Setari Cookie-uri

Intrebare 2

De la: chappy, la data 2011-12-28 22:59:25
De la: guest123, la data 2011-12-26 13:02:09Buna.
1) Cand am postat anterior intrebarea cu ingrasatul nu ma refeream la ceea ce intelegeti voi. EU sunt un baiat de 17 ani si sunt destul de slab. am aproximativ 47 kg. Si de aceea am intrebat ca daca ma ingras putin(sa zicem vreo 10 kg) atunci imi va creste si penisul?
Multumesc pentru intelegere.

2) La celalalt post al meu cu numele de "ajutor" tot nu cred ca m-ati inteles. Inca nu am avut prietena niciodata deci nu am deloc experienta in acest domeniu. Obisnuiam sa ma masturbez, dar de 2 luni nu am mai facut-o si asta ma "framanta" tot mai mult in ultima vreme. Dupa cum spuneam... cum vad o fata frumoasa deja intru in erectie. Ma excita deja orice gand la acest lucru. In trecut aveam un coleg cu care ne intelegea foarte bine si ne-am facut-o impreuna de cateva ori si a lui se ridica foarte incet si mi se pare ca asa e la toti barbatii, dar mie mi se ridica in 2 secunde deja si cand ma gandesc la ceva in legatura cu sexul. Poate voi radeti, dar mie nu mi se poare deloc amuzant si va cer ajutorul si nu batjocura, deci va rog, cei care postati in sens de batjocura ori incercati sa imi dati niste sfaturi utile sau daca nu puteti, mai bine nu scrieti nimic.

Doar atat va cer sa imi spuneti parerea voastra in legatura cu ceea ce v-am scris mai sus si sa imi dati niste sfaturi pentru ca voi aveti mai multa experienta in domeniul asta.

Multumesc.



uite ce e amice...primesti sfaturi simple si foarte bune si te complaci in a deschide noi si noi subiecte...in primul rand rezolva pb numarul 2....cineva ti-a sugerat sa-ti incepi viata sexuala...un sfat de bun simt...o sa vezi apoi chestii care cu cateva minute inainte sa le descoperi pareau ca stau la locul lor...lasa grijile astea pubertine...accepta-te cum esti , respira , relaxeaza-te si traieste!!!!....sunt alte cuvinte pe care o sa le auzi si care iti vor raspunde la toate intrebarile dar mai ales rostul lor...


Pai ce intrebarea 1 s-a rezolvat?
Vipassana
Postat pe 28 Decembrie 2011 23:21
De la: Max2, la data 2011-12-27 20:22:18
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-27 13:27:32
M-am saturat sa vad atatea fete care sufera din cauza barbatilor ....

Mda...si cand se intampla invers nu crede nimeni.
Deci pe langa cruzime, se mai adauga si nepasare, ignoranta si mistouri.

Poate ar trebui sa existe un local numit "The Café of Broken Souls" unde sa se regaseasca toti din categoria asta...si sa li se ofere macar o sansa...


Da asa este - un loc in care sa see regaseasca cei cu inima franta - poate ar fi un loc in care s-ar intalni multi si si-ar gasi cu adevarat persoana potrivita care sa formeze un cuplu...un loc in care sa se lege prieteni frumoase...nu ar fi o ideie rea dar si acest loc dupa cum afirma si prietena noastra mai jos ar fi un loc invadat de cei neseriosi ....traim intr-o lume bulversata...
kudika_nikole
Postat pe 29 Decembrie 2011 01:59
De la: Thais13, la data 2011-12-27 20:42:26
De la: Max2, la data 2011-12-27 20:22:18
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-27 13:27:32
M-am saturat sa vad atatea fete care sufera din cauza barbatilor ....

Mda...si cand se intampla invers nu crede nimeni.
Deci pe langa cruzime, se mai adauga si nepasare, ignoranta si mistouri.

Poate ar trebui sa existe un local numit "The Café of Broken Souls" unde sa se regaseasca toti din categoria asta...si sa li se ofere macar o sansa...


Ar intra si acolo sa tropaie pe sufletele altora "murdarii"la gura si la suflet.


Mda asa e...dar vezi tu ... aia "murdari" sunt simptomul unei boli si nu boala in sine ... ei (murdarii) au aparut aici ATRASI de un anumit scandal ... asta i-a facut sa se infiripe in acest loc ... TOTI cei care au participat la acele certuri sunt vinovatii faptului ca "murdarii" si-au facut loc de popas pe acest forum ... in schimb ei erau ocupati cu aruncatul in pietre in un singur pacatos (care a zbarcit-o rau de tot e adevarat) fara sa se gandesca ca sunt consecinte la "spalatul rufelor in public" ...
Cauza si efect ...
The_Exile
Postat pe 29 Decembrie 2011 05:55
De la: The_Exile, la data 2011-12-29 05:55:07
De la: Thais13, la data 2011-12-27 20:42:26
De la: Max2, la data 2011-12-27 20:22:18
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-27 13:27:32
M-am saturat sa vad atatea fete care sufera din cauza barbatilor ....

Mda...si cand se intampla invers nu crede nimeni.
Deci pe langa cruzime, se mai adauga si nepasare, ignoranta si mistouri.

Poate ar trebui sa existe un local numit "The Café of Broken Souls" unde sa se regaseasca toti din categoria asta...si sa li se ofere macar o sansa...


Ar intra si acolo sa tropaie pe sufletele altora "murdarii"la gura si la suflet.


Mda asa e...dar vezi tu ... aia "murdari" sunt simptomul unei boli si nu boala in sine ... ei (murdarii) au aparut aici ATRASI de un anumit scandal ... asta i-a facut sa se infiripe in acest loc ... TOTI cei care au participat la acele certuri sunt vinovatii faptului ca "murdarii" si-au facut loc de popas pe acest forum ... in schimb ei erau ocupati cu aruncatul in pietre in un singur pacatos (care a zbarcit-o rau de tot e adevarat) fara sa se gandesca ca sunt consecinte la "spalatul rufelor in public" ...
Cauza si efect ...


In parte ai dreptate, certurile de aici le dau apa la moara, dar sunt si destule subiecte unde nu se cearta nimeni si tot apar si le transforma in scandal , cauza nemaifiind importanta.
Thais13
Postat pe 29 Decembrie 2011 07:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Baie in doi:d 143 De la: gugulina74 9 August 2009 19:11
IUBIREA DE OAMENI SI IUBIREA DIVINA 9 De la: nocturnalia 10 Iunie 2009 15:14
"preacurvia"feminina vs" potenta "masculina!! 12 De la: nino_caniggia 23 Februarie 2009 18:14
After shopping 1 De la: trance_stely_dance 9 Februarie 2009 09:00
Experiente (ne)reusite. Sexul in spatii publice 53 De la: ema_rice 16 Ianuarie 2012 00:05