Setari Cookie-uri

Problema Sexuala Greu de Satisfacut..

De la: The_Exile, la data 2011-12-26 07:37:00
De la: kudika488707, la data 2011-12-26 00:17:02Da sunt barbat. Dar prietena mea gaseste deranjant acest lucru.
gitan
Postat pe 26 Decembrie 2011 13:33
De la: franziska_eu, la data 2011-12-26 10:15:34
De la: kudika488707, la data 2011-12-26 00:17:02Da sunt barbat. Dar prietena mea gaseste deranjant acest lucru. Si..o iubesc, iar daca asta o deranjaza si imi spune ca mereu ma gandesc numai la sex vreau sa ma schimb sa incerc sa mai reduc din...asta. O sa dau pe la farmacie sa intreb de acest ceai de orhidee, dar nu vreau sa raman impotent, candva doresc si copii,in viata asta.


Omule, schimba iubita. Oricat de mult ai iubi-o, nu renunta la ceva ce e important pentru tine (dorinta de a te simti dorit si implinit pe plan sexual, nu doar iubit cu vorba, ci si cu fapta), doar pentru ca iubita ti-o cere. N-ar fi corect fata de tine si viata ta, esti un om tanar, ce naiba. Nu s-au sfarsit femeile la ea.
ce sfaturi cretine puteti da
gitan
Postat pe 26 Decembrie 2011 13:37
Lasati omul in pace, nu-l mai sfatuiti sa se desparta de prietena! Daca tine la ea, va gasi o cale sa rezolve aceasta problema. Probabil ca ea n-are acelasi apetit sexual ca si el, asta-i tot. In general barbatii vor mai mult decat pot duce femeile... Daca nu-ti ajunge prietena fa-o si singur, ca majoritatea barbatilor asa procedeaza.
Micaell
Postat pe 26 Decembrie 2011 14:04
De la: Micaell, la data 2011-12-26 14:04:24Lasati omul in pace, nu-l mai sfatuiti sa se desparta de prietena! Daca tine la ea, va gasi o cale sa rezolve aceasta problema. Probabil ca ea n-are acelasi apetit sexual ca si el, asta-i tot. In general barbatii vor mai mult decat pot duce femeile... Daca nu-ti ajunge prietena fa-o si singur, ca majoritatea barbatilor asa procedeaza.


cine i-a zis sa se desparta! eu cred ca aceste relatii tin cel mai mult
PICCKARD
Postat pe 26 Decembrie 2011 14:12
De la: gitan, la data 2011-12-26 13:29:08
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-26 00:35:28
De la: kudika488707, la data 2011-12-26 00:17:02Da sunt barbat. Dar prietena mea gaseste deranjant acest lucru. Si..o iubesc, iar daca asta o deranjaza si imi spune ca mereu ma gandesc numai la sex vreau sa ma schimb sa incerc sa mai reduc din...asta. O sa dau pe la farmacie sa intreb de acest ceai de orhidee, dar nu vreau sa raman impotent, candva doresc si copii,in viata asta.


In orice caz daca-i spui la farmacist problema prin care treci iti va recomanda ceva cu siguranta - fiecare lucru are o solutie asa ca fara rusine si mult curaj nu esti singurul care trece prin asta te asigur eu
nicoletooo trezestete,,nu are nici o problema


Eu stiu ce vorbesc ...este o prolema minora care poate cauza probleme majore in cuplu.....
kudika_nikole
Postat pe 26 Decembrie 2011 17:53
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-26 17:53:56
De la: gitan, la data 2011-12-26 13:29:08
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-26 00:35:28
De la: kudika488707, la data 2011-12-26 00:17:02Da sunt barbat. Dar prietena mea gaseste deranjant acest lucru. Si..o iubesc, iar daca asta o deranjaza si imi spune ca mereu ma gandesc numai la sex vreau sa ma schimb sa incerc sa mai reduc din...asta. O sa dau pe la farmacie sa intreb de acest ceai de orhidee, dar nu vreau sa raman impotent, candva doresc si copii,in viata asta.


In orice caz daca-i spui la farmacist problema prin care treci iti va recomanda ceva cu siguranta - fiecare lucru are o solutie asa ca fara rusine si mult curaj nu esti singurul care trece prin asta te asigur eu
nicoletooo trezestete,,nu are nici o problema


Eu stiu ce vorbesc ...este o prolema minora care poate cauza probleme majore in cuplu.....
vorbesti prostii,,de unde sti ce vb ti sa intamplat tie ,,problema este numai daca l tn pe el 5 minute atunci e si normal sa nu mai vrea fata daca o starneste degeaba
gitan
Postat pe 26 Decembrie 2011 17:55
De la: Micaell, la data 2011-12-26 14:04:24Lasati omul in pace, nu-l mai sfatuiti sa se desparta de prietena! Daca tine la ea, va gasi o cale sa rezolve aceasta problema. Probabil ca ea n-are acelasi apetit sexual ca si el, asta-i tot. In general barbatii vor mai mult decat pot duce femeile... Daca nu-ti ajunge prietena fa-o si singur, ca majoritatea barbatilor asa procedeaza.


No io am o problema...nu mai generalizati...si nu inteleg ce-i aia "nu pot duce femeile"...poate vrei sa spui nu stiu cum sa faca asta
Vipassana
Postat pe 26 Decembrie 2011 17:57
ba din contra,la mine sportul imi creste libidoul!!
miruna_aries
Postat pe 27 Decembrie 2011 00:50
De la: gitan, la data 2011-12-25 23:39:31
De la: kudika488707, la data 2011-12-25 23:28:56Am nevoie de cateva raspunsuri..sunt chiar nedumerit daca este ceva in neregula cu mine. Povestea pe scurt, sunt intr-o relatie de 4 ani iar ei nu ii place sexul la fel de mult cum imi place mie,asta implicand romantism, pasiune si salbatic uneori. Am nivelul de testosteron foarte ridicat si in fiecare dimineata 5 zile din 7 ma trezesc cu o erectie. Am inceput sa fac sala ca sa mai scada pofta sexuala sa imi consum energia... dar tot la fel sunt,nu imi scade deloc pofta asta, si nu imi place masturbarea deloc. Ma simt nesatisfacut din punct de vedere sexual desii o facem de 2 ori sau 3 ori pe saptamana,cu preludiu si tot tacamu unei partide frumoase..mai ales ca o aduc la orgasm de fiecare data...ce sa fac sa rezolv acest...defect ?
ce treaba are ma sala cu apetitul sexul a face efort la sala e cva a te,,,,,e altcva,,doar nu o sa stai toata ziua la sala sa nu mai fi bun de nimik

din cate stiam eu,sportul mareste libidoul si iti da chef de sex! eventual,daca iti iubesti prietena si nu esti de acord sa o inseli si nici sa te masturbezi nu-ti place,atunci ia-ti o gonflabila! sau o pompa de-aia... si daca nici asta nu e ok,atunci fa in asa fel si stimuleaza-ti partenera intr-ale sexului,fa-o mao activa!
miruna_aries
Postat pe 27 Decembrie 2011 01:02
De la: The_Exile, la data 2011-12-26 04:18:05
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-26 00:07:01
De la: kudika488707, la data 2011-12-25 23:28:56Am nevoie de cateva raspunsuri..sunt chiar nedumerit daca este ceva in neregula cu mine. Povestea pe scurt, sunt intr-o relatie de 4 ani iar ei nu ii place sexul la fel de mult cum imi place mie,asta implicand romantism, pasiune si salbatic uneori. Am nivelul de testosteron foarte ridicat si in fiecare dimineata 5 zile din 7 ma trezesc cu o erectie. Am inceput sa fac sala ca sa mai scada pofta sexuala sa imi consum energia... dar tot la fel sunt,nu imi scade deloc pofta asta, si nu imi place masturbarea deloc. Ma simt nesatisfacut din punct de vedere sexual desii o facem de 2 ori sau 3 ori pe saptamana,cu preludiu si tot tacamu unei partide frumoase..mai ales ca o aduc la orgasm de fiecare data...ce sa fac sa rezolv acest...defect ?


Esti ca un taur ....hmmm Cred ca ar trebui sa incerci sa te abti...incearca sa nu mai fi asa salbatic ca sar putea sa ramai fara femeie. Trebuie sa te poti stapani nu exista asa ceva nuu pot...cand asimti nevoia asta incearca sa te gandesti la ceva anormal ca sa-ti traca Sau ai mai putea incerca pe la farmaci sunt medicamente pe baza de plante care te-ar putea ajuta sa-ti piara cheful de a face sex. Majoritatea sunt obtinute din orhidee - sa sti orhideea are dublu rol - poate produce cheful de dragoste sau sex si de asemenea il poate lua- din ceaiul de flori uscate te ajuta intr-un fel si din ceaiul din radacina in alt fel- nu mai stiu axact cum dar te lamuresc la farmacie - de bioplant- intereseaza-te....


Nikole mai bine taceai ... de ce vrei sa faci din taur un bou ???
yssa2010
Postat pe 29 Decembrie 2011 09:46
De la: Seraphim, la data 2011-12-25 23:28:56Am nevoie de cateva raspunsuri..sunt chiar nedumerit daca este ceva in neregula cu mine. Povestea pe scurt, sunt intr-o relatie de 4 ani iar ei nu ii place sexul la fel de mult cum imi place mie,asta implicand romantism, pasiune si salbatic uneori. Am nivelul de testosteron foarte ridicat si in fiecare dimineata 5 zile din 7 ma trezesc cu o erectie. Am inceput sa fac sala ca sa mai scada pofta sexuala sa imi consum energia... dar tot la fel sunt,nu imi scade deloc pofta asta, si nu imi place masturbarea deloc. Ma simt nesatisfacut din punct de vedere sexual desii o facem de 2 ori sau 3 ori pe saptamana,cu preludiu si tot tacamu unei partide frumoase..mai ales ca o aduc la orgasm de fiecare data...ce sa fac sa rezolv acest...defect ?


E prea frumos sa fie si adevarat.Tu esti perfect iar ea nu tine pasul cu tine? Si ma rog cu ce te impiedica erectia aia, ca acum nu te-oi lauda ca asa stai toata ziua ca nu cred.Ia-ti o nimfomana si te rezolva aia permanent.
Dar eu cred ca doar te lauzi, nu stiu care e scopul, dar nu te cred .
Thais13
Postat pe 29 Decembrie 2011 09:54
defect? de ce ar fi un defect? bucura`te ca esti asa si nu esti ca altii sa nu fi in stare de nimic
Karmen1188
Postat pe 29 Decembrie 2011 23:07
yohan
Postat pe 31 Decembrie 2011 15:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ati facut vreodata sex in apa? 127 De la: fante_de_dorobanti 8 Octombrie 2010 14:52
Ce fel de fete gasesti la astfel de saloane in care se practica masajul erotic? 39 De la: Crina_1988 20 Februarie 2016 16:09
Ce parere aveti despre damele de companie? 476 De la: llore21 2 Decembrie 2010 22:53
pozitii noi 66 De la: Miss_L 5 Iunie 2009 21:13
SADOR - prevenire trafic fiinte 1 De la: sadora 21 August 2009 14:18