Setari Cookie-uri

Ne-am scapat de salbatic, o fi plecat in jungla indianu?

De la: polin, la data 2011-11-18 11:40:48
De la: PICCKARD, la data 2011-11-14 23:10:12
De la: BAIAZID, la data 2011-11-14 23:01:14 BINE CA S-A DUS ACOLO UNDE II ESTE LOCUL IN JUNGLA NU PINTRE OAMENI ,POATE IL ALUNGA ANIMALELE SI DE ACOLO PENTRU CA FACE DISCORDIE INTRE ELE CU VOCABULARUL LUI DE SMECHER.


nu fi naiva! ca acum si-a pus numele Godzila!



Imi pare rau Picckard,ca trebuie sa te dezamagesc,eu abia akum am dat peste topikul acesta,cautind cine este Baiazid defapt!!O sa am timp sa-l cunosc indeaproape.
pe mine nu ma mai intereseaza I-di,Gozi s-au cum vrea sa-si mai spuna,ma doare 1300km in spate de el.
Nu-si merita interesul.
Buruiana ramine BURUIANA si daka ii dai fok.trebuie stirpit de la radacina
Lasa sa traiasca si el......daca poate
TU ESTI BAIAZID,KULTIVATO PULIN...E LA FEL DE ANALFABET SI AGRAMAT CA TINE...AKUM AI DAT PESTE TOPIC? IAAAAA...VEZI TU,PUTZY,MAI SUS CE SCRIAI...1300KM?DAR TI-AI TRAS CENTURA,NU GLUMA...TE-AI DUS SA ASTEPTI GASTELE VIENEZE CU GRATARUL,LADY Gaga ?
GODZILA
Postat pe 18 Noiembrie 2011 15:26
De la: GODZILA, la data 2011-11-18 15:26:25
De la: polin, la data 2011-11-18 11:40:48
De la: PICCKARD, la data 2011-11-14 23:10:12
De la: BAIAZID, la data 2011-11-14 23:01:14 BINE CA S-A DUS ACOLO UNDE II ESTE LOCUL IN JUNGLA NU PINTRE OAMENI ,POATE IL ALUNGA ANIMALELE SI DE ACOLO PENTRU CA FACE DISCORDIE INTRE ELE CU VOCABULARUL LUI DE SMECHER.


nu fi naiva! ca acum si-a pus numele Godzila!



Imi pare rau Picckard,ca trebuie sa te dezamagesc,eu abia akum am dat peste topikul acesta,cautind cine este Baiazid defapt!!O sa am timp sa-l cunosc indeaproape.
pe mine nu ma mai intereseaza I-di,Gozi s-au cum vrea sa-si mai spuna,ma doare 1300km in spate de el.
Nu-si merita interesul.
Buruiana ramine BURUIANA si daka ii dai fok.trebuie stirpit de la radacina
Lasa sa traiasca si el......daca poate
TU ESTI BAIAZID,KULTIVATO PULIN...E LA FEL DE ANALFABET SI AGRAMAT CA TINE...AKUM AI DAT PESTE TOPIC? IAAAAA...VEZI TU,PUTZY,MAI SUS CE SCRIAI...1300KM?DAR TI-AI TRAS CENTURA,NU GLUMA...TE-AI DUS SA ASTEPTI GASTELE VIENEZE CU GRATARUL,LADY Gaga ?

.........................................................................................................................................



n-are rost....... nici daca-ti baga cineva cu pilnia in krrrrreier tot prost,imbecil,kanalie koklitoare,mitokan ramii......
cearta-te cu cine vrei.
imi este lehamite si scirba de tine
Titanika
Postat pe 18 Noiembrie 2011 18:11
tu citesti vreodata ce scrii,femeie? ai creier in tartacuta aia a ta? cum de te poti suporta asa proasta si analfabeta? ar trebui sa stai inchisa la manastire 3 luni numai cu paine,sare si apa plata pana inveti sa scrii romaneste...PUTZY ?
TERMINATOR2012
Postat pe 18 Noiembrie 2011 18:16
De la: SFANTUL_VINERI, la data 2011-11-18 18:16:59tu citesti vreodata ce scrii,femeie? ai creier in tartacuta aia a ta? cum de te poti suporta asa proasta si analfabeta? ar trebui sa stai inchisa la manastire 3 luni numai cu paine,sare si apa plata pana inveti sa scrii romaneste...PUTZY ?


un nou specimen pe kudika?
ar fi bine sa fi mai tolerant SFANTULE
doamna polin traieste in strainatate si poate nu a invatat prea bine la gramatica.asta nu inseamna ca trebuie jignita permanent!
daca ai fi atent , ai sta inata sa analizezi esenta postarilor ei!
bineanteles acestea au de suferit din cauza nervozitatii cauzate de unu ca Godzila care nu o sufera. motivele lui sunt altele
PICCKARD
Postat pe 18 Noiembrie 2011 18:22
De la: PICCKARD, la data 2011-11-18 18:22:33
De la: SFANTUL_VINERI, la data 2011-11-18 18:16:59tu citesti vreodata ce scrii,femeie? ai creier in tartacuta aia a ta? cum de te poti suporta asa proasta si analfabeta? ar trebui sa stai inchisa la manastire 3 luni numai cu paine,sare si apa plata pana inveti sa scrii romaneste...PUTZY ?


un nou specimen pe kudika?
ar fi bine sa fi mai tolerant SFANTULE
doamna polin traieste in strainatate si poate nu a invatat prea bine la gramatica.asta nu inseamna ca trebuie jignita permanent!
daca ai fi atent , ai sta inata sa analizezi esenta postarilor ei!
bineanteles acestea au de suferit din cauza nervozitatii cauzate de unu ca Godzila care nu o sufera. motivele lui sunt altele
mai baiete,ce prostii scii acolo? tu de ce scrii romaneste? ce nervozitate poate provoca cineva cuiva sa o provoace sa nu stie sa scrie? sta in strainatate si invata romaneste? a plecat de aici proasta gata...tu la randul tau citesti ce scrii? daca te enervez eu mai stii sa scrii? esti prost,baiete,la fel ca si aia,doar ca locuiti in tari diferite...
TERMINATOR2012
Postat pe 18 Noiembrie 2011 18:26
De la: SFANTUL_VINERI, la data 2011-11-18 18:26:55
De la: PICCKARD, la data 2011-11-18 18:22:33
De la: SFANTUL_VINERI, la data 2011-11-18 18:16:59tu citesti vreodata ce scrii,femeie? ai creier in tartacuta aia a ta? cum de te poti suporta asa proasta si analfabeta? ar trebui sa stai inchisa la manastire 3 luni numai cu paine,sare si apa plata pana inveti sa scrii romaneste...PUTZY ?


un nou specimen pe kudika?
ar fi bine sa fi mai tolerant SFANTULE
doamna polin traieste in strainatate si poate nu a invatat prea bine la gramatica.asta nu inseamna ca trebuie jignita permanent!
daca ai fi atent , ai sta inata sa analizezi esenta postarilor ei!
bineanteles acestea au de suferit din cauza nervozitatii cauzate de unu ca Godzila care nu o sufera. motivele lui sunt altele
mai baiete,ce prostii scii acolo? tu de ce scrii romaneste? ce nervozitate poate provoca cineva cuiva sa o provoace sa nu stie sa scrie? sta in strainatate si invata romaneste? a plecat de aici proasta gata...tu la randul tau citesti ce scrii? daca te enervez eu mai stii sa scrii? esti prost,baiete,la fel ca si aia,doar ca locuiti in tari diferite...


bine! atunci...bine!
mai vedem noi cine e prost! te las cu pacatele tale SFANTULE!
intrebare retorica: cum e posibil ca cei mai ipocriti oameni sa vrea sa para si credinciosii lumii?!
PICCKARD
Postat pe 18 Noiembrie 2011 18:30
acum vorbesti pe forum cu tine insuti,e clar,baiete,ca tu esti specimenul "nou" de pe kudika de care pomeneai mai sus in rest eu nu te inteleg cum nu o inteleg nici pe polin,daca va intelegeti voi,e bine...mai ipocriti ca voi nu cerd sa existe pe forumul asta
TERMINATOR2012
Postat pe 18 Noiembrie 2011 18:38
De la: SFANTUL_VINERI, la data 2011-11-18 18:38:22acum vorbesti pe forum cu tine insuti,e clar,baiete,ca tu esti specimenul "nou" de pe kudika de care pomeneai mai sus in rest eu nu te inteleg cum nu o inteleg nici pe polin,daca va intelegeti voi,e bine...mai ipocriti ca voi nu cerd sa existe pe forumul asta

uite ca eu nu sunt intolerant ca tine SFANTULE
PICCKARD
Postat pe 18 Noiembrie 2011 18:44
PUTZY...SPAIMA DE PE VIRTUTII...LADY GAGA...TOT MAI ASTEPTI CU GRATARUL SA ATERIZEZE GASTELE IN VIENA ?
GODZILA
Postat pe 18 Noiembrie 2011 22:57
De la: PICCKARD, la data 2011-11-18 18:30:37
De la: SFANTUL_VINERI, la data 2011-11-18 18:26:55
De la: PICCKARD, la data 2011-11-18 18:22:33
De la: SFANTUL_VINERI, la data 2011-11-18 18:16:59tu citesti vreodata ce scrii,femeie? ai creier in tartacuta aia a ta? cum de te poti suporta asa proasta si analfabeta? ar trebui sa stai inchisa la manastire 3 luni numai cu paine,sare si apa plata pana inveti sa scrii romaneste...PUTZY ?


un nou specimen pe kudika?
ar fi bine sa fi mai tolerant SFANTULE
doamna polin traieste in strainatate si poate nu a invatat prea bine la gramatica.asta nu inseamna ca trebuie jignita permanent!
daca ai fi atent , ai sta inata sa analizezi esenta postarilor ei!
bineanteles acestea au de suferit din cauza nervozitatii cauzate de unu ca Godzila care nu o sufera. motivele lui sunt altele
mai baiete,ce prostii scii acolo? tu de ce scrii romaneste? ce nervozitate poate provoca cineva cuiva sa o provoace sa nu stie sa scrie? sta in strainatate si invata romaneste? a plecat de aici proasta gata...tu la randul tau citesti ce scrii? daca te enervez eu mai stii sa scrii? esti prost,baiete,la fel ca si aia,doar ca locuiti in tari diferite...


bine! atunci...bine!
mai vedem noi cine e prost! te las cu pacatele tale SFANTULE!
intrebare retorica: cum e posibil ca cei mai ipocriti oameni sa vrea sa para si credinciosii lumii?!

_________________________________________________________________________________________
Sfintii,care traiesc pe pamint,sint plini de DRACI!!!

Titanika
Postat pe 19 Noiembrie 2011 09:58
De la: polin, la data 2011-11-19 09:58:29
De la: PICCKARD, la data 2011-11-18 18:30:37
De la: SFANTUL_VINERI, la data 2011-11-18 18:26:55
De la: PICCKARD, la data 2011-11-18 18:22:33
De la: SFANTUL_VINERI, la data 2011-11-18 18:16:59tu citesti vreodata ce scrii,femeie? ai creier in tartacuta aia a ta? cum de te poti suporta asa proasta si analfabeta? ar trebui sa stai inchisa la manastire 3 luni numai cu paine,sare si apa plata pana inveti sa scrii romaneste...PUTZY ?


un nou specimen pe kudika?
ar fi bine sa fi mai tolerant SFANTULE
doamna polin traieste in strainatate si poate nu a invatat prea bine la gramatica.asta nu inseamna ca trebuie jignita permanent!
daca ai fi atent , ai sta inata sa analizezi esenta postarilor ei!
bineanteles acestea au de suferit din cauza nervozitatii cauzate de unu ca Godzila care nu o sufera. motivele lui sunt altele
mai baiete,ce prostii scii acolo? tu de ce scrii romaneste? ce nervozitate poate provoca cineva cuiva sa o provoace sa nu stie sa scrie? sta in strainatate si invata romaneste? a plecat de aici proasta gata...tu la randul tau citesti ce scrii? daca te enervez eu mai stii sa scrii? esti prost,baiete,la fel ca si aia,doar ca locuiti in tari diferite...


bine! atunci...bine!
mai vedem noi cine e prost! te las cu pacatele tale SFANTULE!
intrebare retorica: cum e posibil ca cei mai ipocriti oameni sa vrea sa para si credinciosii lumii?!

_________________________________________________________________________________________
Sfintii,care traiesc pe pamint,sint plini de DRACI!!!

se pare ca i-ai cunoscut pe toti,pe toti sfintii...si cand iti spunem ca esti o curvaciune sfintita,te superi,si tu si "prietenul" picard...
GODZILA
Postat pe 19 Noiembrie 2011 12:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fitness - Necesitate sau placere ? 2 De la: kudika_16240 18 Septembrie 2012 20:13
Interviu cu Aurora Constantin – castigatoarea bursei Google 2011 1 De la: stiridebine_ro 26 Martie 2011 23:17
job fetelive 1 De la: kudika_10519 8 Iulie 2012 19:16
Sida = defect sau nu? 12 De la: bbbbbb 25 Martie 2011 07:02
Diferenta de varsta 2 De la: Deeliaaaa 27 Iulie 2011 13:32