Setari Cookie-uri

Castiga un ondulator sau o placa marca Remington!

Parul drept e mai elegant si mai chic.
ivanka82
Postat pe 5 Noiembrie 2011 10:44
Sustin parul drept!Parul drept nu se va demoda niciodata, poti sa faci orice din el, bucle mici ,mari, tot felul de coafuri..mi se pare mult mai atragator o femeie cu parul drept, aranjat frumos. sustin inca o data si pentru totdeauna parul drept, sunt o adepta a parului drept!!!
ralucutzzaa
Postat pe 5 Noiembrie 2011 11:10
Susțin BUCLELE!
ramona_frnc
Postat pe 5 Noiembrie 2011 11:12
Intrucat eu am bucle, desigur ca ma voi numara printre cei ce sustin parul drept.
gabriela85
Postat pe 5 Noiembrie 2011 11:36
Bucle forever!
Din pacate eu am parul intermediar, adica nu e nici clar ondulat, dar nici lins. Si ptr ca ador felul in care arata onduleurile lejere, de cele mai multe ori il incretesc. Mie m ise pare ca parul ondulat - natural sau nu - arata bine si in zilele de bad hair, e mai usor de purtat (da, stiu, nu mai usor de intretinut, dar acum, sa fim serioase, nu le putem avea pe toate :) )
scorpionverde
Postat pe 5 Noiembrie 2011 11:42

Sustin buclele deoarece iti dau un aer rebel, dar in acelasi timp si senzual.
acka
Postat pe 5 Noiembrie 2011 11:48
Eu sustin buclele. Pentru ca te fac... extrem de shic si de frumoasa.
kudika390056
Postat pe 5 Noiembrie 2011 11:54
Eu sustin parul drept deoarece am parul foarte moale si atunci cand in fac bucle trebuie sa dau cu o tona de fixativ si parul devine foarte lipicios si nu are deloc un aspect placut. Asa ca prefer sa il indrept si asa parul are o mai mare lejeritate decat daca mi-as face bucle.
bmonik1
Postat pe 5 Noiembrie 2011 12:33
ai parul prost
Indiana_Jones
Postat pe 5 Noiembrie 2011 12:56
De la: Indiana_Jones, la data 2011-11-05 12:56:03ai parul prost
oauu ba da inteligent estii
thadoogback
Postat pe 5 Noiembrie 2011 13:01
Eu sustin parul drept deoarece intotdeauna da un aspect de par ingrijit si ii da o nota de stralucire, desi e greu de intretinut atunci cand parul tau e ondulat. Parul drept exprima feminitate si senzualitate.
kudika441134
Postat pe 5 Noiembrie 2011 13:15
sustin buclele :) din tot sufletul
schreppy
Postat pe 5 Noiembrie 2011 13:18
intotdeauna m-au excitat buclele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kilulucopilu
Postat pe 5 Noiembrie 2011 13:23
Sustin buclele . Am parul drept si le invidiez pe cele cu parul ondulat, carora buclele le curg valuri peste umeri si spate. Parul ondulat atrage privirea barbatilor, ofera o stralucire aparte si incadreaza perfect chipul si estompeaza trasaturile prea puternice, dand un aspect rotund si gingas al chipului. Dupa parerea mea parul ondulat este mult mai atragator decat cel drept, buclele sugerand senzualitate si fiind extrem de sexi. Mi-as dori tare mult sa castig ondulatorul de la Remington!
kudika413227
Postat pe 5 Noiembrie 2011 13:25
Sunt pro bucle deoare acestea imi incadreaza foarte frumos chipul si atrag atentia asupra mea.Am parul blod si cu niste bucle mari,machiaj aplicat acolo unde trebuie si cat trebuie ma simt frumoasa,stapana pe mine,increzatoare.Pentru ca stiu ca buclele ma favorizeaza si imi imblanzesc trasaturile punandu-mi in evidenta frumusetea.
fluturecla
Postat pe 5 Noiembrie 2011 13:35
Sustin buclele, sunt superbe, dau parului o nota de eleganta, de feminitate..si atrage multe priviri ! parul drept e clasic...e prea mult, prea peste tot. Bucle Up !:X
kudika026554
Postat pe 5 Noiembrie 2011 13:53
Votez pentru bucle! Mereu omul isi doreste ceea ce n-are! Parul meu este destul de dificil, extrem de des, cu un fir gros, cu o foarte usoara tendinta de ondulare (suficienta cat sa nu stea niciodata ok o tunsoare) este mereu ciufulit si zbarlit, asa ca buclele ar ascunde destul de mult dezordinea naturala generala si m-as admira si eu cu placere in oglinda!
ircuta
Postat pe 5 Noiembrie 2011 16:53
in razboiul buclelor eu sustin parul ondulat pentru ca ofera o raza de romantism si delicatete iar uneori te fac sa pari rebela , necontrolata.
kudika331866
Postat pe 5 Noiembrie 2011 17:18
De la: kudika331866, la data 2011-11-05 17:18:51in razboiul buclelor eu sustin parul ondulat pentru ca ofera o raza de romantism si delicatete iar uneori te fac sa pari rebela , necontrolata.

necontrolata si dementa poti arata si cheala!
PICCKARD
Postat pe 5 Noiembrie 2011 17:22
Recunosc ca si parul ondulat este frumos, insa, prefer parul drept pentru ca este mult mai usor de coafat, se poate tunde si aranja in mult mai multe feluri.
mira87
Postat pe 5 Noiembrie 2011 17:25
De la: mira87, la data 2011-11-05 17:25:04Recunosc ca si parul ondulat este frumos, insa, prefer parul drept pentru ca este mult mai usor de coafat, se poate tunde si aranja in mult mai multe feluri.

mai ales cand si creierul e complet aplatizat
PICCKARD
Postat pe 5 Noiembrie 2011 17:33
Pai depinde cum iti sta mai bine!
Parul trebuie sa incadreze armonios formatul fetei. Fiecare trebuie sa isi aleaga coafura care este mai avantajoasa. Oricum pentru o fata micuta si finuta nu este indicat un volum prea mare al parului.
Iar niste trasaturi mai ascutite cred ca pot fi ½indulcite½ cu niste bucle.
adone
Postat pe 5 Noiembrie 2011 18:49
Sustin buclele, rebele,eu am un par dificil nu e nici drept nici buclat si foarte greu il aranjez.Iar atunci cand trebuie sa merg undeva,la o petrecere,la un eveniment important aleg sa-mi pun parul pe bigudiuri.Parul cret,buclat natural e visul oricarei femei,mai ales cele cu parul drept si invers .
iacob_merry
Postat pe 5 Noiembrie 2011 19:21
Sustin buclele, deoarece dau un aer de mister si eleganta.
Luoana1
Postat pe 5 Noiembrie 2011 19:37
Eu sustin buclele, chiar daca sunt mai greu de realizat si de intretinut, dau o nota de tinerete, gingasie, feminitate si eleganta. Inainte ne chinuiam cu bigudiurile, acum ne este mai usor cu ondulatoarele... Buclele sunt frumoase, lasate pe spate, prinse intr-un coc lejer sau pur si simplu rebele... depinde de imprejurari... Dar intotdeauna buclele vor aranja orice format de fata si vor face o printesa din orice fata simpla...
gurita1809
Postat pe 5 Noiembrie 2011 20:45
In general apreciem ceea ce nu avem! Si cum eu am parul drept....sustin buclele!Parul ondulat confera un aer copilaresc, strengar si daca sant aranjate cum trebuie, pot transforma o femeie banala intr-o diva.
NoName12
Postat pe 5 Noiembrie 2011 21:43
eu optez pentru par drept deoarece reprezinta simplitatea si te face sa arati sexy.
kudika466843
Postat pe 5 Noiembrie 2011 21:55
Sustin buclele deoarece dau o nota de senzualitate.
kudika179376
Postat pe 5 Noiembrie 2011 22:15
Clar sustin buclele!!! Romantice, acesta este primul cuvant cu care definim buclele. Dar tot ele sunt sexy, atragatoare si... chiar un accesoriu important al unei tinute de ocazie. Desi, norocoasele cu parul ondulat natural sunt mai mereu tentate sa-l indrepte - lucru pe care "nefericitele" cu parul drept nu-l vor intelege niciodata! Chiar si pe timpuri vedeai printesele cu bucle nu cu parul lins....so love curly hair!
kudika061598
Postat pe 5 Noiembrie 2011 22:49
Nu am absolut nimic cu parul drept si eu il am asa insa prefer de o suta de ori mai mult sa-mi fac bucle stiu ca sunt dificile insa sunt sexy si elegante in acelasi timp. Sustin cu tarie buclele.
just_lory
Postat pe 5 Noiembrie 2011 23:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs: Castiga noul roman de Isabel Allende! 136 De la: anamaria_corina 9 Martie 2012 12:40
Miscarea este secretul longevitatii. Care dintre programele oferite de sala ArtBodyShape crezi ca sunt cele mai eficiente? 21 De la: pickard 14 Februarie 2011 14:25
Castiga saptamanal un set de produse dermocosmetice Ivyss Plant! 1381 De la: naturistul1 17 Decembrie 2011 12:19
Concurs: 12 consultatii personalizate in Tarot 7722 De la: agica_printesa 1 Ianuarie 2010 16:21
Concurs: Papucei.ro te incalta pentru vara 533 De la: concursKudika 22 Mai 2009 15:49