Setari Cookie-uri

Cum imi dau seama ce vrea de la mine?

contessyna
Postat pe 17 Noiembrie 2011 16:26
De la: kudika_pudika, la data 2011-11-17 16:22:06Hai, dereglatul meu mintal preferat, spune lumii a cui clona sunt, nu-i tot lasa in suspans

Ti-am mai zis sunt clona ta, sunt de fapt, una din personalitatile tale si apar din cand in cand sa te bantui [img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/969/969356n04i0j45gk.gif[/img]
nu face teste din astea ca nu tine...fiecare lucru la timpul lui...pana atunci poti sa bantui...sa zbantui...sa faci orice...CaClona mea,nu esti...esti doar o clona disperata dereglata care arunca tot felul de prostii pe forum si le spune "sfaturi"...
GODZILA
Postat pe 17 Noiembrie 2011 16:26
Danutza, tu esti?
kudika_pudika
Postat pe 17 Noiembrie 2011 16:29
De la: kudika_pudika, la data 2011-11-17 16:29:27Danutza, tu esti?

piscolino
Postat pe 17 Noiembrie 2011 16:32
De la: kudika_pudika, la data 2011-11-17 16:29:27Danutza, tu esti?
Lasa vrajelile,Nello
GODZILA
Postat pe 17 Noiembrie 2011 16:35
Nu pe bune, cine-i Nello?
Ca vad ca tu stii cine-i Danutza
kudika_pudika
Postat pe 17 Noiembrie 2011 16:38
De la: kudika_pudika, la data 2011-11-17 16:38:09Nu pe bune, cine-i Nello?
Ca vad ca tu stii cine-i Danutza
LASA GLUMELE,CLONELLO,ESTI DOAR O CLONA BEATA SI TAMPITA.ATAT.SI NIMIC MAI MULT.
GODZILA
Postat pe 18 Noiembrie 2011 23:04

Titanika
Postat pe 19 Noiembrie 2011 18:14
De la: puppy_eyes, la data 2011-11-16 23:48:01La inceputul anului am inceput sa iesim, dupa cateva discutii telefonice si am ajuns chiar si la sex. Problema a fost ca apoi el mi-a zis ca trebuie sa asteptam sa vedem cum evolueaza lucrurile, ceea ce pe mine nu m-a incantat deloc.
--Exact in punctul asta el ti-a spus ca nu te vrea. Interbarea e de ce ai mai continuat?.....
DayC
Postat pe 19 Noiembrie 2011 21:55
Draga mea, de la un asemanea barbat nu vei sti niciodata ce vrea cu adevarat.Te rog sa ma crezi pe cuvint,ca am deja 2 experienta de acest gen.Am copii probabil de virsta ta si tot nu-mi dau seama,si asta pentru ca il va d pe cel din fata mea asa cum sunt eu.Asta pina la proba contrarie.Le-am numit nesansa.Data viitoare(daca va mai fi )poate am sa citaresc mai bine lucrurile.Asa ca iti doresc bafta next time.Nu te ofili ca nu merita un asemenea efort.
kudika444459
Postat pe 20 Noiembrie 2011 09:04
RASP:Te-a cautat pentru sex.
bmihaela
Postat pe 20 Noiembrie 2011 18:49
Inteleg ca el ti-a zis ca vrea sa luati o pauza exact dupa ce s-a ajuns la sex (probabil ca nu s-a simtit satisfacut, pentru ca pana la urma, chiar daca asta era singurul lucru pe care si-l dorea de la tine, daca ii placea nu lua o astfel de decizie imediat) , lucrul asta pus in balanta cu faptul ca desi a vrut sa mai asteptati, a acceptat sa vina cu tine pe parcursul verii in afara tarii (probabil low cost pentru el, pentru ca inteleg ca tu ai anumite relatii in afara tarii) asta dupa ce oricum va certaserati inainte de a pleca, cred ca ar trebui sa-ti spuna ceva... Cel mai sanatos pentru tine, probabil ca ar fi sa te indepartezi de el, pana la urma atata incertitudine si atatea incercari de a intelege ce este in mintea lui, nu iti vor aduce nimic bun, doar iti vor consuma energia pe care ai putea sa o folosesti facand ceva contructiv pentru tine.
alexa_bloody
Postat pe 20 Noiembrie 2011 21:52
De la: alexa_bloody, la data 2011-11-20 21:52:49Inteleg ca el ti-a zis ca vrea sa luati o pauza exact dupa ce s-a ajuns la sex (probabil ca nu s-a simtit satisfacut, pentru ca pana la urma, chiar daca asta era singurul lucru pe care si-l dorea de la tine, daca ii placea nu lua o astfel de decizie imediat) , lucrul asta pus in balanta cu faptul ca desi a vrut sa mai asteptati, a acceptat sa vina cu tine pe parcursul verii in afara tarii (probabil low cost pentru el, pentru ca inteleg ca tu ai anumite relatii in afara tarii) asta dupa ce oricum va certaserati inainte de a pleca, cred ca ar trebui sa-ti spuna ceva... Cel mai sanatos pentru tine, probabil ca ar fi sa te indepartezi de el, pana la urma atata incertitudine si atatea incercari de a intelege ce este in mintea lui, nu iti vor aduce nimic bun, doar iti vor consuma energia pe care ai putea sa o folosesti facand ceva contructiv pentru tine.


La varsta ta, acesta este sfatul cel mai potrivit pentru tine.
La varsta mea, nu ma mai obosesc sa-i inteleg pe barbati, caci ei au aceasta intelepciune nativ...
In concluzie, cand un barbat si o femeie sunt compatibili,indiferent de varsta, totul se intampla firesc...fara sincope. Se exploreaza reciproc, se accepta, se incanta...devin dependenti unul de celalalt: se iubesc! si incepe marea expeditie a explorarii vietii in doi... apoi in trei, patru...in familie! Caci ma refer la copii, cand zic trei, patru...
maimai_no1
Postat pe 21 Noiembrie 2011 01:33
Buna,in primul rand este bine de stiut ca tu insuti ai o problema, nu el....de ce spun asta, pt ca :in primul rand trebuie sa-ti pui ordine in ganduri ,comportament.Situatia te depasete pentru ca nu ai invatat ca o femeie trebuie aibe demnitate,onoare,caracter.Incearca sa te intelegi mai mult pe tine fara a cauta raspus la ceilati,la el.Cand iti vei descoperi starile de maturitate iti vei da seama ca trebuie sa ai un pic de onoare in fata ta si a celor din jurul tau implicit a lui.Nu incerca sa-l judeci ,incearca sa intelegi ca un barbat doreste langa el o femei matura,cu principii.Daca nu-i poti oferii, e bine sa intelegi ca pentru el esti doar o distractie si numai tu si alte fete in situatia ta.
kudika141930
Postat pe 28 Noiembrie 2011 18:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
putin ajuror se poate???:D 8 De la: biank__ 23 Octombrie 2010 19:45
DECIZIILE UNEI FEMEI 1 De la: nicoletaionita 31 Martie 2010 08:32
barbatul varsator????pareri.... 20 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:54
***RELATIE LA DISTANTA *** 93 De la: kudika_nikole 22 Mai 2013 01:18
O iubire la mare distanta!....Ajutor!!!!!! 14 De la: ianna05 25 August 2010 11:27