Setari Cookie-uri

oare am ramas insarcinata?

Buna!
Am o problema si as vrea sa-mi dati cateva sfaturi
Am intretinut relatii sexuale cu prietenul meu akum aproximativ o luna .. sincer nici nu stiu daca si-a dat drumul in mine.. cert este ca la 7 zile de la actul sexual am avut menstruatie..
Ar trebui sa-mi vine peste 6-7 zile ... dar de cateva zile am dureri de cap .. sau senzatii de voma ... acestea se prezinta in special dimineatza ... dar nu zilnic .
E posibil sa fi ramas insarcinata?
pls... sfaturi ... nu comentariii care nu isi au rostul..
anda3991
Postat pe 18 Noiembrie 2011 23:17
Du-te la medic,fa un test de sarcina,ce alte sfaturi inafara de astea crezi ca-i sa primesti?
broscoiu
Postat pe 18 Noiembrie 2011 23:20
De la: anda3991, la data 2011-11-18 23:17:16Buna!
Am o problema si as vrea sa-mi dati cateva sfaturi
Am intretinut relatii sexuale cu prietenul meu akum aproximativ o luna .. sincer nici nu stiu daca si-a dat drumul in mine.. cert este ca la 7 zile de la actul sexual am avut menstruatie..
Ar trebui sa-mi vine peste 6-7 zile ... dar de cateva zile am dureri de cap .. sau senzatii de voma ... acestea se prezinta in special dimineatza ... dar nu zilnic .
E posibil sa fi ramas insarcinata?
pls... sfaturi ... nu comentariii care nu isi au rostul..


da, esti insarcinata in doua luni.
guru_ion
Postat pe 18 Noiembrie 2011 23:29
Cel mai simplu lucru pe care l-ai putea face ar fi sa mergi la farmacie si sa-ti cumperi un test de sarcina. Nu este cea mai sigura metoda dar ai pute incerca. Mai bine ar fi sa mergi - dupa cum s-a si amintit - la medic. In cazul in care ai fi insarcinata si nu doresti sa pastrezi sarcina ai grija - cu cat actionezi mai repede cu atat mai bine- din informatiile pe care le am pana in momentul de fata un avort se poate face pana la trei luni insa sper sa nu fie cazul. Ai grija de tine.
kudika_nikole
Postat pe 18 Noiembrie 2011 23:29
da,esti insarcinata,anda3991,dar nu cu prietenul tau,esti insarcinata cu prietenul prietenului tau cu care
te-ai tavalit inaintea prietenului tau care doar a impins
GODZILA
Postat pe 18 Noiembrie 2011 23:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
olla 25 De la: anamaria_brunetik 10 Septembrie 2009 16:52
heeeelp!!! 14 De la: piscolino 17 August 2011 14:21
care va fi finalul? 10 De la: Genty_ana 7 Iunie 2009 13:07
sunt derutata 2 De la: anastasia_m 25 Aprilie 2010 16:39
Destinul ne-a unit...si parca tot destinul ne desparte... 13 De la: Kudika228 9 Octombrie 2009 16:43