Setari Cookie-uri

Despre Leu?

Eu balanta el leu? ce parere aveti depre?
shatzy_21
Postat pe 15 Octombrie 2011 13:31
despre leu stiu ca s-a devalorizat.
despre balanta, nu stiu nimic
maria-ioana
Postat pe 15 Octombrie 2011 13:52
nu stiu in ce masura conteaza zodiile.
important e sa va iubiti
maria-ioana
Postat pe 15 Octombrie 2011 13:54
Balanta astazi inclina spre Leu,maine spre Dolar sau Euro,e inselatoare si imprevizibila
Indiana_Jones
Postat pe 15 Octombrie 2011 14:09
daca vrei sa ramai o viata langa leu , sa nu il dezamagesti ,sa nu ii vorbesti de sus, sa il lauzi si sa il ridici in slavi slavi de cate ori face ceva bun si frumos sa te porti elegant ca sa se mandreasca cu tine si in fata
prietenilor dar si a adversarilor...si mai ales sa nu il jignesti niciodata..mandria lui pretuieste cat toate bogatiile
rebina
Postat pe 22 Octombrie 2011 12:16
o parere proasta despre balanta, una sa zicem buna despre leu. compatibilitatea o gasesti in orice zodiac,personal nu stiu, dar nu e o regula stricta ceea ce spune un zodiac in leg cu compatibilitatea.depinde si de caracter si educatie.

balanta---mereuuuu indecisa si fara personalitate.
leu-------un bun lider, inteligent, fascinant, darrr ff orgolios.

cam asta stiu eu despre ei/ele
kudika143524
Postat pe 23 Octombrie 2011 09:36
Eu am avut o experinta foarte neplacuta cu persoana de sex feminin,Inseala, Iseala, Inseala, Minte, Minte,consuma droguri, alcoolica,sex in grup,o persoana ffff periculoasa pentru o eventuala casnicie.
Da este buna doar pentru aventura de cateva zile si atat.
Asa ca ATENTIE la LEI fem.
kudika468161
Postat pe 10 Noiembrie 2011 09:45
Hai ca m-ati suparat, eu sunt balanta si nu am "calitatile" numite de voi.
Si relatia dintre un leu si o balanta e foarte buna, o relatie reusita
monik21
Postat pe 10 Noiembrie 2011 18:25
kudika468161 tradu te rog mesajul si pentru noi !
Cred ca nu are deloc legatura cu subiectul discutat....cum poti generaliza in acest hal
monik21
Postat pe 10 Noiembrie 2011 18:27
Eu am spus doar ce am patit eu cu o leoaica....SI AM SPUS DOAR ADEVARUL
kudika468161
Postat pe 11 Noiembrie 2011 18:12
De la: kudika468161, la data 2011-11-10 09:45:07 Eu am avut o experinta foarte neplacuta cu persoana de sex feminin,Inseala, Iseala, Inseala, Minte, Minte,consuma droguri, alcoolica,sex in grup,o persoana ffff periculoasa pentru o eventuala casnicie.
Da este buna doar pentru aventura de cateva zile si atat.
Asa ca ATENTIE la LEI fem
Dra unde ai gasit asa o fumemeeee?. Drogatele sunt la fel indiferent de data nasterii ei. In general toate parasutele mint, ele insele traiesc in minciuna. Iar dupa cum ai zugravit tu femeia leu....., vazuta prin comportamentul unei prostituate......... Prostituata, drogata, alcoolica, nu are nici o treaba cu zodia. Nu are nume, omul din ea nu exista. Poate avea o problema psihica, unde ai cunoscut-o ? , la psihiatru sau pe centura?
dorina27
Postat pe 12 Noiembrie 2011 08:13
De la: dorina27, la data 2011-11-12 08:13:07
De la: kudika468161, la data 2011-11-10 09:45:07 Eu am avut o experinta foarte neplacuta cu persoana de sex feminin,Inseala, Iseala, Inseala, Minte, Minte,consuma droguri, alcoolica,sex in grup,o persoana ffff periculoasa pentru o eventuala casnicie.
Da este buna doar pentru aventura de cateva zile si atat.
Asa ca ATENTIE la LEI fem
Dra unde ai gasit asa o fumemeeee?. Drogatele sunt la fel indiferent de data nasterii ei. In general toate parasutele mint, ele insele traiesc in minciuna. Iar dupa cum ai zugravit tu femeia leu....., vazuta prin comportamentul unei prostituate......... Prostituata, drogata, alcoolica, nu are nici o treaba cu zodia. Nu are nume, omul din ea nu exista. Poate avea o problema psihica, unde ai cunoscut-o ? , la psihiatru sau pe centura?

Oauuuuuuuuuu, esti femela si te-a mintit ca este lezbianca si dupa ce ti-a papat banii s-a dus cu vreo cativa barbati sa se racoreasca?
dorina27
Postat pe 12 Noiembrie 2011 08:19
Asa este zodia nu are nici o treaba cu droguri cu prosttiutia, asa este gena,dar situatia precara a familiei este importanta ghinionul meu ca am dat peste astfel de fiinta
kudika468161
Postat pe 12 Noiembrie 2011 19:10
De la: kudika468161, la data 2011-11-12 19:10:04Asa este zodia nu are nici o treaba cu droguri cu prosttiutia, asa este gena,dar situatia precara a familiei este importanta ghinionul meu ca am dat peste astfel de fiinta
Este parerea ta...... Numai ca , ce are a face zodia cu descrierea care tu ai facut-o despre persoana respectiva. Esti asa sigur/a ca toate leoaicele sunt asa ca ea?. Asta inseamna ca politia nu mai are de facut nici un fel de cercetari pentru vreo nelegiuire , trebuie doar sa caute leoaicele in evidenta populatiei si sa le acuze . La puscarie cu ele Imi pare rau ca ai avut ghinion sa cunosti o drogata, dar drogatele nu mai au neuroni acasa si atunci........, nu are nici o treaba cu horoscopul. Probabil esti f. frustat/a de situatie si bagi pe toata lumea in aceiasi oala, ca doara pe toate le cheama EVA
dorina27
Postat pe 13 Noiembrie 2011 17:02
Eu sunt balanta si el este leu.
In linii mari cred ca zodia ne-ar putea informa cu privire la unele afinitati native dar conteaza educatia si autoeducatia.
"Leul" meu este orgolios, nu-i place sa fie contrazis, gelos (desi nu arata mereu), lenes, coleric, cu tendinta de agresivitate in comportament si limbaj (desi incearcva sa se controleze) si este introvertit (mi-au trebuit 2 ani sa-i cunosc anumite secrete). Pe de alta parte este generos, vivace, tine cont de ce-i spui (dar nu pe moment ca sa nu isi piarda autoritatea, dar sigur a doua zi face ca tine, mi se pare chiar amuzant), poate fi fidel sau poate sa te insele din razbunare, deci e razbunator. E labil psihic si razbunator ca si balantele.
Am avut o prietena foarte buna leoaica si era foarte ambitioasa, a fost olimpica nationala si a plecat ulterior jn afara. Femeile leoaice sunt in general istete si ambitioase, fac cariera. M-am inteles foarte bine cu ele.
Balantele (Femei) au si ele defecte ca labilitatea psihica, razbunarea, lenea, dar sunt tolerante, generoase si au suflet deosebit de bun, militeaza pentru fidelitate atata timp cat nu sunt inselate, altfel sa fii sigur ca ti-o iei inzecit. In general militeaza pentru corectitudine si sinceritate, ce-i care le incalca vor fi pedepsiti. Nu-i iertam pe cei incorecti. De asemenea sunt mai putin ambitioase decat leoaicele dar sunt la fel de istete sau uneori mai istete si sunt duale, nu suporta singuratatea. Vor face tot ce le sta in putiinta sa nu fie singure, sunt firi vivace si sincere in mare masura.
afrodita07
Postat pe 21 Noiembrie 2011 20:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
compatibilitate 8 De la: PANFLUTE 16 Octombrie 2009 11:45
El sagetator eu...varsator 12 De la: kudika225148 7 Iulie 2010 16:14
Care este compatibilitatea dintre femeia capricorn si barbatu Rac??? 2 De la: LoveSmartFashion 16 Ianuarie 2011 17:14
Relatia: femeia taur-barbatul leu 6 De la: kudika002180 1 Noiembrie 2009 08:58
Sunt indragostita de doctorul meu si nu stiu cum sa afle asta! 162 De la: kudika50ani 2 Mai 2015 15:35