Setari Cookie-uri

Parfumuri originale la preturi decente ! Seriozitate&Vechime

Vand parfumuri originale toate marcile cunoscute, absolut tot ce se gaseste si in Sephora, la aproximativ la 50-70% din pretul din magazin. Pot aduce si tester si tipla. Comenzile le pot onora imediat in limita stocului disponibil sau in maxim 5 zile daca nu se gasesc pe stoc.
Am multi clienti care cumpara in mod regulat de la mine pentru ca au fost multumiti intotdeauna de serviciile mele. Deci, va invit sa apelati cu incredere la numarul de telefon pentru comenzi si intrebari legate de pret si numai !
Activez si in alte comunitati pentru userii care vor sa se convinga de seriozitatea si de vechimea mea.
Parfumurile sunt 100% originale, nu am nicio legatura cu cele contrafacute, lucru de care s-au convins clientii mei fideli si o sa va convingeti si dvs. dupa primul parfum cumparat. Parfumurile vin din Anglia, Franta, Germania.

Va astept cu comenzi si intrebari.
Numai bine,
Alex.

NB: La cerere voi posta si o oferta completa (peste 8000 de produse) ! Intrebati de parfumul dorit in thread sau pe pm si raspund cat pot de repede !

CONTACT : 0751 109 773 ( Alex )
parfumuri247
Postat pe 5 Ianuarie 2012 20:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
alunite false 6 De la: chinabuye 9 Mai 2010 13:07
vopseaua palette -semipermanenta(iese la 24 de spalari) 1 De la: miss_dana 12 Aprilie 2010 09:44
Paste ... 10 De la: dandanaua_reloaded 10 Aprilie 2010 18:50
Se zice ca aspectul exterior nu conteaza.. 4 De la: mahy33 7 Aprilie 2010 17:33
Cateva idei pt organizarea unui bal al francofoniei 1 De la: mareaneagra 7 Aprilie 2010 12:16