Setari Cookie-uri

SLIM DOWN PENTRU SLABIT

aM SLABIT 8 KG IN 20 ZILE CU SLIM DOWN si prietenul meu 9kg,ESTE CEL MAI BUN PRODUS PENTRU SLABIT.
iuliana12
Postat pe 20 Noiembrie 2009 21:15
Buna Tania.Am cumparat si eu slim down,il iau de 10zile si am slabit 4kg,sunt f multumita...A avut efecte adverse la tine?eu ma simt ok si ma mira ca exista un produs care sa nu aiba vreun defect.Trebuie sa aiba si asta ceva...
healthy009251
Postat pe 22 Noiembrie 2009 22:50
II ia fata ceaiului Zein aceste pastile Slim Down,sunt bune.
Le-am luat timp de 40zile si am slabit 14kg.Sunt facute de cea mai buna fabrica de medicamente din Canada,unde lucreaza f multi doctori.
gianina2000
Postat pe 23 Noiembrie 2009 23:11
Nu am simtit nici un efect advers.In concluzie:Nu au efecte adverse,nici colegele mele nu au simtit efecte adverse,ne-am simtit bine pe toata perioada.Sunt 100%naturale.
gianina2000
Postat pe 23 Noiembrie 2009 23:13
Buna,
de unde ati cumparat pastilele Slim Down? Multumesc frumos!
smartsexy
Postat pe 24 Noiembrie 2009 00:38


Buna fetelor!Sunt noua pe aici Am tot vazut laude la adresa pastilelor de slabit SLIM DOWN SI ANGEL SLIM(multe kg. pierdute fara urmari grave...)dar nimeni nu da si alte informatii:cum le comandam,cat costa,aceste produse sunt pastile sau siropuri?Am cautat reclame si in revistele mentionate de unele membre,dar nimic
Am o singura intrebare:ACESTE METODE MINUNE CHIAR EXISTA SAU VOR APAREA PE PIATA SI V-ATI PROPUS SA TESTATI PIATA PRIN INTERMEDIUL CITITOARELOR,POTENTIALE CLIENTE?SI CHIAR ASA FIIND,TOT AR TREBUI SA FITI MAI EXACTI CU DETALIILE....
kallia
Postat pe 24 Noiembrie 2009 17:13
Kalia nu stiu nimic despre angel slim,nu am auzit,in schimb te pot informa despre Slim Down pe care l-am folosit si da rezultate foarte bune.Daca dai pe google o sa iti apara suficiente informatii de slim Down si DR Jamieson care le-a facut,Jamieson este cel mai mare Laborator de medicamente din Canada.Au site si in Romania. www.slimdown.ro
iuliana12
Postat pe 24 Noiembrie 2009 18:49
Si tatal meu a slabit cu ele,fratele meu munceste in Canada si ni le-a trimis de acolo,auzise de ele la televizor ca fiind cele mai bune pastile de slabit 100%naturale.Dau rezultate ,am vazut cu ochii mei.
healthy009351
Postat pe 24 Noiembrie 2009 21:23


Tania,multumesc frumos pentru ajutor,chiar ma bucur ca am gasit informatiile pe care le doream,dar daca nu te deranjeaza,ai putea sa ma lamuresti in anumite privinte?
1. ce efecte au aceste pastile?(senzatie de satietate,sete continua?)
2. dupa ce ai intrerupt tratamentul,nu ti-a revenit foamea si pofta de dulciuri?cum faci fatza,ca in general apare efectul yo-yo si asta chiar ca e de rau...

Multumesc inca o data si cum voi avea posibilitatea,imi voi comanda si eu.P.S. am gasit pana la urma informatii si despre ANGEL SLIM(angelslim.blogspot.com),dar nu stiu ce sa zic...O seara placuta!
kallia
Postat pe 24 Noiembrie 2009 21:38
Kalia,iti spun sincer ca nu a avut nici un efect advers la mine,ma asteptam inainte sa le iau sa aiba tot felul de efecte adverse.Inainte sa iau slim down ,am luat capsula de slabit si mi se usca gura,ma durea capul,eram nervoasa tot timpul si aveam palpitatii.Am luat destule pastile de slabit la viata mea,nu recomand nimanui sa slabeasca prin intermediul pastilelor,insa eu slabeam f greu,am avut 71kg si am avut noroc cu slim down.
Incerc sa mananc sanatos acum sa-mi fac un regim de viata sanatos ,sa ma mentin,e mai usor,imi fac pe plac o data pe saptamana si mananc in oras,o pizza,ceva dulce...Ma mentin,probabil daca as manca f mult m-as ingrasa la loc,dar ma gandesc numai la cum aratam inainte si crede-ma ca ma ambitioneaza mult chestia asta.Sport nu fac dar incerc sa renunt la lift si urc 5 etaje pe jos,mananc salate,supe,fripturi,dimineata imi fac cate un sandwich dintr-o felie de paine,o felie de sunca presata si o felie de rosie+o cafea.Seara mananc putin,ma hranesc bine dimineata si la pranz si mai mananc 3 patratele de ciocolata neagra pe zi.Asa ma mentin.
iuliana12
Postat pe 25 Noiembrie 2009 00:06

Draga Tina,
Iti multumesc frumos pentru toate informatiile oferite si sper sa reusesc sa-mi achizitionez si eu aceste pastile.Te-am intrebat de efecte pentru ca toate pastilele de slabit au contraindicatii pentru anumite categorii de persoane,inclusiv cele cu tensiune oscilanta(cum e cazul mamei mele).Mama este destul de plinuta si cu cativa ani in urma a reusit sa slabeasca destul de mult cu ajutorul HERBA LIFE,dar pentru ca nu si-a schimbat modul de alimentatie ,asa cum ai facut tu,a pus la loc acele kg.Ceea ce vreau sa subliniez este ca, desi are probleme de sanatate,acel tratament nu a avut efecte secundare.Sincera sa fiu,as prefera mai mult pentru ea SLIM DOWN,pentru ca eu nu am de dat jos decat vreo 6 kg si nu cred ca e cazul sa apelez la pastile(nu ca nu m-ar tenta )
Iti urez o zi cat mai placuta si cat mai putine kg!
kallia
Postat pe 25 Noiembrie 2009 10:00


Scuze Tania(nu Tina) Pentru ca tot se apropie sarbatorile,in loc de miel o sa-ti trimit un purcelus de lapte
kallia
Postat pe 25 Noiembrie 2009 16:13
Da draga mea,anul asta oricum mi-am propus sa nu mananc porc,sper sa rezist.:)
iuliana12
Postat pe 25 Noiembrie 2009 19:32
De la: healthy009251, la data 2009-11-22 22:50:10Buna Tania.Am cumparat si eu slim down,il iau de 10zile si am slabit 4kg,sunt f multumita...A avut efecte adverse la tine?eu ma simt ok si ma mira ca exista un produs care sa nu aiba vreun defect.Trebuie sa aiba si asta ceva...
healthy009400
Postat pe 25 Noiembrie 2009 21:16
buna as dori sa-mi spui cum ai cumparat ceaiul?mersi
healthy009400
Postat pe 25 Noiembrie 2009 21:24
De la: healthy009400, la data 2009-11-25 21:16:24
De la: healthy009251, la data 2009-11-22 22:50:10Buna Tania.Am cumparat si eu slim down,il iau de 10zile si am slabit 4kg,sunt f multumita...A avut efecte adverse la tine?eu ma simt ok si ma mira ca exista un produs care sa nu aiba vreun defect.Trebuie sa aiba si asta ceva...
lasati vrajeala asta si postati liasta de ingrediente sa o discutam....foarte dubios acest produs !!!!!!
4Life
Postat pe 25 Noiembrie 2009 21:27
4 life si eu am slabit cu aceste pastile,nu contine nimic dubios,are ingrediente naturale si nu am avut efecte adverse.Intra pe site-ul lor si vezi compozitia.
helena_healthy
Postat pe 26 Noiembrie 2009 23:11
De la: helena, la data 2009-11-26 23:11:014 life si eu am slabit cu aceste pastile,nu contine nimic dubios,are ingrediente naturale si nu am avut efecte adverse.Intra pe site-ul lor si vezi compozitia.
stimata colega,eu nu contest ca ai slabit cu ele..de aceea te rog sa postezi aici lista cu ingrediente aflata pe cutia produsului...nu cred ca este asa de greu,nu ?
4Life
Postat pe 26 Noiembrie 2009 23:37
Buna!
O sa va dau arat eu toata compozitia de pe eticheta,vad ca nimeni nu o face.
Sena,garcinia,soc,gugul,amada,gudmar,leustean,kava-kava,ulei nvolatil roinita...
iuliana12
Postat pe 26 Noiembrie 2009 23:54
4life am vazut ca distribui pastile pentru slabit...Acele pastile nu dau rezultate?
iuliana12
Postat pe 26 Noiembrie 2009 23:59
Am inceput sa iau pastilele acestea acum 5 zile si am slabit2kg,rezultatele sunt foarte bune pana acum.Am fost cu ele la laborator sa vad ce contin de fapt si rezultatele au fost bune,contin exact ce scrie pe eticheta.
Va pup!
healthy009448
Postat pe 27 Noiembrie 2009 00:19
De la: tania, la data 2009-11-26 23:59:484life am vazut ca distribui pastile pentru slabit...Acele pastile nu dau rezultate?
pai hai sa facem o comparatie,cu toate ca eu nu vand asa ceva...de fapt nu vadn ceva anume...
acest slim down costa 320 lei si este produs de o firma fantoma,ce nu are recunoastere internationala dupa cum se lauda cei de pe acel site....sunt numai bla,bla-uri postate acolo,nimic concret !!!

sa te intreb numai asa :
cum se face ca acest produs transforma grasimea in energie si cum o elimina din organism ???
nu poti elimina energie din organism decat intr-un anume mod, consumand calorii,deci facand miscare multa...
ce spun ei acolo este ilogic si orice nutritionist iti va confirma acest lucru !!!!
din punctul meu de vedere este numai vrajeala de marketing...

p.s. si daca ar fi sa vand ceva pentru slabit,fi sigura ca as recomanda un produs de 20 orim mai eficient decat acest slim down, 100% sigur si cu recunoastere internationala !!!!

si cu argumente logice !!!

hai sa-ti mai spun inca ceva, acest slim down are in componenta niste extracet din plante care dupa cum spun ei acolo sunt foarte puternice laxative...pai prin acest proces se pierd o gramada de vitamine necesare bunei functionari a organismului....faci cura de slabire cu tampenii si apoi ai sa ai carente majore de vitamine in organism !!!

acelasi efect se poate obtine mult mai ieftin cu o cura cu ciorba de varza cateva zile si te costa mai nimic !!!!
4Life
Postat pe 27 Noiembrie 2009 01:13
De la: healthy009351, la data 2009-11-24 21:23:23 Si tatal meu a slabit cu ele,fratele meu munceste in Canada si ni le-a trimis de acolo,auzise de ele la televizor ca fiind cele mai bune pastile de slabit 100%naturale.Dau rezultate ,am vazut cu ochii mei.
acelasi utilizator cu mai multe conturi :D:D:D

postari care nu-s credibile !!!!
4Life
Postat pe 27 Noiembrie 2009 01:14
de fapt pe site se si specifica sa ai regim hipocaloric si sa faci miscare....pai daca faci asa ceva, slabesti fara sa iei niciun al produs de acest gen...este logic ca daca ingerezi mai putine calorii decat consumi,garantat slabesti !!!! ste reversul ingrasatului....numai ca oamenii vor sa slabeasca in 2-3 luni ceea ce au pus pe ei in cativa ani...oare este logic asa ??? sa numai vorbin de cat de sanatos este...sau nu este...
4Life
Postat pe 27 Noiembrie 2009 01:18
De la: 4Life, la data 2009-11-27 01:14:48
De la: healthy009351, la data 2009-11-24 21:23:23 Si tatal meu a slabit cu ele,fratele meu munceste in Canada si ni le-a trimis de acolo,auzise de ele la televizor ca fiind cele mai bune pastile de slabit 100%naturale.Dau rezultate ,am vazut cu ochii mei.
acelasi utilizator cu mai multe conturi :D:D:D

postari care nu-s credibile !!!!


si ca sa-ti stric de tot combinatia cu acest produs, uitati oameni buni un produs similar...nu similar, mult mai bun deoarece are in compozitie si "Gymnema sylvestre" care este o planta ce ajuta foarte mult pancreasul sa functioneze corect !!!!

SI COSTA DOAR 18,16 lei (incl. taxe)

il gasiti pe :
http://www.produsedinplante.ro/116-silueth.html

acum ca v-am salvat atatia bani , berea cine o da ???


ca deh, de la 320 lei pana la 18.16 lei este distanta mare, nu ?
4Life
Postat pe 27 Noiembrie 2009 01:25
Nu are compozitie la fel cu acel produs Silhouette,te inseli 4 life ,poate ca se aseamana la unele ingrediente,am studiat si eu produsul destul de bine .Am norocul de a avea o persoana in Canada care ma poate informa despre orice produs de acolo.Jamieson este o companie mare din Canada te poti informa si pe google. Slim Down mi-a spus prietena mea din Canada ca este pe piata de acolo si lumea este f incantata de el.Acum nu stiu ce sa zic,poate ca si eu daca as fi reprezentat alta companie de produse pentru slabit as veni cu comentarii proaste la adresa altui produs pentru slabit.In legatura cu dusul la toaleta des ,nu am avut probleme de la slim down,aveam probleme cu constipatia si m-am reglat.Mi-e nu mi-a provocat altfel de reactii adverse.
healthy009454
Postat pe 27 Noiembrie 2009 10:41
De la: tania, la data 2009-11-27 11:22:20heal lei !!!!!thy009454 are dreptate cred ca incerci sa-ti faci reclama la produsele tale.Cu toate suntem constiente ca nu este bine sa luam pastile pentru slabit,oricat de naturale ar fi.Decat sa tin cura de varza ,am preferat sa mananc sanatos si sa iau aceste pastile,rezultatele au fost foarte bune si ceea ce este important este faptul ca ma simt foarte bine.
In prmele 2zile intr-adevar am iesit cam de 2-3 ori la toaleta dar apoi totul s-a desfasurat normal,nu am mai avut probleme.
Fiecare are libertatea de a alege ce doreste!
tania si healthy de mai sus care sunteti una si acceasi persoana....nu-mi fac stimata colega reclama la nimic ca eu nu ofer spre vanzare pastile de slabit si nici de ingrasat .... cu tioate ca as avea ce sa recomand de 10 mai bune decat slim down-ul vostru...dar nu ma intereseaza acest aspect...este cert ca [produsul recomandat de voi este FOARTE SCUMP !!!!! 320 lei pt 20 zile este cam mult, cand exista ceva ca si alternativa care costa doar 19 LEI !!!!
4Life
Postat pe 27 Noiembrie 2009 16:56
Eu am inceput sa iau slim down de cateva zile si sunt multumita de rezultate.Poate ca sunt alte produse mai ieftine si mai sanatoase ,dar e singurul care la mine a dat rezulate este slim down.Nu ma intereseaza daca e scump sau ieftin,ma intereseaza sa dea rezultate.Va pup
lori_geo
Postat pe 27 Noiembrie 2009 20:06
Buna, azi mi-am cumparat de pe situl slimdown 1 cutie cu pastile.
Sper sa nu fiu asa de nemultumita ca tratamentul de care am avut parte.Firma de transport cu care colaboreaza Urgent se comporta deplorabil,costul transportului 35 lei este exagerat,nicio alta firma cu care am mai colaborat nu a avut asa cost,pe langa faptul ca mi s-a adresat cu salut si au solicitat sa cobor jos si m-au si trimis sa le aduc fix costul coletului ca ei nu au bani de rest.
Problema este ca nu am primit de la firma nicio factura, chitanta din care sa reiasa ca eu am platit aceasta suma si nici in pachet nu era.Ce sa mai zic de faptul ca nu am nicio dovada ca produsul comandat emana de la firma la care am facut comanda. Poate are ceva efecte
lorenabucur29
Postat pe 28 Noiembrie 2009 11:01
Buna Loredana,mi-e mi l-au trimis impreuna cu o foaie in care era specificat pretul,firma,tot...nu inteleg de ce tu nu ai primit nimic.Rezultatele sunt bune,am inceput sa slabesc.Am 6zile de cand il iau am slabit 2kg.
healthy009495
Postat pe 28 Noiembrie 2009 12:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oamenii nu ºi-ar schimba stilul de viaþã pentru a salva planeta 2 De la: office_salinasusesi_ro 21 Aprilie 2010 11:07
Cum sa-mi tai pofta de mancare? 69 De la: kudika_8888 28 Ianuarie 2016 21:32
Prezenta activa si apreciata la Targul BIO-FAIR 2010,prima editie 1 De la: fittnescoffe 1 Iulie 2010 11:36
Cursuri de gatit- hobby, pasiune, trucuri 1 De la: raluca_ichim 5 Septembrie 2010 13:17
buna 11 De la: ciufixx 19 Iunie 2013 22:45