Setari Cookie-uri

Cum sa fac??..

Am nevoie de ajutorul vostru..vreau inapoi in viata mea un barbat!Pe scurt,el e patronul unui club in care eu ma duc des si are o prietena cu care sta doar de fatada si pentru ca il are la mana cu ceva.Am avut o tentativa de a fi impreuna,dar a aflat ea.Ma rog,a fost scandal mare si toate alea.De prin februarie pana prin mai stateam zilnic cel putin 2-3 ore de vorba,ca doi prieteni chipurile,dar ne tot faceam intepaturi fine..Imi povestea tot..de la cum i-au tras curentul,pana la tineretea lui.Cu toata lume e rece,dur si sobru,mai putin cu mine...Dar intr-o seara,in mai a inceput sa ma ia in brate,sa ma sarute si a zis ca ma doreste,ma iubeste,ma apreciaza pentru cum gandesc si cum sunt,dar nu vrea sa se culce cu mine pentru ca sunt unica,sunt prea buna pentru el si nu ma merita.Ca e un nenorocit si un escroc sentimental.Asa si este..sau era cel putin..un tip care il cunoaste foarte bine mi-a zis de nenumarate ori ca pana in seara aia in care ne-am apropiat noi prima data,a avut cu fiecare ocazie cate una.Dar dupa aceea mi-a spus ca ar fi refuzat avansurile oricui,ca se gandea doar la mine.In iunie a aflat domnisoara in cauza.M-a sunat cand era si ea de fata si am spus amandoi ca nu a fost nimic,ca i se pare ei etc.Datorita ei nu am mai avut voie sa merg in club o perioada,dar el tot venea pe unde stia ca merg sa imi beau cafeaua,se uita la mine,era trist.Prin septembrie am inceput iar sa merg acolo.Se uita la mine chiar si de fata cu ea,uneori schimba privirea cand ma uitam si eu la el,alteori nu.Si e gelos.EXTREM de gelos.Uraste toti barbatii din jurul meu.De ziua mea,m-a luat in brate,m-a pupat si l-am rugat sa vorbim.A zis ca vrea neaparat sa vorbim,dar nu atunci ca trebuia sa vina si ea.Dupa 1-2 saptamani,m-am apropiat de el si i-am zis ca vreau sa vorbim,dar nu acolo.A inceput sa vorbeasca tare,sa gesticuleze,cum ca nu avem ce vorbi ca sa auda si prietenele ei,care erau de fata.De atunci(inceputul lui noiembrie) nu am mai vorbit deloc.Dar ne vedem aproape zilnic.Uneori ramane cu privirea blocata la mine,se intristeaza cand ma vede..toti prietenii mei mi-au spus ca se schimba la fata cand ma vede.Vreau sa ma ajutati sa fac in asa fel incat sa il am inapoi,sa ma apropii din nou de el,dar fara sa stie nimeni..M-am gandit sa il opresc intr-un loc mai intunecat din club intr-o seara si sa ii spun ca il vreau si ca de data asta voi fi mai prudenta..dar nu stiu..Cum e mai bine?Ce sa fac,ce sa ii zic,cum sa ma comport??Va rog,ajutati-ma!!!
Myria_Celeron
Postat pe 13 Decembrie 2011 19:22
De la: Myria_Celeron, la data 2011-12-13 19:22:29Pe scurt,el e patronul unui club in care eu ma duc des si are o prietena cu care sta doar de fatada si pentru ca il are la mana cu ceva.




P.S
ilumax_76
Postat pe 13 Decembrie 2011 19:26
stai sa se potoleasca astia cu vrajitoarele si poate le platesti sa o omoare pe rivala
PICCKARD
Postat pe 13 Decembrie 2011 19:53
Pfff...nu stiu ce sa cred oare chiar asa o fi cum ne povestesti tu sau esti prea indragostita si nu vezi realitate ??? In primul rand daca este patronul unui club si in fiecare zi are cate o femeie asta nu-mi creeaza o imagine prea buna despre dansul, de unde sti tu ca atunci cand sa intalnit cu tine nu a mai iesit si cu altele ai dovezi ??? Prieteni pot fi influentati de el sa-ti afirme tie fel si fel de lucruri, sau le poate spune el lor ,,uite ma de cand o cunosc pe fata asta nu mai ies cu altele ca mi-e draga'' oate cuvintele astea sunt zise pentru a te prinde pe tine intr-o capcana - poate stie ca doar asa ajunge la tine si se comporta asa pentru a te cuceri, ai grija de asta nu neglija. Iar daca te placea cu adevarat la cum ai zis tu ca iese in fiecare seara cu cate o tipa eu cred ca avea curajul sa te caute si sa-ti vorbeasca nu doar sa-ti demonstreze tie incercarile lui de a intra in vorba cu tine - sunt mai mult ca sigura ca daca el te-ar placea te-ar cauta si nu ar mai tine cont de cea langa care sta cum zici tu de fatada...Eu una sincer nu prea mi-as face de lucru cu un barbat care in fiecare zii ese cu cate una pentru ca nu as putea sa am incredere in el ca nu ma inseala. Tu ai zis ca te respecta si ca nu ar vrea sa aiba o aventura acu tine sti de ce ? poate ca este sufletist si te vede pe tine prea blanda si el stie ce escroc este si nu ar vrea sa te faca pe tine sa suferi pt ca pe el l-ar durea undeva de tine...dar ia propunei sa va intalniti undeva sii sa aveti o aventura si spune-i ca ar fi ceva frumos si gata ca tu nu ai suferi vezi ce zice crezi ca nu ar accepta ??? Ma indoiesc de asta. Ai grija cu cine-ti faci de lucru ca ast aeste tare versat....mai ales nu te lasa fraierita...cauta-ti si tu un barbat normal in alta parte ca sunt destui....miramas ca asta sa vrea ceva serios la cum lai descris tu...
kudika_nikole
Postat pe 13 Decembrie 2011 20:29
Nu inteleg ce este atat de amuzant...Chiar nu inteleg!
Myria_Celeron
Postat pe 13 Decembrie 2011 20:51
Nu,merci!Nu as recurge in viata mea la asemenea metode!
Myria_Celeron
Postat pe 13 Decembrie 2011 20:52
De la: Myria_Celeron, la data 2011-12-13 20:51:23Nu inteleg ce este atat de amuzant...Chiar nu inteleg!


Rad pt ca el ti-a bagat gogonica asta cu prietena lui iar tu l-ai crezut. Ma amuza teribil minciunile astea. Ma amuza ca tu te crezi printesa din telenovela, el victima masculina iar prietena lui vrajitoarea cea rea
ilumax_76
Postat pe 13 Decembrie 2011 20:57
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 19:53:03 stai sa se potoleasca astia cu vrajitoarele si poate le platesti sa o omoare pe rivala


TU ESTI OBSEDAT DE "MOARTE" IN CITEVA MINUTRE AI REPETAT OBSESIV CUVINTELE : MOR, MORI,MOARTE,SINUCIZI,OMOARE,MOARTE...ESTI BOLNAV . VERIFICA SI TU DE CITE ORI AI SPUS/SVCRIS ACESTE CUVINTE SI IDEI. NU AR FI DE MIRARE CA TU SA FII IN SPATELE UNOR SINUCIDERI DIN LUMEA ARTISTICA , AL UNOR OMORURI DIN LUMEA INTERLOPA. CE ZICI? FRUISTRARILE SI COMPLEXELE DUC SI LA ACESTE REACTII.
monreve3031
Postat pe 13 Decembrie 2011 21:16
De la: monreve3031, la data 2011-12-13 21:16:22
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 19:53:03 stai sa se potoleasca astia cu vrajitoarele si poate le platesti sa o omoare pe rivala


TU ESTI OBSEDAT DE "MOARTE" IN CITEVA MINUTRE AI REPETAT OBSESIV CUVINTELE : MOR, MORI,MOARTE,SINUCIZI,OMOARE,MOARTE...ESTI BOLNAV . VERIFICA SI TU DE CITE ORI AI SPUS/SVCRIS ACESTE CUVINTE SI IDEI. NU AR FI DE MIRARE CA TU SA FII IN SPATELE UNOR SINUCIDERI DIN LUMEA ARTISTICA , AL UNOR OMORURI DIN LUMEA INTERLOPA. CE ZICI? FRUISTRARILE SI COMPLEXELE DUC SI LA ACESTE REACTII.

acum intep cu acul o hartie pe care scrie numele tau! daca te sinucizi ,eu sunt ucigasul tau
PICCKARD
Postat pe 13 Decembrie 2011 21:19
De la: Myria_Celeron, la data 2011-12-13 19:22:29Am nevoie de ajutorul vostru..vreau inapoi in viata mea un barbat!Pe scurt,el e patronul unui club in care eu ma duc des si are o prietena cu care sta doar de fatada si pentru ca il are la mana cu ceva.Am avut o tentativa de a fi impreuna,dar a aflat ea.Ma rog,a fost scandal mare si toate alea.De prin februarie pana prin mai stateam zilnic cel putin 2-3 ore de vorba,ca doi prieteni chipurile,dar ne tot faceam intepaturi fine..Imi povestea tot..de la cum i-au tras curentul,pana la tineretea lui.Cu toata lume e rece,dur si sobru,mai putin cu mine...Dar intr-o seara,in mai a inceput sa ma ia in brate,sa ma sarute si a zis ca ma doreste,ma iubeste,ma apreciaza pentru cum gandesc si cum sunt,dar nu vrea sa se culce cu mine pentru ca sunt unica,sunt prea buna pentru el si nu ma merita.Ca e un nenorocit si un escroc sentimental.Asa si este..sau era cel putin..un tip care il cunoaste foarte bine mi-a zis de nenumarate ori ca pana in seara aia in care ne-am apropiat noi prima data,a avut cu fiecare ocazie cate una.Dar dupa aceea mi-a spus ca ar fi refuzat avansurile oricui,ca se gandea doar la mine.In iunie a aflat domnisoara in cauza.M-a sunat cand era si ea de fata si am spus amandoi ca nu a fost nimic,ca i se pare ei etc.Datorita ei nu am mai avut voie sa merg in club o perioada,dar el tot venea pe unde stia ca merg sa imi beau cafeaua,se uita la mine,era trist.Prin septembrie am inceput iar sa merg acolo.Se uita la mine chiar si de fata cu ea,uneori schimba privirea cand ma uitam si eu la el,alteori nu.Si e gelos.EXTREM de gelos.Uraste toti barbatii din jurul meu.De ziua mea,m-a luat in brate,m-a pupat si l-am rugat sa vorbim.A zis ca vrea neaparat sa vorbim,dar nu atunci ca trebuia sa vina si ea.Dupa 1-2 saptamani,m-am apropiat de el si i-am zis ca vreau sa vorbim,dar nu acolo.A inceput sa vorbeasca tare,sa gesticuleze,cum ca nu avem ce vorbi ca sa auda si prietenele ei,care erau de fata.De atunci(inceputul lui noiembrie) nu am mai vorbit deloc.Dar ne vedem aproape zilnic.Uneori ramane cu privirea blocata la mine,se intristeaza cand ma vede..toti prietenii mei mi-au spus ca se schimba la fata cand ma vede.Vreau sa ma ajutati sa fac in asa fel incat sa il am inapoi,sa ma apropii din nou de el,dar fara sa stie nimeni..M-am gandit sa il opresc intr-un loc mai intunecat din club intr-o seara si sa ii spun ca il vreau si ca de data asta voi fi mai prudenta..dar nu stiu..Cum e mai bine?Ce sa fac,ce sa ii zic,cum sa ma comport??Va rog,ajutati-ma!!!







... mai ... media galaxy ... pai tu cu un fustangiu ti-ai gasit sa te incurci ? ... tu chiar nu gindesti deloc ... ala are o ''prietena'', se pare si ca e foarte bogata, si pe linga ea inca nu's'cite ... ala e un BOLNAV pe picioare ... ce naiba astepti de la el ? ... te mai si gindesti sa te ''oferi'' ? ...
marco918
Postat pe 13 Decembrie 2011 21:24
De la: Myria_Celeron, la data 2011-12-13 19:22:29

Am nevoie de ajutorul vostru..vreau inapoi in viata mea un barbat!Pe scurt,el e patronul unui club in care eu ma duc des si are o prietena cu care sta doar de fatada si pentru ca il are la mana cu ceva.Am avut o tentativa de a fi impreuna,dar a aflat ea.Ma rog,a fost scandal mare si toate alea......."

Ce varsta ai?Dupa naivitatea care reiese din povestioara ta ,nu-ti dau mai mult de 20 ani!!!!!!!!!!!
Draga mea,daca un barbat se angajeaza intr-o relatie,conditionat fiind de aceasta ,atunci inseamna ca acea persoana nu este demna de numele tagmei din care face parte!Cum accepta sa fie sanatjat de o femeie,el nu are coloana vertebrala?Dupa care ,iti face declaratia, ca este" un nenorocit si un escroc sentimental"!Pai,acum vine contradictia intre fetele afisate;ori este molusca ,ori este "mascul feroce"!Amandoua starile nu sunt complementare!Si tu iei drept bune,tot ceea ce-ti spune domnul si prietenii lui!Mare greseala!Draga,un barbat,in momentul in care ii place si doreste o femeie,este categoric in manifestari,nu umbla cu subterfugii,uite popa,nu e popa,intelegi ce vreau sa-ti spun?Ii place de tine,dar se comporta total nepotrivit ,in momentul in care iubita lui sau cunostintele comune,se afla in preajma!Nu crezi ca ar trebui sa-ti vezi de rostul tau si sa-l lasi in pace?Uite,fa primul pas si incearca sa nu te mai duci in clubul administrat de el!Ce o sa se intample?Nimic,iti spun eu!
Vrei sa il determini sa se intoarca la tine,dar sa nu afle nimeni!!!!!!!!Cum vine asta?El se fereste de iubita lui,tu vrei sa te feresti tot de iubita lui si de restul lumii,pai, in aceste conditii,ce rost are sa-ti mai complici existenta cu un barbat,caruia ii place sa traiasca numai in umbrele intunericului din viata lui?Si tu la fel!Sunteti doua persoane ,la fel de palizi ca si viata voastra!Cauta-ti,draga mea,daca este obligatoriu ,un iubit, care sa nu aiba probleme cu coloana vertebrala!Iar domnul in cauza,sa se hotarasca;ori in caruta ,ori in teleguta,caci,in ambele nu se poate!
RAINBOWLADY
Postat pe 13 Decembrie 2011 21:27
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 21:19:32
De la: monreve3031, la data 2011-12-13 21:16:22
De la: PICCKARD, la data 2011-12-13 19:53:03 stai sa se potoleasca astia cu vrajitoarele si poate le platesti sa o omoare pe rivala


TU ESTI OBSEDAT DE "MOARTE" IN CITEVA MINUTRE AI REPETAT OBSESIV CUVINTELE : MOR, MORI,MOARTE,SINUCIZI,OMOARE,MOARTE...ESTI BOLNAV . VERIFICA SI TU DE CITE ORI AI SPUS/SVCRIS ACESTE CUVINTE SI IDEI. NU AR FI DE MIRARE CA TU SA FII IN SPATELE UNOR SINUCIDERI DIN LUMEA ARTISTICA , AL UNOR OMORURI DIN LUMEA INTERLOPA. CE ZICI? FRUISTRARILE SI COMPLEXELE DUC SI LA ACESTE REACTII.

acum intep cu acul o hartie pe care scrie numele tau! daca te sinucizi ,eu sunt ucigasul tau


du-te si mareste-ti sinii, poate scapi de obsesii si ma scutesti de woodoo si alte timpenii. lipsea cuvintul ucigas, l-ai gasit.
zecezece
Postat pe 13 Decembrie 2011 21:36
De la: Myria_Celeron, la data 2011-12-13 19:22:29..M-am gandit sa il opresc intr-un loc mai intunecat din club intr-o seara si sa.................. !


..angajezi niste racheti, ii trag una in cap si ti-l aduc pe tava.
guru_ion
Postat pe 13 Decembrie 2011 22:01
De la: Myria_Celeron, la data 2011-12-13 19:22:29Am nevoie de ajutorul vostru..vreau inapoi in viata mea un barbat!Pe scurt,el e patronul unui club in care eu ma duc des si are o prietena cu care sta doar de fatada si pentru ca il are la mana cu ceva.Am avut o tentativa de a fi impreuna,dar a aflat ea.Ma rog,a fost scandal mare si toate alea.De prin februarie pana prin mai stateam zilnic cel putin 2-3 ore de vorba,ca doi prieteni chipurile,dar ne tot faceam intepaturi fine..Imi povestea tot..de la cum i-au tras curentul,pana la tineretea lui.Cu toata lume e rece,dur si sobru,mai putin cu mine...Dar intr-o seara,in mai a inceput sa ma ia in brate,sa ma sarute si a zis ca ma doreste,ma iubeste,ma apreciaza pentru cum gandesc si cum sunt,dar nu vrea sa se culce cu mine pentru ca sunt unica,sunt prea buna pentru el si nu ma merita.Ca e un nenorocit si un escroc sentimental.Asa si este..sau era cel putin..un tip care il cunoaste foarte bine mi-a zis de nenumarate ori ca pana in seara aia in care ne-am apropiat noi prima data,a avut cu fiecare ocazie cate una.Dar dupa aceea mi-a spus ca ar fi refuzat avansurile oricui,ca se gandea doar la mine.In iunie a aflat domnisoara in cauza.M-a sunat cand era si ea de fata si am spus amandoi ca nu a fost nimic,ca i se pare ei etc.Datorita ei nu am mai avut voie sa merg in club o perioada,dar el tot venea pe unde stia ca merg sa imi beau cafeaua,se uita la mine,era trist.Prin septembrie am inceput iar sa merg acolo.Se uita la mine chiar si de fata cu ea,uneori schimba privirea cand ma uitam si eu la el,alteori nu.Si e gelos.EXTREM de gelos.Uraste toti barbatii din jurul meu.De ziua mea,m-a luat in brate,m-a pupat si l-am rugat sa vorbim.A zis ca vrea neaparat sa vorbim,dar nu atunci ca trebuia sa vina si ea.Dupa 1-2 saptamani,m-am apropiat de el si i-am zis ca vreau sa vorbim,dar nu acolo.A inceput sa vorbeasca tare,sa gesticuleze,cum ca nu avem ce vorbi ca sa auda si prietenele ei,care erau de fata.De atunci(inceputul lui noiembrie) nu am mai vorbit deloc.Dar ne vedem aproape zilnic.Uneori ramane cu privirea blocata la mine,se intristeaza cand ma vede..toti prietenii mei mi-au spus ca se schimba la fata cand ma vede.Vreau sa ma ajutati sa fac in asa fel incat sa il am inapoi,sa ma apropii din nou de el,dar fara sa stie nimeni..M-am gandit sa il opresc intr-un loc mai intunecat din club intr-o seara si sa ii spun ca il vreau si ca de data asta voi fi mai prudenta..dar nu stiu..Cum e mai bine?Ce sa fac,ce sa ii zic,cum sa ma comport??Va rog,ajutati-ma!!!


E bine cand esti personajul principal?

Tine-o tot asa, pana ti-o f****e aia vreo bataie.
doi_ochi_caprui
Postat pe 13 Decembrie 2011 22:07
probabil o excita cand e bagata in seama adanc.
e si asta un joc. sa-i creezi impresia unei femei ca este dorita si te prefaci ca lupti pentru ea.
orgasm garantat.
guru_ion
Postat pe 13 Decembrie 2011 22:14
De la: guru_ion, la data 2011-12-13 22:14:18probabil o excita cand e bagata in seama adanc.
e si asta un joc. sa-i creezi impresia unei femei ca este dorita si te prefaci ca lupti pentru ea.
orgasm garantat.


kudika_nikole
Postat pe 13 Decembrie 2011 22:17
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-13 22:17:26
De la: guru_ion, la data 2011-12-13 22:14:18probabil o excita cand e bagata in seama adanc.
e si asta un joc. sa-i creezi impresia unei femei ca este dorita si te prefaci ca lupti pentru ea.
orgasm garantat.




nu scoate limba la mine, ca asa e
n-are nici cine stie ce iq, asa ca imaginea se poate mula perfect pe ea.
guru_ion
Postat pe 13 Decembrie 2011 22:18
De la: guru_ion, la data 2011-12-13 22:14:18probabil o excita cand e bagata in seama adanc.
e si asta un joc. sa-i creezi impresia unei femei ca este dorita si te prefaci ca lupti pentru ea.
orgasm garantat.



doi_ochi_caprui
Postat pe 13 Decembrie 2011 22:23
De la: guru_ion, la data 2011-12-13 22:18:34
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-13 22:17:26
De la: guru_ion, la data 2011-12-13 22:14:18probabil o excita cand e bagata in seama adanc.
e si asta un joc. sa-i creezi impresia unei femei ca este dorita si te prefaci ca lupti pentru ea.
orgasm garantat.




nu scoate limba la mine, ca asa e
n-are nici cine stie ce iq, asa ca imaginea se poate mula perfect pe ea.


Si eu i-am zis ceva asemanator mai sus- am incercat sa-i deschid ochi sa fie atenta si sa se asigure ca respectivul se foloseste de tactica asta pentru ai intinde o capcana in care sa poata cadea, i-am zis sa-l incerce sa se convinga ca este asa dar a zis ca nu face asa ceva ... il crede Printul fermecat
kudika_nikole
Postat pe 13 Decembrie 2011 22:35
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-13 22:35:22
De la: guru_ion, la data 2011-12-13 22:18:34
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-13 22:17:26
De la: guru_ion, la data 2011-12-13 22:14:18probabil o excita cand e bagata in seama adanc.
e si asta un joc. sa-i creezi impresia unei femei ca este dorita si te prefaci ca lupti pentru ea.
orgasm garantat.




nu scoate limba la mine, ca asa e
n-are nici cine stie ce iq, asa ca imaginea se poate mula perfect pe ea.


Si eu i-am zis ceva asemanator mai sus- am incercat sa-i deschid ochi sa fie atenta si sa se asigure ca respectivul se foloseste de tactica asta pentru ai intinde o capcana in care sa poata cadea, i-am zis sa-l incerce sa se convinga ca este asa dar a zis ca nu face asa ceva ... il crede Printul fermecat


Scuze,Nikole,dar acel raspuns nu era pentru tine,era pentru acea replica cu vrajitoarele.
iar guru_ion,te rog sa nu mai faci afirmatii aiurea cu faptul ca ma excita sa fiu bagata in seama sau ca nu am cine stie ce iq.Nu ma cunosti,nu vorbi aiurea!
Myria_Celeron
Postat pe 14 Decembrie 2011 01:17
Eu cred ca tipul ala se cam joaca cu tine. Poate o face pe indragostitul doar ca sa se distreze pe seama ta si a naivitatii tale Problema e ca femeile in general cam sunt atrase de tipii rai, pt ca au o aura de mister. Vezi insa in ce te bagi si incearca sa cobori cu picioarele pe pamant, ca nu tot ce zboara se mananca. El si-a gasit doar o noua jucarie care sa-l amuze si dupa ce se va plictisi se va orienta catre alta, si apoi catre alta si tot asa. Cum a zis cineva mai devreme, cauta un om normal.
Micaell
Postat pe 14 Decembrie 2011 10:28
De la: Micaell, la data 2011-12-14 10:28:47Eu cred ca tipul ala se cam joaca cu tine. Poate o face pe indragostitul doar ca sa se distreze pe seama ta si a naivitatii tale Problema e ca femeile in general cam sunt atrase de tipii rai, pt ca au o aura de mister. Vezi insa in ce te bagi si incearca sa cobori cu picioarele pe pamant, ca nu tot ce zboara se mananca. El si-a gasit doar o noua jucarie care sa-l amuze si dupa ce se va plictisi se va orienta catre alta, si apoi catre alta si tot asa. Cum a zis cineva mai devreme, cauta un om normal.


credinciosii in tabara lui piccckard. credinciosii ca tine, cred dar nu inteleg asa xca taci
monreve3031
Postat pe 14 Decembrie 2011 10:45
Ma mor, numai oameni cu probleme prin zona!
doi_ochi_caprui
Postat pe 14 Decembrie 2011 12:12
De la: Myria_Celeron, la data 2011-12-13 19:22:29Pe scurt,el e patronul unui club in care eu ma duc des si are o prietena cu care sta doar de fatada si pentru ca il are la mana cu ceva.

Asta arata ca ori e un mare mincinos, ori un pampalau.
Judecand dupa restul, e un mincinos! IO sa vezi si tu asta dupa ce-ti trec hormonii (ma tem ca o sa-ti treaca doar dupa ce-i vei ajunge prin pat).
kudika_pudika
Postat pe 14 Decembrie 2011 16:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
OARE DE CE SUNT FEMEILE ATAT DE NEFERICITE???? 4 De la: geo_reincarcat_iara 21 Septembrie 2010 18:33
El, Barbatul perfect! 18 De la: geo_reincarcat_iara 11 August 2010 20:04
Un barbat la sala de sport 25 De la: just_maria 13 Martie 2009 12:31
de ce iubim femeile 11 De la: ionelaela 16 Septembrie 2009 21:52
hmmmm 2 De la: SPOTYYY 23 Octombrie 2009 16:58