Setari Cookie-uri

What do you hate most about men ?


Exact ca si in titlu : Ce urati cel mai mult la barbati ?

Ce vi se pare ca ar fi cele mai nasoale treburi legate de ei ?

Sunt pur si simplu curioasa ce a impresionat-o pe fiecare dintre voi in mod negativ referitor la un barbat. Pura curiozitate.

Postat pe 16 Septembrie 2008 17:35
ca nu stiu sa isi exprime in cuv dragostea fata de partenera sau stiu dar le e frica sa o arate cica si-o ia in cap tipa..............si mai e o chestie sa daruiasca flori..............sau ar mai fi cv sunt dezordonati..............dar in final ii iubesti ca asa sunt barbatii

Postat pe 16 Septembrie 2008 17:48
Ca ii loveste somnul dupa sex si parca se chinuie sa te mai tina treaz in brate inca vreun sfert de ora. Ca se victimizeaza tot timpul si noi de fapt suntem cele rele si neintelegatoare. Legat de flori...pe principiul mai rarut ca-i mai dragut. Nu lipsesc cu desavarsire, dar nici nu sufoca cu ele.
kitty26
Postat pe 16 Septembrie 2008 21:52
eu nu urasc barbatii.. de fapt nu cred ca am urat vreodata pe cineva.. dar daca e ceva ce nu-mi place la ei, asta e dezordinea caracteristica. Cam atat..

Postat pe 16 Septembrie 2008 21:54
De la: celia, la data 2008-09-16 17:48:11ca nu stiu sa isi exprime in cuv dragostea fata de partenera sau stiu dar le e frica sa o arate cica si-o ia in cap tipa..............si mai e o chestie sa daruiasca flori..............sau ar mai fi cv sunt dezordonati..............dar in final ii iubesti ca asa sunt barbatii




asta e si raspunsul meu
ralukiss
Postat pe 16 Septembrie 2008 21:55
la barbati urasc acelasi lucru ca si la femei...prostia, infatuarea, proasta crestere, nesimtirea si lipsa igienei corporale...

Postat pe 16 Septembrie 2008 21:57
De la: inocica, la data 2008-09-16 21:57:17la barbati urasc acelasi lucru ca si la femei...prostia, infatuarea, proasta crestere, nesimtirea si lipsa igienei corporale...


Hai k femeile in general sunt mai "spalacioase" decat baietzii ..stiu multe cazuri :)) cand il alearga nevasta` prin casa sa faca dush !


Eu urasc la barbatzi ..k au impresia k femeia e IZAURA !
Dak venim de la munca in acelasi timp, sau am fost amandoi in acelasi loc...se aseaza la masa si considera ca ei sunt obbositi si k au muncit si k e datoria noastra sa le rasfatzam toate capriciile !!
De parca noi am stat cu cracutzii in sus toata ziua !
Offf asta`i discriminare zau asha !:))
Sabrina_Nede
Postat pe 16 Septembrie 2008 22:01
bunica avea o vorba...cum ti-l cresti asa il ai...si apropo de femeile certate cu apa singurul lucru pe care-l au in plus e ca peste mirosurile naturale se dau cu parfum...

Postat pe 16 Septembrie 2008 22:08
Ca sunt mult prea copii uneori... Da asta e si farmecul lor
sheeva
Postat pe 17 Septembrie 2008 11:16
sunt dezordonati ex: in loc sa aseze hainele la locul lor...in dulap sau in cosul de rufe...le trantesc pe scaun,pat,fotoliu.... ,nu stiu sa faca curat in baie dupa ce fac dus ,uita mai mereu de aniversarile importante etc...etc...nu generalizez,dar....

Postat pe 17 Septembrie 2008 20:49
De la: ArtemisArrow, la data 2008-09-16 17:35:17
Exact ca si in titlu : Ce urati cel mai mult la barbati ?

Ce vi se pare ca ar fi cele mai nasoale treburi legate de ei ?

Sunt pur si simplu curioasa ce a impresionat-o pe fiecare dintre voi in mod negativ referitor la un barbat. Pura curiozitate.



cel mai mult urasc la un barbat sa se creada stapan asupra unei femei..si mai urasc misoginismul lor de genul"femeile nu au ce cauta la volan"..sau glumitele proaste pe care le fac cu prietenii despre femei si etichetele puse prea rpd...urasc de asemenea si prostia...si imaturitatea si cred ca daca as sta bine sa ma gandesc as scrie pagini despre ce uarsc la un barbat..


dar sincer chiar as scrie pagini despre asa ceva nici fara ei nu as putea trai..
pinky_ellf
Postat pe 18 Septembrie 2008 15:57
cred ca as ura un "barbat" ghidat de mama lui...nu suport acest gen desi sunt multe cazuri din pacate...
iamonica_kissu
Postat pe 18 Septembrie 2008 20:08
si-i acuzam pe ei de misoginism....
ce lume domnule, ce lume !!!
googoodoll
Postat pe 18 Septembrie 2008 20:13
Corect..sunt de acord cu ce ai zis...dar parca as mai sublinia totusi prostia si imaturitatea (in unele situatii).
AnayDee
Postat pe 20 Septembrie 2008 14:20
urasc mamosii,si misoginismul cum s-a mai zis:"ah,femeie la volan"
DeeaCatalina
Postat pe 20 Septembrie 2008 15:12
da, sunt de acord cu toate!
dar cel mai tare ma enerveaza cum un barbat face totul pana sa te aiba si apoi crede ca esti a lui din oficiu! pana sa te cucereasca ti-ar da stelele de pe cer, iar apoi... pretentii!
chibritzel
Postat pe 20 Septembrie 2008 15:25
De la: iamonica_kissu, la data 2008-09-18 20:08:57cred ca as ura un "barbat" ghidat de mama lui...nu suport acest gen desi sunt multe cazuri din pacate...



Genul asta de barbati sunt doriti de catre femei care vor ca ele sa fie cocosul in relatie, ele sa fie cele care hotarsc, se impun. Si astfel, barbatul respectiv ajunge sa aive o a doua mama.

Postat pe 26 Septembrie 2008 13:20
mai sunt si mamele care se impun pe nesimtite...
chibritzel
Postat pe 27 Septembrie 2008 23:58
Sforaitul!!

In rest ... numai de bine!
Cruella_de_vil
Postat pe 28 Septembrie 2008 05:37
Depinde de barbat.La seful meu urasc faptul ca vorbeste prea mult,la colegul meu faptul ca fumeaza prea mult,la sotul meu ..ca e plecat prea mult.Lista poate continua cu fiecare barbat pe care il cunosc.

Postat pe 28 Septembrie 2008 21:09
numai sa va plangeti stiti

this is what we are...DEAL WITH IT....nu exista barbatul perfect.
anderson
Postat pe 29 Septembrie 2008 12:05
-urasc pe cei care invita o domnisoara la restaurant si se asteapta ca ea sa-si platesca partea (de ce a mai invitat-o?)
-urasc pe cei care, chiar si in cazul in care isi permit sa plateasca, fac fifty-fifty cu iubita lor cand merg intr-o excursie
-urasc pe cei care vorbesc in termeni ori prea duri ori prea ingaduitori de o fosta - trebuie sa fie foarte la obiect si fara atatea constatari personale subiective (de fapt gandirea rece ma atrage la un barbat)
-urasc sa vorbeasca in limbaj mitocanesc in prezenta unei femei (poate vorbi cum doreste cu prietenii dar in prezenta unei femei trebuie sa-si aleaga cuvintele) - ii dau exit!
-urasc sa nu stie sa pastreze misterul si in ceea ce-l priveste si in ceea ce priveste partenera; conteaza doar momentul prezent! (am avut intalniri in care mi s-a povestit biografia si nu ma interesa, potentiala atractie a mea fata de el s-a dus!)
-urasc sa nu-si doreasca copii

Toate lucrurile pe care le urasc la barbati si pe care le-am expus mai sus nu au facut niciodata parte din insusirile vreunui barbat din viata mea.....deoarece cei care au avut defectele de mai sus nu au apucat sa ajunga in viata mea ....ar mai fi si alte lucruri dar nu-mi mai vin pe moment



Postat pe 1 Octombrie 2008 23:36
urasc k un barbat sa tipe
nu e cazul meu dar vad destuii barbatii pe strada care vb cu sotiile de parca pe restul lumii iar interesa prob lui
bestiuitza
Postat pe 2 Octombrie 2008 00:08
altceva?

nu ma regasesc inca in descrierile voastre de mai sus.


daca ar sti mamelucii ce usor e.....

Postat pe 2 Octombrie 2008 07:24
De la: inocica, la data 2008-09-16 22:08:06bunica avea o vorba...cum ti-l cresti asa il ai...si apropo de femeile certate cu apa singurul lucru pe care-l au in plus e ca peste mirosurile naturale se dau cu parfum...

Postat pe 2 Octombrie 2008 07:26
ii urasc pe cei mamosi, pe cei care intrec limita cu alcoolul pretinzand ca "ma simit bine", si mai ales pe cei care sunt obsedati de fotbal, care stau atintiti la tv cu berea in mana, gesticuland si injurand jucatorii (daca chiar va pricepeti asa de bine, de ce nu sunteti voi acolo? ), pe cei misogini, dar cel mai mult ii urasc pe cei care inseala numa bine
vulpita3k
Postat pe 2 Octombrie 2008 12:24
De la: vulpita3k, la data 2008-10-02 12:24:14ii urasc pe cei mamosi, pe cei care intrec limita cu alcoolul pretinzand ca "ma simit bine", si mai ales pe cei care sunt obsedati de fotbal, care stau atintiti la tv cu berea in mana, gesticuland si injurand jucatorii (daca chiar va pricepeti asa de bine, de ce nu sunteti voi acolo? ), pe cei misogini, dar cel mai mult ii urasc pe cei care inseala numa bine


nici asta nu fac

Postat pe 2 Octombrie 2008 16:25
singurul obicei pe care il urasc la sotul meu (de restul l-am dezvatat) e acela de a-si lasa sosetele intoarse pe dos. cand nu aveam masina de spalat ma deranja foarte tare pt ca trebuiau intoarse la spalat, insa acum ma deranjeaza cand le prind la uscat.
gabytza21
Postat pe 2 Octombrie 2008 16:42
ca sa raspund si eu la intrebare:
urasc faptul ca sunt lasi, de foarte multe ori...
googoodoll
Postat pe 3 Octombrie 2008 20:56
De la: chibritzel, la data 2008-09-20 15:25:01da, sunt de acord cu toate!
dar cel mai tare ma enerveaza cum un barbat face totul pana sa te aiba si apoi crede ca esti a lui din oficiu! pana sa te cucereasca ti-ar da stelele de pe cer, iar apoi... pretentii!

Subscriu...
Lucia1971
Postat pe 3 Octombrie 2008 22:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu stiu ce sa mai fac cu parul meu tampit :(( 49 De la: louiza 14 Noiembrie 2010 09:50
Ce credeti ca gandesc barbatii/baietii despre fete? 30 De la: poitiers 19 Iulie 2012 14:16
riscuri sa fiu insarcinta? 5 De la: kudika_969613 29 Iulie 2014 00:20
sunt confuza 350 De la: brendalinda 30 Decembrie 2011 18:43
Il urasc pe fratele lui!!!!!!!!!!!!!!! 14 De la: mirogow 27 Iunie 2009 20:22