Setari Cookie-uri

oare ma iubeste cu adevarat?..

voi fi scurta si la obiect.maine seara iubitul meu pleaca sa petreaca cu baietii la munte si se intoarce duminica ,asa ca am venit astazi la el sa petrecem o zi impreuna doar ca ..surpriza..de mai bine de 6 ore sunt singura..el iesind evident cu baietii la o cafea..prelungindu-se de la o ora la 6.
e normal ? cum ar trebuie sa ma comport acum cu el cand vine ?
fantasie
Postat pe 11 Noiembrie 2011 22:41
De la: fantasie, la data 2011-11-11 22:41:49voi fi scurta si la obiect.maine seara iubitul meu pleaca sa petreaca cu baietii la munte si se intoarce duminica ,asa ca am venit astazi la el sa petrecem o zi impreuna doar ca ..surpriza..de mai bine de 6 ore sunt singura..el iesind evident cu baietii la o cafea..prelungindu-se de la o ora la 6.
e normal ? cum ar trebuie sa ma comport acum cu el cand vine ?


si zici ca esti singura?
guru_ion
Postat pe 11 Noiembrie 2011 22:44
Pai mai intai la ce ora a zis ca se intoarce?
kudika_pudika
Postat pe 11 Noiembrie 2011 22:49
De la: kudika_pudika, la data 2011-11-11 22:49:05Pai mai intai la ce ora a zis ca se intoarce?


lasa-l sa mai stea..
guru_ion
Postat pe 11 Noiembrie 2011 22:51
Cu siguranta te iubeste cu adevarat. Altfel nu se explica iesirile lui cu baietii. Pun pariu ca la aceste iesiri... numa' de tine vorbeste.
alegro6543
Postat pe 11 Noiembrie 2011 22:52
De la: alegro6543, la data 2011-11-11 22:52:11Cu siguranta te iubeste cu adevarat. Altfel nu se explica iesirile lui cu baietii. Pun pariu ca la aceste iesiri... numa' de tine vorbeste.



cu laude..
guru_ion
Postat pe 11 Noiembrie 2011 22:54
si cum ar fi cel mai indicat sa reactionez? sa ii spun ca ma deranjeaza sau sa scurtez vizitele pe viitor?
fantasie
Postat pe 11 Noiembrie 2011 22:55
De la: fantasie, la data 2011-11-11 22:41:49voi fi scurta si la obiect.maine seara iubitul meu pleaca sa petreaca cu baietii la munte si se intoarce duminica ,asa ca am venit astazi la el sa petrecem o zi impreuna doar ca ..surpriza..de mai bine de 6 ore sunt singura..el iesind evident cu baietii la o cafea..prelungindu-se de la o ora la 6.
e normal ? cum ar trebuie sa ma comport acum cu el cand vine ?



Tu ar trebui sa pleci,draga mea,de ce iti mai pierzi timpul cu el?Tu nu puteai sa iesi cu prietenele intr-un club?Tu de ce nu pleci la munte cu gasca ta de fete?Fata mea,trezeste-te,caci iti mananca ratele din traista!
RAINBOWLADY
Postat pe 11 Noiembrie 2011 22:55
mi-a zis ca nu sta mult..a venit cu un prieten dupa trei ore si apoi a plecat iar sa puna un bilet la pariuri si a zis ca vine..iar acum au trecut mai bine de 3 ore..m-a sunat si mi-a zis ca e la cumparaturi..ca nu e cazul sa reactionez asa ca nu se intmpla sa iasa cu baietii la munte zilnic.

dar eu nu am avut nimic de contestat in asta..adik nu ii spun sa nu se duca..doar ca ma asteptam sa isi petreaca ziua asta in compania mea..ca nu cu baietii si-o trage sa fim seriosi acum.
fantasie
Postat pe 11 Noiembrie 2011 22:58
De la: fantasie, la data 2011-11-11 22:55:28si cum ar fi cel mai indicat sa reactionez? sa ii spun ca ma deranjeaza sau sa scurtez vizitele pe viitor?

Sa-l astepti infrigurata, sa te uiti pe geam din cinci in cinci minute, sa zambesti singura prin casa de fiecare data cand iti aduci aminte de un moment impreuna, sa nu dormi, sa nu clipesti... pana nu-l vezi, sa-l intampini cu un suras si o imbratisare, cu o vorba buna, cu o masa calda, sa nu-l intrebi unde a fost sau ce-a facut, sa fii iubitoare, dragalasa... dar discreta in acelasi timp... ... ...
Ups, scuze... am citat dintr-o poveste veche. Astea erau pe vremuri.
Acuma', in vremurile astea... e musai sa faci asa :
alegro6543
Postat pe 11 Noiembrie 2011 22:59
kudika421339 stiu ca ai dreptate..totusi ma gandesc sa nu reactionez la nervi..adik as vrea sa fac in asa fel incat sa se simta rau si sa isi dea sema ca a gresit.ca daca plec nu rezolv nimic.
fantasie
Postat pe 11 Noiembrie 2011 23:00
Daca te deranjeaza ceva, normal ca trebuie sa zici, duh
kudika_pudika
Postat pe 11 Noiembrie 2011 23:01
De la: fantasie, la data 2011-11-11 22:58:22 mi-a zis ca nu sta mult..a venit cu un prieten dupa trei ore si apoi a plecat iar sa puna un bilet la pariuri si a zis ca vine..iar acum au trecut mai bine de 3 ore..m-a sunat si mi-a zis ca e la cumparaturi..ca nu e cazul sa reactionez asa ca nu se intmpla sa iasa cu baietii la munte zilnic.

dar eu nu am avut nimic de contestat in asta..adik nu ii spun sa nu se duca..doar ca ma asteptam sa isi petreaca ziua asta in compania mea..ca nu cu baietii si-o trage sa fim seriosi acum.



Draga mea,povestea ta este cu adevarat o "fantasie"!Imi poti spune motivul pentru care nu-l insotesti in excursia montana?Aduna-ti capul cazut in naivitate,ia-ti poseta si pleaca din locuinta,astfel cand vine domnia sa acasa,sa doarma singurel,asta in cazul in care nu isi cheama prietenii la o partida de noapte!
RAINBOWLADY
Postat pe 11 Noiembrie 2011 23:02
De la: alegro6543, la data 2011-11-11 22:59:58
De la: fantasie, la data 2011-11-11 22:55:28si cum ar fi cel mai indicat sa reactionez? sa ii spun ca ma deranjeaza sau sa scurtez vizitele pe viitor?

Sa-l astepti infrigurata, sa te uiti pe geam din cinci in cinci minute, sa zambesti singura prin casa de fiecare data cand iti aduci aminte de un moment impreuna, sa nu dormi, sa nu clipesti... pana nu-l vezi, sa-l intampini cu un suras si o imbratisare, cu o vorba buna, cu o masa calda, sa nu-l intrebi unde a fost sau ce-a facut, sa fii iubitoare, dragalasa... dar discreta in acelasi timp... ... ...
Ups, scuze... am citat dintr-o poveste veche. Astea erau pe vremuri.
Acuma', in vremurile astea... e musai sa faci asa :



vorbesti serios ? tie asa ti-ar placea sa fii intampinat? ti-ar parea rau asa?;))
fantasie
Postat pe 11 Noiembrie 2011 23:02
De la: fantasie, la data 2011-11-11 22:58:22 mi-a zis ca nu sta mult..a venit cu un prieten dupa trei ore si apoi a plecat iar sa puna un bilet la pariuri si a zis ca vine..iar acum au trecut mai bine de 3 ore.

e cam nesimtit; cand ai musafiri, iti vezi de ei nu ii lasi sa te astepte cu ochii-n soare, fie ei si iubita pe care o ei de buna
kudika_pudika
Postat pe 11 Noiembrie 2011 23:03
De la: fantasie, la data 2011-11-11 23:02:40
De la: alegro6543, la data 2011-11-11 22:59:58
De la: fantasie, la data 2011-11-11 22:55:28si cum ar fi cel mai indicat sa reactionez? sa ii spun ca ma deranjeaza sau sa scurtez vizitele pe viitor?

Sa-l astepti infrigurata, sa te uiti pe geam din cinci in cinci minute, sa zambesti singura prin casa de fiecare data cand iti aduci aminte de un moment impreuna, sa nu dormi, sa nu clipesti... pana nu-l vezi, sa-l intampini cu un suras si o imbratisare, cu o vorba buna, cu o masa calda, sa nu-l intrebi unde a fost sau ce-a facut, sa fii iubitoare, dragalasa... dar discreta in acelasi timp... ... ...
Ups, scuze... am citat dintr-o poveste veche. Astea erau pe vremuri.
Acuma', in vremurile astea... e musai sa faci asa :



vorbesti serios ? tie asa ti-ar placea sa fii intampinat? ti-ar parea rau asa?;))

Pai de unde crezi tu ca stiu noua "intampinare" ? Mi se intampla... seara de seara. Doar ca eu vin mahmur... si nu bag in seama.
alegro6543
Postat pe 11 Noiembrie 2011 23:04
pe care o iei*
scuze
kudika_pudika
Postat pe 11 Noiembrie 2011 23:06
De la: fantasie, la data 2011-11-11 23:00:43kudika421339 stiu ca ai dreptate..totusi ma gandesc sa nu reactionez la nervi..adik as vrea sa fac in asa fel incat sa se simta rau si sa isi dea sema ca a gresit.ca daca plec nu rezolv nimic.


Dar cine te indruma sa fii recalcitranta,draga mea?Eu una,nu,dimpotriva,pledez pentru pace si intelegere!Pleci elegant,discret,fara galagie si ai sa vezi cum se schimba lucrurile!Nu tipand rezolvi problemele!Eu i-as lasa si un biletel scris,din care sa reiasa faptul ca este cu mult sub nivelul unui barbat corespunzator calapodului meu!Bine,in acest mod as proceda eu,nicidecum tu!Tu,asteapta-l cu bratele deschise si inghite-i toate minciunile,caci asa trebuie sa se poarte o femeie,umilindu-se in fata unui barbat!Am glumit,nici moarta nu as accepta asa ceva!
RAINBOWLADY
Postat pe 11 Noiembrie 2011 23:07
da deci am sunat-o acum si pe prietena unui dintre baieti si i-a facut s ei lafel..sigur au ceva planuit pt maine seara..
fantasie
Postat pe 11 Noiembrie 2011 23:10
nu ii m ai face nici o vizita...nu merita:(
mirela_andreea21
Postat pe 11 Noiembrie 2011 23:10
De la: fantasie, la data 2011-11-11 23:10:15da deci am sunat-o acum si pe prietena unui dintre baieti si i-a facut s ei lafel..sigur au ceva planuit pt maine seara..



Si in acest caz...?
RAINBOWLADY
Postat pe 11 Noiembrie 2011 23:13
de ce m ai suni si pe altcineva? nu te ai convins ca nu te merita.daca il interesea nu pleca si putea sa te ia si pe tine cu baieti....nu merita nici o femeie sa astepte un barbat....fetelor deschideti ochii si nu mai stati langa cine nu va merita
mirela_andreea21
Postat pe 11 Noiembrie 2011 23:14
ar face bine sa vina cu un buchet de flori. oricum am luat in considerare toate sfaturile voastre si stiu cum voi proceda in viitorul apropiat..voi pastra distanta.
de cand am venit la facultate numai eu am venit la el..el trecand o singura data pe la mine cand mi-a fost foarte rau..si am jurat ca nu mai vin.
nu stiu cum pot fi atat de fraiera sincer..exista vre-un remediu cumva?
fantasie
Postat pe 11 Noiembrie 2011 23:14
De la: kudika469952, la data 2011-11-11 23:14:48de ce m ai suni si pe altcineva? nu te ai convins ca nu te merita.daca il interesea nu pleca si putea sa te ia si pe tine cu baieti....nu merita nici o femeie sa astepte un barbat....fetelor deschideti ochii si nu mai stati langa cine nu va merita



chiar e indicat cu adevarat sa imi fac bagajul si sa plec?
fantasie
Postat pe 11 Noiembrie 2011 23:16
De la: fantasie, la data 2011-11-11 23:14:48ar face bine sa vina cu un buchet de flori. oricum am luat in considerare toate sfaturile voastre si stiu cum voi proceda in viitorul apropiat..voi pastra distanta.
de cand am venit la facultate numai eu am venit la el..el trecand o singura data pe la mine cand mi-a fost foarte rau..si am jurat ca nu mai vin.
nu stiu cum pot fi atat de fraiera sincer..exista vre-un remediu cumva?



Da,exista,PARASESTE ACEA LOCUINTA IMEDIAT!SA-TI ADUCA FLORI,...PENTRU CE?Si de ce vei pastra distanta in viitorul apropiat si nu acum,cand isi bate joc de tine?Nu ti se pare ca ceva nu este in regula?De ce nu venea la tine,aveai raie cumva?Draga mea,faci cum crezi!
RAINBOWLADY
Postat pe 11 Noiembrie 2011 23:18
De la: fantasie, la data 2011-11-11 23:16:15
De la: kudika469952, la data 2011-11-11 23:14:48de ce m ai suni si pe altcineva? nu te ai convins ca nu te merita.daca il interesea nu pleca si putea sa te ia si pe tine cu baieti....nu merita nici o femeie sa astepte un barbat....fetelor deschideti ochii si nu mai stati langa cine nu va merita



chiar e indicat cu adevarat sa imi fac bagajul si sa plec?




Nu ai plecat deja?Joaca-l si tu pe degete la aceeasi maniera in care-o face domnia sa!Stiu ca doare,dar rana se dezinfecteaza turnand spirt direct pe taietura!
RAINBOWLADY
Postat pe 11 Noiembrie 2011 23:20
draga mea nu ai incredere in tn si im ceea ce faci....vrei sa il astepti in continuare sa m ai stai inca 3 ore si cand va sosi sa ii sari in brate ai venit ....??? daca n u pleci anunta ma si pe mn sa imi sp ce sa intamplaty
mirela_andreea21
Postat pe 11 Noiembrie 2011 23:20
De la: kudika421339, la data 2011-11-11 23:18:35
De la: fantasie, la data 2011-11-11 23:14:48ar face bine sa vina cu un buchet de flori. oricum am luat in considerare toate sfaturile voastre si stiu cum voi proceda in viitorul apropiat..voi pastra distanta.
de cand am venit la facultate numai eu am venit la el..el trecand o singura data pe la mine cand mi-a fost foarte rau..si am jurat ca nu mai vin.
nu stiu cum pot fi atat de fraiera sincer..exista vre-un remediu cumva?



Da,exista,PARASESTE ACEA LOCUINTA IMEDIAT!SA-TI ADUCA FLORI,...PENTRU CE?Si de ce vei pastra distanta in viitorul apropiat si nu acum,cand isi bate joc de tine?Nu ti se pare ca ceva nu este in regula?De ce nu venea la tine,aveai raie cumva?Draga mea,faci cum crezi!

Hmmm, nu prea incurajati dragostea, doamna...
alegro6543
Postat pe 11 Noiembrie 2011 23:21
De la: kudika421339, la data 2011-11-11 23:20:22
De la: fantasie, la data 2011-11-11 23:16:15
De la: kudika469952, la data 2011-11-11 23:14:48de ce m ai suni si pe altcineva? nu te ai convins ca nu te merita.daca il interesea nu pleca si putea sa te ia si pe tine cu baieti....nu merita nici o femeie sa astepte un barbat....fetelor deschideti ochii si nu mai stati langa cine nu va merita



chiar e indicat cu adevarat sa imi fac bagajul si sa plec?




Nu ai plecat deja?Joaca-l si tu pe degete la aceeasi maniera in care-o face domnia sa!Stiu ca doare,dar rana se dezinfecteaza turnand spirt direct pe taietura!


339, chiar crezi ca o sa plece?
guru_ion
Postat pe 11 Noiembrie 2011 23:21
nu te supara ce varsta ai??? ast buchet de flori??? multumestete daca vei primi un scuze....iti place relatia ta???
mirela_andreea21
Postat pe 11 Noiembrie 2011 23:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ati fii in stare sa donati 1 euro pt un caz umanitar??? 1 De la: omenie 22 Iunie 2010 21:12
profesorul de matematica e prietenul mamei mele 38 De la: heaven2007 18 Noiembrie 2009 09:19
"Pupat in fund"...da sau nu... 10 De la: scump 21 Iunie 2015 12:10
Nuatiu ce sa fac IL IUBESC DAR MIE FRICA 21 De la: Barbie30_ 1 Decembrie 2010 10:29
Inselata si indragostita 21 De la: kudika_974386 26 Octombrie 2014 16:10