Setari Cookie-uri

Buna seara!

De la: franziska_eu, la data 2012-01-17 10:55:04[
Pentru ca nu vreau sa fiu cainoasa precum cei ce fac lucrurile astea. Las' sa fie de la mine vorbe-n vant. Atat iti pot spune: fereste-te de prieteni.


multumesc de sfat.
ti l-as fi dat si eu mai demult, dar..... nu m-ai fi ascultat
guru_ion
Postat pe 17 Ianuarie 2012 10:59
Buna ziua tuturor forumistilor .
Din pacate prietena mea draga 339 sau cum ai spuneti voi curcubeu s-a retras definitiv de pe acest forum,datorita unor mizerabili la care le place intr-un mod foarte bizar minciuna ,rautatea,egoismul si lista ar putea continua dar ma opresc la atat.Sa le fie rusine acelor persoane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
In urma unei discutii cu prietena mea 339 am fost rugata de ea sa-i salut niste colegi de forum printre care se numara si domnul Alegro,Ovidiu,Darine si Serpico.Va doreste tot binele din lume si multa fericire.
Pacat ca se retrag doar oamenii cu coloana vertebrala si raman doar mizeriile aici.
Piscolinoo
Postat pe 17 Ianuarie 2012 11:01
De la: guru_ion, la data 2012-01-17 10:51:44
De la: franziska_eu, la data 2012-01-17 10:47:47
De la: cocutza74, la data 2012-01-16 23:06:34buna seara!am mai citit astazi un masaj asemanator ,dar nu inteleg de ce nu lamuriti sau de ce nu evitati aceste persoane,da-ti in vileag aceste persoane .Dar nu cred ca a-ti ales solutia potrivita (adica sa numai scrieti)sa stiti ca eu va apreciez foarte mult si urmaresc intotdeauna postarile dumneavoastra.stiu o sa-mi raspundeti ca cei destepti cedeaza dar nu e cazul .va rog mai ganditiva.o seara buna!!!


Cocutza, e greu sa le eviti pe aceste persoane cand iti umplu cutia de mesaje private cu mesaje de avertizare la adresa altor useri, desi tu ii rogi sa inceteze. Comploteaza unii impotriva altora, iar cand tu nu vrei sa cedezi si nu vrei sa faci parte din nicio tabara, incepe hartuirea prin mesaje private sau pe forum. Crede-ma, e greu sa lupti cu atata rautate.

Stii care-s mai rai? Aia care-ti scriu una pe privat barfindu-si proprii prieteni, iar apoi pozeaza pe forum in mielusei nevinovati si se fac ca ploua fata tot de aceeasi "prieteni", pe care-i barfisera anterior...

Eu, una, sunt satula de tot teatrul asta ieftin, practicat de unii dintre userii de aici. Si banuiesc ca si lui Rainbowlady i s-a intamplat exact ce mi s-a intamplat mie de vreo doua luni incoace pe acest forum, iar punctul culminant a fost zilele trecute, cand am fost acuzata dur de ceva ce n-am facut si nici spus...

Eu ma infior cand ma gandesc ca genul asta de oameni umbla liber printre noi si-i putem intalni si-n viata reala, avand masca de mielusel peste chipul de lup.


dar de ce nu dai exemple?
ca altfel ar fi doar vorbe-n vant.


Si inca o chestiune si cu asta inchei: eu am avut curajul sa-ti spun ca sunt momente in care ma amuzi si te citesc cu drag, dar sunt si momente in care nu-mi place stilul tau de a-i interpela pe ceilalti sau momentele in care esti acid, iar atunci nu te plac, dar incerc sa te tolerez, ei bine afla ca sunt persoane care n-au curajul sa-ti marturiseasca aceleasi chestii in fata, in schimb te barfesc trimitand mesaje de avertizare si la adresa ta si la adresa lui Picckard, prin mesaje de avertizare userilor neutri. Eu le-am scris alora sa inceteze si daca au nemultumiri la adresa voastra sa lamuriti chestiile astea intre voi, nu prin intermediul altor persoane.



franziska_eu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 11:02
De la: Piscolinoo, la data 2012-01-17 11:01:13Buna ziua tuturor forumistilor .
Din pacate prietena mea draga 339 sau cum ai spuneti voi curcubeu s-a retras definitiv de pe acest forum,datorita unor mizerabili la care le place intr-un mod foarte bizar minciuna ,rautatea,egoismul si lista ar putea continua dar ma opresc la atat.Sa le fie rusine acelor persoane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
In urma unei discutii cu prietena mea 339 am fost rugata de ea sa-i salut niste colegi de forum printre care se numara si domnul Alegro,Ovidiu,Darine si Serpico.Va doreste tot binele din lume si multa fericire.
Pacat ca se retrag doar oamenii cu coloana vertebrala si raman doar mizeriile aici.


Pe mine nu ma iubeste ?

Baiat_virgin
Postat pe 17 Ianuarie 2012 11:02
De la: Piscolinoo, la data 2012-01-17 11:01:13Buna ziua tuturor forumistilor .
Din pacate prietena mea draga 339 sau cum ai spuneti voi curcubeu s-a retras definitiv de pe acest forum,datorita unor mizerabili la care le place intr-un mod foarte bizar minciuna ,rautatea,egoismul si lista ar putea continua dar ma opresc la atat.Sa le fie rusine acelor persoane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
In urma unei discutii cu prietena mea 339 am fost rugata de ea sa-i salut niste colegi de forum printre care se numara si domnul Alegro,Ovidiu,Darine si Serpico.Va doreste tot binele din lume si multa fericire.
Pacat ca se retrag doar oamenii cu coloana vertebrala si raman doar mizeriile aici.


helau, piscolino!spune-i ca o pup dulce si-mi lipsesc postarile ei!
kiss_my_ass
Postat pe 17 Ianuarie 2012 11:02
De la: guru_ion, la data 2012-01-17 10:59:38
De la: franziska_eu, la data 2012-01-17 10:55:04[
Pentru ca nu vreau sa fiu cainoasa precum cei ce fac lucrurile astea. Las' sa fie de la mine vorbe-n vant. Atat iti pot spune: fereste-te de prieteni.


multumesc de sfat.
ti l-as fi dat si eu mai demult, dar..... nu m-ai fi ascultat


Ok, am inteles, vreau insa ca eu sa-mi fac o parere despre fiecare dintre voi, intelegi? Asta e, invat pe propria mea piele din greseli.
franziska_eu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 11:03
De la: Piscolinoo, la data 2012-01-17 11:01:13Buna ziua tuturor forumistilor .
Din pacate prietena mea draga 339 sau cum ai spuneti voi curcubeu s-a retras definitiv de pe acest forum,datorita unor mizerabili la care le place intr-un mod foarte bizar minciuna ,rautatea,egoismul si lista ar putea continua dar ma opresc la atat.Sa le fie rusine acelor persoane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
In urma unei discutii cu prietena mea 339 am fost rugata de ea sa-i salut niste colegi de forum printre care se numara si domnul Alegro,Ovidiu,Darine si Serpico.Va doreste tot binele din lume si multa fericire.
Pacat ca se retrag doar oamenii cu coloana vertebrala si raman doar mizeriile aici.


Chiar imi pare rau de plecarea ei. Imi pare nespus de rau. Salut-o si din partea mea pe doamna Rainbow, poate o determini sa se intoarca, totusi.
franziska_eu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 11:05
De la: Baiat_virgin, la data 2012-01-17 11:02:21
De la: Piscolinoo, la data 2012-01-17 11:01:13Buna ziua tuturor forumistilor .
Din pacate prietena mea draga 339 sau cum ai spuneti voi curcubeu s-a retras definitiv de pe acest forum,datorita unor mizerabili la care le place intr-un mod foarte bizar minciuna ,rautatea,egoismul si lista ar putea continua dar ma opresc la atat.Sa le fie rusine acelor persoane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
In urma unei discutii cu prietena mea 339 am fost rugata de ea sa-i salut niste colegi de forum printre care se numara si domnul Alegro,Ovidiu,Darine si Serpico.Va doreste tot binele din lume si multa fericire.
Pacat ca se retrag doar oamenii cu coloana vertebrala si raman doar mizeriile aici.


Pe mine nu ma iubeste ?



Nici pe mine nu ma iubeste, dar las' ca mi-e mie drag si dor de dumneaei.
franziska_eu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 11:06
Buna dimineata!
Acum am vazut si eu ca a plecat Curcubeul...
Imi pare rau, dar poate a facut bine... Cine stie? Poate incepeau sa circule mesaje private intre "prieteni" vis a vis de identitatea reala a sa asa cum multa lume se intreaba cine e Gina1989, se stiu ei care...
Kudika nu a fost si nu va fi niciodata un site cuminte, iar barfa in privat e la ordinea zilei, asa ca, probabil o Doamna adevarata asa ar proceda: s-ar retrage inainte de a fi murdarita aiurea si fara sens.
Lucia_41
Postat pe 17 Ianuarie 2012 11:09
De la: franziska_eu, la data 2012-01-17 11:02:06
De la: guru_ion, la data 2012-01-17 10:51:44
De la: franziska_eu, la data 2012-01-17 10:47:47
De la: cocutza74, la data 2012-01-16 23:06:34buna seara!am mai citit astazi un masaj asemanator ,dar nu inteleg de ce nu lamuriti sau de ce nu evitati aceste persoane,da-ti in vileag aceste persoane .Dar nu cred ca a-ti ales solutia potrivita (adica sa numai scrieti)sa stiti ca eu va apreciez foarte mult si urmaresc intotdeauna postarile dumneavoastra.stiu o sa-mi raspundeti ca cei destepti cedeaza dar nu e cazul .va rog mai ganditiva.o seara buna!!!


Cocutza, e greu sa le eviti pe aceste persoane cand iti umplu cutia de mesaje private cu mesaje de avertizare la adresa altor useri, desi tu ii rogi sa inceteze. Comploteaza unii impotriva altora, iar cand tu nu vrei sa cedezi si nu vrei sa faci parte din nicio tabara, incepe hartuirea prin mesaje private sau pe forum. Crede-ma, e greu sa lupti cu atata rautate.

Stii care-s mai rai? Aia care-ti scriu una pe privat barfindu-si proprii prieteni, iar apoi pozeaza pe forum in mielusei nevinovati si se fac ca ploua fata tot de aceeasi "prieteni", pe care-i barfisera anterior...

Eu, una, sunt satula de tot teatrul asta ieftin, practicat de unii dintre userii de aici. Si banuiesc ca si lui Rainbowlady i s-a intamplat exact ce mi s-a intamplat mie de vreo doua luni incoace pe acest forum, iar punctul culminant a fost zilele trecute, cand am fost acuzata dur de ceva ce n-am facut si nici spus...

Eu ma infior cand ma gandesc ca genul asta de oameni umbla liber printre noi si-i putem intalni si-n viata reala, avand masca de mielusel peste chipul de lup.


dar de ce nu dai exemple?
ca altfel ar fi doar vorbe-n vant.


Si inca o chestiune si cu asta inchei: eu am avut curajul sa-ti spun ca sunt momente in care ma amuzi si te citesc cu drag, dar sunt si momente in care nu-mi place stilul tau de a-i interpela pe ceilalti sau momentele in care esti acid, iar atunci nu te plac, dar incerc sa te tolerez, ei bine afla ca sunt persoane care n-au curajul sa-ti marturiseasca aceleasi chestii in fata, in schimb te barfesc trimitand mesaje de avertizare si la adresa ta si la adresa lui Picckard, prin mesaje de avertizare userilor neutri. Eu le-am scris alora sa inceteze si daca au nemultumiri la adresa voastra sa lamuriti chestiile astea intre voi, nu prin intermediul altor persoane.





francesca, aici nu e vorba despre mine.
e vorba despre domnita curcubeu. preslavite-i fie-i postarile pline de frumusete!!
guru_ion
Postat pe 17 Ianuarie 2012 11:17
De la: Gina1989, la data 2012-01-17 11:09:01 se stiu ei care...
.


buna dimineata gina

...care este!
ceea ce ma deranjeaza cel mai mult, ca acele nume sunt trecute in tacere.
e ca si cum ai lasa un violator in libertate doar ca nu vrei sa-ti stirbesti numele tau. pentru ca se poate compara un asemenea om cu un violator. un violator de suflete.
guru_ion
Postat pe 17 Ianuarie 2012 11:20
De la: guru_ion, la data 2012-01-17 11:17:14
De la: franziska_eu, la data 2012-01-17 11:02:06
De la: guru_ion, la data 2012-01-17 10:51:44
De la: franziska_eu, la data 2012-01-17 10:47:47
De la: cocutza74, la data 2012-01-16 23:06:34buna seara!am mai citit astazi un masaj asemanator ,dar nu inteleg de ce nu lamuriti sau de ce nu evitati aceste persoane,da-ti in vileag aceste persoane .Dar nu cred ca a-ti ales solutia potrivita (adica sa numai scrieti)sa stiti ca eu va apreciez foarte mult si urmaresc intotdeauna postarile dumneavoastra.stiu o sa-mi raspundeti ca cei destepti cedeaza dar nu e cazul .va rog mai ganditiva.o seara buna!!!


Cocutza, e greu sa le eviti pe aceste persoane cand iti umplu cutia de mesaje private cu mesaje de avertizare la adresa altor useri, desi tu ii rogi sa inceteze. Comploteaza unii impotriva altora, iar cand tu nu vrei sa cedezi si nu vrei sa faci parte din nicio tabara, incepe hartuirea prin mesaje private sau pe forum. Crede-ma, e greu sa lupti cu atata rautate.

Stii care-s mai rai? Aia care-ti scriu una pe privat barfindu-si proprii prieteni, iar apoi pozeaza pe forum in mielusei nevinovati si se fac ca ploua fata tot de aceeasi "prieteni", pe care-i barfisera anterior...

Eu, una, sunt satula de tot teatrul asta ieftin, practicat de unii dintre userii de aici. Si banuiesc ca si lui Rainbowlady i s-a intamplat exact ce mi s-a intamplat mie de vreo doua luni incoace pe acest forum, iar punctul culminant a fost zilele trecute, cand am fost acuzata dur de ceva ce n-am facut si nici spus...

Eu ma infior cand ma gandesc ca genul asta de oameni umbla liber printre noi si-i putem intalni si-n viata reala, avand masca de mielusel peste chipul de lup.


dar de ce nu dai exemple?
ca altfel ar fi doar vorbe-n vant.


Si inca o chestiune si cu asta inchei: eu am avut curajul sa-ti spun ca sunt momente in care ma amuzi si te citesc cu drag, dar sunt si momente in care nu-mi place stilul tau de a-i interpela pe ceilalti sau momentele in care esti acid, iar atunci nu te plac, dar incerc sa te tolerez, ei bine afla ca sunt persoane care n-au curajul sa-ti marturiseasca aceleasi chestii in fata, in schimb te barfesc trimitand mesaje de avertizare si la adresa ta si la adresa lui Picckard, prin mesaje de avertizare userilor neutri. Eu le-am scris alora sa inceteze si daca au nemultumiri la adresa voastra sa lamuriti chestiile astea intre voi, nu prin intermediul altor persoane.





francesca, aici nu e vorba despre mine.
e vorba despre domnita curcubeu. preslavite-i fie-i postarile pline de frumusete!!


Asa e, nu e vorba nici de mine, nici de tine, dar este o situatie care ne afecteaza pe toti.

Eu am trecut prin ceea ce a trecut doamna Curcubeu si inteleg foarte bine ca nu i-au picat bine acele acuze si vorbe grele. Sunt curioasa cine sunt urmatoarele persoane care vor fi lovite si acuzate aiurea de aceeasi lasi cu masca de mielusel peste chipul de lup...
franziska_eu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 11:25
[quote name='franziska_eu' date='2012-01-17 11:05:25'
Chiar imi pare rau de plecarea ei. Imi pare nespus de rau. Salut-o si din partea mea pe doamna Rainbow, poate o determini sa se intoarca, totusi.[/quote]
Franziska,si mie imi pare rau ,chiar foarte rau,atunci cand mi-am sters contul ea a fost alaturi de mine si a incercat sa ma faca sa nu pun la suflet rautatile si jignirile celor care nu ma cunosc cu adevarat.Din pacate pe acest site jignirile cu cuvintele grele sunt la ordinea zilei,se barfesc intre ei fara macar sa se cunoasca in realitate.Sti tu un lucru clar ........un om puternic se deosebeste de restul prostimii prin faptul ca atunci cand poate face rau.....iarta....ajuta...sustine si nu ataca.
Sa aveti o zi frumoasa in continuare.Si mai e o vorba cum te f...e prietenul .........nu te f...nime,ma scuzati daca am fost vulgara
Piscolinoo
Postat pe 17 Ianuarie 2012 11:28
De la: Piscolinoo, la data 2012-01-17 11:28:06[quote name='franziska_eu' date='2012-01-17 11:05:25'
Chiar imi pare rau de plecarea ei. Imi pare nespus de rau. Salut-o si din partea mea pe doamna Rainbow, poate o determini sa se intoarca, totusi.

Franziska,si mie imi pare rau ,chiar foarte rau,atunci cand mi-am sters contul ea a fost alaturi de mine si a incercat sa ma faca sa nu pun la suflet rautatile si jignirile celor care nu ma cunosc cu adevarat.Din pacate pe acest site jignirile cu cuvintele grele sunt la ordinea zilei,se barfesc intre ei fara macar sa se cunoasca in realitate.Sti tu un lucru clar ........un om puternic se deosebeste de restul prostimii prin faptul ca atunci cand poate face rau.....iarta....ajuta...sustine si nu ataca.
Sa aveti o zi frumoasa in continuare.Si mai e o vorba cum te f...e prietenul .........nu te f...nime,ma scuzati daca am fost vulgara [/quote]

buna piscolino

stii, nu ne va deosebi nimic, pe cei care vorbim la termen general aici de cel ce face treaba murdara in privat.
sunt oameni care aici in fata se plang si spumega de furie eliberand in atmosfera tone de vorbe si acuze, ca apoi, miseleste, isi gasesc in privat un prieten cu care sa barfeasca despre aceiasi situatie.
un om puternic are curajul sa infrunte situatia. curajul de a spune lucrurilor pe nume.



guru_ion
Postat pe 17 Ianuarie 2012 11:42
De la: Piscolinoo, la data 2012-01-17 11:28:06[quote name='franziska_eu' date='2012-01-17 11:05:25'
Chiar imi pare rau de plecarea ei. Imi pare nespus de rau. Salut-o si din partea mea pe doamna Rainbow, poate o determini sa se intoarca, totusi.

Franziska,si mie imi pare rau ,chiar foarte rau,atunci cand mi-am sters contul ea a fost alaturi de mine si a incercat sa ma faca sa nu pun la suflet rautatile si jignirile celor care nu ma cunosc cu adevarat.Din pacate pe acest site jignirile cu cuvintele grele sunt la ordinea zilei,se barfesc intre ei fara macar sa se cunoasca in realitate.Sti tu un lucru clar ........un om puternic se deosebeste de restul prostimii prin faptul ca atunci cand poate face rau.....iarta....ajuta...sustine si nu ataca.
Sa aveti o zi frumoasa in continuare.Si mai e o vorba cum te f...e prietenul .........nu te f...nime,ma scuzati daca am fost vulgara [/quote]

Dar eu ce sa mai zic....am fost de multe ori hotarata sa pun degetu pe dezabonare,incercam mereu sa deschid un topic si sa va intreb daca sa mai raman s-au nu!!!Si asta din cauza unui dobitoc care nu ma cunoaste,nu-l stiu,nu i-am facut nici rau nici bine,nici in ziua de azi nu-l pot intelege de ce ma ponegreste de fata cu toti pe fata postand cuvinte grele la adresa mea,eu care am o varsta destul de mare fata de voi....oare cu ce am gresit in fata acestui imbecil....ptr ca ma simt curata in fata familiei si in fata voastra nu m-am sters....Rainbow!!!!!-sper sa citesti,stiu ca esti aici...vino inapoi si arata-i dusmanului ca nu te doare si RADEI IN FATA SA VADA CA NU TE DOARE... spune-ne te rog cine a avut nesimtirea sa te supere in halul asta...TE MAI ROG INCA ODATA SI INCA DE 2012 ORI INTOARCETE!!!
Titanika
Postat pe 17 Ianuarie 2012 11:51
De la: guru_ion, la data 2012-01-17 11:20:18
De la: Gina1989, la data 2012-01-17 11:09:01 se stiu ei care...
.


buna dimineata gina

...care este!
ceea ce ma deranjeaza cel mai mult, ca acele nume sunt trecute in tacere.
e ca si cum ai lasa un violator in libertate doar ca nu vrei sa-ti stirbesti numele tau. pentru ca se poate compara un asemenea om cu un violator. un violator de suflete.

Guru, nu mai este mult pana se vor afla.
Lucia_41
Postat pe 17 Ianuarie 2012 11:53
am vorbit cu rainbow...ce-i drept foarte putin..
se pare ca cineva si-a permis sa-i modifice o postare..in sensul ca ea ar fi fi spus ca s-a intalnit cu mine la o cafea...nu am reusit sa aflu unde se gaseste postarea respectiva si sunt foarte trist daca s-a ajuns pana aici..
sa-i fie RUSINE MAGARULUI care si-a permis asta si sa-l ia
placerea ar fi fost de partea mea si a familiei mele sa o putem imbratisa real pe aceasta mare doamna ..dar din pacate nu s-a intamplat..
sper ca rainbowlady sa revina ...
Stef_80
Postat pe 17 Ianuarie 2012 11:53
De la: franziska_eu, la data 2012-01-17 10:47:47
De la: cocutza74, la data 2012-01-16 23:06:34buna seara!am mai citit astazi un masaj asemanator ,dar nu inteleg de ce nu lamuriti sau de ce nu evitati aceste persoane,da-ti in vileag aceste persoane .Dar nu cred ca a-ti ales solutia potrivita (adica sa numai scrieti)sa stiti ca eu va apreciez foarte mult si urmaresc intotdeauna postarile dumneavoastra.stiu o sa-mi raspundeti ca cei destepti cedeaza dar nu e cazul .va rog mai ganditiva.o seara buna!!!


Cocutza, e greu sa le eviti pe aceste persoane cand iti umplu cutia de mesaje private cu mesaje de avertizare la adresa altor useri, desi tu ii rogi sa inceteze. Comploteaza unii impotriva altora, iar cand tu nu vrei sa cedezi si nu vrei sa faci parte din nicio tabara, incepe hartuirea prin mesaje private sau pe forum. Crede-ma, e greu sa lupti cu atata rautate.

Stii care-s mai rai? Aia care-ti scriu una pe privat barfindu-si proprii prieteni, iar apoi pozeaza pe forum in mielusei nevinovati si se fac ca ploua fata tot de aceeasi "prieteni", pe care-i barfisera anterior...

Eu, una, sunt satula de tot teatrul asta ieftin, practicat de unii dintre userii de aici. Si banuiesc ca si lui Rainbowlady i s-a intamplat exact ce mi s-a intamplat mie de vreo doua luni incoace pe acest forum, iar punctul culminant a fost zilele trecute, cand am fost acuzata dur de ceva ce n-am facut si nici spus...

Eu ma infior cand ma gandesc ca genul asta de oameni umbla liber printre noi si-i putem intalni si-n viata reala, avand masca de mielusel peste chipul de lup.
da cine ti scrie domnito franceza mesaje private ca zici ca ai vorbii despre mafie si ti e frica sa nu ti khilareasca familia,,,vz dc esti infantila ,,zi cn ti scrie mesaje private zici ca aveti gargauni in cap,,,eu nu bag nici o intriga ti se pare tie pentru ca esti o ignoranta,,sa dati sfaruri altora cand voi sunteti niste ignoranti nu are nici un sens,,nu ma refer la curcubeu chiar era o femeie ok,,ca exagera ea cateodata cu sfaturile e altcva,,nu puteti da sfaturi mai ales medicale ca o luati pe aratura rau,,,nu mai zic de cele sentimentale ca asa l pe ala ia l pe alalaltu,,chiar daca vi sa intamplat voua de 10 ori,,ca sunt niste copile de 14,15 ani care cer sfaturi e altcva,,,nu mai fi ignoranta francezo ca o sa fi ignoranta la randul tau,,iar pe ultimul gunoier consideral egalul tau,,,iar pe cel mai rege dintre regi consideral tot egalul tau,,iar atunci eu o sa te las in pace
zmeu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 13:28
De la: franziska_eu, la data 2012-01-17 10:47:47
De la: cocutza74, la data 2012-01-16 23:06:34buna seara!am mai citit astazi un masaj asemanator ,dar nu inteleg de ce nu lamuriti sau de ce nu evitati aceste persoane,da-ti in vileag aceste persoane .Dar nu cred ca a-ti ales solutia potrivita (adica sa numai scrieti)sa stiti ca eu va apreciez foarte mult si urmaresc intotdeauna postarile dumneavoastra.stiu o sa-mi raspundeti ca cei destepti cedeaza dar nu e cazul .va rog mai ganditiva.o seara buna!!!


Cocutza, e greu sa le eviti pe aceste persoane cand iti umplu cutia de mesaje private cu mesaje de avertizare la adresa altor useri, desi tu ii rogi sa inceteze. Comploteaza unii impotriva altora, iar cand tu nu vrei sa cedezi si nu vrei sa faci parte din nicio tabara, incepe hartuirea prin mesaje private sau pe forum. Crede-ma, e greu sa lupti cu atata rautate.

Stii care-s mai rai? Aia care-ti scriu una pe privat barfindu-si proprii prieteni, iar apoi pozeaza pe forum in mielusei nevinovati si se fac ca ploua fata tot de aceeasi "prieteni", pe care-i barfisera anterior...

Eu, una, sunt satula de tot teatrul asta ieftin, practicat de unii dintre userii de aici. Si banuiesc ca si lui Rainbowlady i s-a intamplat exact ce mi s-a intamplat mie de vreo doua luni incoace pe acest forum, iar punctul culminant a fost zilele trecute, cand am fost acuzata dur de ceva ce n-am facut si nici spus...

Eu ma infior cand ma gandesc ca genul asta de oameni umbla liber printre noi si-i putem intalni si-n viata reala, avand masca de mielusel peste chipul de lup.
si daca te referi ca ai fost ,,acuzata,,de mn ca ai zis,,ca ai inteles ca pikard este moderatorul forumului,,minti cu nerusinare ,,pentru ca chiar ai zi so,,ori ai mintea ingusta si mai uiti din cand in cand
zmeu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 13:40
franzi eu sunt de acord cu tine ca ai obosit sa suporti astfel de persoane,dar de ce nu-i dati pe forum pe acestia care-si permit sa faca astfel de prostii,asa noi care suntem noi pe forum am sti cum sa ne comportam,cu toate ca nu mi se pare normal in fond este un forum si oricine are dreptul de a se exprima liber,si nu trebuie sa fie atacat sau acuzat,eu ma intreb ;daca aici in lumea virtuala se comporta asa in lumea reala nici nu vreau sa-mi imaginez ce fel de persoane sunt acestia .au un comportament infantil daca nu au curajul de a spune in fata si prefera sa trimeata mesaje private.dar incercati sa evitati aceste persoane si luptati cu ele .imi pare rau pt tot ce se intampla aici .
cocutza74
Postat pe 17 Ianuarie 2012 13:42
De la: cocutza74, la data 2012-01-17 13:42:41franzi eu sunt de acord cu tine ca ai obosit sa suporti astfel de persoane,dar de ce nu-i dati pe forum pe acestia care-si permit sa faca astfel de prostii,asa noi care suntem noi pe forum am sti cum sa ne comportam,cu toate ca nu mi se pare normal in fond este un forum si oricine are dreptul de a se exprima liber,si nu trebuie sa fie atacat sau acuzat,eu ma intreb ;daca aici in lumea virtuala se comporta asa in lumea reala nici nu vreau sa-mi imaginez ce fel de persoane sunt acestia .au un comportament infantil daca nu au curajul de a spune in fata si prefera sa trimeata mesaje private.dar incercati sa evitati aceste persoane si luptati cu ele .imi pare rau pt tot ce se intampla aici .
ee pai cum sa i dea ,,fac parte dintro organizatie secreta mafia e nimik pe langa ei
zmeu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 13:45
De la: franziska_eu, la data 2012-01-17 10:36:01
De la: zmeu, la data 2012-01-16 23:13:47este la moda asta sa dati mesaje ca va retrageti curbeu tu nu dai nume de zici ca cn stie ce organizatie comploteaza impotriva ta cateodata sunteti prea infantili


Tu sa taci, esti unul dintre cei mai intriganti si infantili de pe aici!
eu intrigant pai in mintea ta scurta normal,,infantila esti tu cu insemnarile tale de 2 lei si ca nu zici cn iti trimite mesaje private dar te dai in stamba ca ti trimite,,mai bn nu mai zi nimik daca nu esti in stare de nimik
zmeu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 13:47
ascuta si baga la cap francezo ,,,, You all a bunch of fuckin' assholes. You know why? You don't have the guts to be what you wanna be? You need people like me. You need people like me so you can point your fuckin' fingers and say, "That's the bad guy." So... what that make you? Good? You're not good. You just know how to hide, how to lie. Me, I don't have that problem. Me, I always tell the truth. Even when I lie. So say good night to the bad guy! Come on. The last time you gonna see a bad guy like this again, let me tell you. Come on. Make way for the bad guy. There's a bad guy comin' through! Better get outta his way!
zmeu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 13:53
De la: zmeu, la data 2012-01-17 13:53:21ascuta si baga la cap francezo ,,,, You all a bunch of fuckin' assholes. You know why? You don't have the guts to be what you wanna be? You need people like me. You need people like me so you can point your fuckin' fingers and say, "That's the bad guy." So... what that make you? Good? You're not good. You just know how to hide, how to lie. Me, I don't have that problem. Me, I always tell the truth. Even when I lie. So say good night to the bad guy! Come on. The last time you gonna see a bad guy like this again, let me tell you. Come on. Make way for the bad guy. There's a bad guy comin' through! Better get outta his way!



http://www.youtube.com/watch?v=f8HtmFtGSQo
muza_ta
Postat pe 17 Ianuarie 2012 14:03
De la: muza_ta, la data 2012-01-17 14:03:24
De la: zmeu, la data 2012-01-17 13:53:21ascuta si baga la cap francezo ,,,, You all a bunch of fuckin' assholes. You know why? You don't have the guts to be what you wanna be? You need people like me. You need people like me so you can point your fuckin' fingers and say, "That's the bad guy." So... what that make you? Good? You're not good. You just know how to hide, how to lie. Me, I don't have that problem. Me, I always tell the truth. Even when I lie. So say good night to the bad guy! Come on. The last time you gonna see a bad guy like this again, let me tell you. Come on. Make way for the bad guy. There's a bad guy comin' through! Better get outta his way!



http://www.youtube.com/watch?v=f8HtmFtGSQo
ce mel proasta
zmeu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 14:06
am scris ca;urmaresc postarile doamnei ;pt ca-mi placeau raspunsurile dansei ,da ma rezum sa citesc pt ca sunt noua si nu va cunosc ,dar asta nu inseamna ca stau in" umbra de cate ori am ocazia sa raspund la cineva,raspund..............si mai intai vreau sa va cunosc .Cred ca si voi va-ti comportat asa la inceput?o zi buna va doresc la toti!
cocutza74
Postat pe 17 Ianuarie 2012 14:11
De la: cocutza74, la data 2012-01-17 14:11:58am scris ca;urmaresc postarile doamnei ;pt ca-mi placeau raspunsurile dansei ,da ma rezum sa citesc pt ca sunt noua si nu va cunosc ,dar asta nu inseamna ca stau in" umbra de cate ori am ocazia sa raspund la cineva,raspund..............si mai intai vreau sa va cunosc .Cred ca si voi va-ti comportat asa la inceput?o zi buna va doresc la toti!
da eu unul am fost ft timid
zmeu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 17:21
VOI ATI MAI VAZUT ASA CEVA? KULTIVATA E MICA PE LANGA ANALFABETA ASTA...
De la: kolina, la data 2012-01-16 23:34:43buna sunt noua aice pe forum,,insa meai fost si mie de ajutor asa k nici eu nu permit sa plecati de aici!suntetzi sau eshti ft bravo,,,!!!asa k te rog si eu nu parasi acest sait!!!pu k ajuti multe persoane ,,multi au nevoie de ajutorul tauu,,,si nu merita pu cineva ka sa pleci,,,,ar insemna k te lasi mai slaba in fata celuii kare tea provokat asa de tare!!!eshti bv asa k sper k nu ne parasehti!!
FAT_FRUMOS
Postat pe 17 Ianuarie 2012 17:27
Dom'ne... cum va scap un pic din mana... cum faceti cate una' nefacuta. Daca si rainbowlady a parasit acest site... se cheama ca de data asta... ati festelit-o rau de tot. Nu-i in regula...
alegro6543
Postat pe 17 Ianuarie 2012 17:53
De la: zmeu, la data 2012-01-17 13:53:21ascuta si baga la cap francezo ,,,, You all a bunch of fuckin' assholes. You know why? You don't have the guts to be what you wanna be? You need people like me. You need people like me so you can point your fuckin' fingers and say, "That's the bad guy." So... what that make you? Good? You're not good. You just know how to hide, how to lie. Me, I don't have that problem. Me, I always tell the truth. Even when I lie. So say good night to the bad guy! Come on. The last time you gonna see a bad guy like this again, let me tell you. Come on. Make way for the bad guy. There's a bad guy comin' through! Better get outta his way!

Voi toti o grãmadã de dracu 'gaozari. ªtii de ce? Nu aveþi curajul sã fii ceea ce vrei sã fie? Ai nevoie de oameni ca mine. Ai nevoie de oameni ca mine astfel încât sã puteþi punctul degetele dracu dvs. "ºi spune," Asta e tipul rau. "Deci ... ceea ce pe care le face? Bun? Tu nu eºti bun. ªtii doar cum sã se ascundã, cum sã mintã. Mine, nu am aceastã problemã. Eu, spun întotdeauna adevãrul. Chiar ºi atunci când mint. Deci, spune noapte bunã pentru baiat rau! Haide. Ultima data cand vrei sa vezi un tip rãu ca acest lucru din nou, lasã-mã sã-þi spun. Haide. Faceti loc pentru baiat rau. Existã un tip rãu vine "prin! Mai bine sa plecam de drumul lui!

jean_luc_picard
Postat pe 17 Ianuarie 2012 18:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Interpretare rezultat Papanicolau 3 De la: OanaTrifu 7 Octombrie 2011 14:39
ma mai iubeste oare?????? 1 De la: kudika096023 26 Iulie 2010 23:05
ma mai iubeste oare?????? 1 De la: kudika096023 26 Iulie 2010 23:06
Sex 5 De la: Tr__istaru_Simona_1 14 Iunie 2016 07:14
V-ati face vreodata operatie estetica? 61 De la: criszoe 1 Aprilie 2012 11:50