Setari Cookie-uri

Jurnal: Cum am slabit cu SuperSlim

Buna fetelor! Am deschis acest topic, ca sa tin o evidenta a dietei mele cu Superslim.


Am cumparat SuperSlim de pe net. Este produsul chinezesc, cu cutia cu fructe rosii pe ea! Am citit prospectul de mai multe ori si am zis: OK, S-o facem si pe asta!

Sunt in a cincea zi si am dat jos pana acum 3 kg.

In afara de faptul ca am somn agitat, ma simt f bine; beau multa apa, si mananc putin si fac tae-bo de 2 ori pe sapt.

Va voi tine la curent!

seniorasasha
Postat pe 10 Ianuarie 2012 12:32
De la: seniorasasha, la data 2012-01-10 12:32:05Buna fetelor! Am deschis acest topic, ca sa tin o evidenta a dietei mele cu Superslim.


Am cumparat SuperSlim de pe net. Este produsul chinezesc, cu cutia cu fructe rosii pe ea! Am citit prospectul de mai multe ori si am zis: OK, S-o facem si pe asta!

Sunt in a cincea zi si am dat jos pana acum 3 kg.

In afara de faptul ca am somn agitat, ma simt f bine; beau multa apa, si mananc putin si fac tae-bo de 2 ori pe sapt.

Va voi tine la curent!



Asa si????????Personal ,prefer metoda slabitului prin miscare,miscare,miscare,dans,activitate fizica,alimentatie echilibrata si refuz orice dieta propusa sau impusa!
RAINBOWLADY
Postat pe 10 Ianuarie 2012 12:35
De la: RAINBOWLADY, la data 2012-01-10 12:35:55
De la: seniorasasha, la data 2012-01-10 12:32:05Buna fetelor! Am deschis acest topic, ca sa tin o evidenta a dietei mele cu Superslim.


Am cumparat SuperSlim de pe net. Este produsul chinezesc, cu cutia cu fructe rosii pe ea! Am citit prospectul de mai multe ori si am zis: OK, S-o facem si pe asta!

Sunt in a cincea zi si am dat jos pana acum 3 kg.

In afara de faptul ca am somn agitat, ma simt f bine; beau multa apa, si mananc putin si fac tae-bo de 2 ori pe sapt.

Va voi tine la curent!



Asa si????????Personal ,prefer metoda slabitului prin miscare,miscare,miscare,dans,activitate fizica,alimentatie echilibrata si refuz orice dieta propusa sau impusa!



Korekt!!!SPORT.....si mersul pe jos ca face piciorul frumos....de la ora 17 nimeni sa nu mai manance,eventual seara ,fructe!
Titanika
Postat pe 10 Ianuarie 2012 12:46
daca nu sunteti interesate, nu intrati pe acest topic ! multumesc pt intelegere!



tocmai am specificat ca fac sport!
seniorasasha
Postat pe 10 Ianuarie 2012 12:52
a 8-a zi: mi-au trecut insomniile, plus inca un kg dat jos! pana cum sunt 4 kg.
seniorasasha
Postat pe 13 Ianuarie 2012 10:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce parere aveti de angel slim? 27 De la: munteanu_andra 7 Mai 2015 18:19
buna! 14 De la: office_salinasusesi_ro 10 Iunie 2010 09:00
mari probleme 55 De la: camiflorea 23 Iulie 2010 17:02
Tratament amigdalite 1 De la: office_salinasusesi_ro 28 Februarie 2010 11:26
Parodontoza 1 De la: Swing 8 Februarie 2009 13:59