Setari Cookie-uri

Castiga bijuterii Millefiori!

Filosofia si-n acelasi timp si obiectivul Millefiori este acela de a oferi valoare clientilor Millefiori .
ivanka82
Postat pe 26 Octombrie 2011 09:29
C Millefiori SRL a fost fondata in anul 2000 din dorinta de a oferi si in Romana bijuterii obtinute prin prelucrarea sticlei din insula Murano. De-a lungul anilor s-a dezvoltat si a participat activ la construirea unei piete in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative.

Compania activeaza in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative, intr-un cuvant oferã mai mult decat produse, oferã bucurie si culoare. Fiind lucrat manual, fiecare produs se poate spune ca este un unicat si deci are o istorie proprie. O istorie care se regaseste in fiecare pata de culoare.

Obiectivul principal a fost si este acela de a oferi valoare clientilor. Aceasta este filosofia Millefiori.
delia_z
Postat pe 26 Octombrie 2011 09:38
SC Millefiori SRL a fost fondata in anul 2000 din dorinta de a oferi si in Romana bijuterii obtinute prin prelucrarea sticlei din insula Murano. De-a lungul anilor s-a dezvoltat si a participat activ la construirea unei piete in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative.

Compania activeaza in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative, intr-un cuvant oferã mai mult decat produse, oferã bucurie si culoare. Fiind lucrat manual, fiecare produs se poate spune ca este un unicat si deci are o istorie proprie. O istorie care se regaseste in fiecare pata de culoare.

Obiectivul principal a fost si este acela de a oferi valoare clientilor. Aceasta este filosofia Millefiori.


Millefiori - o filozofie a frumosului, eleganta, armonie, cromatica/lumina... asa s-ar putea caracteriza bijuteriile care ar incanta orice femeie.
mishelle0
Postat pe 26 Octombrie 2011 09:41
Valorile dupa care se ghideaza cei de la Millefiori sunt:Inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta, forma, armonie, cromatica/lumina...nu este o simpla insiruire de substantive, ci reprezinta valorile in care cei de la Millefiori cred si pe care le auin vedere in tot ceea ce intreprind!
miha1307
Postat pe 26 Octombrie 2011 13:40
Valorile dupa care se ghideaza cei de la Millefiori sunt:Inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta, forma, armonie, cromatica/lumina...nu este o simpla insiruire de substantive, ci reprezinta valorile in care cei de la Millefiori cred si pe care le auin vedere in tot ceea ce intreprind!
miha1307
Postat pe 26 Octombrie 2011 13:40
Obiectivul firmei este acela de a oferi valoare clientilor . Aceasta este filosofia Millefiori
andeea_deea21
Postat pe 26 Octombrie 2011 13:54
Inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta, forma, armonie, cromatica/lumina sunt valorile Millefiori.
kudika441134
Postat pe 26 Octombrie 2011 13:55
Millefiori a fost fondata din dorinta de a oferi si in Romana bijuterii obtinute prin prelucrarea sticlei din insula Murano.
Compania oferã bucurie si culoare. Fiind lucrat manual, fiecare produs se poate spune ca este un unicat si deci are o istorie proprie. O istorie care se regaseste in fiecare pata de culoare.
Obiectivul principal a fost si este acela de a oferi valoare clientilor. Aceasta este filosofia Millefiori.
tdj31
Postat pe 26 Octombrie 2011 13:55
Valorile Millefiori sunt: Inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta, forma, armonie, cromatica/lumina.
ioana_andreea_20
Postat pe 26 Octombrie 2011 14:50
SC Millefiori SRL a fost fondata in anul 2000 din dorinta de a oferi si in Romana bijuterii obtinute prin prelucrarea sticlei din insula Murano.

Millefiori ofera bucurie si culoare. Fiind lucrate manual, fiecare produs se poate spune ca este un unicat si deci are o istorie proprie. O istorie care se regaseste in fiecare pata de culoare.

Obiectivul Lillefiori a fost si este acela de a oferi valoare clientilor. Aceasta este filosofia Millefiori.
yulik_4_u
Postat pe 26 Octombrie 2011 15:22
MILLEFIOFIORI- ARE CA VALORI BUCURIA, CULOAREA, UNICITATEA.
OBIECTIVUL MILLEFIORI A FOST SI ESTE ACELA DE A OFERI VALOARE CLIENTILOR
ioana_yoyo24
Postat pe 26 Octombrie 2011 17:27
MILLEFIORI...SCUZE
ioana_yoyo24
Postat pe 26 Octombrie 2011 17:28
SC Millefiori SRL a fost fondata in anul 2000 din dorinta de a oferi si in Romana bijuterii obtinute prin prelucrarea sticlei din insula Murano. De-a lungul anilor s-a dezvoltat si a participat activ la construirea unei piete in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative.

Compania activeaza in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative, intr-un cuvant oferã mai mult decat produse, oferã bucurie si culoare. Fiind lucrat manual, fiecare produs se poate spune ca este un unicat si deci are o istorie proprie. O istorie care se regaseste in fiecare pata de culoare.

Obiectivul principal a fost si este acela de a oferi valoare clientilor. Aceasta este filosofia Millefiori.
drosuramona
Postat pe 26 Octombrie 2011 17:30
Dom'ne, 'io v-am inteles, da' n-am bani acuma' sa-mi cumpar...
alegro6543
Postat pe 26 Octombrie 2011 17:34
"Inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta, forma, armonie, cromatica/lumina...nu este o simpla insiruire de substantive, ci reprezinta valorile in care noi, cei de la Millefiori, credem si pe care le avem in vedere in tot ceea ce intreprindem!"
medoc
Postat pe 26 Octombrie 2011 17:40
Tot n-am bani.
alegro6543
Postat pe 26 Octombrie 2011 17:44
alea date ca premiu sunt reale sau tot false ?
Indiana_Jones
Postat pe 26 Octombrie 2011 17:46
Inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta, forma, armonie, cromatica/lumina ........ valorile celor de la Millefiori
adamariadumitrache
Postat pe 26 Octombrie 2011 19:08
Millefiori a fost fondata in anul 2000 din dorinta de a oferi si in Romania bijuterii obtinute prin prelucrarea sticlei din insula Murano. De-a lungul anilor ne-am dezvoltat si putem sa afirmam ca am participat activ la construirea unei piete in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative.

Compania noastra activeaza in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative, intr-un cuvant oferim mai mult decat produse, oferim bucurie si culoare. Fiind lucrate manual, fiecare produs se poate spune ca este un unicat si deci are o istorie proprie. O istorie care se regaseste in fiecare pata de culoare.

Obiectivul nostru a fost si este acela de a oferi valoare clientilor nostri. Aceasta este filosofia Millefiori
tynayyy
Postat pe 27 Octombrie 2011 00:15
Millefiori a fost fondata in anul 2000 din dorinta de a oferi si in Romania bijuterii obtinute prin prelucrarea sticlei din insula Murano. De-a lungul anilor ne-am dezvoltat si putem sa afirmam ca am participat activ la construirea unei piete in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative.

Compania noastra activeaza in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative, intr-un cuvant oferim mai mult decat produse, oferim bucurie si culoare. Fiind lucrate manual, fiecare produs se poate spune ca este un unicat si deci are o istorie proprie. O istorie care se regaseste in fiecare pata de culoare.

Obiectivul nostru a fost si este acela de a oferi valoare clientilor nostri. Aceasta este filosofia Millefiori
onystanciu
Postat pe 27 Octombrie 2011 00:15
Valorile Millefiori sunt: inspiratie,frumusete,stralucire,eleganta,forma,armonie,cromatica/lumina.
kudika417138
Postat pe 27 Octombrie 2011 07:36
valorile in care cei de la Millefiori cred si pe care le au in vedere in tot ceea ce intreprind sunt Inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta, forma, armonie, cromatica/lumina...
andreea_bv
Postat pe 27 Octombrie 2011 14:36
valorile in care cei de la Millefiori cred si pe care le au in vedere in tot ceea ce intreprind sunt Inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta, forma, armonie, cromatica/lumina...
pumpkin_bv
Postat pe 27 Octombrie 2011 14:53
Millefiori a fost fondata in anul 2000 in Romania.
Compania activeaza in domeniul bijuteriilor si articolelor decorative.
Bijuteriile sunt lucrate manual.
Fiecare produs, se poate spune ca este un unicat si deci are o istorie proprie.
Valorile Millefiori sunt: inspiratie,frumusete,stralucire,eleganta,forma,armonie,cromatica/lumina.
kudika446069
Postat pe 27 Octombrie 2011 15:17
Valorile Millefiori sunt: Inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta, forma, armonie si cromatica/lumina
kudika313158
Postat pe 27 Octombrie 2011 16:07
Este vorba de Inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta, forma, armonie, cromatica/lumina.
shazada
Postat pe 27 Octombrie 2011 17:05
Bine, bine... m-ati convins. Cat costa o bijuterie ?
alegro6543
Postat pe 27 Octombrie 2011 17:07
Inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta, forma, armonie, cromatica/lumina
aNoMaR13
Postat pe 27 Octombrie 2011 17:15
Inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta, forma, armonie, cromatica/lumina...nu este o simpla insiruire de substantive, ci reprezinta valorile in care noi, cei de la Millefiori, credem si pe care le avem in vedere in tot ceea ce intreprindem!
camylia
Postat pe 27 Octombrie 2011 17:40
Inspiratie, frumusete, stralucire, eleganta, forma, armonie, cromatica/lumina
gore19712000
Postat pe 27 Octombrie 2011 19:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs Kashmir 1001 De la: concursKudika 11 Noiembrie 2009 16:22
Baneasa Shopping City si Muscle Maker iti ofera 2 vouchere de 350 Euro fiecare! 89 De la: adrianas18 9 August 2011 16:11
Concurs LISCA - noul sutien revolutionar! 1255 De la: concursKudika 9 Martie 2010 17:08
Castiga bijuterii Brio Crystal made with Swarovski®elements! 197 De la: concursKudika 21 Aprilie 2012 22:30
Castiga un pachet pentru slabit Malinie oferit de Sensilive! 359 De la: concursKudika 27 Ianuarie 2014 14:09