp versata. Lista continua cu: sa fie loiala, toleranta, calma, inteligenta, sa aiba imaginatie, farmec, magnetism, feminitate si mister. Sa nu uitam ca tb sa fie frumoasa si atragatoare, ceea ce il va face tare mandru de exemplarul feminin care-i sta la brat. E cu totul alta poveste insa daca alti barbati isi sucesc gatul dupa ea caci omul nostru devine gelos si-si simte amenintat teritorul de mascul.
De asemenea, vor sa fie iubiti, rasfatati, ocrotiti, luati cu binisorul, intelesi si sustinuti.
Daca ea ii ofera toate astea si inca ceva pe deasupra, la un moment dat el realizeaza ca de fapt nu-i tocmai pregatit pt o relatie serioasa, e prea frig sau prea cald afara, e si criza asta plus ca saracul de el incepe sa se simta si presat de responsabilitatile pe care le aduce viata in doi (aici intra sarcini cum ar fi: sa-i aduca un buchet de flori macar o data pe trimestru, sa o invite in oras sau sa faca planuri de concediu, sa faca imensul efort de a-si aduce aminte de ziua ei de nastere precum si altele la fel de cumplite).
Sa-mi fie cu iertare de catre cei 0,00001% barbati care nu se regasesc in aceasta descriere.







foarte tare
SweetHappyButterfly
Postat pe 23 Februarie 2009 16:35
iarasi intrebarea asta ????????????
__LL__
Postat pe 23 Februarie 2009 16:38
De la: ioana_cristina, la data 2009-02-23 16:33:18Asaaaaaaaaa. F bun topicul propus de tine, as putea scrie un roman dar o sa fiu succinta totusi.
Barbatii isi doresc ca femeia sa faca un soi de echilibristica, adica: sa fie puternica dar in acelasi timp sa aiba nevoie ca el s-o ocroteasca, sa fie independenta dar sa-l consulte in tot ce face, sa aiba viata ei fara sa atarne de el dar sa nu-l neglijeze, sa-i dea libertate, sa nu-i puna prea multe intrebari dar sa se preocupe de viata lui, sa fie inocenta si in acelasi timp versata. Lista continua cu: sa fie loiala, toleranta, calma, inteligenta, sa aiba imaginatie, farmec, magnetism, feminitate si mister. Sa nu uitam ca tb sa fie frumoasa si atragatoare, ceea ce il va face tare mandru de exemplarul feminin care-i sta la brat. E cu totul alta poveste insa daca alti barbati isi sucesc gatul dupa ea caci omul nostru devine gelos si-si simte amenintat teritorul de mascul.
De asemenea, vor sa fie iubiti, rasfatati, ocrotiti, luati cu binisorul, intelesi si sustinuti.
Daca ea ii ofera toate astea si inca ceva pe deasupra, la un moment dat el realizeaza ca de fapt nu-i tocmai pregatit pt o relatie serioasa, e prea frig sau prea cald afara, e si criza asta plus ca saracul de el incepe sa se simta si presat de responsabilitatile pe care le aduce viata in doi (aici intra sarcini cum ar fi: sa-i aduca un buchet de flori macar o data pe trimestru, sa o invite in oras sau sa faca planuri de concediu, sa faca imensul efort de a-si aduce aminte de ziua ei de nastere precum si altele la fel de cumplite).
Sa-mi fie cu iertare de catre cei 0,00001% barbati care nu se regasesc in aceasta descriere.

HA,HA,HA,HA...tare raspuns,dar cred ca ai dreptate!!


TEODORRD
Postat pe 23 Februarie 2009 16:47
Nu vorbesc din carti, toate experientele gen "Zona Crepusculara" descrise sunt traite de mine in detaliu. Asa ca dragi optimisti si/sau idealisti, va rog sa ma contraziceti!
Poate s-o gasi cineva sa-mi acorde o diploma de rezolvare a puzzle-urilor (nivel avansat) reprezentate de intortocheatele minti masculine si o medalie pt merite deosebite in acest domeniu. Bani nu vreau ca-i fac singura.


ioana_cristina
Postat pe 23 Februarie 2009 18:40
De la: ioana_cristina, la data 2009-02-23 16:33:18Asaaaaaaaaa. F bun topicul propus de tine, as putea scrie un roman dar o sa fiu succinta totusi.
Barbatii isi doresc ca femeia sa faca un soi de echilibristica, adica: sa fie puternica dar in acelasi timp sa aiba nevoie ca el s-o ocroteasca, sa fie independenta dar sa-l consulte in tot ce face, sa aiba viata ei fara sa atarne de el dar sa nu-l neglijeze, sa-i dea libertate, sa nu-i puna prea multe intrebari dar sa se preocupe de viata lui, sa fie inocenta si in acelasi timp versata. Lista continua cu: sa fie loiala, toleranta, calma, inteligenta, sa aiba imaginatie, farmec, magnetism, feminitate si mister. Sa nu uitam ca tb sa fie frumoasa si atragatoare, ceea ce il va face tare mandru de exemplarul feminin care-i sta la brat. E cu totul alta poveste insa daca alti barbati isi sucesc gatul dupa ea caci omul nostru devine gelos si-si simte amenintat teritorul de mascul.
De asemenea, vor sa fie iubiti, rasfatati, ocrotiti, luati cu binisorul, intelesi si sustinuti.
Daca ea ii ofera toate astea si inca ceva pe deasupra, la un moment dat el realizeaza ca de fapt nu-i tocmai pregatit pt o relatie serioasa, e prea frig sau prea cald afara, e si criza asta plus ca saracul de el incepe sa se simta si presat de responsabilitatile pe care le aduce viata in doi (aici intra sarcini cum ar fi: sa-i aduca un buchet de flori macar o data pe trimestru, sa o invite in oras sau sa faca planuri de concediu, sa faca imensul efort de a-si aduce aminte de ziua ei de nastere precum si altele la fel de cumplite).
Sa-mi fie cu iertare de catre cei 0,00001% barbati care nu se regasesc in aceasta descriere.



pai nu prea am cum sa te contrazic ca ai zis o serie de calitati una dupa alta , fiecare doreste un echilibru , fie ca e barbat sau femei referitor la echilibristica aia ..., fiecare incearca sa ajunga idealul , printr-o perpetua evolutie , fie ca vrea sau nu , in toate calitatile alea care le-ai enumerat in lista , (si care ai lasat-o deschiaa) as putea zice ca s-ar include toti barbatii ,dar sunt unii care ar vrea doar o fata frumoasa cu care sa se laude cu ea(si atat ) , sunt uni care daca lui ii place foarte mult (gusturile nu se discuta ) chiar daca ceilalti o considera uratica , lui nui ii pasa si e fericit cu ea , orcum la barbati e foarte important aspectul , daca nu o plac pe fata , poate sa fie cea mai desteapta cea mai gospodina , etc , ca nu mai conteaza ... (dar daca o plac nu este necesar si suficient), cu alte cuvine sunt multe tipuri de barbati care intra in multimea aia de calitati , pentru uni sunt necesare 4 , pentru alti toate ....
si acuma in final te pot contrazice cu o chestie , se pare ca ai scapat ceva foarte important, pentru ca tu ai zis ca barbatul tot nu e multumit .... , asa ca inseamna ca tot lipseste ceva care sa il faca sa vrea sa o scoata in oras , sa ii faca o surpriza doua sa lucreze si el la relatie ......., acel lucru e cel mai important , si din pacate la-i scapat , oare care e acel lucru ? , un lucru atat de important , incat poti sa scoti o groaza de caliati care le-ai enumerat tu acolo (nu aspectul), si tot sa vrea sa fie cu fata repectiva ....
Enigmaticul
Postat pe 23 Februarie 2009 21:08
De la: ioana_cristina, la data 2009-02-23 16:33:18Asaaaaaaaaa. F bun topicul propus de tine, as putea scrie un roman dar o sa fiu succinta totusi.
Barbatii isi doresc ca femeia sa faca un soi de echilibristica, adica: sa fie puternica dar in acelasi timp sa aiba nevoie ca el s-o ocroteasca, sa fie independenta dar sa-l consulte in tot ce face, sa aiba viata ei fara sa atarne de el dar sa nu-l neglijeze, sa-i dea libertate, sa nu-i puna prea multe intrebari dar sa se preocupe de viata lui, sa fie inocenta si in acelasi timp versata. Lista continua cu: sa fie loiala, toleranta, calma, inteligenta, sa aiba imaginatie, farmec, magnetism, feminitate si mister. Sa nu uitam ca tb sa fie frumoasa si atragatoare, ceea ce il va face tare mandru de exemplarul feminin care-i sta la brat. E cu totul alta poveste insa daca alti barbati isi sucesc gatul dupa ea caci omul nostru devine gelos si-si simte amenintat teritorul de mascul.
De asemenea, vor sa fie iubiti, rasfatati, ocrotiti, luati cu binisorul, intelesi si sustinuti.
Daca ea ii ofera toate astea si inca ceva pe deasupra, la un moment dat el realizeaza ca de fapt nu-i tocmai pregatit pt o relatie serioasa, e prea frig sau prea cald afara, e si criza asta plus ca saracul de el incepe sa se simta si presat de responsabilitatile pe care le aduce viata in doi (aici intra sarcini cum ar fi: sa-i aduca un buchet de flori macar o data pe trimestru, sa o invite in oras sau sa faca planuri de concediu, sa faca imensul efort de a-si aduce aminte de ziua ei de nastere precum si altele la fel de cumplite).
Sa-mi fie cu iertare de catre cei 0,00001% barbati care nu se regasesc in aceasta descriere.




Da..da..da..exact asa
Iradiatu_
Postat pe 24 Februarie 2009 09:17
De la: Iradiatu_, la data 2009-02-24 09:17:59
De la: ioana_cristina, la data 2009-02-23 16:33:18Asaaaaaaaaa. F bun topicul propus de tine, as putea scrie un roman dar o sa fiu succinta totusi.
Barbatii isi doresc ca femeia sa faca un soi de echilibristica, adica: sa fie puternica dar in acelasi timp sa aiba nevoie ca el s-o ocroteasca, sa fie independenta dar sa-l consulte in tot ce face, sa aiba viata ei fara sa atarne de el dar sa nu-l neglijeze, sa-i dea libertate, sa nu-i puna prea multe intrebari dar sa se preocupe de viata lui, sa fie inocenta si in acelasi timp versata. Lista continua cu: sa fie loiala, toleranta, calma, inteligenta, sa aiba imaginatie, farmec, magnetism, feminitate si mister. Sa nu uitam ca tb sa fie frumoasa si atragatoare, ceea ce il va face tare mandru de exemplarul feminin care-i sta la brat. E cu totul alta poveste insa daca alti barbati isi sucesc gatul dupa ea caci omul nostru devine gelos si-si simte amenintat teritorul de mascul.
De asemenea, vor sa fie iubiti, rasfatati, ocrotiti, luati cu binisorul, intelesi si sustinuti.
Daca ea ii ofera toate astea si inca ceva pe deasupra, la un moment dat el realizeaza ca de fapt nu-i tocmai pregatit pt o relatie serioasa, e prea frig sau prea cald afara, e si criza asta plus ca saracul de el incepe sa se simta si presat de responsabilitatile pe care le aduce viata in doi (aici intra sarcini cum ar fi: sa-i aduca un buchet de flori macar o data pe trimestru, sa o invite in oras sau sa faca planuri de concediu, sa faca imensul efort de a-si aduce aminte de ziua ei de nastere precum si altele la fel de cumplite).
Sa-mi fie cu iertare de catre cei 0,00001% barbati care nu se regasesc in aceasta descriere.




Da..da..da..exact asa

exactement
yumy
Postat pe 24 Februarie 2009 09:38
f interesant ceea ce ai scris si f adevarat.....spun asta din proprie experienta...
ireneire
Postat pe 24 Februarie 2009 09:43
Doua chestiuni am de spus la ceea ce a zis ioana_cristina.
1. A scapat din vedere sexul.
2. Eu stiam ca flori se dau de 8 martie...cum adica o data pe trimestru?!?!?
Iradiatu_
Postat pe 24 Februarie 2009 10:55
De la: Iradiatu_, la data 2009-02-24 10:55:36Doua chestiuni am de spus la ceea ce a zis ioana_cristina.
1. A scapat din vedere sexul.
2. Eu stiam ca flori se dau de 8 martie...cum adica o data pe trimestru?!?!?

sexul vine de la sine
iar florile ar trebui...sa fie cam la fel ca in cazul sexului
yumy
Postat pe 24 Februarie 2009 10:58
Poveste cu flori:

Acu ceva timp, ma plimbam de mana cu zana mea de la vremea respectiva, cand intamplarea face sa trecem pe langa o florarie..

(Dialog)
Ea - Maaa..nu mi-ai mai dat o floare din martie anul trecut...
Eu - Cum nu pui?..ti-am mai dat
Ea - Numai texte ai in cap!
Eu - Eu tin minte ca ti-am mai dat...Bineee..hai nu fi suparata (pup)..uite o florarie, intra si alege o floare si eu o iau.
Ea - Maaaaaaaa....insensibilule...nu asa (ea e deja ingrijorator de incruntata)
Eu - Dar cum pui?..(privire mirata)
Ea - Lasa-o balta (privire mahnita)

Inutil sa spun ca nu am avut trai cu ea doua zile.
Iradiatu_
Postat pe 24 Februarie 2009 11:02
1. Daca erai mai atent ai fi citit printre randuri si referirile la sex, mai voalate ce-i drept: cele legate de faptul ca ea trebuie sa aiba imaginatie ei si sa fie versata.
2. Daca zici ca dai flori doar de 8 martie, nu mai zic nimic
ioana_cristina
Postat pe 24 Februarie 2009 11:12
De la: ioana_cristina, la data 2009-02-24 11:12:251. Daca erai mai atent ai fi citit printre randuri si referirile la sex, mai voalate ce-i drept: cele legate de faptul ca ea trebuie sa aiba imaginatie ei si sa fie versata.
2. Daca zici ca dai flori doar de 8 martie, nu mai zic nimic


Of apropourile astea voalate ma termina la femei..eu vreau ca ea sa imi zica ce vrea de la mine direct, cu cuvinte putine si rostite rar, ca sa pot intelege.
Iradiatu_
Postat pe 24 Februarie 2009 11:17
buna ....extensii de par clip on la cel mai bun pret pt detalii biancam225@yahoo.com
biancam225
Postat pe 24 Februarie 2009 11:19
De la: luckyyyLuke, la data 2009-02-23 16:38:44iarasi intrebarea asta ????????????

nu am mai vzt intrebarea asta in subsectia barabti , decat :ce cred barbati despre femei, intrebarea mea era indreptata spre femei , si ce cred ele ca noi vrem de la o femeie , pentru ca am vzt multe topicuri cu numele toti barbatii sunt porci(cred ca vreo 3 ) ofticati , etc ,etc ,etc
Enigmaticul
Postat pe 24 Februarie 2009 11:25
De la: Iradiatu_, la data 2009-02-24 11:17:53
De la: ioana_cristina, la data 2009-02-24 11:12:251. Daca erai mai atent ai fi citit printre randuri si referirile la sex, mai voalate ce-i drept: cele legate de faptul ca ea trebuie sa aiba imaginatie ei si sa fie versata.
2. Daca zici ca dai flori doar de 8 martie, nu mai zic nimic


Of apropourile astea voalate ma termina la femei..eu vreau ca ea sa imi zica ce vrea de la mine direct, cu cuvinte putine si rostite rar, ca sa pot intelege.

nu stiu daca ai observat dar femile nu prea sunt directe , ele apeleaza la subantelesuri la mici detali , la o comunicare subtila , barbatii sunt directi , femeile nu prea , si ca exemplu nu cred ca trebuie sa mai dau , dar totusi , celebra faza :"nu am nimica " ,desi ea e suparata
Enigmaticul
Postat pe 24 Februarie 2009 11:28
noi femeile in general oferim apropouri subtile, pt ca daca v-am zice chiar asa in fata ce vrem de la voi poate va simtiti jicniti.acest lucru e valabil la fetele care nu se gandesc numai la ele ci si la voi si la orgoliul vostru. bine, ca aici lucrurile difera de la o relatie la alta.
ionyy88
Postat pe 24 Februarie 2009 11:30
De la: Enigmaticul, la data 2009-02-24 11:28:33
De la: Iradiatu_, la data 2009-02-24 11:17:53
De la: ioana_cristina, la data 2009-02-24 11:12:251. Daca erai mai atent ai fi citit printre randuri si referirile la sex, mai voalate ce-i drept: cele legate de faptul ca ea trebuie sa aiba imaginatie ei si sa fie versata.
2. Daca zici ca dai flori doar de 8 martie, nu mai zic nimic


Of apropourile astea voalate ma termina la femei..eu vreau ca ea sa imi zica ce vrea de la mine direct, cu cuvinte putine si rostite rar, ca sa pot intelege.

nu stiu daca ai observat dar femile nu prea sunt directe , ele apeleaza la subantelesuri la mici detali , la o comunicare subtila , barbatii sunt directi , femeile nu prea , si ca exemplu nu cred ca trebuie sa mai dau , dar totusi , celebra faza :"nu am nimica " ,desi ea e suparata



Nu se poate spune direct orice, nu ar mai avea niciun farmec ! In general noi dam indicii, voi nu intelegeti nimic pt ca de obicei nu ascultati ceea ce zicem si pana la urma suntem catalogate ca fiinte SF !

Postat pe 24 Februarie 2009 11:33
Daa..e adevarat, dar voi vorbiti incontinuu..iti dai seama ce ar insemna sa ascultam tot ce ziceti voi..pfiuuu:)
Si subscriu si eu la parerea ca cea mai periculoasa replica e.."nu am nimic!"
Iradiatu_
Postat pe 24 Februarie 2009 11:46
De la: Iradiatu_, la data 2009-02-24 11:46:10Daa..e adevarat, dar voi vorbiti incontinuu..iti dai seama ce ar insemna sa ascultam tot ce ziceti voi..pfiuuu:)
Si subscriu si eu la parerea ca cea mai periculoasa replica e.."nu am nimic!"



Ce este atat de rau in a asculta pe cineva ? Exista si fete mai putin vorbarete, poti sa iti alegi un astfel de exemplu, insa nici asa nu o sa va placa, crede-ma :)
Nici voi nu stiti ce vreti, mai ales intr-o relatie !

Postat pe 24 Februarie 2009 11:52
acea replica"n-am nimic" este pt ca din cauza voastra avem ceva si voi ar trebui sa stiti ce, iar daca intrebati e logic ca nu stiti si nu v-ati "prins" din ce cauza suntem suparate si atunci e normal(din punctul nostru de vedere) sa spunem:n-am nimic!
ionyy88
Postat pe 24 Februarie 2009 11:54
Eu ascult..nu inteleg, dar ascult.
Eu stiu ce vreau de la o relatie, dar daca ea nu vrea acelasi lucru...na...e problema.
:)
Iradiatu_
Postat pe 24 Februarie 2009 11:54
ii dau dreptate georgiei chiar nu stiti de cele mai multe ori ce vreti intr-o relatie.
ionyy88
Postat pe 24 Februarie 2009 11:55
De la: ionyy88, la data 2009-02-24 11:54:23acea replica"n-am nimic" este pt ca din cauza voastra avem ceva si voi ar trebui sa stiti ce, iar daca intrebati e logic ca nu stiti si nu v-ati "prins" din ce cauza suntem suparate si atunci e normal(din punctul nostru de vedere) sa spunem:n-am nimic!


Exact ceea ce vroiam sa zic:)..Modul asta de abordare a problemei ma lasa cu gura cascata:)
Iradiatu_
Postat pe 24 Februarie 2009 11:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau sa fac mai mult pt ea dar nu prea mai stiu ce 19 De la: felixcat 12 Decembrie 2009 13:31
vrea iertare 82 De la: ella_tody 17 Martie 2010 21:51
e bine ce fac? 28 De la: liliana2005 10 Aprilie 2010 16:27
In cat timp se plictisesc barbatii de o femeie 8 De la: anderson 22 Octombrie 2008 11:15
cum sa ajung la un barbat dificil??? 17 De la: pamela_1 15 Iulie 2009 12:40