Setari Cookie-uri

Castiga un ondulator sau o placa marca Remington!

Sustin buclele, ofera un plus de eleganta si romantism.
udragu12
Postat pe 6 Noiembrie 2011 18:40
Sustin buclele, ofera un plus de eleganta
gaby_mimi18
Postat pe 6 Noiembrie 2011 18:42
Sustin parul drept
ungureanuioana47
Postat pe 6 Noiembrie 2011 18:43
buclele intradevar au farmecul lor dar eu sustin parul drept pt ca e mai sexy!pupici cu lipici
kudika444772
Postat pe 6 Noiembrie 2011 18:47
SUSTIN BUCLELE PENTRU CA AM PARUL DREPT SI MA CHINUI SA- MI FAC BUCLE LA 3 ZILE.
kudika126329
Postat pe 6 Noiembrie 2011 19:19
buclele, ofera volum
mikigyn
Postat pe 6 Noiembrie 2011 21:09
sustin buclele
maitapetcu
Postat pe 6 Noiembrie 2011 21:12
Imi plac buclele...cele nearanjate dimineata ,usoare in timpul zilei si finisate seara...imi plac tot timpul...pentru ca dau eleganta,sunt ingredientul feminitatii si indulcesc fizionomia oricarei femei.
nadja19
Postat pe 6 Noiembrie 2011 22:59
Sustin buclele. eu amparul ondulat natural si sincer mi se pare mult mai usor de intretinut, de aranjat, parul are mai mult volum si nu necesita tapat. plus ca exista o varietate imensa de tipuri de bucle pe gustul si stilul fiecareia dintre noi :)
silvia510
Postat pe 7 Noiembrie 2011 00:23
Sustin si eu buclele
Eu oricum am parul drept, daca il usuc cu peria e ca si intins cu placa. Numai ca nu imi sta prea bine cu el lipit de cap. Asa ca atunci cand vreau o schimbare sau ma duc la un eveniment, ies in oras sau pur si simplu nu-mi place cum imi sta parul, apelez la ondulator....adica al prietenei mele
homegirl
Postat pe 7 Noiembrie 2011 00:38
sustin buclele pentru ca au un farmec deosebit,avand parul mai rar buclele imi da volum si imi place sa merg la serviciu aranjata.O femeie aranjata ,coafata arata ingrijita ,eleganta,frumoasa.
Deci eu sustin buclele pentru ca eu nu plec niciodata nearanjata seara imi pun parul pe bigudiuri iar dimineata ma pieptan si toata ziua am parul ondulat.
florydogaru
Postat pe 7 Noiembrie 2011 08:22
Sustin buclele!!! Buclele dau mai mult farmec fetei si mai multa eleganta. Eu am parul lung, drept si fara pic de volum. Am aspirat mereu la parul ondulat, pentru ca ma avantajeaza mai mult si ma pune mai bine in valoare.
kudika18121981
Postat pe 7 Noiembrie 2011 09:13
Sustin buclele pentru ca imi inspira vitalitate si veselie.
BalanAndrei
Postat pe 7 Noiembrie 2011 09:29
Eu SUSTIN PARUL DREP DEOARECE PARUL MEU ESTE ONDULAT...IMI PLACE SI ASA DAR VREAU SA POT SA IL AM SI DREP.
andreea95deea
Postat pe 7 Noiembrie 2011 09:50
De la: BalanAndrei, la data 2011-11-07 09:29:06Sustin buclele pentru ca imi inspira vitalitate si veselie.


Andrei, din cand in cand iti faci si coc ??
GHEISA_ALBA
Postat pe 7 Noiembrie 2011 09:54
Sustin BUCLELE! Eu am parul usor ondulat, nu e nici drept nici buclat. Mi-am dorit intotdeauna sa-mi fac parul bucle mari, insa coafeza m-a refuzat (vroiam cu solutie de permanent) pentru ca, zicea ea, mi-ar fi distrus parul. Un par il poti aranja in mai multe feluri avand bucle. le poti lasa rebele, le poti strange (total sau partial) in coada, poti realiza cocuri frumoase...deci, in concluzie, sustin BUCLELE!
maimuticagogosica
Postat pe 7 Noiembrie 2011 09:57
Eu sustin parul drept, poate si pentru ca Mama Natura m-a inzestrat cu un par drept. Dar consider ca intodeauna va fi la moda parul drept si va acorda o nota de eleganta si mister persoanei care se bucura de un par drept
Luisha20
Postat pe 7 Noiembrie 2011 11:21
Sustin atat buclele cat si parul drept. Eu am parul cret si de mica mi-am dorit parul drept. Aveam o perioada in care il indreptam tot timpul,apoi am vazut ca pot sa-l aranjez la fel de usor si daca il las asa natural cum este.
pawnamer
Postat pe 7 Noiembrie 2011 13:25
Sustin buclele, care sunt o adevarata comoara daca stim sa le apreciem si sa le intretinem!
roxyblondutza
Postat pe 7 Noiembrie 2011 13:32
Sustin parul drept. Eu am parul ondulat si in acelasi timp si foarte des, de aceea eu tot timpul am volum la par (uneori chiar "prea mult" volum). De aceea, pentru a-mi mai schimba look-ul din cand in cand, mai imi indrept parul, astfel reusind sa mai scap de volumul in exces pe care il am la par.
BabyRalukutza
Postat pe 7 Noiembrie 2011 14:55
Sustin parul drept, eu am parul mai zburlit de la mama natura, nici ondulat nici drept si ma lupt cu el sa il intind tot timpul.
bika82
Postat pe 7 Noiembrie 2011 15:50
Deoarece am parul ondulat de care m-am cam plictisit as sustine parul drept pt ca mi-as dori o schimbare de look...
rodicamirica
Postat pe 7 Noiembrie 2011 16:01
Sustin buclele pentru ca mi se par mai romantice.
mari_gl2006
Postat pe 7 Noiembrie 2011 16:33
Sustin parul drept.
sandel_72
Postat pe 7 Noiembrie 2011 16:36
In opinia mea buclele ne dau noua femeilor un plus de feminitate,eleganta si rafinament.Cand sunt imbracata elegant,purtand o rochie minunata si pantofii potriviti tinutei si locatiei in care voi merge ,pe langa acesoriile aferente "adaug" si o coafura din care nu lipsesc MINUNATELE BUCLE,mai mici sau mai mari in fuctie de starea de spirit.In acele momente ma simt asemeni unei regine...
Si in tinutele de zi cu zi "adaug" mult discutatele bucle,deseori numite "obraznice" pe buna dreptate,caci confera distinctie si rafinament si de ce nu...buna dispozitie!
kudika067472
Postat pe 7 Noiembrie 2011 17:19
bucle...sau par drept...greu de ales. oricare ar fi alegerea cred ca ar trebui sa se bazeze intai pe naturalete. cu cat mai natural, cu atat mai frumos. dar, daca ar fi sa aleg in acest moment, as merge pe par drept, pentru simplul motiv ca, parul drept confera un aer elegant oricarei tinute.
succes tuturor!;)
butterfly07
Postat pe 7 Noiembrie 2011 19:18
pot sã spun cã eu aº opta pentru bucle atunci când aº fi invitat-ã la un eveniment mai special, de ex la o nuntã!
in schimb aº opta pt o ieºire în club sau o iesitre în oraº cu pãrul întins! e mai sexi si poti atrage mai usor privirea celor din jur
BREBENI
Postat pe 7 Noiembrie 2011 19:46
E DESTUL DE GREU SA MA HOTARASC...BUCLE...SAU PAR INTINS!
CRED CA CEL MAI IMPORTANT ESTE SA AI UN PAR SANATOS SI DE ACEEA PRODUSELE DE COAFAT TREBUIE SA FIE ALESE CU GRIJA PENTRU CA AM VAZUT DE NENUMARATE ORI PARUL ARS DE PLACA SAU DE ONDULATOR.
DIN PUNCTUL MEU DE VEDERE NU CONTEAZA...BUCLE ..SAU PAR INTINS...CONTEAZA SA TE SIMTI BINE,SA FII FRUMOASA SI SA AI INCREDERE IN TINE!!!!
kudika134373
Postat pe 7 Noiembrie 2011 19:50
deci sustin parul drept
BREBENI
Postat pe 7 Noiembrie 2011 19:52
Sustin parul drept e mai usor de intretinut ,si are o eleganta aparte,tot suntem in criza de timp
larisamaria82
Postat pe 7 Noiembrie 2011 20:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga un pachet pentru slabit Malinie oferit de Sensilive! 359 De la: concursKudika 27 Ianuarie 2014 14:09
Concurs Karin-Lingerie 208 De la: concursKudika 29 Iunie 2009 16:11
Lenjerie sexy pentru Ziua Indragostitilor! 1153 De la: alexandra_princess 17 Februarie 2010 17:29
Castiga o CEWE FOTOCARTE cu propriile fotografii! 105 De la: concursKudika 9 Decembrie 2011 11:06
Sanador si Kudika te invita la concurs! 346 De la: concursKudika 26 Noiembrie 2013 14:27