Setari Cookie-uri

Scutire de la ginecolog

buna fetelor. Am si eo o intrebare... prosteasca probabil..=)) dar... totusi.... ieri mi-am facut programare la ginecologie pentru un control , problema este ca medicul este doar dupa-masa ... oare imi poate da o scutire pentru azi k nu am fost la scoala si k am fost la control?
Anonimma
Postat pe 1 Februarie 2012 09:26
De la: Anonimma, la data 2012-02-01 09:26:01buna fetelor. Am si eo o intrebare... prosteasca probabil..=)) dar... totusi.... ieri mi-am facut programare la ginecologie pentru un control , problema este ca medicul este doar dupa-masa ... oare imi poate da o scutire pentru azi k nu am fost la scoala si k am fost la control?


spune-i sa-ti dea si pentru maine, poimaine! da-o drea qu de scoala!
kiss_my_ass
Postat pe 1 Februarie 2012 09:30
De la: Anonimma, la data 2012-02-01 09:26:01buna fetelor. Am si eo o intrebare... prosteasca probabil..=)) dar... totusi.... ieri mi-am facut programare la ginecologie pentru un control , problema este ca medicul este doar dupa-masa ... oare imi poate da o scutire pentru azi k nu am fost la scoala si k am fost la control?



El nu,dar medicul de familie da!Sau mama ta!Exista posibilitatea ca ea sa scrie un bilet doamnei diriginte,in care sa explice situatia respectiva,dar ma indoiesc ca ai vrea asa ceva,nu?
MissRainbow
Postat pe 1 Februarie 2012 09:46
De la: Anonimma, la data 2012-02-01 09:26:01buna fetelor. Am si eo o intrebare... prosteasca probabil..=)) dar... totusi.... ieri mi-am facut programare la ginecologie pentru un control , problema este ca medicul este doar dupa-masa ... oare imi poate da o scutire pentru azi k nu am fost la scoala si k am fost la control?


Da - si medicul ginecolog s-ar putea sa aiba posibilitatea sa-ti dea o scutire ...nu te coasta nimik sa-l intrebi...si daca nu vorbesti cu medicul de familie si el cu siguranta iti va oferi motivarea de care ai nevoie...
kudika_nikole
Postat pe 1 Februarie 2012 14:54
De la: Anonimma, la data 2012-02-01 09:26:01buna fetelor. Am si eo o intrebare... prosteasca probabil..=)) dar... totusi.... ieri mi-am facut programare la ginecologie pentru un control , problema este ca medicul este doar dupa-masa ... oare imi poate da o scutire pentru azi k nu am fost la scoala si k am fost la control?


Da, dar trebuie sa-i ceri tu medicului scutirea, in caz ca el ar uita sa te intrebe.
franziska_eu
Postat pe 1 Februarie 2012 17:53
am fost miercuri dar nu am intrebat... ehh nu conteaza... sapt viitoare o sa intreb :))
Anonimma
Postat pe 2 Februarie 2012 21:26
http://gravide100.wordpress.com/

Buna! In acest blog incerc sa explic gravidutelor care sunt modificarile organismului matern dar si dezvoltarea bebelusului din pantece in fiecare luna. Daca vreti raspuns la orice intrebare legat de presarcina, sarcina si postsarcina respectiv de mecanismul prin care se realizeaza alaptatul la san va astept pe acest blog cu mare drag!
Amy_Amelia10
Postat pe 5 Februarie 2012 12:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
contracte cu alt angajator in timpul concediului medical 1 De la: danielabuia 26 Februarie 2011 07:48
hiperhidroza axilara 3 De la: CristinaLivia 10 Iunie 2010 13:24
pielea de pe un sfirc a inceput sa se cojeasca 7 De la: may 4 Februarie 2010 16:22
avortul pe timpul lui Ceausescu 197 De la: Mihaela214 18 Mai 2014 23:56
Angajari Modele Studio Videochat Bucuresti 3 De la: ene_m_gabriel 22 Martie 2010 15:06