Setari Cookie-uri

one night stand - aventuri de o clipa

m-am tot gandit si la toate sfaturile pe care le-am primit si sunt hotarata sa tin acel incident ca pe un fel de secret fata de el si sa las ca lucrurile sa-si urmeze cursul. E drept ca el de multe ori a observat ca sunt nelinistita, ca ceva ma framanta si m-a mai intrebat ce am, dar eu am scapat repede de intrebari, zicandu-i ca e doar oboseala acumulata si o indispozitie de moment. Deci trebuie sa incetez sa ma mai gandesc la ce a fost fiindca nelinistea asta ma afecteaza si isi pune amprenta pe relatia noastra. Si in loc sa ne bucuram de armonie, mai apar si umbre din astea ce produc oarecare indoiala din partea lui
emilia85
Postat pe 3 Noiembrie 2011 08:30
De la: GHEISA_ALBA, la data 2011-11-02 13:41:42la urmatoarea cearta, cumpara un tort de inghetata maaare, ia un linguroi si pina nu termini toata inghetata nu te lasa !!! Uite asa !! Considera-te razbunata. A doua zi nu ai de ce sa te simti vinovata. A fost o gluma ! Acum serios, aventurile de o noapte nu sunt bune. De ce sa mergi cu capul plecat si cu sentimentul de vinovatie, care sigur nu te va parasi degraba.



tre sa specificam ca aventurile de o noapte,dupa despertire,pentru uitat nu sunt bune.... pentru ele
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 3 Noiembrie 2011 16:43
si mi-am dat seama ca dupa orice despartire trebuie o perioada de liniste, de recuperare sufleteasca si sa fac cate un bilant a ceea ce a mers si a ce a fost gresit in relatia tocmai incheiata.
Culmea ca de obicei imi lasam timp sa imi revin si nu ma grabeam sa incep alta poveste, dar de data asta nu stiu de ce m-am pripit f mult sperand ca altul va reusi sa ma ajute sa trec peste dezamagire.
emilia85
Postat pe 3 Noiembrie 2011 18:50
De la: emilia85, la data 2011-11-02 14:09:04da in rest asa de bine ne intelegem si discuta despre orice (exceptand asta :( ) si f bine ne potrivim, nu pot sa-l pierd, nu vreau! Si legat de inselat am vb pe la inceput si am avut pareri asemanatoare, am afirmat atunci ca baza relatiei e increderea si fidelitatea ca altfel n-are sens.


Pai tocmai ca se bazeaza pe incredere si fidelitate ar trebui sa-i spui, dupa ce v-a afla de la altcineva, nici incredere si nici fidelitate nu vei mai avea, adica nimic.
faith742011
Postat pe 5 Noiembrie 2011 19:24
De la: emilia85, la data 2011-11-03 08:30:32m-am tot gandit si la toate sfaturile pe care le-am primit si sunt hotarata sa tin acel incident ca pe un fel de secret fata de el si sa las ca lucrurile sa-si urmeze cursul. E drept ca el de multe ori a observat ca sunt nelinistita, ca ceva ma framanta si m-a mai intrebat ce am, dar eu am scapat repede de intrebari, zicandu-i ca e doar oboseala acumulata si o indispozitie de moment. Deci trebuie sa incetez sa ma mai gandesc la ce a fost fiindca nelinistea asta ma afecteaza si isi pune amprenta pe relatia noastra. Si in loc sa ne bucuram de armonie, mai apar si umbre din astea ce produc oarecare indoiala din partea lui


Impaca-te mai intai cu tine insati ca sa poti trece peste escapada.Numai asa iti vei putea reevalua adevarat relatie si vei putea s-o duci mai departe.Dar nu confunda sentimentul de vina cu o mai mare dragoste pentru fostul.Poate nu-l mai iubesti , au ramas doar nostalgia si ecourile fostei iubiri .
Thais13
Postat pe 7 Noiembrie 2011 20:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce parere aveti despre "labioplastie"? 37 De la: pickard 23 Decembrie 2010 16:32
Anticonceptionale... Menstruatie... 22 De la: SunGirl 11 Iunie 2013 13:58
de ce sfaturi ? 15 De la: panduru88 31 Martie 2010 23:35
NU stiu ce sa mai fac 18 De la: Clarysse 3 Mai 2010 08:21
Sex oral si anal pentru DANA_3? Greu tare!Cine se ofera? 52 De la: Mtsnicoleta 21 Ianuarie 2009 10:33