Setari Cookie-uri

Urari de sarbatori si pt orce ocazie

De la: kudika490853, la data 2011-12-31 14:36:01, sa va aduca multe realizari si reusite in viata,nimic sa nu va opreasca din drum si tot ce v-ati propus sa duceti pana la capat cu succes!!Sa fiti fericiti,voiosi si cumpatati cand luati o decizie.Iubitii pe cei de langa voi si care v-
au fost alaturi la bine si la greu.Va pup pe toti....SI IUBITI-VA MULT!!!!
LA MULTI ANI!!!CU SANATATE SI BUCURIE MULTA!!! SI NU UITATI CINEVA ACOLO SUS VA ASCULTA RUGAMINTILE!!!
[/
Asemenea,Polin si tuturor un an nou cu sanatate si impliniri!LA MULTI ANI!

POLIN:" ITI TRANSMIT UN LA MULTI ANI" FERICITI ,SANATATE ,SI EURO CU SACU,! SI SA FII IUBITA MULT, MULT ,MULT DE SOTIORUL TAU ..... DACA ESTI MARITATA. ![/quote]


LA MUUUULTI ANI!!!SI AN NOU FERICIT ITI UREZ DIN SUFLET....PUTERE DE MUNCA,SANATATE ,NOROK, FERICIRE LANGA CEI DRAGI SI TOATE DORINTELE SA TI SE INDEPLINEASCA!!!
Normal ca sant maritata de muuulti ani si am un sot foarte dulce...multumesc!!!
Titanika
Postat pe 1 Ianuarie 2012 13:06
De la: polin, la data 2012-01-01 13:06:59
De la: kudika490853, la data 2011-12-31 14:36:01, sa va aduca multe realizari si reusite in viata,nimic sa nu va opreasca din drum si tot ce v-ati propus sa duceti pana la capat cu succes!!Sa fiti fericiti,voiosi si cumpatati cand luati o decizie.Iubitii pe cei de langa voi si care v-
au fost alaturi la bine si la greu.Va pup pe toti....SI IUBITI-VA MULT!!!!
LA MULTI ANI!!!CU SANATATE SI BUCURIE MULTA!!! SI NU UITATI CINEVA ACOLO SUS VA ASCULTA RUGAMINTILE!!!
[/
Asemenea,Polin si tuturor un an nou cu sanatate si impliniri!LA MULTI ANI!

POLIN:" ITI TRANSMIT UN LA MULTI ANI" FERICITI ,SANATATE ,SI EURO CU SACU,! SI SA FII IUBITA MULT, MULT ,MULT DE SOTIORUL TAU ..... DACA ESTI MARITATA. !



LA MUUUULTI ANI!!!SI AN NOU FERICIT ITI UREZ DIN SUFLET....PUTERE DE MUNCA,SANATATE ,NOROK, FERICIRE LANGA CEI DRAGI SI TOATE DORINTELE SA TI SE INDEPLINEASCA!!!
Normal ca sant maritata de muuulti ani si am un sot foarte dulce...multumesc!!! [/quote]

Si de bani .....chiar nu am nevoie....imi ajunge pensia!
Titanika
Postat pe 1 Ianuarie 2012 13:14
PENTR-U TOTI CEI CARE ISI SERBEAZA ZIUA NUMELUI "IOAN",UREZ ANI MULTI FERICITI CU SANATATE!!!
Draga Johan,cred ca tu esti unul din ei chiar daca ti-ai ales un nume virtual,as vrea sa-ti urez aceasta urare special si pt tine!!!
Titanika
Postat pe 5 Ianuarie 2012 20:09
De la: Titanika, la data 2012-01-05 20:09:44 PENTR-U TOTI CEI CARE ISI SERBEAZA ZIUA NUMELUI "IOAN",UREZ ANI MULTI FERICITI CU SANATATE!!!
Draga Johan,cred ca tu esti unul din ei chiar daca ti-ai ales un nume virtual,as vrea sa-ti urez aceasta urare special si pt tine!!!


Draga POLIN iti multumesc ca ti-ai adus aminte si de umilul tau prieten !,virtual.! Iti doresc si tie multa fericire, !YOHAN.
yohan
Postat pe 5 Ianuarie 2012 22:02
E timpul sa renastem odata cu Primavara, e timpul sa spunem “La Multi Ani!” celor de isi sarbatoresc onomastica duminica de florii.
criszoe
Postat pe 6 Aprilie 2012 18:40
Si bineinteles o urare si celor care duminica sarbatoresc Sfintele Pasti.


Sarbatoarea Sfanta a Invierii Domnului sa reverse asupra voastra sanatate, belsug si bucurii, iar Lumina din Noaptea Sfanta sa va ridice sufletele spre noi trepte spiritoale si sa va calauzeasca pasii pe drumul vietii.


Paste Fericit !
criszoe
Postat pe 6 Aprilie 2012 18:44


Pentru toti colegii mei romano-catolici,,din partea mea,,din toata inima,"Paste fericit" si fie ca Lumina Sfanta sa va lumineze viata si sufletele!!

Deasemenea,pentru colegii mei ortodocsi,,sa dea Domnul sa aveti parte de o sarbatoare a Florii-lor deosebita si aducatoare de bucurii in casele domniilor voastre!!La multi ani tuturor celor care au nume de flori sau poarta numele de "Florin","Florina","Florentina","Floriana","Florea"."Floarea",s.a.m.d.!!!

Si cu totii,intr-o singura credinta,sa traim Sarbatorile Pascale ,in armonie,pace si intelegere!!Sarbatori fericite, in spiritul Luminii Sfinte,aducatoare de viata vesnica!!
MissRainbow
Postat pe 6 Aprilie 2012 18:51
La multi ani tuturor care isi serbeaza ziua de nume Petru si Pavel!!! Va trimit un gand curat,din inima dorindu-va,multa sanatate si tot ce va doriti sa vi se indeplineasca!
Titanika
Postat pe 29 Iunie 2012 08:00
De la: Titanika, la data 2012-06-29 08:00:48La multi ani tuturor care isi serbeaza ziua de nume Petru si Pavel!!! Va trimit un gand curat,din inima dorindu-va,multa sanatate si tot ce va doriti sa vi se indeplineasca!


La multi ani cu multe urari de bine si din partea mea!
kudika_10817
Postat pe 29 Iunie 2012 10:27


LA MULTI ANI tuturor celor ,care poarta numele celor doi mari invatatori si apostoli,Petru si Paul!!!Tot binele din lume,sa se reverse asupra domniilor voastre!!!!
MissRainbow
Postat pe 29 Iunie 2012 10:48
MAGIA SI LUMINA CRACIUNULUI,SA VA ADUCA MAI APROAPE DE PRIETENI SI DE CEI DRAGI.
SA AVETI UN CRACIUN FERICI!!!
Titanika
Postat pe 23 Decembrie 2012 22:00
Pt toate femeile care intre un Zambet si o lacrima gasesc taria si puterea ,de a merge mai departe!
La multi ani de tuturor celor care-si ziua ziua numelui,in aaceasta zi Sfant a Floriilor,pace,lumina in suflet,sanatate si fericire tuturor oriunde va aflati!!!
Titanika
Postat pe 28 Aprilie 2013 00:39
De la: Titanika, la data 2013-04-28 00:39:02Pt toate femeile care intre un Zambet si o lacrima gasesc taria si puterea ,de a merge mai departe!
La multi ani de tuturor celor care-si ziua ziua numelui,in aaceasta zi Sfant a Floriilor,pace,lumina in suflet,sanatate si fericire tuturor oriunde va aflati!!!

http://www.youtube.com/watch?v=7izigJc1C2Q

http://www.youtube.com/watch?v=zUzK-1sGsa8

o viata frumoasa va doresc cu impliniri si visuri frumoase!

iubiti viata si natura si pe toti cei care va sant alaturi!!!

http://www.youtube.com/watch?v=NNr_YcM4BN0

http://www.youtube.com/watch?v=NRKb7IHaJKs
Titanika
Postat pe 28 Aprilie 2013 00:57
La multi ani tuturor acelora care-si serbeaza astazi onomastica!
kudika_32792
Postat pe 28 Aprilie 2013 10:02
De la: kudika_32792, la data 2013-04-28 10:02:45La multi ani tuturor acelora care-si serbeaza astazi onomastica!

La multi ani si tie draga mea,cea mai loptatoare de pe acest forum si un viata de zi cu zi!!!
Titanika
Postat pe 28 Aprilie 2013 10:08
De la: Titanika, la data 2013-04-28 10:08:35
De la: kudika_32792, la data 2013-04-28 10:02:45La multi ani tuturor acelora care-si serbeaza astazi onomastica!

La multi ani si tie draga mea,cea mai loptatoare de pe acest forum si un viata de zi cu zi!!!


Multumesc pentru intentie, Titanika, dar eu sunt botezata in religia catolica. Parintii mei au vrut sa-mi dea un nume specific romanesc si unul catolic, dar eu il prefer pe cel cu specific romanesc.

Si ai dreptate, sunt o luptatoare.
kudika_32792
Postat pe 28 Aprilie 2013 10:59
niste urari de divort n-aveti?
dar sa fie placute.
kudika_930959
Postat pe 9 Septembrie 2013 06:31
De la: guru_ion, la data 2011-12-20 22:22:16niste urari de divort n-aveti?
dar sa fie placute.
sa ai parte de gacigi...
NEGRUTTTT
Postat pe 23 Aprilie 2014 17:21
dia16
Postat pe 12 Iunie 2014 21:31
pomeni....parastase,,,si candele...
NEGRUTTTT
Postat pe 9 Iulie 2014 14:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Definitii 12 De la: The_Exile 10 Septembrie 2014 22:45
despartire 24 De la: SERPICO 7 Februarie 2012 17:09
banc 67 De la: kudika487475 9 Martie 2014 17:59
Caut si ofer suport moral/emotional/motivational pentru a reusi sa slabesc 37 De la: healthy001807 23 Ianuarie 2010 18:54
FOTOTAPET PERSONALIZAT TABLOURI PERSONALIZATE 1 De la: fototapettt 27 Ianuarie 2011 16:23