Setari Cookie-uri

PETITIE adresata adminilor forumului Kudika!

De la: kudika_pudika, la data 2011-12-19 12:48:14Mdea, unii abereaza, adminii kudika incurajazeaza mahalaua.... ce sa mai!

Super site! de tot rah'atul!


un fel de otv ...o "alimenteaza voit" pentru ca din asta se hranesc..
Sultanu_
Postat pe 19 Decembrie 2011 12:51
De la: zecezece, la data 2011-12-19 12:48:06
De la: doi_ochi_caprui, la data 2011-12-19 12:43:44
De la: zecezece, la data 2011-12-19 12:41:19sezonul SINUCIDERILOR IN MASA PE KUDIKA . SA VEDEM CE RENASTE .NU AU AVUT CURAJUL SA RECUNOASCA CIT AU GRESIT. SI-EU STERS CONTURUILE. ORGOLIILE NU LE PERMITEAU UN ASA COMPORTAMENT.



Oare sa-ti recomand un psihiatru?
N-am nimic cu tine, dar, te intreb asa ca fapt divers.


DACA ARATA BINE , RECOMANDA-MI-L , SA VAD CE GUSTURI AI. STIU CA NU AI NIMIC CU MINE CEEa ce ITI DORESC SA SE IMPLINEASCA. NU MA MAI INTREBA NICI CA FAPT DIVERS SI VEZI DE DISTRACTIA CU MORTACIUNILE DE PE KUDIKA. NU-TI MAI RASPUND . LA NIMIC.


Multumesc pt flori.

De ce le zici ,,mortaciuni"? Crezi ca e frumos din partea ta sa jignesti atatea persoane?
Cand cineva te supara, ignori si gata.
doi_ochi_caprui
Postat pe 19 Decembrie 2011 12:54
De la: kudika421339, la data 2011-12-19 12:51:19
De la: kudika421339, la data 2011-12-19 12:48:58
De la: Sultanu_, la data 2011-12-19 12:39:44cred ca acelasi lucru i s-a intamplat si lui picckard ..acum il regasesc in lista ...
JENANT kudika !!




KUDIKA,CEI DE ACOLO ,CARE CREDETI CA DETINETI CHEILE ACESTEI ASA ZISEI IMPARATII,KUDIKA,MACAR IN SPIRITUL SARBATORILOR CRESTINESTI,COMPORTATI-VA DEMN,CU BUN SIMT SI DECENTA!PE LANGA FAPTUL CA V-ATI AUTOINTITULAT STAPANII ACESTUI SPATIU VIRTUAL SI STERGETI TOPIC-URI,COMMENT-URI,ALTELE DECAT CELE ,PE CARE AR TREBUI SA LE ELIMINATI DE PE ACEST FORUM,SUNTETI PATETICI SI JALNICI!LOVITI IN CEI CARE VA DAU PAINE SA MANCATI SI DATI ACCES TUTUROR REBUTURILOR UMANE,PENTRU A JIGNI SI A LOVI IN CEILLATI,SI ASTA O FACETI DOAR PENTRU O AMAGITOARE CRESTERE DE RATING!DACA NU AM MAI FI NOI,CE ATI FACE PE VIITOR!DUMNEZEU SA VA AJUTE SI SA VA RASPLATEASCA PE MASURA FAPTELOR VOASTRE!ATI INTRECUT ORICE LIMITA!ATI REUSIT SA DISTRUGETI CE POATE FI MAI FRUMOS INTR-UN OM SI ANUME;SUFLETUL LUI!MULTUMESC!



SORRY! CORECTEZ-ZISE IMPARATII


e intradevar revoltator ceea ce se intampla ..dar nu cred ca trebuie sa punem la suflet..te vad pentru prima data atat de iritata si regret asta ..
Sultanu_
Postat pe 19 Decembrie 2011 12:56

:(
:(

Ame_li
Postat pe 19 Decembrie 2011 12:56
De la: Sultanu_, la data 2011-12-19 12:10:48picckard si-a sters si el contul...
imi pare tare rau ..atat de el cat si de miss..
eam aici ca intr-o familie..nu putem fi toti pe gustul celorlalti


MINCINOSILOR

AICI AFIRMI CA PICCKARD SI-A STERS CONTUL SI POI SPUI CA I L-A STERS KUDIKA ... DECI ORI PICCKATD TINE HATZURILE SI FACE CEEA CE VREA ( SI CRED CAM 99% CA E ASA), ORI CA SINTETI/ESTI BETZI/BEAT DE FURIE. CA ANIMALUL INCOLTIT IN CUSHCA. SE DA CU CAPUL DE TOTI PERETII CA NU MAI STIE INCOTRO SA ALERGE. CE-SI FACE OMUL CU MINA LUI E MESERIE.

NU TREBUIE SA-MI RASPUNDETI.
zecezece
Postat pe 19 Decembrie 2011 12:59
De la: Sultanu_, la data 2011-12-19 12:10:48picckard si-a sters si el contul...
imi pare tare rau ..atat de el cat si de miss..
eam aici ca intr-o familie..nu putem fi toti pe gustul celorlalti


DECI A FOST ALEGEREA LUI PICCKARD. DE CE DATI VINA PPE KUDIKA?
zecezece
Postat pe 19 Decembrie 2011 13:02
De la: Sultanu_, la data 2011-12-19 12:56:09
De la: kudika421339, la data 2011-12-19 12:51:19
De la: kudika421339, la data 2011-12-19 12:48:58
De la: Sultanu_, la data 2011-12-19 12:39:44cred ca acelasi lucru i s-a intamplat si lui picckard ..acum il regasesc in lista ...
JENANT kudika !!




KUDIKA,CEI DE ACOLO ,CARE CREDETI CA DETINETI CHEILE ACESTEI ASA ZISEI IMPARATII,KUDIKA,MACAR IN SPIRITUL SARBATORILOR CRESTINESTI,COMPORTATI-VA DEMN,CU BUN SIMT SI DECENTA!PE LANGA FAPTUL CA V-ATI AUTOINTITULAT STAPANII ACESTUI SPATIU VIRTUAL SI STERGETI TOPIC-URI,COMMENT-URI,ALTELE DECAT CELE ,PE CARE AR TREBUI SA LE ELIMINATI DE PE ACEST FORUM,SUNTETI PATETICI SI JALNICI!LOVITI IN CEI CARE VA DAU PAINE SA MANCATI SI DATI ACCES TUTUROR REBUTURILOR UMANE,PENTRU A JIGNI SI A LOVI IN CEILLATI,SI ASTA O FACETI DOAR PENTRU O AMAGITOARE CRESTERE DE RATING!DACA NU AM MAI FI NOI,CE ATI FACE PE VIITOR!DUMNEZEU SA VA AJUTE SI SA VA RASPLATEASCA PE MASURA FAPTELOR VOASTRE!ATI INTRECUT ORICE LIMITA!ATI REUSIT SA DISTRUGETI CE POATE FI MAI FRUMOS INTR-UN OM SI ANUME;SUFLETUL LUI!MULTUMESC!



SORRY! CORECTEZ-ZISE IMPARATII


e intradevar revoltator ceea ce se intampla ..dar nu cred ca trebuie sa punem la suflet..te vad pentru prima data atat de iritata si regret asta ..



Sultanu,totul are o limita!Eu sunt una dintre persoanele jignite zilnic,fara niciun motiv,imi sunt sterse comment-uri fara nicio noima si totusi,am incercat sa trec peste toate nepalcerile,si asta pentru ca sunt o pacifista din fire,nu suport agresiunea sub nicio forma ,dar in acest moment,orice atitudine de-a Kudik-ai pare mai mult decat jignitoare si drept consecinta i-am multumit,dar este adevarat,nu in maniera in care o face Kudika zilnic!
RAINBOWLADY
Postat pe 19 Decembrie 2011 13:05
De la: doi_ochi_caprui, la data 2011-12-19 12:54:13
De la: zecezece, la data 2011-12-19 12:48:06
De la: doi_ochi_caprui, la data 2011-12-19 12:43:44
De la: zecezece, la data 2011-12-19 12:41:19sezonul SINUCIDERILOR IN MASA PE KUDIKA . SA VEDEM CE RENASTE .NU AU AVUT CURAJUL SA RECUNOASCA CIT AU GRESIT. SI-EU STERS CONTURUILE. ORGOLIILE NU LE PERMITEAU UN ASA COMPORTAMENT.



Oare sa-ti recomand un psihiatru?
N-am nimic cu tine, dar, te intreb asa ca fapt divers.


DACA ARATA BINE , RECOMANDA-MI-L , SA VAD CE GUSTURI AI. STIU CA NU AI NIMIC CU MINE CEEa ce ITI DORESC SA SE IMPLINEASCA. NU MA MAI INTREBA NICI CA FAPT DIVERS SI VEZI DE DISTRACTIA CU MORTACIUNILE DE PE KUDIKA. NU-TI MAI RASPUND . LA NIMIC.


Multumesc pt flori.

De ce le zici ,,mortaciuni"? Crezi ca e frumos din partea ta sa jignesti atatea persoane?
Cand cineva te supara, ignori si gata.


ACESTE NICK-URI SAU ID-URI CE-OR FI NU AU FOST SI NU SINT PERSOANE.
SINT NISTE MORTACIUNI.

NU-MI MULTUMI PT FLORI, NU AM NEVOIE DE MULTUMIRI, E SUFICIENT SA FIE ACCEPTATE.
zecezece
Postat pe 19 Decembrie 2011 13:08
De la: zecezece, la data 2011-12-19 12:59:29
De la: Sultanu_, la data 2011-12-19 12:10:48picckard si-a sters si el contul...
imi pare tare rau ..atat de el cat si de miss..
eam aici ca intr-o familie..nu putem fi toti pe gustul celorlalti


MINCINOSILOR

AICI AFIRMI CA PICCKARD SI-A STERS CONTUL SI POI SPUI CA I L-A STERS KUDIKA ... DECI ORI PICCKATD TINE HATZURILE SI FACE CEEA CE VREA ( SI CRED CAM 99% CA E ASA), ORI CA SINTETI/ESTI BETZI/BEAT DE FURIE. CA ANIMALUL INCOLTIT IN CUSHCA. SE DA CU CAPUL DE TOTI PERETII CA NU MAI STIE INCOTRO SA ALERGE. CE-SI FACE OMUL CU MINA LUI E MESERIE.

NU TREBUIE SA-MI RASPUNDETI.


afirmatia mea este reala ..mi-a disparut un prieten din mica lista ce o am ..am verificat si am vazut disparitia lui picckard ..pe care am si anuntat-o
nu cred ca picck tine haturile kudicii asa cum spui ..pentru ca-l cunosc destul de bine si altii fac sa se inteleaga asa ..
dupa cum vezi nu-s chiar asa de furios ..decat putin trist de ceea ce se intampla pe aici
Sultanu_
Postat pe 19 Decembrie 2011 13:26
De la: kudika_pudika, la data 2011-12-19 13:00:14[quote name='Sultanu_' date='2011-12-19 12:56:09'e intradevar revoltator ceea ce se intampla ..

nu-i asa?
daca eram eu admin te aveam banat cel putin temporar pentru toate scarboseniile pe care le-ai scos pe deshte. Chit ca au fost adresate unei singure persoane, au fost publice!
[/quote]

pudico..raspunsurile mele au vrut sa fie un tratament adecvat bolii de care sufera unii pe aici..
e foarte putin imfportant ceea ce ai fi facut ..,daca ai fi fost si ..doamne feri sa fii tu la butoane ..
stii vorba aia ..rau cu rau dar mai rau fara ..
Sultanu_
Postat pe 19 Decembrie 2011 13:32
Ma simt responsabila pt plecarea lui Miss_darine; poate daca nu numeam acele persoane, nu s-ar fi ajuns aici. Miss, daca citesti ...imi cer scuze pt tot taraboiul iscat din cauza mea. Nu am nimic cu Godzila, thedog, marco, doar ca se certau intre ei si repetau aceleasi injurii de fiecare data. E plictisitor, baieti. Pikard, tu poti debita in continuare de sub aburii alcoolului, ca oricum nu te mai ia nimeni in seama. Domnu Sultan: daca te-am numit este pt ca te stiu un barbat in toata firea, incapabil de dusmanii si vorbe gratuite; macar de era razboiul tau dar ai revenit pt a-i lua apararea lui Pikard. Nu mai intelege omu nimic atunci cand citeste ba urarile tale de bine, ba jigniri si vorbe de adolescent de cartier. Am recunoscut pe celalalt topic ca si eu vorbesc uneori porcos, si cu toate astea am "semnat"si eu petitia. As fi acceptat "penalizarile" daca incalcam regulamentul. Macar de Craciun sa fie liniste si pace , sa avem o vorba buna pt fiecare si chiar pupici virtuali chiar daca unora li se par scarbosi.

Inca odata imi cer scuze pt Miss si sa stiti ca nu e un mesaj de adio; nu plec nicaieri !
ilumax_76
Postat pe 19 Decembrie 2011 13:39
VESNICA LOR POMENIRE
zecezece
Postat pe 19 Decembrie 2011 13:43
DIN SITE IN SITE DIN BLOG IN BLOG.
zecezece
Postat pe 19 Decembrie 2011 13:44
De la: ilumax_76, la data 2011-12-19 13:39:34 Ma simt responsabila pt plecarea lui Miss_darine; poate daca nu numeam acele persoane, nu s-ar fi ajuns aici. Miss, daca citesti ...imi cer scuze pt tot taraboiul iscat din cauza mea. Nu am nimic cu Godzila, thedog, marco, doar ca se certau intre ei si repetau aceleasi injurii de fiecare data. E plictisitor, baieti. Pikard, tu poti debita in continuare de sub aburii alcoolului, ca oricum nu te mai ia nimeni in seama. Domnu Sultan: daca te-am numit este pt ca te stiu un barbat in toata firea, incapabil de dusmanii si vorbe gratuite; macar de era razboiul tau dar ai revenit pt a-i lua apararea lui Pikard. Nu mai intelege omu nimic atunci cand citeste ba urarile tale de bine, ba jigniri si vorbe de adolescent de cartier. Am recunoscut pe celalalt topic ca si eu vorbesc uneori porcos, si cu toate astea am "semnat"si eu petitia. As fi acceptat "penalizarile" daca incalcam regulamentul. Macar de Craciun sa fie liniste si pace , sa avem o vorba buna pt fiecare si chiar pupici virtuali chiar daca unora li se par scarbosi.

Inca odata imi cer scuze pt Miss si sa stiti ca nu e un mesaj de adio; nu plec nicaieri !


NU TE STRESA , REVINE, EL E PE SENTIMENTE. PE YUPPY, PE NETLOG. NU-TI BATE CAPUL. IL RECUNOSTI DUPA POZA. MAI E SI YABADOO SI INCA O MULTIME DE SITE-URI .
zecezece
Postat pe 19 Decembrie 2011 13:50
De la: zecezece, la data 2011-12-19 13:50:23
De la: ilumax_76, la data 2011-12-19 13:39:34 Ma simt responsabila pt plecarea lui Miss_darine; poate daca nu numeam acele persoane, nu s-ar fi ajuns aici. Miss, daca citesti ...imi cer scuze pt tot taraboiul iscat din cauza mea. Nu am nimic cu Godzila, thedog, marco, doar ca se certau intre ei si repetau aceleasi injurii de fiecare data. E plictisitor, baieti. Pikard, tu poti debita in continuare de sub aburii alcoolului, ca oricum nu te mai ia nimeni in seama. Domnu Sultan: daca te-am numit este pt ca te stiu un barbat in toata firea, incapabil de dusmanii si vorbe gratuite; macar de era razboiul tau dar ai revenit pt a-i lua apararea lui Pikard. Nu mai intelege omu nimic atunci cand citeste ba urarile tale de bine, ba jigniri si vorbe de adolescent de cartier. Am recunoscut pe celalalt topic ca si eu vorbesc uneori porcos, si cu toate astea am "semnat"si eu petitia. As fi acceptat "penalizarile" daca incalcam regulamentul. Macar de Craciun sa fie liniste si pace , sa avem o vorba buna pt fiecare si chiar pupici virtuali chiar daca unora li se par scarbosi.

Inca odata imi cer scuze pt Miss si sa stiti ca nu e un mesaj de adio; nu plec nicaieri !


NU TE STRESA , REVINE, EL E PE SENTIMENTE. PE YUPPY, PE NETLOG. NU-TI BATE CAPUL. IL RECUNOSTI DUPA POZA. MAI E SI YABADOO SI INCA O MULTIME DE SITE-URI .


Dar eu nu ma stresez pt Pikard; la cate conturi are, sigur ne citeste acum

P.S Am impresia ca din cauza ta a plecat Pikacd; i-ai scris dimineata un mesaj greu
ilumax_76
Postat pe 19 Decembrie 2011 13:55
De la: ilumax_76, la data 2011-12-19 13:39:34 Ma simt responsabila pt plecarea lui Miss_darine; poate daca nu numeam acele persoane, nu s-ar fi ajuns aici. Miss, daca citesti ...imi cer scuze pt tot taraboiul iscat din cauza mea. Nu am nimic cu Godzila, thedog, marco, doar ca se certau intre ei si repetau aceleasi injurii de fiecare data. E plictisitor, baieti. Pikard, tu poti debita in continuare de sub aburii alcoolului, ca oricum nu te mai ia nimeni in seama. Domnu Sultan: daca te-am numit este pt ca te stiu un barbat in toata firea, incapabil de dusmanii si vorbe gratuite; macar de era razboiul tau dar ai revenit pt a-i lua apararea lui Pikard. Nu mai intelege omu nimic atunci cand citeste ba urarile tale de bine, ba jigniri si vorbe de adolescent de cartier. Am recunoscut pe celalalt topic ca si eu vorbesc uneori porcos, si cu toate astea am "semnat"si eu petitia. As fi acceptat "penalizarile" daca incalcam regulamentul. Macar de Craciun sa fie liniste si pace , sa avem o vorba buna pt fiecare si chiar pupici virtuali chiar daca unora li se par scarbosi.

Inca odata imi cer scuze pt Miss si sa stiti ca nu e un mesaj de adio; nu plec nicaieri !


desi n-am cerut voie stiu sigur ca n-o va deranja sa fiu eu "purtatoarea ei de cuvant"! nu ai de ce sa-ti ceri scuze, nu ai nicio vina, din spusele ei pot afirma ca te apreciaza sincer! pur si simplu si-a sters contul pentru ca a considerat ca locul ei nu mai este aici!
kiss_my_ass
Postat pe 19 Decembrie 2011 13:57
De la: kiss_my_ass, la data 2011-12-19 13:57:13
desi n-am cerut voie stiu sigur ca n-o va deranja sa fiu eu "purtatoarea ei de cuvant"! nu ai de ce sa-ti ceri scuze, nu ai nicio vina, din spusele ei pot afirma ca te apreciaza sincer! pur si simplu si-a sters contul pentru ca a considerat ca locul ei nu mai este aici!


Am inteles de ce si-a sters contul; adminii in loc sa ia atitudine si sa aiba coloana vertebrala, au preferat sa stearga topicul. Asta demonstreaza valoarea lor. Brava baieti si fete( care mai sunteti pe acolo)

Intr-un fel a facut bine ca a plecat... ador femeile cu demnitate dar noua o sa ne fie dor de ea. Roag-o din partea noastra sa revina ( macar de sarbatori sa ii putem ura toate cele bune).

Pupici "scarbosi" pt Miss

Si pt purtatoarea ei de cuvant
ilumax_76
Postat pe 19 Decembrie 2011 14:05
De la: ilumax_76, la data 2011-12-19 13:55:01
De la: zecezece, la data 2011-12-19 13:50:23
De la: ilumax_76, la data 2011-12-19 13:39:34 Ma simt responsabila pt plecarea lui Miss_darine; poate daca nu numeam acele persoane, nu s-ar fi ajuns aici. Miss, daca citesti ...imi cer scuze pt tot taraboiul iscat din cauza mea. Nu am nimic cu Godzila, thedog, marco, doar ca se certau intre ei si repetau aceleasi injurii de fiecare data. E plictisitor, baieti. Pikard, tu poti debita in continuare de sub aburii alcoolului, ca oricum nu te mai ia nimeni in seama. Domnu Sultan: daca te-am numit este pt ca te stiu un barbat in toata firea, incapabil de dusmanii si vorbe gratuite; macar de era razboiul tau dar ai revenit pt a-i lua apararea lui Pikard. Nu mai intelege omu nimic atunci cand citeste ba urarile tale de bine, ba jigniri si vorbe de adolescent de cartier. Am recunoscut pe celalalt topic ca si eu vorbesc uneori porcos, si cu toate astea am "semnat"si eu petitia. As fi acceptat "penalizarile" daca incalcam regulamentul. Macar de Craciun sa fie liniste si pace , sa avem o vorba buna pt fiecare si chiar pupici virtuali chiar daca unora li se par scarbosi.

Inca odata imi cer scuze pt Miss si sa stiti ca nu e un mesaj de adio; nu plec nicaieri !


NU TE STRESA , REVINE, EL E PE SENTIMENTE. PE YUPPY, PE NETLOG. NU-TI BATE CAPUL. IL RECUNOSTI DUPA POZA. MAI E SI YABADOO SI INCA O MULTIME DE SITE-URI .


Dar eu nu ma stresez pt Pikard; la cate conturi are, sigur ne citeste acum

P.S Am impresia ca din cauza ta a plecat Pikacd; i-ai scris dimineata un mesaj greu


EU SCRIU USOR, NU SCRIU GREU. CUNOSC LITERELE, STIU CE SPUN SI IN REST NU MAI E PB MEA. SE TRANSMITE CELUI CE CITESTE SI E IN FUNCTIE DE CE INTELEGE. ASTA E, DACA EU SINT VINOVATA, DUMBEZEU SA IL IERTE CA NU STIE CE FACE. DACA ARE CAP SI ANALIZEAZA, JUDECA MAI MULT NU VCA MAI DA VERDICTE INAINTE SA INTELEAGA. N-A FOST SA FIE, ACUM NU O SA-MI IAU ZILELE CA EL INTELEGE ALTE PROSTII. NU MA SIMT RASPUNZATOARE. MAI BINE CA S-A HOTARIT SA FACA O PAUZA, II MAI IES GARGAUNII DIN CAP, IFOSELE SI TALENTELE DIN SI PRIN PIELE.

zecezece
Postat pe 19 Decembrie 2011 14:05
De la: zecezece, la data 2011-12-19 13:08:16
De la: doi_ochi_caprui, la data 2011-12-19 12:54:13
De la: zecezece, la data 2011-12-19 12:48:06
De la: doi_ochi_caprui, la data 2011-12-19 12:43:44
De la: zecezece, la data 2011-12-19 12:41:19sezonul SINUCIDERILOR IN MASA PE KUDIKA . SA VEDEM CE RENASTE .NU AU AVUT CURAJUL SA RECUNOASCA CIT AU GRESIT. SI-EU STERS CONTURUILE. ORGOLIILE NU LE PERMITEAU UN ASA COMPORTAMENT.



Oare sa-ti recomand un psihiatru?
N-am nimic cu tine, dar, te intreb asa ca fapt divers.


DACA ARATA BINE , RECOMANDA-MI-L , SA VAD CE GUSTURI AI. STIU CA NU AI NIMIC CU MINE CEEa ce ITI DORESC SA SE IMPLINEASCA. NU MA MAI INTREBA NICI CA FAPT DIVERS SI VEZI DE DISTRACTIA CU MORTACIUNILE DE PE KUDIKA. NU-TI MAI RASPUND . LA NIMIC.


Multumesc pt flori.

De ce le zici ,,mortaciuni"? Crezi ca e frumos din partea ta sa jignesti atatea persoane?
Cand cineva te supara, ignori si gata.


ACESTE NICK-URI SAU ID-URI CE-OR FI NU AU FOST SI NU SINT PERSOANE.
SINT NISTE MORTACIUNI.

NU-MI MULTUMI PT FLORI, NU AM NEVOIE DE MULTUMIRI, E SUFICIENT SA FIE ACCEPTATE.


Daca a fi considerata mortaciune inseamna a avea suflet si respect, atunci accept cu drag acest epitet, atat in numele meu, cat si in numele celor multi de pe acest forum si site, care au dovedit in nenumarate randuri ca au cel putin un dram de suflet si respect pentru cei din jur. dar despre tine, zerozero, nu pot afirma acelasi lucru: nici macar odata nu ai dat dovada de respect si de sufletism nici fata de tine, nici fata de ceilalti.
franziska_eu
Postat pe 19 Decembrie 2011 14:13
De la: ilumax_76, la data 2011-12-19 13:39:34
Domnu Sultan: daca te-am numit este pt ca te stiu un barbat in toata firea, incapabil de dusmanii si vorbe gratuite; macar de era razboiul tau dar ai revenit pt a-i lua apararea lui Pikard. Nu mai intelege omu nimic atunci cand citeste ba urarile tale de bine, ba jigniri si vorbe de adolescent de cartier. Am recunoscut pe celalalt topic ca si eu vorbesc uneori porcos, si cu toate astea am "semnat"si eu petitia. As fi acceptat "penalizarile" daca incalcam regulamentul. Macar de Craciun sa fie liniste si pace , sa avem o vorba buna pt fiecare si chiar pupici virtuali chiar daca unora li se par scarbosi.


nu ma mai domni ..te rog !!
stii nu-mi place cand oameni care chiar sunt reali aici ,sunt atacati de diverse nickneme-uri anonime si li se pune in carca pana chiar si anonimatul..am sa dau doua exemple..
prietena mea camelyta ..o doamna foarte respectabila de altfel..este confundata in mod voit cu mine de catre cristinxxx..desi ambii suntem destul de cunoscuti pe aici si aveam la vremea respectiva poze reale..,ea inca le mai are..
un alt exemplu este picckard ..care din prea multa sinceritate si expunere..este confundat ca lucrator la kudika..
de tot rasul toate astea ..il cunosc destul de bine si pe picck..,mai vorbim pe telofon ,mai rar dar o facem,stiu satul unde-si are familia,se ocupa de o asociatie agricola..si lucreaza la o societate unde chiar munceste schimband curele la anumite masini si utilaje..
chiar si-l mai poate cineva inchipui ca ar face parte si din admini' kudicii..?? ca are greseli mai mari sau mai mici ,lipsuri..cu totii le mai avem..dar asa cum spui si tu ,trebuie sa intelegem ca nu este menirea noastra sa-i judecam..
imi pare rau ca am reusit sa te supar ..si imi cer scuze ,sper sa le si primesti
Sultanu_
Postat pe 19 Decembrie 2011 14:14
De la: ilumax_76, la data 2011-12-19 14:05:04
De la: kiss_my_ass, la data 2011-12-19 13:57:13
desi n-am cerut voie stiu sigur ca n-o va deranja sa fiu eu "purtatoarea ei de cuvant"! nu ai de ce sa-ti ceri scuze, nu ai nicio vina, din spusele ei pot afirma ca te apreciaza sincer! pur si simplu si-a sters contul pentru ca a considerat ca locul ei nu mai este aici!


Am inteles de ce si-a sters contul; adminii in loc sa ia atitudine si sa aiba coloana vertebrala, au preferat sa stearga topicul. Asta demonstreaza valoarea lor. Brava baieti si fete( care mai sunteti pe acolo)

Intr-un fel a facut bine ca a plecat... ador femeile cu demnitate dar noua o sa ne fie dor de ea. Roag-o din partea noastra sa revina ( macar de sarbatori sa ii putem ura toate cele bune).

Pupici "scarbosi" pt Miss

Si pt purtatoarea ei de cuvant


ilumaxu-le esti o femeie extraordinara? stiai asta? daca da nu-i nimic ti-o spun si eu! i-am transmis mesajul tau si s-a bucurat ca ti-am raspuns!
tot la rugamintea ei
de la mine!
kiss_my_ass
Postat pe 19 Decembrie 2011 14:14
De la: zecezece, la data 2011-12-19 14:05:09
De la: ilumax_76, la data 2011-12-19 13:55:01
De la: zecezece, la data 2011-12-19 13:50:23
De la: ilumax_76, la data 2011-12-19 13:39:34 Ma simt responsabila pt plecarea lui Miss_darine; poate daca nu numeam acele persoane, nu s-ar fi ajuns aici. Miss, daca citesti ...imi cer scuze pt tot taraboiul iscat din cauza mea. Nu am nimic cu Godzila, thedog, marco, doar ca se certau intre ei si repetau aceleasi injurii de fiecare data. E plictisitor, baieti. Pikard, tu poti debita in continuare de sub aburii alcoolului, ca oricum nu te mai ia nimeni in seama. Domnu Sultan: daca te-am numit este pt ca te stiu un barbat in toata firea, incapabil de dusmanii si vorbe gratuite; macar de era razboiul tau dar ai revenit pt a-i lua apararea lui Pikard. Nu mai intelege omu nimic atunci cand citeste ba urarile tale de bine, ba jigniri si vorbe de adolescent de cartier. Am recunoscut pe celalalt topic ca si eu vorbesc uneori porcos, si cu toate astea am "semnat"si eu petitia. As fi acceptat "penalizarile" daca incalcam regulamentul. Macar de Craciun sa fie liniste si pace , sa avem o vorba buna pt fiecare si chiar pupici virtuali chiar daca unora li se par scarbosi.

Inca odata imi cer scuze pt Miss si sa stiti ca nu e un mesaj de adio; nu plec nicaieri !


NU TE STRESA , REVINE, EL E PE SENTIMENTE. PE YUPPY, PE NETLOG. NU-TI BATE CAPUL. IL RECUNOSTI DUPA POZA. MAI E SI YABADOO SI INCA O MULTIME DE SITE-URI .


Dar eu nu ma stresez pt Pikard; la cate conturi are, sigur ne citeste acum

P.S Am impresia ca din cauza ta a plecat Pikacd; i-ai scris dimineata un mesaj greu


EU SCRIU USOR, NU SCRIU GREU. CUNOSC LITERELE, STIU CE SPUN SI IN REST NU MAI E PB MEA. SE TRANSMITE CELUI CE CITESTE SI E IN FUNCTIE DE CE INTELEGE. ASTA E, DACA EU SINT VINOVATA, DUMBEZEU SA IL IERTE CA NU STIE CE FACE. DACA ARE CAP SI ANALIZEAZA, JUDECA MAI MULT NU VCA MAI DA VERDICTE INAINTE SA INTELEAGA. N-A FOST SA FIE, ACUM NU O SA-MI IAU ZILELE CA EL INTELEGE ALTE PROSTII. NU MA SIMT RASPUNZATOARE. MAI BINE CA S-A HOTARIT SA FACA O PAUZA, II MAI IES GARGAUNII DIN CAP, IFOSELE SI TALENTELE DIN SI PRIN PIELE.



zerozero, pe unde treci semeni doar ura si venin. ma mir cum de nu mori otravita de atata ura...
franziska_eu
Postat pe 19 Decembrie 2011 14:17
Mama cata rautate din partea unora .Pacat........mai demult acest forum era o adevarata placere ...acum lasa de dorit.
piscolino
Postat pe 19 Decembrie 2011 14:25
De la: franziska_eu, la data 2011-12-19 14:17:13
De la: zecezece, la data 2011-12-19 14:05:09
De la: ilumax_76, la data 2011-12-19 13:55:01
De la: zecezece, la data 2011-12-19 13:50:23
De la: ilumax_76, la data 2011-12-19 13:39:34 Ma simt responsabila pt plecarea lui Miss_darine; poate daca nu numeam acele persoane, nu s-ar fi ajuns aici. Miss, daca citesti ...imi cer scuze pt tot taraboiul iscat din cauza mea. Nu am nimic cu Godzila, thedog, marco, doar ca se certau intre ei si repetau aceleasi injurii de fiecare data. E plictisitor, baieti. Pikard, tu poti debita in continuare de sub aburii alcoolului, ca oricum nu te mai ia nimeni in seama. Domnu Sultan: daca te-am numit este pt ca te stiu un barbat in toata firea, incapabil de dusmanii si vorbe gratuite; macar de era razboiul tau dar ai revenit pt a-i lua apararea lui Pikard. Nu mai intelege omu nimic atunci cand citeste ba urarile tale de bine, ba jigniri si vorbe de adolescent de cartier. Am recunoscut pe celalalt topic ca si eu vorbesc uneori porcos, si cu toate astea am "semnat"si eu petitia. As fi acceptat "penalizarile" daca incalcam regulamentul. Macar de Craciun sa fie liniste si pace , sa avem o vorba buna pt fiecare si chiar pupici virtuali chiar daca unora li se par scarbosi.

Inca odata imi cer scuze pt Miss si sa stiti ca nu e un mesaj de adio; nu plec nicaieri !


NU TE STRESA , REVINE, EL E PE SENTIMENTE. PE YUPPY, PE NETLOG. NU-TI BATE CAPUL. IL RECUNOSTI DUPA POZA. MAI E SI YABADOO SI INCA O MULTIME DE SITE-URI .


Dar eu nu ma stresez pt Pikard; la cate conturi are, sigur ne citeste acum

P.S Am impresia ca din cauza ta a plecat Pikacd; i-ai scris dimineata un mesaj greu


EU SCRIU USOR, NU SCRIU GREU. CUNOSC LITERELE, STIU CE SPUN SI IN REST NU MAI E PB MEA. SE TRANSMITE CELUI CE CITESTE SI E IN FUNCTIE DE CE INTELEGE. ASTA E, DACA EU SINT VINOVATA, DUMBEZEU SA IL IERTE CA NU STIE CE FACE. DACA ARE CAP SI ANALIZEAZA, JUDECA MAI MULT NU VCA MAI DA VERDICTE INAINTE SA INTELEAGA. N-A FOST SA FIE, ACUM NU O SA-MI IAU ZILELE CA EL INTELEGE ALTE PROSTII. NU MA SIMT RASPUNZATOARE. MAI BINE CA S-A HOTARIT SA FACA O PAUZA, II MAI IES GARGAUNII DIN CAP, IFOSELE SI TALENTELE DIN SI PRIN PIELE.



zerozero, pe unde treci semeni doar ura si venin. ma mir cum de nu mori otravita de atata ura...


SE PARE CA ESTI DIN PEPINIERA LUI THADOOGBACK.

CA SA NU TE OFTICI , VOI TRECE CINDVA SI PE PAGINA TA. DAR PIUNA ATUNCI SCUTESTE-MA DE COMENTARIILE TALE SI DE URMARIREA TA.

UITE ITI LAS O FLOARE POATE ITI TRANSMITE EA MESAJUL MEU.
zecezece
Postat pe 19 Decembrie 2011 14:25
Buna ziua,

Ca sa ne putem bucura de sarbatorile ce vor veni, trebuie sa ne intelegem si sa ne respectam. Am sa verific toti utilizatorii Kudika dupa care am sa restrictionez accesul celor care nu respecta regulile site-ului.

PS Toate restrictiile sunt justificate.

Cu aceasta ocazie vreau sa va multumesc pentru feedback-ul acordat.
admin
Postat pe 19 Decembrie 2011 14:26
De la: Sultanu_, la data 2011-12-19 14:14:28
De la: ilumax_76, la data 2011-12-19 13:39:34
Domnu Sultan: daca te-am numit este pt ca te stiu un barbat in toata firea, incapabil de dusmanii si vorbe gratuite; macar de era razboiul tau dar ai revenit pt a-i lua apararea lui Pikard. Nu mai intelege omu nimic atunci cand citeste ba urarile tale de bine, ba jigniri si vorbe de adolescent de cartier. Am recunoscut pe celalalt topic ca si eu vorbesc uneori porcos, si cu toate astea am "semnat"si eu petitia. As fi acceptat "penalizarile" daca incalcam regulamentul. Macar de Craciun sa fie liniste si pace , sa avem o vorba buna pt fiecare si chiar pupici virtuali chiar daca unora li se par scarbosi.


nu ma mai domni ..te rog !!
stii nu-mi place cand oameni care chiar sunt reali aici ,sunt atacati de diverse nickneme-uri anonime si li se pune in carca pana chiar si anonimatul..am sa dau doua exemple..
prietena mea camelyta ..o doamna foarte respectabila de altfel..este confundata in mod voit cu mine de catre cristinxxx..desi ambii suntem destul de cunoscuti pe aici si aveam la vremea respectiva poze reale..,ea inca le mai are..
un alt exemplu este picckard ..care din prea multa sinceritate si expunere..este confundat ca lucrator la kudika..
de tot rasul toate astea ..il cunosc destul de bine si pe picck..,mai vorbim pe telofon ,mai rar dar o facem,stiu satul unde-si are familia,se ocupa de o asociatie agricola..si lucreaza la o societate unde chiar munceste schimband curele la anumite masini si utilaje..
chiar si-l mai poate cineva inchipui ca ar face parte si din admini' kudicii..?? ca are greseli mai mari sau mai mici ,lipsuri..cu totii le mai avem..dar asa cum spui si tu ,trebuie sa intelegem ca nu este menirea noastra sa-i judecam..
imi pare rau ca am reusit sa te supar ..si imi cer scuze ,sper sa le si primesti


Nu ai reusit sa ma superi; din contra, tu te-ai facut de ca*ca*o inca odata facandu-ma "vita". Ai demonstrat inca odata ca doar vrei sa pari un gentleman. Cand un barbat ajunge sa jignesca o femeie( cum o face si pikard, de altfel) nu se mai poate numi barbat. Pacat de sotia ta minunata.

P.S Iti accept scuzele, boule! Acum suntem chit !
ilumax_76
Postat pe 19 Decembrie 2011 14:28
De la: admin, la data 2011-12-19 14:26:44Buna ziua,

Ca sa ne putem bucura de sarbatorile ce vor veni, trebuie sa ne intelegem si sa ne respectam. Am sa verific toti utilizatorii Kudika dupa care am sa restrictionez accesul celor care nu respecta regulile site-ului.

PS Toate restrictiile sunt justificate.

Cu aceasta ocazie vreau sa va multumesc pentru feedback-ul acordat.


buna ziua! daca tot ati avut bunavointa sa interveniti cred ca meritam un raspuns la intrebarea: de ce a fost sters topicul utilizatoarei miss_darine?
kiss_my_ass
Postat pe 19 Decembrie 2011 14:29
De la: admin, la data 2011-12-19 14:26:44Buna ziua,

Ca sa ne putem bucura de sarbatorile ce vor veni, trebuie sa ne intelegem si sa ne respectam. Am sa verific toti utilizatorii Kudika dupa care am sa restrictionez accesul celor care nu respecta regulile site-ului.

PS Toate restrictiile sunt justificate.

Cu aceasta ocazie vreau sa va multumesc pentru feedback-ul acordat.


Vai era cazul sa dati un raspuns .Ar fi cazul si sa se schimbe nitel regulamentul ca s-a ajuns cam departe cu jignirile si indecenta.
Sarbatori frumoase si pline de intelegere.
piscolino
Postat pe 19 Decembrie 2011 14:36
De la: admin, la data 2011-12-19 14:26:44Buna ziua,

Ca sa ne putem bucura de sarbatorile ce vor veni, trebuie sa ne intelegem si sa ne respectam. Am sa verific toti utilizatorii Kudika dupa care am sa restrictionez accesul celor care nu respecta regulile site-ului.

PS Toate restrictiile sunt justificate.

Cu aceasta ocazie vreau sa va multumesc pentru feedback-ul acordat.



Buna ziua!

Eu una,chiar astept cu nerabdare sa vad cum o sa va faceti datoria,care,cu tot respectul,a lasat de dorit in ultimul timp!Personal,am inteles si v-am inteles ,in aceeasi masura, dorinta de a evolua pe piata virtuala,dar atata timp cat permiteti limbajul de proasta calitate si accesul celor care nu stiu decat sa jigneasca pe cei existenti pe forum,permiteti -mi sa va spun ca ati generat o stare de disconfort general si proasta dispozitie,ceea ce cred ,ca nu a fost in planning-ul dumneavoastra si nici dorinta noastra!Multumesc si sarbatori fericite!
RAINBOWLADY
Postat pe 19 Decembrie 2011 14:38
De la: admin, la data 2011-12-19 14:26:44Buna ziua,

Ca sa ne putem bucura de sarbatorile ce vor veni, trebuie sa ne intelegem si sa ne respectam. Am sa verific toti utilizatorii Kudika dupa care am sa restrictionez accesul celor care nu respecta regulile site-ului.

PS Toate restrictiile sunt justificate.

Cu aceasta ocazie vreau sa va multumesc pentru feedback-ul acordat.


Ya right! Trebuie sa ne respectam si sa ne intelegem nu doar de sarbatori. Nu vrem decat sa va faceti datoria!
ilumax_76
Postat pe 19 Decembrie 2011 14:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ai grija ce-ti doresti,pentru ca s-ar putea sa se indeplineasca 107 De la: relli 4 Iunie 2010 13:41
salut 1 De la: zoiagruia 19 Aprilie 2009 08:29
Neplacuta experienta! 16 De la: ella_c 26 Aprilie 2009 20:40
joc interesant 1 De la: Tzontzonik88 25 Octombrie 2009 19:20
gramatica - pt cei care nu au nimic bun de spus 251 De la: crissa_909 8 Iulie 2009 17:51