Setari Cookie-uri

Castiga un ondulator sau o placa marca Remington!

Mie imi place sa -mi fac bucle parului, sa nu uitam buclele incadreaza chipul si estompeaza trasaturile prea puternice si in plus dau volum unui par cu fir subtire,finca eu am un par subtirei, sunt mai sexy si mai ramane visul oricarei femeii cu parul in bucle, dar merita tot efortul.
pop50
Postat pe 4 Noiembrie 2011 09:27
Sustin buclele pentru ca am parul de la natura ondulat si am parte de niste bucle superbe .Doar la ocazii folosesc bigudiuri sau alte metode pentru a crea coafuri reusite.Nu ma avantajeaza parul drept si in plus arde parul ingrozitor, isi pierde din volum
alecsa23
Postat pe 4 Noiembrie 2011 09:50
SUSTIN BUCLELE. De mica mi-am dorit sa am si eu parul cu carlionti...dar din pacate il am foarte drept,nu am nevoie nici de placa :).
Desi este mai dificil mai tot timpul mi-l pun pe bigudiuri,pt ca cu un ondulator de proasta calitate mi l-as arde...si asa este el destul de firav.
buclele sunt mai greu de intretinut dar sunt mai elegante si merg la orice ocazie,indiferent de natura ei.
paulyka
Postat pe 4 Noiembrie 2011 09:52
Sustin categoric buclele...Imi plac, as vrea sa pot sa imi fac mai des...insa din pacate parul meu nu asculta decat stilistii, eu nu prea reusesc sa le conturez acasa. Un par frumos, ondulat te face sa te simti bine, atragatoare, si toate privirile se intorc dupa o femeie increzatoare. Buclele sunt sexy.
melasrb
Postat pe 4 Noiembrie 2011 10:10
Eu sunt adepta buclelor. Consider ca orice coafura arata frumos folosind buclele. Astfel parul poate fi aranjat pentru anumite ocazii, chiar si pentru mirese un coc cu bucle arata splendid. Eu ador sa-mi fac bucle, folosind spuma si fixativ arata super.
crissu_24
Postat pe 4 Noiembrie 2011 10:13
SUSTIN BUCLELE, SUNT FOARTE FEMININE SI MACHIAJUL POATE FI LEJER...PUPICI
petramonica
Postat pe 4 Noiembrie 2011 10:50
Sustin buclele pentru ca incadreaza bine orice forma a fetei punind in evidenta frumusetea chipului.
stefanbucur_05
Postat pe 4 Noiembrie 2011 12:02
Mie im place buclele intrucat este mai elegant,mai sexy!
beef77
Postat pe 4 Noiembrie 2011 12:23
Sustin buclele ! Confera parului o cu totul alta dimensiune si un aspect mult mai voluminos !!
ramonapitic
Postat pe 4 Noiembrie 2011 12:27
eu sustin si buclele si parul drept, fiecare coafura are frumusetea ei...buclele iti dau un plus de eleganta si romantism, iar parul drept un aer tineresc...cel mai des eu port parul drept, dar la ocazii speciale optez pentru bucle...si totusi, SUSTIN parul drept :)
alinutSSa
Postat pe 4 Noiembrie 2011 12:28
Sustin buclele pentru ca mi se pare iti da o nota de romantism , pentru ca iti da o nota de eleganta...:)chiar si la nunta mea nu vreau cine sti ce coafuri sofisticate ,...imi ajung niste bucle frumoase si cu voalul cred ca este de ajuns ...asa ca sunt o sustinatoare a buclelor :)
tisha934
Postat pe 4 Noiembrie 2011 12:34
sustin parul drept. te face sa arati sexi si feminina
fbog
Postat pe 4 Noiembrie 2011 13:29
Sustin cu inversunare parul drept. Are un aspect mult mai ingrijit, este stralucitor si foarte usor de intretinut. Buclele sunt mult mai migaloase si necesita destula truda pentru a fi perfecte. Tendintele pentru anul 2012 ne aduc in prim plan parul natural, drept si stralucitor. Parul intins revine in tendinte, insa nu oricum. Este sic sa iti indrepti parul de la radacina si pana la varfuri, iar la ocazii speciale sa iti ondulezi spre exterior doua suvite. Cateva dintre coafurile mele preferate sunt cele cu parul purtat perfect intins si prins in coc la spate sau intr-o coada de cal. Cararea este fixata fie pe centrul capului, fie pe o laterala, iar pentru un look cu tenta androgina, parul este dat pe spate si finisat cu gel.
A incerca sa-ti faci singura bucle reprezinta un adevarat “razboi” al nervilor. Cu ondulator, bigudiuri sau celebrele moate de pe vremea bunicii…rezultatul este acelasi…nervi intinsi la maxim si un aspect total diferit de ceea ce ne inchipuiam initial ca va iesi. Ca sa nu mai vorbesc despre faptul ca, daca nu ai parul deja usor cret sau ondulat, dupa aproximativ 4 ore, indiferent de fixativ sau orice alt produs de styling as folosi, acesta se lasa.
DianaSeptember
Postat pe 4 Noiembrie 2011 13:52
sustine-l cu fierul de calcat
Indiana_Jones
Postat pe 4 Noiembrie 2011 13:55
Sustin buclele, mari, lejere, usor spiralate, care dau aspect de natural.
Maria_Petrescu
Postat pe 4 Noiembrie 2011 14:07
Sustin buclele pentru ca am parul lung si cret cu toate ca uneori as vrea sa am parul drept. Sunt de parere ca buclele iti dau o anumita eleganta, cel putin pe mine ma fac sa ma simt bine.
RamonaJeanina
Postat pe 4 Noiembrie 2011 14:15
Sunt pentru parul drept si stralucitor
nisipmarin
Postat pe 4 Noiembrie 2011 14:15
Sustin parul drept !
AndreeaDeea11
Postat pe 4 Noiembrie 2011 14:36
Sunt pentru parul drept
kiss4you
Postat pe 4 Noiembrie 2011 14:39
Sustin buclele pentru ca sunt sexy si romantice.
vera1978
Postat pe 4 Noiembrie 2011 14:45

pana si buclele ie romantice
De la: vera1978, la data 2011-11-04 14:45:54Sustin buclele pentru ca sunt sexy si romantice.
bemm
Postat pe 4 Noiembrie 2011 14:47
sustin buclele !!!!!!!!!!! toate viata mea am iubit si voi iubi parul ondulat.........dupa baie parul meu este oarecum ondulat dar pentru a-l face cu adevarat ondulat folosesc ondulatorul........nu cred sa exista un par mai frumos decat parul ondulat.........
maryya2008
Postat pe 4 Noiembrie 2011 15:50
De la: Indiana_Jones, la data 2011-11-04 13:55:08sustine-l cu fierul de calcat








... da mai intii trebui sa ti-l scoata tie din ... dos ... cap de musca ...
marco918
Postat pe 4 Noiembrie 2011 15:53
Am parul putin ondulat si in fiecare dimineata ma lupt cu parul dezordonat asa ca sustin placa de par! sincer..in unele dimineti mi-as indrepta parul si cu fierul de calcat daca ar functiona rapid
nastrut_silvia
Postat pe 4 Noiembrie 2011 15:55
De la: kudika385014, la data 2011-11-04 13:52:13Sustin cu inversunare parul drept. Are un aspect mult mai ingrijit, este stralucitor si foarte usor de intretinut. Buclele sunt mult mai migaloase si necesita destula truda pentru a fi perfecte. Tendintele pentru anul 2012 ne aduc in prim plan parul natural, drept si stralucitor. Parul intins revine in tendinte, insa nu oricum. Este sic sa iti indrepti parul de la radacina si pana la varfuri, iar la ocazii speciale sa iti ondulezi spre exterior doua suvite. Cateva dintre coafurile mele preferate sunt cele cu parul purtat perfect intins si prins in coc la spate sau intr-o coada de cal. Cararea este fixata fie pe centrul capului, fie pe o laterala, iar pentru un look cu tenta androgina, parul este dat pe spate si finisat cu gel.
A incerca sa-ti faci singura bucle reprezinta un adevarat “razboi” al nervilor. Cu ondulator, bigudiuri sau celebrele moate de pe vremea bunicii…rezultatul este acelasi…nervi intinsi la maxim si un aspect total diferit de ceea ce ne inchipuiam initial ca va iesi. Ca sa nu mai vorbesc despre faptul ca, daca nu ai parul deja usor cret sau ondulat, dupa aproximativ 4 ore, indiferent de fixativ sau orice alt produs de styling as folosi, acesta se lasa.








... oooooaaaauuu ... 2012 ... optimista fata ... eu nu stiu ce o sa fie miine ...
marco918
Postat pe 4 Noiembrie 2011 15:56
De la: maryya2008, la data 2011-11-04 15:50:56sustin buclele !!!!!!!!!!! toate viata mea am iubit si voi iubi parul ondulat.........dupa baie parul meu este oarecum ondulat dar pentru a-l face cu adevarat ondulat folosesc ondulatorul........nu cred sa exista un par mai frumos decat parul ondulat.........

peste tat ii cretofonat ?
Si zici ca il faci si cu drotul din cand in cand ?
PRALEA_
Postat pe 4 Noiembrie 2011 15:57
Sustin parul ondula pentru ca il iubesc
fanta
Postat pe 4 Noiembrie 2011 15:59
Sustin buclele. Deoarece o coafura cu bucle este mai feminina din punctul meu de vedere ...
mariana_remi
Postat pe 4 Noiembrie 2011 16:05
Iubesc buclele!
Am parul drept si ca orice femeie care are parul drept imi doresc sa am parul ondulat,cu multe bucle.Buclele romantice si stralucitoare au atras intotdeauna atentia si au ramas visul oricarei femei cu parul drept.
De ce imi place parul ondulat? In primul rand pentru ca buclele incadreaza chipul si estompeaza trasaturile prea puternice, iar in al doilea rand pentru ca ofera iluzia de volum parului fin.
madalinel
Postat pe 4 Noiembrie 2011 16:17
Buna
Eu am parul ondulat,buclat,lung si il pot aranja imediat indiferent de locatia la care urmeaza sa merg,tocmai de aceea sustin buclele
steluta_eu
Postat pe 4 Noiembrie 2011 17:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs: bilete la fim! 16 De la: Kudika 17 Iulie 2009 14:57
Castiga unul din cele 3 costume de Craciunita oferite de 4passion.ro 1240 De la: kudika087112 3 Ianuarie 2011 17:57
Lenjerie sexy pentru Ziua Indragostitilor! 1153 De la: alexandra_princess 17 Februarie 2010 17:29
Vrei sa iti innoiesti garderoba? Castiga vouchere de cumparaturi oferite de Zippler.ro! 563 De la: concursKudika 1 Mai 2012 19:42
Castiga un set de produse Herbalife in fiecare saptamana! 579 De la: concursKudika 3 Decembrie 2012 10:17