Setari Cookie-uri

cu inceput , fara sfarsit !

Vreau si eu parerile voastre , please . Am cunoscut pe cineva in august . A fost un inceput frumos zic eu, dar pe masura ce incepem sa ne cunoastem mai bine, dispare cu zilele fara sa-mi dea nici un semn. Si pentru ca de multe ori mesajele mele sint in asteptare, am renuntat sa-i mai trimit .Bineinteles ca i-am spus acest lucru, dar raspunsurile lui nu m-au satisfacut. Utimul mesaj trimis mai bine de o saptamana a fost citit dar nu am primit nici un raspuns de la el. Nu stiu ce sa cred!??? cum sa procedez si cum sa ma comport ! multumesc pentru raspunsurile voastre. Pupici!
Angel_spirit
Postat pe 20 Octombrie 2011 05:49
te-ai pripit!
ati inceput relatia inainte ca el sa fie convins ca esti ceea ce trebuie.o minima cunoastere e necesara chiar daca esti disperata sa te mariti cu primul barbat care iti da buna ziua
PICCKARD
Postat pe 20 Octombrie 2011 05:57
De la: Angel_spirit, la data 2011-10-20 05:49:14Vreau si eu parerile voastre , please . Am cunoscut pe cineva in august . A fost un inceput frumos zic eu, dar pe masura ce incepem sa ne cunoastem mai bine, dispare cu zilele fara sa-mi dea nici un semn. Si pentru ca de multe ori mesajele mele sint in asteptare, am renuntat sa-i mai trimit .Bineinteles ca i-am spus acest lucru, dar raspunsurile lui nu m-au satisfacut. Utimul mesaj trimis mai bine de o saptamana a fost citit dar nu am primit nici un raspuns de la el. Nu stiu ce sa cred!??? cum sa procedez si cum sa ma comport ! multumesc pentru raspunsurile voastre. Pupici!


Posibil sa aiba alta relatie ...."oficiala". Pune punct ca e mai bine asa. Nu stii nimic despre el Ai grija!
ilumax_76
Postat pe 20 Octombrie 2011 05:59
De la: Angel_spirit, la data 2011-10-20 05:49:14Vreau si eu parerile voastre , please . Am cunoscut pe cineva in august . A fost un inceput frumos zic eu, dar pe masura ce incepem sa ne cunoastem mai bine, dispare cu zilele fara sa-mi dea nici un semn. Si pentru ca de multe ori mesajele mele sint in asteptare, am renuntat sa-i mai trimit .Bineinteles ca i-am spus acest lucru, dar raspunsurile lui nu m-au satisfacut. Utimul mesaj trimis mai bine de o saptamana a fost citit dar nu am primit nici un raspuns de la el. Nu stiu ce sa cred!??? cum sa procedez si cum sa ma comport ! multumesc pentru raspunsurile voastre. Pupici!



Draga mea,s-ar putea ca domnia sa sa fie angrenat intr-o alta relatie si tu sa fii doar un simplu accesoriu,o aventura sezoniera!Atata timp cat nu-ti raspunde la mesajele transmise,nu-si face simtita prezenta in viata ta decat sporadic,este sigur ca este altceva la mijloc,necomunicarea dintre voi nu aduce a nimic normal!Nu-l mai cauta,vezi ce face el pe viitor,dar ma indoiesc ca ar putea fi ceva serios intre voi!Fii fireasca in comportament,urmeaza-ti calea si nu te framanta pentru ceva ,care nu reprezinta nimic!El are alte preocupari si tu esti doar sursa de distractie temporara!
RAINBOWLADY
Postat pe 20 Octombrie 2011 07:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Prietenie sau ... 22 De la: mirela_roxana 24 Mai 2010 17:46
amalia 6 De la: Lucia1971 8 Martie 2009 19:54
Nu am nici cea mai vaga idee ce sa fac... 33 De la: valy90 26 Octombrie 2010 21:28
Ma vrea in viata lui, dar in acelasi timp ma tine la distanta 12 De la: irina_irinia 25 Noiembrie 2015 00:01
cum vi se pare asta? 24 De la: sil_mary 2 Septembrie 2009 12:31