Setari Cookie-uri

Buna seara!

De la: cocutza74, la data 2012-01-17 14:11:58am scris ca;urmaresc postarile doamnei ;pt ca-mi placeau raspunsurile dansei ,da ma rezum sa citesc pt ca sunt noua si nu va cunosc ,dar asta nu inseamna ca stau in" umbra de cate ori am ocazia sa raspund la cineva,raspund..............si mai intai vreau sa va cunosc .Cred ca si voi va-ti comportat asa la inceput?o zi buna va doresc la toti!


eu am stat 3 luni pe margine pana sa deschid un subiect pe yuppy.ro iar aici inca nu am deschis nimic
sunt unii care deschid topice pe banda rulanda
jean_luc_picard
Postat pe 17 Ianuarie 2012 18:06
[img]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/378909_10150509112859001_677564000_8972185_389284630_n.jpg[/img]
jean_luc_picard
Postat pe 17 Ianuarie 2012 18:13
curcubeule...si tu?
sper ca dupa ce-ti trece supararea, sa te intorci si sa ne spui exact cine te-a suparat
Ai lav iu doamna
MissDarine
Postat pe 17 Ianuarie 2012 18:38
MERCI pt sinceritatea ta,eu o iau drept incurajare .Sincera sa fiu la inceput ma cam speria acest forum prea multa rautate,critica si caterinca .parerea mea este ca cine intra intr un forum vrea sa comunice,sa cunoasca persoane sa ceara chiar un si sfat,nu sa fie judecat jignit sau agresat .si.........ce sa vezi intri aici si te trezesti bombardat din toate partile..........asa ca mai bine stau in bancutza mea.
cocutza74
Postat pe 17 Ianuarie 2012 20:03
De la: zmeu, la data 2012-01-17 13:47:50
De la: franziska_eu, la data 2012-01-17 10:36:01
De la: zmeu, la data 2012-01-16 23:13:47este la moda asta sa dati mesaje ca va retrageti curbeu tu nu dai nume de zici ca cn stie ce organizatie comploteaza impotriva ta cateodata sunteti prea infantili


Tu sa taci, esti unul dintre cei mai intriganti si infantili de pe aici!
eu intrigant pai in mintea ta scurta normal,,infantila esti tu cu insemnarile tale de 2 lei si ca nu zici cn iti trimite mesaje private dar te dai in stamba ca ti trimite,,mai bn nu mai zi nimik daca nu esti in stare de nimik


Baiete, la fiecare postare de-a ta, mai bagi inca o stramba, crezand ca noi ceilalti iti inghitim minciunile. Iar de ce nu-i dau de gol pe aia care a trimit mesaje de avertizare, e pentru ca am mult bun simt, mai mult bun simt decat o sa ai tu vreodata in viata ta, in vecii vecilor. Nu e responsabilitatea mea sa spun cine trimite mesaje de avertizare, ci a alora care le scriu si baga strambe, ca tine.

Sper ca ti-am lamurit mintea aia a ta scurta si intriganta.
franziska_eu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 20:22
De la: zmeu, la data 2012-01-17 13:28:56
De la: franziska_eu, la data 2012-01-17 10:47:47
De la: cocutza74, la data 2012-01-16 23:06:34buna seara!am mai citit astazi un masaj asemanator ,dar nu inteleg de ce nu lamuriti sau de ce nu evitati aceste persoane,da-ti in vileag aceste persoane .Dar nu cred ca a-ti ales solutia potrivita (adica sa numai scrieti)sa stiti ca eu va apreciez foarte mult si urmaresc intotdeauna postarile dumneavoastra.stiu o sa-mi raspundeti ca cei destepti cedeaza dar nu e cazul .va rog mai ganditiva.o seara buna!!!


Cocutza, e greu sa le eviti pe aceste persoane cand iti umplu cutia de mesaje private cu mesaje de avertizare la adresa altor useri, desi tu ii rogi sa inceteze. Comploteaza unii impotriva altora, iar cand tu nu vrei sa cedezi si nu vrei sa faci parte din nicio tabara, incepe hartuirea prin mesaje private sau pe forum. Crede-ma, e greu sa lupti cu atata rautate.

Stii care-s mai rai? Aia care-ti scriu una pe privat barfindu-si proprii prieteni, iar apoi pozeaza pe forum in mielusei nevinovati si se fac ca ploua fata tot de aceeasi "prieteni", pe care-i barfisera anterior...

Eu, una, sunt satula de tot teatrul asta ieftin, practicat de unii dintre userii de aici. Si banuiesc ca si lui Rainbowlady i s-a intamplat exact ce mi s-a intamplat mie de vreo doua luni incoace pe acest forum, iar punctul culminant a fost zilele trecute, cand am fost acuzata dur de ceva ce n-am facut si nici spus...

Eu ma infior cand ma gandesc ca genul asta de oameni umbla liber printre noi si-i putem intalni si-n viata reala, avand masca de mielusel peste chipul de lup.
da cine ti scrie domnito franceza mesaje private ca zici ca ai vorbii despre mafie si ti e frica sa nu ti khilareasca familia,,,vz dc esti infantila ,,zi cn ti scrie mesaje private zici ca aveti gargauni in cap,,,eu nu bag nici o intriga ti se pare tie pentru ca esti o ignoranta,,sa dati sfaruri altora cand voi sunteti niste ignoranti nu are nici un sens,,nu ma refer la curcubeu chiar era o femeie ok,,ca exagera ea cateodata cu sfaturile e altcva,,nu puteti da sfaturi mai ales medicale ca o luati pe aratura rau,,,nu mai zic de cele sentimentale ca asa l pe ala ia l pe alalaltu,,chiar daca vi sa intamplat voua de 10 ori,,ca sunt niste copile de 14,15 ani care cer sfaturi e altcva,,,nu mai fi ignoranta francezo ca o sa fi ignoranta la randul tau,,iar pe ultimul gunoier consideral egalul tau,,,iar pe cel mai rege dintre regi consideral tot egalul tau,,iar atunci eu o sa te las in pace


De unde stii, mai, ca sunt o ignoranta, ma cunosti tu personal? Te-ai tras tu vreodata de sireturi cu mine? Ai umblat pe strazi cand ar fi trebui sa primesti educatie, nu-i asa? Se vede de la o posta, ca ai crescut pe coclauri.Toti avem o experienta de viata, baiete, si o cultura generala, care tie iti lipseste cu desavarsire. Nu numai ca nu ai invatat nimic din viata, dar ti-ai batut joc si de cultura ta generala. Omul se mai si autoeduca, mai invata ceva din viata sa, dar tu nu ai invatat nimic, absolut nimic. Si da, pe langa faptul ca am invatat multe din viata asta, din experienta proprie sau din experientele altora, am si pregatirea mea profesionala pentru a oferi sfaturi si a intelege o situatie sau o persoana dincolo de aparente. Iar eu tratez pe toata lumea cu respect, indiferent de profesia sa, atata timp cat si persoana aceea accepta sa fie respectata, ai inteles? Am incercat sa-ti ofer si tie respect si intelegere, dar n-am avut cu cine sa discut, ai inceput numaidecat sa aberezi si sa jignesti, deci, raspunde-ti singur: cine-i ignorantul si nesimtitul dintre noi doi?
franziska_eu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 20:34
De la: zmeu, la data 2012-01-17 13:40:53
De la: franziska_eu, la data 2012-01-17 10:47:47
De la: cocutza74, la data 2012-01-16 23:06:34buna seara!am mai citit astazi un masaj asemanator ,dar nu inteleg de ce nu lamuriti sau de ce nu evitati aceste persoane,da-ti in vileag aceste persoane .Dar nu cred ca a-ti ales solutia potrivita (adica sa numai scrieti)sa stiti ca eu va apreciez foarte mult si urmaresc intotdeauna postarile dumneavoastra.stiu o sa-mi raspundeti ca cei destepti cedeaza dar nu e cazul .va rog mai ganditiva.o seara buna!!!


Cocutza, e greu sa le eviti pe aceste persoane cand iti umplu cutia de mesaje private cu mesaje de avertizare la adresa altor useri, desi tu ii rogi sa inceteze. Comploteaza unii impotriva altora, iar cand tu nu vrei sa cedezi si nu vrei sa faci parte din nicio tabara, incepe hartuirea prin mesaje private sau pe forum. Crede-ma, e greu sa lupti cu atata rautate.

Stii care-s mai rai? Aia care-ti scriu una pe privat barfindu-si proprii prieteni, iar apoi pozeaza pe forum in mielusei nevinovati si se fac ca ploua fata tot de aceeasi "prieteni", pe care-i barfisera anterior...

Eu, una, sunt satula de tot teatrul asta ieftin, practicat de unii dintre userii de aici. Si banuiesc ca si lui Rainbowlady i s-a intamplat exact ce mi s-a intamplat mie de vreo doua luni incoace pe acest forum, iar punctul culminant a fost zilele trecute, cand am fost acuzata dur de ceva ce n-am facut si nici spus...

Eu ma infior cand ma gandesc ca genul asta de oameni umbla liber printre noi si-i putem intalni si-n viata reala, avand masca de mielusel peste chipul de lup.
si daca te referi ca ai fost ,,acuzata,,de mn ca ai zis,,ca ai inteles ca pikard este moderatorul forumului,,minti cu nerusinare ,,pentru ca chiar ai zi so,,ori ai mintea ingusta si mai uiti din cand in cand


Te-ai simtit tu repede, de parca ar fi fost vorba de tine.

franziska_eu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 20:36
De la: cocutza74, la data 2012-01-17 13:42:41franzi eu sunt de acord cu tine ca ai obosit sa suporti astfel de persoane,dar de ce nu-i dati pe forum pe acestia care-si permit sa faca astfel de prostii,asa noi care suntem noi pe forum am sti cum sa ne comportam,cu toate ca nu mi se pare normal in fond este un forum si oricine are dreptul de a se exprima liber,si nu trebuie sa fie atacat sau acuzat,eu ma intreb ;daca aici in lumea virtuala se comporta asa in lumea reala nici nu vreau sa-mi imaginez ce fel de persoane sunt acestia .au un comportament infantil daca nu au curajul de a spune in fata si prefera sa trimeata mesaje private.dar incercati sa evitati aceste persoane si luptati cu ele .imi pare rau pt tot ce se intampla aici .


E responsabilitatea lor, Cocutza, sa recunoasca ca trimit mesaje de avertizare la adresa altor useri. Nu e responsabilitatea mea asta, pentru ca eu nu fac astfel de tampenii. Din contra, le-am zis acelora sa-si rezolve singuri problemele cu persoanele fata de care ma avertizau. Chiar nu am barfit pe nimeni niciodata nici macar prin mesaj privat. Oricum se stie clar pe cine nu plac absolut deloc pe acest forum si n-am ascuns niciodata acest lucru.
franziska_eu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 20:39
De la: Piscolinoo, la data 2012-01-17 11:28:06[quote name='franziska_eu' date='2012-01-17 11:05:25'
Chiar imi pare rau de plecarea ei. Imi pare nespus de rau. Salut-o si din partea mea pe doamna Rainbow, poate o determini sa se intoarca, totusi.

Franziska,si mie imi pare rau ,chiar foarte rau,atunci cand mi-am sters contul ea a fost alaturi de mine si a incercat sa ma faca sa nu pun la suflet rautatile si jignirile celor care nu ma cunosc cu adevarat.Din pacate pe acest site jignirile cu cuvintele grele sunt la ordinea zilei,se barfesc intre ei fara macar sa se cunoasca in realitate.Sti tu un lucru clar ........un om puternic se deosebeste de restul prostimii prin faptul ca atunci cand poate face rau.....iarta....ajuta...sustine si nu ataca.
Sa aveti o zi frumoasa in continuare.Si mai e o vorba cum te f...e prietenul .........nu te f...nime,ma scuzati daca am fost vulgara [/quote]

Cata dreptate ai, Pisco...
franziska_eu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 20:40
De la: zmeu, la data 2012-01-17 13:45:00
De la: cocutza74, la data 2012-01-17 13:42:41franzi eu sunt de acord cu tine ca ai obosit sa suporti astfel de persoane,dar de ce nu-i dati pe forum pe acestia care-si permit sa faca astfel de prostii,asa noi care suntem noi pe forum am sti cum sa ne comportam,cu toate ca nu mi se pare normal in fond este un forum si oricine are dreptul de a se exprima liber,si nu trebuie sa fie atacat sau acuzat,eu ma intreb ;daca aici in lumea virtuala se comporta asa in lumea reala nici nu vreau sa-mi imaginez ce fel de persoane sunt acestia .au un comportament infantil daca nu au curajul de a spune in fata si prefera sa trimeata mesaje private.dar incercati sa evitati aceste persoane si luptati cu ele .imi pare rau pt tot ce se intampla aici .
ee pai cum sa i dea ,,fac parte dintro organizatie secreta mafia e nimik pe langa ei


Din bun simt nu dau amploarea scandalului, spunand cine-s nesimtitii care baga strambe, dar si pentru ca nu sunt eu responsabila de ceea ce fac altii. N-ai minte sa pricepi?
franziska_eu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 20:43
De la: zmeu, la data 2012-01-17 13:53:21ascuta si baga la cap francezo ,,,, You all a bunch of fuckin' assholes. You know why? You don't have the guts to be what you wanna be? You need people like me. You need people like me so you can point your fuckin' fingers and say, "That's the bad guy." So... what that make you? Good? You're not good. You just know how to hide, how to lie. Me, I don't have that problem. Me, I always tell the truth. Even when I lie. So say good night to the bad guy! Come on. The last time you gonna see a bad guy like this again, let me tell you. Come on. Make way for the bad guy. There's a bad guy comin' through! Better get outta his way!


Cuvinte goale, baiete, doar atat dai din tine...

Imbata-te tu cu apa rece in continuare sa vedem unde vei ajunge.

Sunt mai sincera decat o sa fii vreodata tu in viata ta, drept dovada ca am curajul sa spun ceea ce simt si gandesc, baiete, fara teama de consecinte.

Nu sunt ca tine sa-mi mentin imaginea de gigi duru', cand stiu ca sinea mea as fi doar un las. Asta esti tu, un las, fugi de ceea ce simti si ceea ce esti, si-mi scoti mie ochii pentru ca ofer sfaturi altor persoane.

Crezi ca doar tu ai avut o viata grea? Daca oamenii ceilalti nu se plang, crezi ca n-au avut o viata grea? Habar n-ai tu despre viata mea, dar te apuci sa-ti dai cum parerea despre cine sunt si cum sunt. Mi-e sila de tot ceea ce esti, mi-e sila de oamenii ca tine care fug de ceea ce sunt si ceea ce simt cu adevarat...
franziska_eu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 20:48
De la: franziska_eu, la data 2012-01-17 20:22:58
De la: zmeu, la data 2012-01-17 13:47:50
De la: franziska_eu, la data 2012-01-17 10:36:01
De la: zmeu, la data 2012-01-16 23:13:47este la moda asta sa dati mesaje ca va retrageti curbeu tu nu dai nume de zici ca cn stie ce organizatie comploteaza impotriva ta cateodata sunteti prea infantili


Tu sa taci, esti unul dintre cei mai intriganti si infantili de pe aici!
eu intrigant pai in mintea ta scurta normal,,infantila esti tu cu insemnarile tale de 2 lei si ca nu zici cn iti trimite mesaje private dar te dai in stamba ca ti trimite,,mai bn nu mai zi nimik daca nu esti in stare de nimik


Baiete, la fiecare postare de-a ta, mai bagi inca o stramba, crezand ca noi ceilalti iti inghitim minciunile. Iar de ce nu-i dau de gol pe aia care a trimit mesaje de avertizare, e pentru ca am mult bun simt, mai mult bun simt decat o sa ai tu vreodata in viata ta, in vecii vecilor. Nu e responsabilitatea mea sa spun cine trimite mesaje de avertizare, ci a alora care le scriu si baga strambe, ca tine.

Sper ca ti-am lamurit mintea aia a ta scurta si intriganta.
care scriu ce fetito,,cine yi scrie mesaje si baga intrigi sau ce zici tu acolo,,bun simt o sa ai cand nu o sa mai vorbesti aiurea daca ti a zis cineva cva nu mai abera si fabula ,,zi cine si scutestene de prostiile tale
zmeu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 23:51
De la: franziska_eu, la data 2012-01-17 20:34:12
De la: zmeu, la data 2012-01-17 13:28:56
De la: franziska_eu, la data 2012-01-17 10:47:47
De la: cocutza74, la data 2012-01-16 23:06:34buna seara!am mai citit astazi un masaj asemanator ,dar nu inteleg de ce nu lamuriti sau de ce nu evitati aceste persoane,da-ti in vileag aceste persoane .Dar nu cred ca a-ti ales solutia potrivita (adica sa numai scrieti)sa stiti ca eu va apreciez foarte mult si urmaresc intotdeauna postarile dumneavoastra.stiu o sa-mi raspundeti ca cei destepti cedeaza dar nu e cazul .va rog mai ganditiva.o seara buna!!!


Cocutza, e greu sa le eviti pe aceste persoane cand iti umplu cutia de mesaje private cu mesaje de avertizare la adresa altor useri, desi tu ii rogi sa inceteze. Comploteaza unii impotriva altora, iar cand tu nu vrei sa cedezi si nu vrei sa faci parte din nicio tabara, incepe hartuirea prin mesaje private sau pe forum. Crede-ma, e greu sa lupti cu atata rautate.

Stii care-s mai rai? Aia care-ti scriu una pe privat barfindu-si proprii prieteni, iar apoi pozeaza pe forum in mielusei nevinovati si se fac ca ploua fata tot de aceeasi "prieteni", pe care-i barfisera anterior...

Eu, una, sunt satula de tot teatrul asta ieftin, practicat de unii dintre userii de aici. Si banuiesc ca si lui Rainbowlady i s-a intamplat exact ce mi s-a intamplat mie de vreo doua luni incoace pe acest forum, iar punctul culminant a fost zilele trecute, cand am fost acuzata dur de ceva ce n-am facut si nici spus...

Eu ma infior cand ma gandesc ca genul asta de oameni umbla liber printre noi si-i putem intalni si-n viata reala, avand masca de mielusel peste chipul de lup.
da cine ti scrie domnito franceza mesaje private ca zici ca ai vorbii despre mafie si ti e frica sa nu ti khilareasca familia,,,vz dc esti infantila ,,zi cn ti scrie mesaje private zici ca aveti gargauni in cap,,,eu nu bag nici o intriga ti se pare tie pentru ca esti o ignoranta,,sa dati sfaruri altora cand voi sunteti niste ignoranti nu are nici un sens,,nu ma refer la curcubeu chiar era o femeie ok,,ca exagera ea cateodata cu sfaturile e altcva,,nu puteti da sfaturi mai ales medicale ca o luati pe aratura rau,,,nu mai zic de cele sentimentale ca asa l pe ala ia l pe alalaltu,,chiar daca vi sa intamplat voua de 10 ori,,ca sunt niste copile de 14,15 ani care cer sfaturi e altcva,,,nu mai fi ignoranta francezo ca o sa fi ignoranta la randul tau,,iar pe ultimul gunoier consideral egalul tau,,,iar pe cel mai rege dintre regi consideral tot egalul tau,,iar atunci eu o sa te las in pace


De unde stii, mai, ca sunt o ignoranta, ma cunosti tu personal? Te-ai tras tu vreodata de sireturi cu mine? Ai umblat pe strazi cand ar fi trebui sa primesti educatie, nu-i asa? Se vede de la o posta, ca ai crescut pe coclauri.Toti avem o experienta de viata, baiete, si o cultura generala, care tie iti lipseste cu desavarsire. Nu numai ca nu ai invatat nimic din viata, dar ti-ai batut joc si de cultura ta generala. Omul se mai si autoeduca, mai invata ceva din viata sa, dar tu nu ai invatat nimic, absolut nimic. Si da, pe langa faptul ca am invatat multe din viata asta, din experienta proprie sau din experientele altora, am si pregatirea mea profesionala pentru a oferi sfaturi si a intelege o situatie sau o persoana dincolo de aparente. Iar eu tratez pe toata lumea cu respect, indiferent de profesia sa, atata timp cat si persoana aceea accepta sa fie respectata, ai inteles? Am incercat sa-ti ofer si tie respect si intelegere, dar n-am avut cu cine sa discut, ai inceput numaidecat sa aberezi si sa jignesti, deci, raspunde-ti singur: cine-i ignorantul si nesimtitul dintre noi doi?
cu siguranta tu,,,ce specialitate ai tu sa dai sfaturi nu am mai auzit bravoo,,esti prima respectata nu o sa fi niciodata cu adevarat pentru ca esi exact ce ti am zis oameni ca tn trebe curatati bn de scame,,de unde sti tu ce am facut eu in viata,,asa tratezi lumea asa o sa fi tratata
zmeu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 23:56
De la: franziska_eu, la data 2012-01-17 20:36:46
De la: zmeu, la data 2012-01-17 13:40:53
De la: franziska_eu, la data 2012-01-17 10:47:47
De la: cocutza74, la data 2012-01-16 23:06:34buna seara!am mai citit astazi un masaj asemanator ,dar nu inteleg de ce nu lamuriti sau de ce nu evitati aceste persoane,da-ti in vileag aceste persoane .Dar nu cred ca a-ti ales solutia potrivita (adica sa numai scrieti)sa stiti ca eu va apreciez foarte mult si urmaresc intotdeauna postarile dumneavoastra.stiu o sa-mi raspundeti ca cei destepti cedeaza dar nu e cazul .va rog mai ganditiva.o seara buna!!!


Cocutza, e greu sa le eviti pe aceste persoane cand iti umplu cutia de mesaje private cu mesaje de avertizare la adresa altor useri, desi tu ii rogi sa inceteze. Comploteaza unii impotriva altora, iar cand tu nu vrei sa cedezi si nu vrei sa faci parte din nicio tabara, incepe hartuirea prin mesaje private sau pe forum. Crede-ma, e greu sa lupti cu atata rautate.

Stii care-s mai rai? Aia care-ti scriu una pe privat barfindu-si proprii prieteni, iar apoi pozeaza pe forum in mielusei nevinovati si se fac ca ploua fata tot de aceeasi "prieteni", pe care-i barfisera anterior...

Eu, una, sunt satula de tot teatrul asta ieftin, practicat de unii dintre userii de aici. Si banuiesc ca si lui Rainbowlady i s-a intamplat exact ce mi s-a intamplat mie de vreo doua luni incoace pe acest forum, iar punctul culminant a fost zilele trecute, cand am fost acuzata dur de ceva ce n-am facut si nici spus...

Eu ma infior cand ma gandesc ca genul asta de oameni umbla liber printre noi si-i putem intalni si-n viata reala, avand masca de mielusel peste chipul de lup.
si daca te referi ca ai fost ,,acuzata,,de mn ca ai zis,,ca ai inteles ca pikard este moderatorul forumului,,minti cu nerusinare ,,pentru ca chiar ai zi so,,ori ai mintea ingusta si mai uiti din cand in cand


Te-ai simtit tu repede, de parca ar fi fost vorba de tine.

nu mai vomita pe tn,,sti bn ca tu ai zis asta ,,dar ai minte putina e de inteles
zmeu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 23:58
eu cred ca din cauza la franciskata a plecat curcubeul...
FAT_FRUMOS
Postat pe 17 Ianuarie 2012 23:58
De la: franziska_eu, la data 2012-01-17 20:39:42
De la: cocutza74, la data 2012-01-17 13:42:41franzi eu sunt de acord cu tine ca ai obosit sa suporti astfel de persoane,dar de ce nu-i dati pe forum pe acestia care-si permit sa faca astfel de prostii,asa noi care suntem noi pe forum am sti cum sa ne comportam,cu toate ca nu mi se pare normal in fond este un forum si oricine are dreptul de a se exprima liber,si nu trebuie sa fie atacat sau acuzat,eu ma intreb ;daca aici in lumea virtuala se comporta asa in lumea reala nici nu vreau sa-mi imaginez ce fel de persoane sunt acestia .au un comportament infantil daca nu au curajul de a spune in fata si prefera sa trimeata mesaje private.dar incercati sa evitati aceste persoane si luptati cu ele .imi pare rau pt tot ce se intampla aici .


E responsabilitatea lor, Cocutza, sa recunoasca ca trimit mesaje de avertizare la adresa altor useri. Nu e responsabilitatea mea asta, pentru ca eu nu fac astfel de tampenii. Din contra, le-am zis acelora sa-si rezolve singuri problemele cu persoanele fata de care ma avertizau. Chiar nu am barfit pe nimeni niciodata nici macar prin mesaj privat. Oricum se stie clar pe cine nu plac absolut deloc pe acest forum si n-am ascuns niciodata acest lucru.
daca nu e responsabilitatea ta atunci dc mai zici ca le primesti minte creata,,sezi in spate daca nu ai nimik de zis
zmeu
Postat pe 17 Ianuarie 2012 23:59
De la: franziska_eu, la data 2012-01-17 20:43:35
De la: zmeu, la data 2012-01-17 13:45:00
De la: cocutza74, la data 2012-01-17 13:42:41franzi eu sunt de acord cu tine ca ai obosit sa suporti astfel de persoane,dar de ce nu-i dati pe forum pe acestia care-si permit sa faca astfel de prostii,asa noi care suntem noi pe forum am sti cum sa ne comportam,cu toate ca nu mi se pare normal in fond este un forum si oricine are dreptul de a se exprima liber,si nu trebuie sa fie atacat sau acuzat,eu ma intreb ;daca aici in lumea virtuala se comporta asa in lumea reala nici nu vreau sa-mi imaginez ce fel de persoane sunt acestia .au un comportament infantil daca nu au curajul de a spune in fata si prefera sa trimeata mesaje private.dar incercati sa evitati aceste persoane si luptati cu ele .imi pare rau pt tot ce se intampla aici .
ee pai cum sa i dea ,,fac parte dintro organizatie secreta mafia e nimik pe langa ei


Din bun simt nu dau amploarea scandalului, spunand cine-s nesimtitii care baga strambe, dar si pentru ca nu sunt eu responsabila de ceea ce fac altii. N-ai minte sa pricepi?
nu nu am minte multa vz ca ti atarna capul intr o parte de atata minte,,,cum adica nu dai amploare din moment ce ai zis ca primesti astfel de mesaje,,du ti treaba pana la capat,,daca nu esti in stare taci
zmeu
Postat pe 18 Ianuarie 2012 00:02
De la: franziska_eu, la data 2012-01-17 20:48:41
De la: zmeu, la data 2012-01-17 13:53:21ascuta si baga la cap francezo ,,,, You all a bunch of fuckin' assholes. You know why? You don't have the guts to be what you wanna be? You need people like me. You need people like me so you can point your fuckin' fingers and say, "That's the bad guy." So... what that make you? Good? You're not good. You just know how to hide, how to lie. Me, I don't have that problem. Me, I always tell the truth. Even when I lie. So say good night to the bad guy! Come on. The last time you gonna see a bad guy like this again, let me tell you. Come on. Make way for the bad guy. There's a bad guy comin' through! Better get outta his way!


Cuvinte goale, baiete, doar atat dai din tine...

Imbata-te tu cu apa rece in continuare sa vedem unde vei ajunge.

Sunt mai sincera decat o sa fii vreodata tu in viata ta, drept dovada ca am curajul sa spun ceea ce simt si gandesc, baiete, fara teama de consecinte.

Nu sunt ca tine sa-mi mentin imaginea de gigi duru', cand stiu ca sinea mea as fi doar un las. Asta esti tu, un las, fugi de ceea ce simti si ceea ce esti, si-mi scoti mie ochii pentru ca ofer sfaturi altor persoane.

Crezi ca doar tu ai avut o viata grea? Daca oamenii ceilalti nu se plang, crezi ca n-au avut o viata grea? Habar n-ai tu despre viata mea, dar te apuci sa-ti dai cum parerea despre cine sunt si cum sunt. Mi-e sila de tot ceea ce esti, mi-e sila de oamenii ca tine care fug de ceea ce sunt si ceea ce simt cu adevarat...
aaa acum am avut o viata grea decidete odata eu las,,unde in mintea ta creata,,unde fug de cea ce sunt prin mintea ta ,,imi auzi pasii ,,si nu dai dovada absolut delok ca ai curajul sa spui ce simti nu ai nici un fel de curaj daca aveai spuneai cn ti a trimis mesaje dormi la lok
zmeu
Postat pe 18 Ianuarie 2012 00:06
De la: jean_luc_picard, la data 2012-01-17 18:13:09[img]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/378909_10150509112859001_677564000_8972185_389284630_n.jpg[/img]


sa mai si radem!
jean_luc_picard
Postat pe 18 Ianuarie 2012 10:13
De la: jean_luc_picard, la data 2012-01-18 10:13:43
De la: jean_luc_picard, la data 2012-01-17 18:13:09[img]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/378909_10150509112859001_677564000_8972185_389284630_n.jpg[/img]


sa mai si radem!


se intoarce sau nu curcubeul noastru..??
daca nu apare azi si apare maine..nu ma mai gaseste pe aici..asa ca nu-mi ramane dacat sa las floricelele si pupicii cu miere in asteptare..
fataaaaaaaaaaa...,ne mai tii mult in suspans..
Stef_80
Postat pe 18 Ianuarie 2012 12:14
De la: snowflake_, la data 2012-01-18 12:14:26
De la: jean_luc_picard, la data 2012-01-18 10:13:43
De la: jean_luc_picard, la data 2012-01-17 18:13:09[img]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/378909_10150509112859001_677564000_8972185_389284630_n.jpg[/img]


sa mai si radem!


se intoarce sau nu curcubeul noastru..??
daca nu apare azi si apare maine..nu ma mai gaseste pe aici..asa ca nu-mi ramane dacat sa las floricelele si pupicii cu miere in asteptare..
fataaaaaaaaaaa...,ne mai tii mult in suspans..

salut sultane!
jean_luc_picard
Postat pe 18 Ianuarie 2012 12:21
sunteti niste bagabonti si jumatate ba
zmeu
Postat pe 18 Ianuarie 2012 12:23
De la: zmeu, la data 2012-01-18 12:23:48sunteti niste bagabonti si jumatate ba

bine ba ca esti baiat cuminte!
jean_luc_picard
Postat pe 18 Ianuarie 2012 12:28
De la: zmeu, la data 2012-01-18 12:23:48sunteti niste bagabonti si jumatate ba


recunosc. tu esti trei intr-unul..
sa traiesti si tu Capitane !!
Stef_80
Postat pe 18 Ianuarie 2012 12:30
sultane mai ma bami de la albinele alea
zmeu
Postat pe 18 Ianuarie 2012 12:33
De la: zmeu, la data 2012-01-18 12:33:07sultane mai ma bami de la albinele alea


bahh ..ce-i drept cu vremurile astea ,vanzari putine ..a cam scazut cascavalul..dar de o ciorba si o shaorma se mai gaseste pe fundul buzunarului..
de ce ma intrebi..??
Stef_80
Postat pe 18 Ianuarie 2012 12:44
De la: snowflake_, la data 2012-01-18 12:44:06
De la: zmeu, la data 2012-01-18 12:33:07sultane mai ma bami de la albinele alea


bahh ..ce-i drept cu vremurile astea ,vanzari putine ..a cam scazut cascavalul..dar de o ciorba si o shaorma se mai gaseste pe fundul buzunarului..
de ce ma intrebi..??

vrea sa se unga sa -l bazaie mustele!
jean_luc_picard
Postat pe 18 Ianuarie 2012 12:56
De la: jean_luc_picard, la data 2012-01-18 12:56:51
De la: snowflake_, la data 2012-01-18 12:44:06
De la: zmeu, la data 2012-01-18 12:33:07sultane mai ma bami de la albinele alea


bahh ..ce-i drept cu vremurile astea ,vanzari putine ..a cam scazut cascavalul..dar de o ciorba si o shaorma se mai gaseste pe fundul buzunarului..
de ce ma intrebi..??

vrea sa se unga sa -l bazaie mustele!
zmeu
Postat pe 18 Ianuarie 2012 12:57
De la: snowflake_, la data 2012-01-18 12:44:06
De la: zmeu, la data 2012-01-18 12:33:07sultane mai ma bami de la albinele alea


bahh ..ce-i drept cu vremurile astea ,vanzari putine ..a cam scazut cascavalul..dar de o ciorba si o shaorma se mai gaseste pe fundul buzunarului..
de ce ma intrebi..??
cand faci ba si tu o chermeza sa vin si eu la tn sa ma ospatezi
zmeu
Postat pe 18 Ianuarie 2012 12:58
De la: zmeu, la data 2012-01-18 12:58:47
De la: snowflake_, la data 2012-01-18 12:44:06
De la: zmeu, la data 2012-01-18 12:33:07sultane mai ma bami de la albinele alea


bahh ..ce-i drept cu vremurile astea ,vanzari putine ..a cam scazut cascavalul..dar de o ciorba si o shaorma se mai gaseste pe fundul buzunarului..
de ce ma intrebi..??
cand faci ba si tu o chermeza sa vin si eu la tn sa ma ospatezi


ne vedem cand vrei doogule ..!! s-au cam dus timpurile cand in cortul sultanului se adunau 40 de pesoane odat' de pe kudika..iti amintesti ..Dubai ,Timisoara ,Arad..si toata tara ..mai ceva ca mitingurile impotriva lui baselu'..
vremuri frumoase..ma viziteaza si acum dar asa pe rand ..criza tata ..criza ..
Stef_80
Postat pe 18 Ianuarie 2012 13:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
produse cosmetice de la Marea Moarta 1 De la: kudika_11262 4 Iulie 2012 15:43
mastoza chistica 2 De la: healthy011235 25 Februarie 2011 22:38
ce se intampla 10 De la: kudika124021 19 Ianuarie 2011 20:36
unghii tehnice in gel 2 De la: Cristina_Papuc_1 29 Iulie 2012 15:08
Vreau sa construiesc o casa in Bucuresti 7 De la: Cristina_Lauby_1 7 Mai 2014 20:06