Setari Cookie-uri

Un ginecolog bun

hello... As vrea sa stiu si eu un medic bun ginecolog... ( femeie) , dar sa nu ma judece... caci am doar 16 ani, si mi-am inceput viata sexuala acum 2 luni. Si cam cat costa o consultatie?
Am niste dureri ingrozitoare in partea de jos de 3 zile+ ca imi curge si un lichid albicios... Stie cineva ceva?:-s si ma poate ajuta va rooooggggg???
Anonimma
Postat pe 9 Decembrie 2011 21:23
De la: Anonimma, la data 2011-12-09 21:23:53hello... As vrea sa stiu si eu un medic bun ginecolog... ( femeie) , dar sa nu ma judece... caci am doar 16 ani, si mi-am inceput viata sexuala acum 2 luni. Si cam cat costa o consultatie?
Am niste dureri ingrozitoare in partea de jos de 3 zile+ ca imi curge si un lichid albicios... Stie cineva ceva?:-s si ma poate ajuta va rooooggggg???


Tu ai facut sex fara sa te protejezi in vreun fel?Din ce localitate esti?Presupun ca mama ta nu este la curent cu ceea ce ti se intampla!Foarte grav ,ca se intampla asa ceva!Durerile despre care povestesti pot fi date de inflamatii ale ovarelor!Secretia albicioasa poate fi micoza,vaginita,candidoza micotica,Trichomonas Vaginalis,si inca alte afectiuni!Pentru identificare,trebuie sa mergi la control ginecologic!Daca te duci la o clinica privata,costul unei consultatii cu recoltare de secretie vaginala,te poate duce pana la 50-60 Lei,daca nu chiar mai mult,costul difera de la clinica la clinica,dar nu substantial!Draga mea,esti o copila,nu trebuie sa faci sex neprotejat,poti contracta boli foarte urate!Mergi la medic si solicita si sfaturi suplimentare pentru prevenirea sarcinilor nedorite si a bolilor cu transmitere sexuala!
RAINBOWLADY
Postat pe 9 Decembrie 2011 21:44
nu am facut sex neprotejat ... asta nu are nici-o legatura, durerea de burta mi-a trecut azi de dim ca am luat o aspirina. Dar tot vreau sa ma duc la un cabinet sa vad ce se intampla cu acea secretie.... deci nu mai am dureri, a fost doar o febra musculara . Deci m-as duce la un cabinet doar pentru controlul de rutina ... sa fiu sigura ca nu am nimic
Anonimma
Postat pe 10 Decembrie 2011 11:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
--------ajutor infectie ???-------- 17 De la: kudika_nikole 25 Decembrie 2011 19:10
buna 12 De la: ilumax_76 13 Noiembrie 2011 06:58
Help! 13 De la: kudika_28925 12 Martie 2013 14:12
buna ziua,sunt o femeie in virsta de 33 de ani,am un copil de 10 ani din prima casatorie si as dori sa ramin din nou insarcinata.Mentionez ca am nascut normal,nu am probleme ginecologice,menstruatie normala dar actualul meu sot este in virsta de 58 de ani 47 De la: gratziela_73 19 Septembrie 2009 09:30
medici buni in bucuresti 5 De la: xenia_healthy 28 Octombrie 2010 20:41