Setari Cookie-uri

Tatonare

Buna,stateam in dubii daca postez aici,sau la HOROSCOP...
Cert e ca din experientele trecute,tind sa cred ca intr-adevar n-o scot la capat cu fecioarele...
Tata e fecioara,iar cele doua relatii ce le-am avut cu barbati din zodia fecioara (una de 2 ani si cealalta de 2 ani,n-au dus nicaieri.
Acum,culmea ca imi place un alt "fecior" ...
Cele trei fecioare din viata mea au fost total diferite...singura caracteristica comuna era violenta...
De aceea cred si nu cred chestiile astea legate de zodii...nush...sunt intrigata
Ok...ideea e-n felul urmator...recent am cunoscut pe cineva...un "fecior"...
Eram prieteni...si-apoi ne-am dat seama ca ne placem unul pe celalalt dar discutand despre asta,am cazut de comun acord ca-i mai bine sa continuam sa fim doar prieteni.
Eu eram indragostita de altcineva cu care n-a mers relatia iar el stia asta.Apoi cu toate ca discutasem si stia ca inca nu l-am uitat pe cel de care ma indragostisem,m-a sarutat...si mi-a zis ca sunt importanta pt el...eu i-am raspuns sarutului,parca abia asteptam...nici nu ma gandeam la cel despre care stia ca sunt indragostita...mi-a placut...si mai vroiam...Dar asta a fost tot...
Au trecut cateva zile de atunci,acum parca ma evita...si nu mai inteleg nimic...
Daca as fi stiut ca dupa un sarut se v-a raci relatia noastra de prietenie,nu i-as fi raspuns acelui sarut pt nimic in lume!
Habar n-am ce sa fac!Voi ce ziceti?
Kana
Postat pe 28 Septembrie 2010 17:14
Daca vrei sa ramai prietena (cu sensul de amica) cu baiatul asta ar trebui sa ii spui ce gandesti despre faza cu sarutul...doar de asta sunt prietenii: sa ai cu cine discuta .... parerea mea ... Mi se pare gresit sa ai idei preconcepute despre persoanele din zodia asta....fiecare e crescut/educat in felul lui ....stie eu??!!

http://alimentara.libertatea.ro/username18 poate ai timp sa accesezi link-ul ....ms
joy_18
Postat pe 28 Septembrie 2010 17:37
De la: joy_18, la data 2010-09-28 17:37:11Daca vrei sa ramai prietena (cu sensul de amica) cu baiatul asta ar trebui sa ii spui ce gandesti despre faza cu sarutul...doar de asta sunt prietenii: sa ai cu cine discuta .... parerea mea ... Mi se pare gresit sa ai idei preconcepute despre persoanele din zodia asta....fiecare e crescut/educat in felul lui ....stie eu??!!

http://alimentara.libertatea.ro/username18 poate ai timp sa accesezi link-ul ....ms



Nu am neaparat idei preconcepute legate de zodia fecioara,am si spus : "cred si nu cred" ce se scrie despre zodii...eu am vb prin prisma experientelor cu barbatii din fecioara,atat experienta tata-fiica,cat si experietna intre iubiti!
E adevarat ca nu stie foarte clar de ce i-am raspuns sarutului,pt ca in momentul in care m-a intrebat,i-am spus doar : "pt ca-mi placi" si asta repetam de cate ori ma intreba...
Nu stiu cum sa-l abordez acum,pt ca nu vreau sa fiu nici pisaloaga...
Multumesc oricum pt sfat
Kana
Postat pe 28 Septembrie 2010 17:49
fostul meu prt tot fecioara era,iar ce se spune in horoscop despre acest semn zodiacal este perfect adevarat!sunt foarte ciudati,imi amintesc ca dupa primul sarut,nu am mai vb..nici nu stiam ce o sa se intample. parerea mea e sa mai astepti,daca te place,te va mai cauta..cum m a cautat si pe mine,daca nu..poate e confuz si nu stie ce vrea!
starbaby
Postat pe 28 Septembrie 2010 17:55
kana ti-am trimis un mesaj privat:*
starbaby
Postat pe 28 Septembrie 2010 18:02
poate atunci cand te a sarutat nu a simtit ce se astepta sa simta si de aceea acum da inapoi.cauta l si intreaba l ce s'a intampla.
PussycatLiz
Postat pe 28 Septembrie 2010 19:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sunt singur/a..... ma simt (mai) bine asa?! 71 De la: aqnana 18 Iulie 2015 11:27
un sfat poate... 13 De la: micky_mouse37 12 August 2010 21:41
casatorie cu arabi 9 De la: rashela 8 Septembrie 2010 21:58
Exista fantome? A trecut cineva prin experente paranormale? 105 De la: Libeloo 20 Februarie 2014 10:35
Il iubesc, dar simt ca nu mai vreau sa fim impreuna 17 De la: kudika098271 13 Martie 2010 12:48