Setari Cookie-uri

Produse de slabit bazate pe ingrediente naturale

RoxyRox - scuze, n-am vazut exact daca ai postat pe undeva pe aici cate kg ai - daca sunt multe peste ceea ce ar tb sa ai sau nu foarte multe si vrei doar sa arati si mai bine inca.

Subscriu celor care au scris impotriva pastilelor de slabit - pare mult mai comod dar nu sunt deloc convinsa ca sunt o solutie sanatoasa si mai ales durabila.

Am luat ColonHelp nu in primul rand pt slabit, dar am avut si acest efect. Per total insa m-am simtit foarte bine, s-au curatat diverse pete de pe fata, ca sa nu mai spun ca ma simt foarte ok si la capitolul tranzit si balonari. As spune chiar si ca migrenele mi s-au atenuat ca intensitate, frecventa si durata.... a mai avut cineva si alte efecte interesante dupa cura cu CH? :)

Va recomand sa intrati pe pagina Colon Help, sunt o multime de articole interesante despre slabitul sanatos dar si detoxifiere si sanatate in general. E decizia fiecareia, evident, dar din experienta recomand slabitul sanatos, care ia in calcul si curatarea organismului, si hranirea corespunzatoare.



AlinaAlbina
Postat pe 14 Februarie 2012 17:11
Daaa si exista ceva care si-a facut efectul si am dat jos kg care ma umplau de nerv!! Va recomand sa incercati Slim&fit pentru ca sunt foarte bune in ideea in care ti se taie pofta de mancare si pt mine a fost cel mai mare dusman- mancatul tarziu si mereu mult
DariaMih
Postat pe 21 August 2013 12:50
De la: DariaMih, la data 2013-08-21 12:50:07Daaa si exista ceva care si-a facut efectul si am dat jos kg care ma umplau de nerv!! Va recomand sa incercati Slim&fit pentru ca sunt foarte bune in ideea in care ti se taie pofta de mancare si pt mine a fost cel mai mare dusman- mancatul tarziu si mereu mult


Nu pilulele te ajuta, ci psihologul...
kudika226898
Postat pe 21 August 2013 18:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cei care sufera de lipsa de calciu(spasmofilie) ,luati magneziu!!!! 2 De la: alidentis@yahoo.com 23 Martie 2010 20:18
colesterol marit si trigliceridele 47 De la: healthy002778 16 Noiembrie 2016 07:47
Cine Incepe sa tina cu mine Dieta lui Nicoleta Luciu ? 1016 De la: yesenia 6 Octombrie 2012 13:50
ce produse dietetice va plac? 43 De la: 21 August 2012 04:34
Airbrush 2 De la: andrab_grace 6 Mai 2011 23:26