Setari Cookie-uri

cum e posibil ??

am avut o amicã .... i se suise ºi ei la cap expresia asta stereotipã cu "Trãieºte viaþa la maxim".... a murit într-un accident de maºinã, beatã, dupã un mic chef .... nu era prima oarã când ea ºi prietenul ei plecau mangã cu maºina - trãiau viaþa la maxim !

a, un mic amãnunt - avea 22 de ani ....

pai vezi ca a gandit bine daca statea sa astepte 40 de ani ca sa se distreze ,n-ar mai fi apucat
PICCKARD
Postat pe 26 Noiembrie 2011 07:51
De la: contessyna, la data 2011-11-26 07:29:24
De la: polin, la data 2011-11-25 22:46:24
De la: CojocariuSilvia, la data 2011-11-23 21:36:43
poate nu m-am exprimat corect "am tinut cont de anumite tipare "


atractia reciproca n-a contat?
ups!


a fost si atractie din partea amandorura,dar de cele mai multe ori am considerat ca trebuie sa iau in considerare si alte aspecte.



Viata nu o facem dupa tipare si nici fericirea.
Te simti bine cu el .....arunka naibi TYPARELE la gunoi care ti le-ai impus in viata ta.
TRAIESTE VIATA LA MAXIM.

[/quote]


asta însemnând ce ? [/quote]


Insemnand ce?
Si eu aveam un tipar al meu....dar nu puteam niciodata sa-l aplic.Soarta e pregatita deja inainte de a-l aplica si sint f.f.fmultumita.Orikum nu-mi pare rau de nimic Cine are dreptate....are.VIATA MERITA TRAITA DACA STIE CUM SI CU BUNE SI CU RELE.


Titanika
Postat pe 26 Noiembrie 2011 09:57
De la: polin, la data 2011-11-26 09:57:24
De la: contessyna, la data 2011-11-26 07:29:24
De la: polin, la data 2011-11-25 22:46:24
De la: CojocariuSilvia, la data 2011-11-23 21:36:43
poate nu m-am exprimat corect "am tinut cont de anumite tipare "


atractia reciproca n-a contat?
ups!


a fost si atractie din partea amandorura,dar de cele mai multe ori am considerat ca trebuie sa iau in considerare si alte aspecte.



Viata nu o facem dupa tipare si nici fericirea.
Te simti bine cu el .....arunka naibi TYPARELE la gunoi care ti le-ai impus in viata ta.
TRAIESTE VIATA LA MAXIM.




asta însemnând ce ? [/quote]


Insemnand ce?
Si eu aveam un tipar al meu....dar nu puteam niciodata sa-l aplic.Soarta e pregatita deja inainte de a-l aplica si sint f.f.fmultumita.Orikum nu-mi pare rau de nimic Cine are dreptate....are.VIATA MERITA TRAITA DACA STIE CUM SI CU BUNE SI CU RELE.


[/quote]


soarta nu este deloc pregãtitã din nainte.... atunci nu am mai avea nici o responsabilitate a faptelor noastre, din moment ce ar fi fost deja stabilitã pentru noi o anumitã cale....

ºi dacã viaþa are "rele", nu cumva înseamnã cã nu prea se ºtie a se trãi viaþa ?
contessyna
Postat pe 26 Noiembrie 2011 11:43
De la: PICCKARD, la data 2011-11-26 07:51:02am avut o amicã .... i se suise ºi ei la cap expresia asta stereotipã cu "Trãieºte viaþa la maxim".... a murit într-un accident de maºinã, beatã, dupã un mic chef .... nu era prima oarã când ea ºi prietenul ei plecau mangã cu maºina - trãiau viaþa la maxim !

a, un mic amãnunt - avea 22 de ani ....

pai vezi ca a gandit bine daca statea sa astepte 40 de ani ca sa se distreze ,n-ar mai fi apucat



Ce viitor sumbru ii prevestesti...bietei fete!?Ma gandesc .....ca are capu pe umeri si nu face aterizari fortate....si nici raliu....
Poate n-are carnet.....Lasa-i sa se distreze....ori iti e ciuda ca fetei place asta cu burta...
Sti ceva?......si sotu meu are Burta....dar e un dulce....cind era tanar era sportiv de performanta .....acum avem si noi o varsta.....
Titanika
Postat pe 26 Noiembrie 2011 15:49
Ehhhh,.....contesyna......,adevarul e ca nu ne putem feri de "rele".....,dar de multe ori cand era sa mi se intimple,multumeam lui Dzeu ca m-a ferit.Am un pic de credinta si sint sigura ca asta m-a ajutat.Si daca e sa mi se intimple,....asta e....!N-us o fanatika dar exista El in inima mea.SI_I multumesc in fiecare zi si pt "bune" si pt "rele"!!!Asta-i viata....nu ne putem feri.SI NU-S CA DENIS!
Accept tineretul asa cum sAnt ei....
Titanika
Postat pe 26 Noiembrie 2011 16:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Lucruri pe care Microsoft nu le poate explica..... 16 De la: karmen21 8 Ianuarie 2009 16:16
cum sa fac sa trec peste...? 6 De la: crsfmv 16 Octombrie 2009 22:44
Propunere/intrebare pentru Kudika 3 De la: 15 August 2015 16:47
Ati fost vreodata la masaj erotic ? V-a placut sau nu? 3 De la: Cer_instelat 19 Martie 2010 20:10
Am si eu o intrebare... 3 De la: edviga 16 Iulie 2008 21:16