Setari Cookie-uri

Am nevoie de pareri!

Buna! Am 20 de ani si sunt impreuna cu iubitul meu de aproximativ un an si jumatate. Anul trecut am dat bacalaureatul si am fost admisa si la facultate. Dupa toate aceste reusite el mi-a spus ca se v-a muta cu mine cand voi incepe facultatea...Dar acestu lucru nu s-a intamplat nici dupa aproape 4 luni de cand eu am plecat la facultate. De cand am plecat relatia noastra s-a schimbat foarte mult, simt ca imi ascunde anumite lucruri, ne certam din nimicuri si nici nu prea mai avem incredere unul in celalalt, cel putin din punctul meu de vedere. As vrea ca el sa se mute cu mine pentru a disparea toate aceste certuri si neintelegeri, dar si pentru faptul ca il iubesc enorm de mult si ca nu vreau sa il pierd. Vreau sa mentionez ca in timpul in care am fost amandoi in acelasi oras ne vedeam foarte des si petreceam foarte mult timp impreuna. Doar ocazional in weekend nu eram unul langa celalalt. Era totul asa de frumos cand eram impreuna, dar acum s-au schimbat multe si nu stiu daca voi mai reusi sa fac ca totul sa fie cel putin la fel de frumos ca inainte. Parintii mei, dar si ai lui stiu ca vor sa ne mutam impreuna si au spus ca ne sustin. As vrea sa inteleg de ce el nu vrea lucrul asta...El imi spune ca ii este frica cu banii, dar eu cred ca e ceva mai mult de atat...
Daca puteti sa imi dati niste pareri...
rocsana_yo
Postat pe 17 Ianuarie 2012 18:42
Daca ar fi vrut sa se mute cu tine,ar fi facut-o,poate nu e pregatit ca relatia sa devina atat de serioasa,poate e satul de relatia voastra,poate vrea o pauza,cred ca cel mai bine ar fi sa discuti cu el ce-si doreste pt ca noi n-avem de unde sa stim ce-i in capul lui sau ce gen de relatie aveti.
Broscaru
Postat pe 17 Ianuarie 2012 18:45
Poate vrea sa-i fie mereu dor de tine,vazandu-te mai rar si nu zilnik!
Titanika
Postat pe 17 Ianuarie 2012 19:06
Am discutat cu el de foarte multe ori in legatura cu asta si de fiecare data mi-a spus ca o sa vina. L-am si intrebat daca vrea sa ne despartim, sa luam o pauza, sa il las sa se gandeasca, sa il las in pace o vreme sa vada cum e viata si dupa ce m-a cunoscut pe mine si mi-a spus ca nu isi doreste nimic din toate astea si ca vrea sa ne mutam , doar ca ii este frica ca nu ne vom descurca cu banii. Mereu imi spune lucrul asta. Iar relatia dintre noi este una deschisa. Nici eu nu stiu ce e in capul lui, ca daca stiam era bine :D. Multumesc oricum pt raspuns:)
rocsana_yo
Postat pe 17 Ianuarie 2012 19:10
poate ii este teama de rutina care se poate instala in cazul in care ar sta cu tine, atunci situatia s-ar schimba radical, tu ai tabieturile tale, el pe ale lui, incepeti sa aveti responsabilitati fiecare, poate ii este teama de ele
yumy
Postat pe 17 Ianuarie 2012 19:14
De la: rocsana_yo, la data 2012-01-17 19:10:42Am discutat cu el de foarte multe ori in legatura cu asta si de fiecare data mi-a spus ca o sa vina. L-am si intrebat daca vrea sa ne despartim, sa luam o pauza, sa il las sa se gandeasca, sa il las in pace o vreme sa vada cum e viata si dupa ce m-a cunoscut pe mine si mi-a spus ca nu isi doreste nimic din toate astea si ca vrea sa ne mutam , doar ca ii este frica ca nu ne vom descurca cu banii. Mereu imi spune lucrul asta. Iar relatia dintre noi este una deschisa. Nici eu nu stiu ce e in capul lui, ca daca stiam era bine :D. Multumesc oricum pt raspuns:)

pai poate chiar ii este frica de problema cu banii... mai lasa-l putin,doar nu e capat de lume ca nu v-ati mutat impreuna..
steffy91
Postat pe 17 Ianuarie 2012 19:16
Incearca sa nu devi foarte cicalitoare cu el - pentru ca s-ar putea sa-l indepartezi treptat de tine...incearca sa-i zici ca oricear fi oricum veti fi sustinuti si de parinti si ca puteti incerca ....parerea mea este ca inca nu se simte pregatit sa faca pasul acesta insa tu daca esti langa el tot timpul si incerci sa-l faci sa inteleaga ca totul va fi bine poate pana la urma il vei putea convinge insa nu sta ca scaiul de el si pre a multa insistenta strica
kudika_nikole
Postat pe 18 Ianuarie 2012 00:17
...El imi spune ca ii este frica cu banii, dar eu cred ca e ceva mai mult de atat...ii e frica sa nu-i furi tu banii...
FAT_FRUMOS
Postat pe 18 Ianuarie 2012 00:22
De la: FAT_FRUMOS, la data 2012-01-18 00:22:35...El imi spune ca ii este frica cu banii, dar eu cred ca e ceva mai mult de atat...ii e frica sa nu-i furi tu banii...


kudika_nikole
Postat pe 18 Ianuarie 2012 00:35
De la: FAT_FRUMOS, la data 2012-01-18 00:22:35...El imi spune ca ii este frica cu banii, dar eu cred ca e ceva mai mult de atat...ii e frica sa nu-i furi tu banii...

steffy91
Postat pe 18 Ianuarie 2012 00:39
De la: FAT_FRUMOS, la data 2012-01-18 00:22:35...El imi spune ca ii este frica cu banii, dar eu cred ca e ceva mai mult de atat...ii e frica sa nu-i furi tu banii...






:))) cu siguranta nu ama nevoie de banii lui, am si eu bani deci nu e asta o prb dar ms pt raspunsuri si opinii
rocsana_yo
Postat pe 18 Ianuarie 2012 12:58
De la: rocsana_yo, la data 2012-01-17 18:42:14Buna! Am 20 de ani si sunt impreuna cu iubitul meu de aproximativ un an si jumatate. Anul trecut am dat bacalaureatul si am fost admisa si la facultate. Dupa toate aceste reusite el mi-a spus ca se v-a muta cu mine cand voi incepe facultatea...Dar acestu lucru nu s-a intamplat nici dupa aproape 4 luni de cand eu am plecat la facultate. De cand am plecat relatia noastra s-a schimbat foarte mult, simt ca imi ascunde anumite lucruri, ne certam din nimicuri si nici nu prea mai avem incredere unul in celalalt, cel putin din punctul meu de vedere. As vrea ca el sa se mute cu mine pentru a disparea toate aceste certuri si neintelegeri, dar si pentru faptul ca il iubesc enorm de mult si ca nu vreau sa il pierd. Vreau sa mentionez ca in timpul in care am fost amandoi in acelasi oras ne vedeam foarte des si petreceam foarte mult timp impreuna. Doar ocazional in weekend nu eram unul langa celalalt. Era totul asa de frumos cand eram impreuna, dar acum s-au schimbat multe si nu stiu daca voi mai reusi sa fac ca totul sa fie cel putin la fel de frumos ca inainte. Parintii mei, dar si ai lui stiu ca vor sa ne mutam impreuna si au spus ca ne sustin. As vrea sa inteleg de ce el nu vrea lucrul asta...El imi spune ca ii este frica cu banii, dar eu cred ca e ceva mai mult de atat...
Daca puteti sa imi dati niste pareri...


Nu vreau sa te ingrijorez, dar intuitia imi spune ca nu-ti este fidel. Este foarte posibil sa ma insel, dar incearca sa vezi daca se ascunde de tine cand vorbeste la telefon, pleaca fara sa spuna unde se duce etc Sa stii ca foarte mult timp nu rezista o relatie la distanta, chiar trebuie sa luati o decizie si sa va hotarati unde sa locuiti impreuna. Unul dintre voi trebuie sa faca un compromis de dragul altuia.
franziska_eu
Postat pe 18 Ianuarie 2012 14:34
De la: rocsana_yo, la data 2012-01-18 12:58:30
De la: FAT_FRUMOS, la data 2012-01-18 00:22:35...El imi spune ca ii este frica cu banii, dar eu cred ca e ceva mai mult de atat...ii e frica sa nu-i furi tu banii...






:))) cu siguranta nu ama nevoie de banii lui, am si eu bani deci nu e asta o prb dar ms pt raspunsuri si opinii
poate el are mai multi si nu stii tu...bijuterii...sau cine stie cu ce se ocupa de fapt si nu trebuie sa afli tu
FAT_FRUMOS_
Postat pe 18 Ianuarie 2012 14:36
De la: rocsana_yo, la data 2012-01-17 19:10:42Am discutat cu el de foarte multe ori in legatura cu asta si de fiecare data mi-a spus ca o sa vina. L-am si intrebat daca vrea sa ne despartim, sa luam o pauza, sa il las sa se gandeasca, sa il las in pace o vreme sa vada cum e viata si dupa ce m-a cunoscut pe mine si mi-a spus ca nu isi doreste nimic din toate astea si ca vrea sa ne mutam , doar ca ii este frica ca nu ne vom descurca cu banii. Mereu imi spune lucrul asta. Iar relatia dintre noi este una deschisa. Nici eu nu stiu ce e in capul lui, ca daca stiam era bine :D. Multumesc oricum pt raspuns:)

De ce nu-l lasi o vreme in pace,adica sa nu mai aduci in discutie treaba cu mutatul impreuna.
Din punctul meu de vedere aceste lucruri vin de la sine,daca doua persoane se iubesc vor sfarsi prin a se muta impreuna fara sa se roage unu de altul.
Eu zic sa-ti vezi de scoala si de viata in continuare si restul va veni de la sine.
Bafta
Piscolinoo
Postat pe 18 Ianuarie 2012 14:42
baiete, tu n-ai altceva mai bun de facut? eu n-am chef sa te bag in seama. du-te sa canti la alta masa.
franziska_eu
Postat pe 18 Ianuarie 2012 14:52
De la: FAT_FRUMOS_, la data 2012-01-18 15:56:07
De la: kiss_my_ass, la data 2012-01-18 15:49:04
De la: FAT_FRUMOS_, la data 2012-01-18 15:44:33
cine stie? eu n-am incercat...dar exista destui critici in domeniu care din cauza la mirosul lor din dinti au impresia ca ceva puteeee!si apasa butonul creat special pentru ei


si cand te gandesti ca-i atat de simplu!! poa sa taca si sa inghita
poate sa inchida gura...cu sau fara [/quote]

ai inghitit in sec sau cu greu?????
zinaceabunasinebuna
Postat pe 21 Ianuarie 2012 05:15
De la: rocsana_yo, la data 2012-01-17 18:42:14Buna! Am 20 de ani si sunt impreuna cu iubitul meu de aproximativ un an si jumatate. Anul trecut am dat bacalaureatul si am fost admisa si la facultate. Dupa toate aceste reusite el mi-a spus ca se v-a muta cu mine cand voi incepe facultatea...Dar acestu lucru nu s-a intamplat nici dupa aproape 4 luni de cand eu am plecat la facultate. De cand am plecat relatia noastra s-a schimbat foarte mult, simt ca imi ascunde anumite lucruri, ne certam din nimicuri si nici nu prea mai avem incredere unul in celalalt, cel putin din punctul meu de vedere. As vrea ca el sa se mute cu mine pentru a disparea toate aceste certuri si neintelegeri, dar si pentru faptul ca il iubesc enorm de mult si ca nu vreau sa il pierd. Vreau sa mentionez ca in timpul in care am fost amandoi in acelasi oras ne vedeam foarte des si petreceam foarte mult timp impreuna. Doar ocazional in weekend nu eram unul langa celalalt. Era totul asa de frumos cand eram impreuna, dar acum s-au schimbat multe si nu stiu daca voi mai reusi sa fac ca totul sa fie cel putin la fel de frumos ca inainte. Parintii mei, dar si ai lui stiu ca vor sa ne mutam impreuna si au spus ca ne sustin. As vrea sa inteleg de ce el nu vrea lucrul asta...El imi spune ca ii este frica cu banii, dar eu cred ca e ceva mai mult de atat...
Daca puteti sa imi dati niste pareri...


He's afraid of commitment, cam asa se numeste sindromul, multi barbati ai zilelor noastre il au.Cat despre tine, cata vreme nu esti drama free iti provoci suferinta singura si poate chiar il indepartezi.Sa nu-ti fie frica niciodata ca-ti pierzi dragostea, stiu ca pt. femei lucrul asta e mai greu de pus in practica (asa cum am citit si eu in cartea "de la idee la bani" in capitolul despre cele 6 "frici" esentiale).Viata e o comedie pt. cei ce gandesc si o tragedie pt. cei ce au sentimente.De ce sa te ingrijorezi pt. un baiat cand e lumea plina de baieti?Si eu am pierdut o groaza de femei la viata mea dar nu ma agit deloc, ba chiar sunt foarte relaxat pt. ca stiu ca daca ma "strofoc" putin gasesc amatoare cat ai zice peste.De fapt eu ma straduiesc sa nu fiu un afemeiat, mi se pare injositor.Cand vei ajunge la 30 de ani vei avea alte standarde la barbati.


In alta ordine de idei, s-ar putea ca el sa fi fost interesat de sex dar nu de a-si intemeia o familie si a lasa urmasi, cam asta e tendinta in ziua de azi.Iti recomand insistent sa urmaresti documentarul "iarna demografica-declinul familiei umane" pe google.video., vei intelege multe chestii care-ti vor usura viata pe viitor.Ar trebui sa deschid un topic pe acest subiect.
Mr_6pack
Postat pe 5 Februarie 2012 12:59
inseamna ca nu e pregatit pt.o relatie serioasa si nu-si poate lua angajamentul pt.o viata in doi
kudika476983
Postat pe 5 Februarie 2012 14:08
De la: kiss_my_ass, la data 2012-01-18 15:49:04
De la: FAT_FRUMOS_, la data 2012-01-18 15:44:33
cine stie? eu n-am incercat...dar exista destui critici in domeniu care din cauza la mirosul lor din dinti au impresia ca ceva puteeee!si apasa butonul creat special pentru ei


si cand te gandesti ca-i atat de simplu!! poa sa taca si sa inghita [/quote]

Nu sunt adepta tacutului! A ignoratului, poate!
franziska_eu
Postat pe 6 Februarie 2012 13:22
De la: franziska_eu, la data 2012-02-06 13:22:21
De la: kiss_my_ass, la data 2012-01-18 15:49:04
De la: FAT_FRUMOS_, la data 2012-01-18 15:44:33
cine stie? eu n-am incercat...dar exista destui critici in domeniu care din cauza la mirosul lor din dinti au impresia ca ceva puteeee!si apasa butonul creat special pentru ei


si cand te gandesti ca-i atat de simplu!! poa sa taca si sa inghita


Nu sunt adepta tacutului! A ignoratului, poate! [/quote]

puteai sa ignori in continuare! nu tot ce se intampla pe acest forum graviteaza in jurul anumitor persoane!
kiss_my_ass
Postat pe 6 Februarie 2012 13:30
De la: FAT_FRUMOS_, la data 2012-01-18 14:36:08
De la: rocsana_yo, la data 2012-01-18 12:58:30
De la: FAT_FRUMOS, la data 2012-01-18 00:22:35...El imi spune ca ii este frica cu banii, dar eu cred ca e ceva mai mult de atat...ii e frica sa nu-i furi tu banii...






:))) cu siguranta nu ama nevoie de banii lui, am si eu bani deci nu e asta o prb dar ms pt raspunsuri si opinii
poate el are mai multi si nu stii tu...bijuterii...sau cine stie cu ce se ocupa de fapt si nu trebuie sa afli tu


vezi sa nu se afle cu ce te ocupi ca iti vei da cu firma in cap si adio imagine de macho de carton!!!!! ia de aci ruj fat_urat cu spume
zinaceabunasinebuna
Postat pe 6 Februarie 2012 18:24
Eu am o intrebare ...tu te-ai mutat in alt oras sau undeva departe? Pentru ca daca e asa, poate pur si simplu nu-si doreste sa plece in alta parte si ii e bine acasa. In cazul asta nu are legatura cu relatia voastra
kudi10
Postat pe 6 Februarie 2012 20:02
Eu cred ca e vb de alta.Astea nu sunt motive viabile, ci doar motive.Nu-l mai presa lasa-l mai la rece o perioada, sa-l vezi cum reactioneaza.
kudika369633
Postat pe 6 Februarie 2012 20:11
De la: rocsana_yo, la data 2012-01-17 18:42:14Buna! Am 20 de ani si sunt impreuna cu iubitul meu de aproximativ un an si jumatate. Anul trecut am dat bacalaureatul si am fost admisa si la facultate. Dupa toate aceste reusite el mi-a spus ca se v-a muta cu mine cand voi incepe facultatea...Dar acestu lucru nu s-a intamplat nici dupa aproape 4 luni de cand eu am plecat la facultate. De cand am plecat relatia noastra s-a schimbat foarte mult, simt ca imi ascunde anumite lucruri, ne certam din nimicuri si nici nu prea mai avem incredere unul in celalalt, cel putin din punctul meu de vedere. As vrea ca el sa se mute cu mine pentru a disparea toate aceste certuri si neintelegeri, dar si pentru faptul ca il iubesc enorm de mult si ca nu vreau sa il pierd. Vreau sa mentionez ca in timpul in care am fost amandoi in acelasi oras ne vedeam foarte des si petreceam foarte mult timp impreuna. Doar ocazional in weekend nu eram unul langa celalalt. Era totul asa de frumos cand eram impreuna, dar acum s-au schimbat multe si nu stiu daca voi mai reusi sa fac ca totul sa fie cel putin la fel de frumos ca inainte. Parintii mei, dar si ai lui stiu ca vor sa ne mutam impreuna si au spus ca ne sustin. As vrea sa inteleg de ce el nu vrea lucrul asta...El imi spune ca ii este frica cu banii, dar eu cred ca e ceva mai mult de atat...
Daca puteti sa imi dati niste pareri...


O relatie la distanta e foarte grea si nasoala din multe puncte de vedere....mai ales cand iubesti cu adevarat...si treaba cu banii....poate fi adevarata.
Ca sa inteleg mai bine situatia,te rog sa imi raspunzi la cateva intrebari...
1. In ce oras esti u la facultate? El de unde este?
2. El ce varsta are?
3. Lucreaza sau a mai lucrat pe undeva?
4. A venit vreodata la tine acolo in orasul unde studiezi?
E greu de inteles comportamentul lui,mai ales ca parintii vostrii va sustin. Oricum,tinand cont de vremurile in care traim....referitor la bani are dreptate.....sunt multe cheltuieli de facut....chirie,intretinere,diverse nevoi personale....etc. Eu daca as fi in locul lui....tinand cont ca lucrez,m-as muta cu tine doar daca as gasi un loc de munca sigur si cel putin la fel de bine platit ca cel unde sunt acum....dar as veni la tine in fiecare week-end....sau macar as face cumva sa te vad macar de 2 ori pe luna.
Daca vrei sa vezi daca te iubeste cu adevarat sau nu,ai putea incerca sa te "joci cu el",adica sa ai spui ca relatia voastra nu mai poate continua asa si ca vrei sa pui capat. Daca te iubeste si chiar nu isi doreste sa te piarda iti vei da seama destul de repede. EU NU TE SFATUIESC SA FACI ASTA DECAT DACA ESTI PREGATITA SA RENUNTI LA RELATIE CU ADEVARAT IN CAZUL IN CARE VEZI CA NU AI PASA.... Poti sa-i propui sa faceti schimb de cartele macar pentru o zi....dar nu la telefon, atunci cand va intalniti fata in fata,fara sa-i fi pomenit ceva de asta inainte. Poti sa-i propui sa faceti schimb de parole pt id-urile voastre de mess,daca nu are nimic de ascuns....cel putin treaba cu id-urile ar trebui sa o accepte....
catavalcea
Postat pe 6 Februarie 2012 22:51
De la: catavalcea, la data 2012-02-06 22:51:42
De la: rocsana_yo, la data 2012-01-17 18:42:14Buna! Am 20 de ani si sunt impreuna cu iubitul meu de aproximativ un an si jumatate. Anul trecut am dat bacalaureatul si am fost admisa si la facultate. Dupa toate aceste reusite el mi-a spus ca se v-a muta cu mine cand voi incepe facultatea...Dar acestu lucru nu s-a intamplat nici dupa aproape 4 luni de cand eu am plecat la facultate. De cand am plecat relatia noastra s-a schimbat foarte mult, simt ca imi ascunde anumite lucruri, ne certam din nimicuri si nici nu prea mai avem incredere unul in celalalt, cel putin din punctul meu de vedere. As vrea ca el sa se mute cu mine pentru a disparea toate aceste certuri si neintelegeri, dar si pentru faptul ca il iubesc enorm de mult si ca nu vreau sa il pierd. Vreau sa mentionez ca in timpul in care am fost amandoi in acelasi oras ne vedeam foarte des si petreceam foarte mult timp impreuna. Doar ocazional in weekend nu eram unul langa celalalt. Era totul asa de frumos cand eram impreuna, dar acum s-au schimbat multe si nu stiu daca voi mai reusi sa fac ca totul sa fie cel putin la fel de frumos ca inainte. Parintii mei, dar si ai lui stiu ca vor sa ne mutam impreuna si au spus ca ne sustin. As vrea sa inteleg de ce el nu vrea lucrul asta...El imi spune ca ii este frica cu banii, dar eu cred ca e ceva mai mult de atat...
Daca puteti sa imi dati niste pareri...


m-as muta cu tine doar daca as gasi un loc de munca sigur



Eheeee, in ziua de azi locurile de munca sigure sunt ca fetele mari in biserica.Eu zic ca fara vreo cateva lingouri de aur ingropate sub casa (cel putin) niciun barbat responsabil nu ar trebui sa se incumete la a deveni cap de familie.
Mr_6pack
Postat pe 7 Februarie 2012 23:36
De la: Mr_6pack, la data 2012-02-07 23:36:28
De la: catavalcea, la data 2012-02-06 22:51:42
De la: rocsana_yo, la data 2012-01-17 18:42:14Buna! Am 20 de ani si sunt impreuna cu iubitul meu de aproximativ un an si jumatate. Anul trecut am dat bacalaureatul si am fost admisa si la facultate. Dupa toate aceste reusite el mi-a spus ca se v-a muta cu mine cand voi incepe facultatea...Dar acestu lucru nu s-a intamplat nici dupa aproape 4 luni de cand eu am plecat la facultate. De cand am plecat relatia noastra s-a schimbat foarte mult, simt ca imi ascunde anumite lucruri, ne certam din nimicuri si nici nu prea mai avem incredere unul in celalalt, cel putin din punctul meu de vedere. As vrea ca el sa se mute cu mine pentru a disparea toate aceste certuri si neintelegeri, dar si pentru faptul ca il iubesc enorm de mult si ca nu vreau sa il pierd. Vreau sa mentionez ca in timpul in care am fost amandoi in acelasi oras ne vedeam foarte des si petreceam foarte mult timp impreuna. Doar ocazional in weekend nu eram unul langa celalalt. Era totul asa de frumos cand eram impreuna, dar acum s-au schimbat multe si nu stiu daca voi mai reusi sa fac ca totul sa fie cel putin la fel de frumos ca inainte. Parintii mei, dar si ai lui stiu ca vor sa ne mutam impreuna si au spus ca ne sustin. As vrea sa inteleg de ce el nu vrea lucrul asta...El imi spune ca ii este frica cu banii, dar eu cred ca e ceva mai mult de atat...
Daca puteti sa imi dati niste pareri...


m-as muta cu tine doar daca as gasi un loc de munca sigur



Eheeee, in ziua de azi locurile de munca sigure sunt ca fetele mari in biserica.Eu zic ca fara vreo cateva lingouri de aur ingropate sub casa (cel putin) niciun barbat responsabil nu ar trebui sa se incumete la a deveni cap de familie.


asta cam asa e.... eu inul m-as incumeta....
catavalcea
Postat pe 8 Februarie 2012 16:13
In primul rand multumesc tuturor celor care mi-au spus ce parere au, fara glume mai putin bune. Dar relatia din punctul meu de vedere s-a terminat. Am primit multe raspunsuri in ultimul timp si am inteles ca e bine sa las in urma tot si sa merg mai departe. Am avut de invata, amintirile vor ramane, dar cred ca fiecare dintre noi trebuie sa fie fericit. Multumesc inca o data!
rocsana_yo
Postat pe 11 Februarie 2012 10:59
De la: rocsana_yo, la data 2012-02-11 10:59:20In primul rand multumesc tuturor celor care mi-au spus ce parere au, fara glume mai putin bune. Dar relatia din punctul meu de vedere s-a terminat. Am primit multe raspunsuri in ultimul timp si am inteles ca e bine sa las in urma tot si sa merg mai departe. Am avut de invata, amintirile vor ramane, dar cred ca fiecare dintre noi trebuie sa fie fericit. Multumesc inca o data!


Fiecare sfarsit reprezinta un nou inceput. Mult noroc si sanatate sa ai in continuare
catavalcea
Postat pe 12 Februarie 2012 20:58
De la: rocsana_yo, la data 2012-02-11 10:59:20In primul rand multumesc tuturor celor care mi-au spus ce parere au, fara glume mai putin bune. Dar relatia din punctul meu de vedere s-a terminat. Am primit multe raspunsuri in ultimul timp si am inteles ca e bine sa las in urma tot si sa merg mai departe. Am avut de invata, amintirile vor ramane, dar cred ca fiecare dintre noi trebuie sa fie fericit. Multumesc inca o data!


Fiecare sfarsit reprezinta un nou inceput. Mult noroc si sanatate sa ai in continuare
catavalcea
Postat pe 12 Februarie 2012 20:58
De la: rocsana_yo, la data 2012-02-11 10:59:20In primul rand multumesc tuturor celor care mi-au spus ce parere au, fara glume mai putin bune. Dar relatia din punctul meu de vedere s-a terminat. Am primit multe raspunsuri in ultimul timp si am inteles ca e bine sa las in urma tot si sa merg mai departe. Am avut de invata, amintirile vor ramane, dar cred ca fiecare dintre noi trebuie sa fie fericit. Multumesc inca o data!


Fiecare sfarsit reprezinta un nou inceput. Mult noroc si sanatate sa ai in continuare
catavalcea
Postat pe 12 Februarie 2012 20:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un pic de ajutor, va rog... 31 De la: kudika431961 15 Ianuarie 2013 13:25
dermatita seboreica, psoriazis 1 De la: W_MaDaLiNa 26 Septembrie 2011 13:35
Hernie hiatala 3 De la: mariana953 10 Decembrie 2010 15:12
hiperplazia suprarenalelor cu noduli 2 De la: kudika421403 18 Mai 2012 07:38
zyprexa 8 De la: Roxana_Sindie_1 3 Mai 2012 14:06