Setari Cookie-uri

Oare cum v-a fi prima vizita la ginecolog ??? ??? ???

De la: Gina1989, la data 2011-11-15 19:19:48
De la: guru_ion, la data 2011-11-15 18:11:58
De la: kudika197746, la data 2011-11-15 18:07:40mersi pt sfaturi guru_ion - ma bucur ca dai sfaturi din propria experienta - sau poate esti un bun ginecolog cine stie :)


probabil. dar macar din filme puteai sa vezi ce se intampla la un ginecolog.
are un scaun cu niste picioare ridicate in laturi. te urci pe el , doar cu un sortulet care lasa intrarea in pestera libera. cel cu halat halb se va apropia de tine. nu te speria, e doctorul. sa nu te sperii nici daca-si baga capul intre picioarele tale. nu, nu-ti va face sex oral. doar se va uita curios de ceea va gasii acolo. apoi, daca va gasii si altceva decat o fleicuta rozalie, iti va prescrie un medicament. sau tratament.

Esti cel mai insensibil barbat!!!


ba nu e... ..i-a spus ce ii va face dr..asa,pe sleau...fara prea multi termeni medicali pe care fata oricum nu le-ar pricepe..un mic amanunt...cand te va consulta dr va folosi valve sau un specul vaginal...de inox sau de plastic...ar trebui sa te anunte inainte de procedura cu cateva secubde ca sa te relaxezi.....plus va folosi un deget pt palparea vaginala timp in care te va apasa cu cealalta mana putin pe burtica in zona ovarelor...te va intreba de menstruatie,daca e regulata,durata ei etc etc....mai simplu nu pot sa-ti explic ..va fi putin stanjenitor pt tine poate...dar trebuie sa intelegi ca dr isi face doar treaba...si apropo,poate pt prima consultatie ar trebui sa mergi la o femeie ginecolog...bafta
_oktober_
Postat pe 15 Noiembrie 2011 19:32
De la: kudika197746, la data 2011-11-15 19:31:51Nu te cred - vezi ca doar tu zici contrariul deci parerea ta nu este prea credibila....

eu sunt mai incredibila de fel
steffy91
Postat pe 15 Noiembrie 2011 19:32
De la: steffy91, la data 2011-11-15 19:28:40
De la: Ame_li, la data 2011-11-15 19:25:14
De la: steffy91, la data 2011-11-15 19:18:43
De la: kudika197746, la data 2011-11-15 17:11:43 Buna din nou. Am si eu o problema. Am 22 de ani si de trei luni mi-am inceput viata sexuala. Am fost o singura data cu un baiat din curiozitate - insa nu mai vreau sa trec prin momente precm cele pe care le-am trait - nu stiu ce gasesc altii atat de frumos in a face dragoste sau sex ........ Pana acum nu am fost ingrijorata insa acuma mi-am facut o programare la ginecolog pentru a ma asigura ca nu am cancer uterin sau vreo alta boala. Problema e ca nu stiu la ce sa ma astept...pt ca nu am mai fost nikiodata. Oare o sa fie dureros????? Oare ce o sami faca?????? Imi trec prin minte tot felul de intrebarai. V-as fi foarte recunoscatoare daca mi-ati da cateva argumente pentru a ma lamuri cu privire la situatia amintita. Sant sigura ca multe fete de aici ati fost deja la ginecolog....cum ar trebui sa se desfasoare aceasta vizita???? astept idei....

o sa fie urat... o sa te doara..o sa ti curga si sange.,...si apoi vei suferi 2 saptamani din cauza durerilor


Stefyyyyyyyyyyyyyyyyyy !!!!pai se poate ?

ce ai cu mine? daca fata spune ca are 22 de ani si ne pune niste intrebari absurde...asta e tema de deschis un topic


lasa ca am vazut noi topicuri cu adevarat absurde pe kudi autorii se stiu,nu are rost sa-i insiram
si ce daca are 22 ani,n-a mai fost si nu stie
hai nu fi rea
Ame_li
Postat pe 15 Noiembrie 2011 19:33
De la: Yharr, la data 2011-11-15 18:05:06Inca ceva ... gaseste-ti un ginecolog femeie.Un tip care isi alege ca meserie sa fie ginecolog , mie personal mi se pare creepy


doar nu crezi ca o fac din pura admiratie si pasiune pt pasa? orice pasa?
_oktober_
Postat pe 15 Noiembrie 2011 19:34
De la: Ame_li, la data 2011-11-15 19:33:59
De la: steffy91, la data 2011-11-15 19:28:40
De la: Ame_li, la data 2011-11-15 19:25:14
De la: steffy91, la data 2011-11-15 19:18:43
De la: kudika197746, la data 2011-11-15 17:11:43 Buna din nou. Am si eu o problema. Am 22 de ani si de trei luni mi-am inceput viata sexuala. Am fost o singura data cu un baiat din curiozitate - insa nu mai vreau sa trec prin momente precm cele pe care le-am trait - nu stiu ce gasesc altii atat de frumos in a face dragoste sau sex ........ Pana acum nu am fost ingrijorata insa acuma mi-am facut o programare la ginecolog pentru a ma asigura ca nu am cancer uterin sau vreo alta boala. Problema e ca nu stiu la ce sa ma astept...pt ca nu am mai fost nikiodata. Oare o sa fie dureros????? Oare ce o sami faca?????? Imi trec prin minte tot felul de intrebarai. V-as fi foarte recunoscatoare daca mi-ati da cateva argumente pentru a ma lamuri cu privire la situatia amintita. Sant sigura ca multe fete de aici ati fost deja la ginecolog....cum ar trebui sa se desfasoare aceasta vizita???? astept idei....

o sa fie urat... o sa te doara..o sa ti curga si sange.,...si apoi vei suferi 2 saptamani din cauza durerilor


Stefyyyyyyyyyyyyyyyyyy !!!!pai se poate ?

ce ai cu mine? daca fata spune ca are 22 de ani si ne pune niste intrebari absurde...asta e tema de deschis un topic


lasa ca am vazut noi topicuri cu adevarat absurde pe kudi autorii se stiu,nu are rost sa-i insiram
si ce daca are 22 ani,n-a mai fost si nu stie
hai nu fi rea

cert este ca am vazut atateaaaaaaaaaaaa
offfffffff....bine fie...m-ai convins
stai fatuca linistita ca nu te va durea nimic....doar se va uita la...tine...iti va spune cat de sanatoasa esti si apoi iti va da drumul acum ma crezi
steffy91
Postat pe 15 Noiembrie 2011 19:35
De la: _oktober_, la data 2011-11-15 19:34:47
De la: Yharr, la data 2011-11-15 18:05:06Inca ceva ... gaseste-ti un ginecolog femeie.Un tip care isi alege ca meserie sa fie ginecolog , mie personal mi se pare creepy


doar nu crezi ca o fac din pura admiratie si pasiune pt pasa? orice pasa?


primesc bani frumosi sa se uite in pasa
ceau Okto
Ame_li
Postat pe 15 Noiembrie 2011 19:37
De la: Ame_li, la data 2011-11-15 19:37:34
De la: _oktober_, la data 2011-11-15 19:34:47
De la: Yharr, la data 2011-11-15 18:05:06Inca ceva ... gaseste-ti un ginecolog femeie.Un tip care isi alege ca meserie sa fie ginecolog , mie personal mi se pare creepy


doar nu crezi ca o fac din pura admiratie si pasiune pt pasa? orice pasa?


primesc bani frumosi sa se uite in pasa
ceau Okto


asta era...decat sa te uiti in alte gauri si orificii pt BANI..ca aici era pasiunea pt pasa ....mai bine intr-unul care nu musca si nici nu tipa la tine
seara buna fataaa
_oktober_
Postat pe 15 Noiembrie 2011 19:39
Steffy eu cred ca pe-aici fiecare zice ce-l doare....da am 22 de ani si am pus aceasta intrebare nu ca sa ma aflu in treaba ci petru ca eram curioasa si este ceva nou pentru mine e usor de criticat insa n-am de ce sa dau explicati....mie nu-mi place sa ma contrazic cu nimeni. In plus indiferet de ce intrebari am mai pus pe-aici intodeauna unele pareri mi-au fost de folos . Tu daca crezi ca e intrebare copilaroasa asta e problema ta atat timp cat mie mi se pare un lucru normal . E mai rau sa nu te informezi deloc decat sa intrebi si sa afli ce te intereseaza. Asa ca nu trebe sa ma pupi sa-mi traca pt ca oricum mi-e totua - eu nu am nimik cu nimeni - si parerile sat impartite - ....asa ca on travaille :)
papusika_kudika
Postat pe 15 Noiembrie 2011 19:45
kudika466840
Postat pe 15 Noiembrie 2011 19:48
De la: _oktober_, la data 2011-11-15 19:32:10
De la: Gina1989, la data 2011-11-15 19:19:48
De la: guru_ion, la data 2011-11-15 18:11:58
De la: kudika197746, la data 2011-11-15 18:07:40mersi pt sfaturi guru_ion - ma bucur ca dai sfaturi din propria experienta - sau poate esti un bun ginecolog cine stie :)


probabil. dar macar din filme puteai sa vezi ce se intampla la un ginecolog.
are un scaun cu niste picioare ridicate in laturi. te urci pe el , doar cu un sortulet care lasa intrarea in pestera libera. cel cu halat halb se va apropia de tine. nu te speria, e doctorul. sa nu te sperii nici daca-si baga capul intre picioarele tale. nu, nu-ti va face sex oral. doar se va uita curios de ceea va gasii acolo. apoi, daca va gasii si altceva decat o fleicuta rozalie, iti va prescrie un medicament. sau tratament.

Esti cel mai insensibil barbat!!!


ba nu e... ..i-a spus ce ii va face dr..asa,pe sleau...fara prea multi termeni medicali pe care fata oricum nu le-ar pricepe..un mic amanunt...cand te va consulta dr va folosi valve sau un specul vaginal...de inox sau de plastic...ar trebui sa te anunte inainte de procedura cu cateva secubde ca sa te relaxezi.....plus va folosi un deget pt palparea vaginala timp in care te va apasa cu cealalta mana putin pe burtica in zona ovarelor...te va intreba de menstruatie,daca e regulata,durata ei etc etc....mai simplu nu pot sa-ti explic ..va fi putin stanjenitor pt tine poate...dar trebuie sa intelegi ca dr isi face doar treaba...si apropo,poate pt prima consultatie ar trebui sa mergi la o femeie ginecolog...bafta



aici e partea nasoala ,cu valvele alea sunt reci...brrrrrr,nasol moment
Ame_li
Postat pe 15 Noiembrie 2011 19:51
De la: Ame_li, la data 2011-11-15 19:51:06
De la: _oktober_, la data 2011-11-15 19:32:10
De la: Gina1989, la data 2011-11-15 19:19:48
De la: guru_ion, la data 2011-11-15 18:11:58
De la: kudika197746, la data 2011-11-15 18:07:40mersi pt sfaturi guru_ion - ma bucur ca dai sfaturi din propria experienta - sau poate esti un bun ginecolog cine stie :)


probabil. dar macar din filme puteai sa vezi ce se intampla la un ginecolog.
are un scaun cu niste picioare ridicate in laturi. te urci pe el , doar cu un sortulet care lasa intrarea in pestera libera. cel cu halat halb se va apropia de tine. nu te speria, e doctorul. sa nu te sperii nici daca-si baga capul intre picioarele tale. nu, nu-ti va face sex oral. doar se va uita curios de ceea va gasii acolo. apoi, daca va gasii si altceva decat o fleicuta rozalie, iti va prescrie un medicament. sau tratament.

Esti cel mai insensibil barbat!!!


ba nu e... ..i-a spus ce ii va face dr..asa,pe sleau...fara prea multi termeni medicali pe care fata oricum nu le-ar pricepe..un mic amanunt...cand te va consulta dr va folosi valve sau un specul vaginal...de inox sau de plastic...ar trebui sa te anunte inainte de procedura cu cateva secubde ca sa te relaxezi.....plus va folosi un deget pt palparea vaginala timp in care te va apasa cu cealalta mana putin pe burtica in zona ovarelor...te va intreba de menstruatie,daca e regulata,durata ei etc etc....mai simplu nu pot sa-ti explic ..va fi putin stanjenitor pt tine poate...dar trebuie sa intelegi ca dr isi face doar treaba...si apropo,poate pt prima consultatie ar trebui sa mergi la o femeie ginecolog...bafta



aici e partea nasoala ,cu valvele alea sunt reci...brrrrrr,nasol moment

chiar asa...ar trebui sa le tina dr la caldurica inainte.....nu zic unde
poate are noroc de un cabi mai cu pretentii unde sunt de plastic de unica folosinta....nu sunt asa de reci...
macar degetul ala sa fie cald..prin manusa...ce ma faci sa spun
_oktober_
Postat pe 15 Noiembrie 2011 19:54
am zis eu ca nu am crezut ceva ?????? interesante commuri - ar trebui sa le dau nota 10 ai gandit mai matur tu cand le-ai scris decat eu cand am pus intrebarea :))) deci felul tau de a raspunde arata gradul tau de maturitate ear felul meu de a continua aceasta discutie ....la fel...it's not bad you know : there is not accounting for taste :::::)))))))) Good night.....:)))))))))))))))))))
papusika_kudika
Postat pe 15 Noiembrie 2011 20:00
cu mine vb?
_oktober_
Postat pe 15 Noiembrie 2011 20:01
esti nebuna
pai daca toate alea ar fi incalzite ,mai mare dragul sa mergi la gine si ar marii astia tarifele
Ame_li
Postat pe 15 Noiembrie 2011 20:02
De la: kudika197746, la data 2011-11-15 20:00:14am zis eu ca nu am crezut ceva ?????? interesante commuri - ar trebui sa le dau nota 10 ai gandit mai matur tu cand le-ai scris decat eu cand am pus intrebarea :))) deci felul tau de a raspunde arata gradul tau de maturitate ear felul meu de a continua aceasta discutie ....la fel...it's not bad you know : there is not accounting for taste :::::)))))))) Good night.....:)))))))))))))))))))


mi se pare mie sau ai evitat cu buna stiinta toae mesajele cu sfaturi si te-ai proptit in cele care te contraziceau?
guru_ion
Postat pe 15 Noiembrie 2011 20:02
De la: Ame_li, la data 2011-11-15 20:02:02 esti nebuna
pai daca toate alea ar fi incalzite ,mai mare dragul sa mergi la gine si ar marii astia tarifele


ps:asta-i pentru Okto ,sa nu avem discutii ,ok?
Ame_li
Postat pe 15 Noiembrie 2011 20:04
De la: Ame_li, la data 2011-11-15 20:02:02 esti nebuna
pai daca toate alea ar fi incalzite ,mai mare dragul sa mergi la gine si ar marii astia tarifele


aaa..deci nu ar trebui sa-ti placa sa mergi?
_oktober_
Postat pe 15 Noiembrie 2011 20:05
De la: _oktober_, la data 2011-11-15 20:05:01
De la: Ame_li, la data 2011-11-15 20:02:02 esti nebuna
pai daca toate alea ar fi incalzite ,mai mare dragul sa mergi la gine si ar marii astia tarifele


aaa..deci nu ar trebui sa-ti placa sa mergi?


aaaaaaa....nu stiu draga,cred ca ar trebuii sa mi-l recomanzi pe al tau ginecolog,ca sunt in ceata rau
Ame_li
Postat pe 15 Noiembrie 2011 20:09
De la: guru_ion, la data 2011-11-15 20:02:20
De la: kudika197746, la data 2011-11-15 20:00:14am zis eu ca nu am crezut ceva ?????? interesante commuri - ar trebui sa le dau nota 10 ai gandit mai matur tu cand le-ai scris decat eu cand am pus intrebarea :))) deci felul tau de a raspunde arata gradul tau de maturitate ear felul meu de a continua aceasta discutie ....la fel...it's not bad you know : there is not accounting for taste :::::)))))))) Good night.....:)))))))))))))))))))


mi se pare mie sau ai evitat cu buna stiinta toae mesajele cu sfaturi si te-ai proptit in cele care te contraziceau?


Vezi de ce te iubesc eu , te prinzi repede, tine-te bine...
faith742011
Postat pe 15 Noiembrie 2011 20:10
De la: Ame_li, la data 2011-11-15 20:09:06
De la: _oktober_, la data 2011-11-15 20:05:01
De la: Ame_li, la data 2011-11-15 20:02:02 esti nebuna
pai daca toate alea ar fi incalzite ,mai mare dragul sa mergi la gine si ar marii astia tarifele


aaa..deci nu ar trebui sa-ti placa sa mergi?


aaaaaaa....nu stiu draga,cred ca ar trebuii sa mi-l recomanzi pe al tau ginecolog,ca sunt in ceata rau


...nu..ca a marit tarifele...nu si salariile
tu fataaa...tu de ce credeai ca merg?
_oktober_
Postat pe 15 Noiembrie 2011 20:11
nu oktober - tei-ti multumesc pt sfaturi dar mai sant pe-aici unele persoane care vor sa iasa in evidenta si incep sa critice....si asta nu-mi place....oricum nu mai conteaza.....am luat in considerare din discutii ceea ce mi s-a parut de cuviinta. MERCI
papusika_kudika
Postat pe 15 Noiembrie 2011 20:11
ok...bafta fata..mergi cu o prietena eventual si incearca sa fii cat mai relaxata
si bine ca l-ai dat afara pe insensibilul ala cretinoman nu toti barbatii sunt asa..si nu mai fa sex din curiozitate
_oktober_
Postat pe 15 Noiembrie 2011 20:15
De la: _oktober_, la data 2011-11-15 20:11:09
De la: Ame_li, la data 2011-11-15 20:09:06
De la: _oktober_, la data 2011-11-15 20:05:01
De la: Ame_li, la data 2011-11-15 20:02:02 esti nebuna
pai daca toate alea ar fi incalzite ,mai mare dragul sa mergi la gine si ar marii astia tarifele


aaa..deci nu ar trebui sa-ti placa sa mergi?


aaaaaaa....nu stiu draga,cred ca ar trebuii sa mi-l recomanzi pe al tau ginecolog,ca sunt in ceata rau


...nu..ca a marit tarifele...nu si salariile
tu fataaa...tu de ce credeai ca merg?


din obligatie?
Ame_li
Postat pe 15 Noiembrie 2011 20:16
De la: _oktober_, la data 2011-11-15 20:15:48ok...bafta fata..mergi cu o prietena eventual si incearca sa fii cat mai relaxata
si bine ca l-ai dat afara pe insensibilul ala cretinoman nu toti barbatii sunt asa..si nu mai fa sex din curiozitate


Subscriu
faith742011
Postat pe 15 Noiembrie 2011 20:17
De la: Ame_li, la data 2011-11-15 20:16:26
De la: _oktober_, la data 2011-11-15 20:11:09
De la: Ame_li, la data 2011-11-15 20:09:06
De la: _oktober_, la data 2011-11-15 20:05:01
De la: Ame_li, la data 2011-11-15 20:02:02 esti nebuna
pai daca toate alea ar fi incalzite ,mai mare dragul sa mergi la gine si ar marii astia tarifele


aaa..deci nu ar trebui sa-ti placa sa mergi?


aaaaaaa....nu stiu draga,cred ca ar trebuii sa mi-l recomanzi pe al tau ginecolog,ca sunt in ceata rau


...nu..ca a marit tarifele...nu si salariile
tu fataaa...tu de ce credeai ca merg?


din obligatie?


inconstienta
_oktober_
Postat pe 15 Noiembrie 2011 20:18
Nu ca le-am citit pe toate. Si am luat ce am crezut ca este bun. Insa nu am putut trece cu indiferenta peste celelalte. Ceea ce ma enerveaza cel mai mult sant persoanele false care ma fac sa ma enervez deageaba. Si din pacate le intalnim peste tot - mai bine-ar fi sa nu-ti pui mintea cu ele dar mno se mai intampla....Mie atat timp cat mi se pare normal un lucru il fac si daca e invers care-i problema? Iar daca cuiva nu-i convine fix problema lui. Deja am vb prea mult pe subiecul acesta si proverbul acela : Vorba multa saracia omului..... Fiecare cu cel doare. Mie sa-mi fie bine - in rest numai bn la toti- si mie mi-e foarte bine....Mua
papusika_kudika
Postat pe 15 Noiembrie 2011 20:32
De la: kudika197746, la data 2011-11-15 20:32:29Nu ca le-am citit pe toate. Si am luat ce am crezut ca este bun. Insa nu am putut trece cu indiferenta peste celelalte. Ceea ce ma enerveaza cel mai mult sant persoanele false care ma fac sa ma enervez deageaba. Si din pacate le intalnim peste tot - mai bine-ar fi sa nu-ti pui mintea cu ele dar mno se mai intampla....Mie atat timp cat mi se pare normal un lucru il fac si daca e invers care-i problema? Iar daca cuiva nu-i convine fix problema lui. Deja am vb prea mult pe subiecul acesta si proverbul acela : Vorba multa saracia omului..... Fiecare cu cel doare. Mie sa-mi fie bine - in rest numai bn la toti- si mie mi-e foarte bine....Mua


Draga mea,sper sa fi luat numai lucrurile bune din toate comment-urile postate!Esti o fire voluntara si independenta,acest fapt nu poate fi decat pozitiv,deci vei proceda cum vei considera tu de cuviinta ,de acum inainte!
RAINBOWLADY
Postat pe 15 Noiembrie 2011 20:36
De la: kudika421339, la data 2011-11-15 20:36:52
De la: kudika197746, la data 2011-11-15 20:32:29Nu ca le-am citit pe toate. Si am luat ce am crezut ca este bun. Insa nu am putut trece cu indiferenta peste celelalte. Ceea ce ma enerveaza cel mai mult sant persoanele false care ma fac sa ma enervez deageaba. Si din pacate le intalnim peste tot - mai bine-ar fi sa nu-ti pui mintea cu ele dar mno se mai intampla....Mie atat timp cat mi se pare normal un lucru il fac si daca e invers care-i problema? Iar daca cuiva nu-i convine fix problema lui. Deja am vb prea mult pe subiecul acesta si proverbul acela : Vorba multa saracia omului..... Fiecare cu cel doare. Mie sa-mi fie bine - in rest numai bn la toti- si mie mi-e foarte bine....Mua


Draga mea,sper sa fi luat numai lucrurile bune din toate comment-urile postate!Esti o fire voluntara si independenta,acest fapt nu poate fi decat pozitiv,deci vei proceda cum vei considera tu de cuviinta ,de acum inainte!


Eu n-as fi asa sigura - ca a citit ce ai postat tu.
faith742011
Postat pe 15 Noiembrie 2011 20:46
De la: faith742011, la data 2011-11-15 20:46:20
De la: kudika421339, la data 2011-11-15 20:36:52
De la: kudika197746, la data 2011-11-15 20:32:29Nu ca le-am citit pe toate. Si am luat ce am crezut ca este bun. Insa nu am putut trece cu indiferenta peste celelalte. Ceea ce ma enerveaza cel mai mult sant persoanele false care ma fac sa ma enervez deageaba. Si din pacate le intalnim peste tot - mai bine-ar fi sa nu-ti pui mintea cu ele dar mno se mai intampla....Mie atat timp cat mi se pare normal un lucru il fac si daca e invers care-i problema? Iar daca cuiva nu-i convine fix problema lui. Deja am vb prea mult pe subiecul acesta si proverbul acela : Vorba multa saracia omului..... Fiecare cu cel doare. Mie sa-mi fie bine - in rest numai bn la toti- si mie mi-e foarte bine....Mua


Draga mea,sper sa fi luat numai lucrurile bune din toate comment-urile postate!Esti o fire voluntara si independenta,acest fapt nu poate fi decat pozitiv,deci vei proceda cum vei considera tu de cuviinta ,de acum inainte!


Eu n-as fi asa sigura - ca a citit ce ai postat tu.


Ce te face sa crezi acest lucru?
RAINBOWLADY
Postat pe 15 Noiembrie 2011 20:47
De la: kudika421339, la data 2011-11-15 20:47:08
De la: faith742011, la data 2011-11-15 20:46:20
De la: kudika421339, la data 2011-11-15 20:36:52
De la: kudika197746, la data 2011-11-15 20:32:29Nu ca le-am citit pe toate. Si am luat ce am crezut ca este bun. Insa nu am putut trece cu indiferenta peste celelalte. Ceea ce ma enerveaza cel mai mult sant persoanele false care ma fac sa ma enervez deageaba. Si din pacate le intalnim peste tot - mai bine-ar fi sa nu-ti pui mintea cu ele dar mno se mai intampla....Mie atat timp cat mi se pare normal un lucru il fac si daca e invers care-i problema? Iar daca cuiva nu-i convine fix problema lui. Deja am vb prea mult pe subiecul acesta si proverbul acela : Vorba multa saracia omului..... Fiecare cu cel doare. Mie sa-mi fie bine - in rest numai bn la toti- si mie mi-e foarte bine....Mua


Draga mea,sper sa fi luat numai lucrurile bune din toate comment-urile postate!Esti o fire voluntara si independenta,acest fapt nu poate fi decat pozitiv,deci vei proceda cum vei considera tu de cuviinta ,de acum inainte!


Eu n-as fi asa sigura - ca a citit ce ai postat tu.


Ce te face sa crezi acest lucru?



Pt.ca comentat numai postarile negative la inceput si a multumit numai cui i s-a parut ei ca i-a dat un raspuns favorabil, parerea mea.
faith742011
Postat pe 15 Noiembrie 2011 20:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
aceeasi problema cu anaphielle 3 De la: turbo_flory 11 Noiembrie 2008 19:06
Il plac enorm dar e foarte timid. va rog un sfat!:. va rog!? 10 De la: kudika380044 29 Martie 2011 20:33
Sunt foarte derutata 12 De la: yumalai 20 Mai 2009 18:41
"Live the life that you love & Love the life that you live" 4 De la: bestiutza_relouded 26 Aprilie 2009 23:20
Prietenie interzisa 47 De la: Micaell 10 Iunie 2011 15:17