Setari Cookie-uri

probleme grave de sanatate !!!

In primul rand trebuie sa te gandesti ca sanatatea ta este pe primul loc. Exista o solutie atunci cand nu ai bani si anume : imprumutul. Du-te de urgenta la medic si nu mai sta asa ca nu este de gluma ....cand ai simtome si mai ales sti ca ai si alte probleme de sanatate, primul lucru pe care trebuie sa-l faci este acela de a te prezenta la medic. Este mai bine sa te tratezi din timp si sa previ consecintele negative inca de la primele simtome insa este mai greu sau uneori imposibil sa te tratezii daca lasi sa treaca cu vederea mai mult timp, aceste simtome...asa ca nu mai sta pe ganduri si fa cum poti dar mergi la medic si asta DE URGENTA !!!
kudika_nikole
Postat pe 5 Februarie 2012 02:00
De la: kudika447042, la data 2012-02-05 01:40:17Buna, am o problema de ceva timp am o senzatie ca si cum imi paralizeaza picioarele , daca alerg putin la un moment dat nu-mi mai simt picioarele si cad jos, daca merg 3 metri pe tocuri la fel patesc,urc scarile incaltata cu adidasi aceeasi problema o am.Cu mainile la fel daca ma pun sa fac mancare si toc legume mi se inclesteaza mana si nu o mai pot folosi. Cateodata ametesc, mai nou imi apar fel si fel de mancarimi pe fata la ochi si pe maini.Si ca sa fie treaba treaba sufar si de virusul Hpv.Cred foarte mult ca am imunitatea foarte scazuta si am o anemie uriasa in mine ( astea sunt banuielile mele) am si circulatia sangelui foarta proasta, nu am pofta de mancare si parca imi dispare senzatia de foame, pot sta o zi fara sa mananc si nu simt nevoia " foamea " sa mananc. Sa nu mai zic ca si la baie ma duc sa fac treaba mare o data pe saptamana . Va rog sa-mi spuneti daca a mai patit cineva ceva de genul asta sau daca este foarte grav, abia dupa data de 15 pot sa ma duc la doctor ca numa atunci iau banii.


Iti doresc multa, multa sanatate! Neaparat sa te duci la un medic!
franziska_eu
Postat pe 5 Februarie 2012 09:00
De la: kudika447042, la data 2012-02-05 01:40:17Buna, am o problema de ceva timp am o senzatie ca si cum imi paralizeaza picioarele , daca alerg putin la un moment dat nu-mi mai simt picioarele si cad jos, daca merg 3 metri pe tocuri la fel patesc,urc scarile incaltata cu adidasi aceeasi problema o am.Cu mainile la fel daca ma pun sa fac mancare si toc legume mi se inclesteaza mana si nu o mai pot folosi. Cateodata ametesc, mai nou imi apar fel si fel de mancarimi pe fata la ochi si pe maini.Si ca sa fie treaba treaba sufar si de virusul Hpv.Cred foarte mult ca am imunitatea foarte scazuta si am o anemie uriasa in mine ( astea sunt banuielile mele) am si circulatia sangelui foarta proasta, nu am pofta de mancare si parca imi dispare senzatia de foame, pot sta o zi fara sa mananc si nu simt nevoia " foamea " sa mananc. Sa nu mai zic ca si la baie ma duc sa fac treaba mare o data pe saptamana . Va rog sa-mi spuneti daca a mai patit cineva ceva de genul asta sau daca este foarte grav, abia dupa data de 15 pot sa ma duc la doctor ca numa atunci iau banii.



Nu iti dau decat urmatorul sfat;;Mergi la medic,ai probleme reale de sanatate,,,nu aici gasesti vindecare,,trebuie sa faci un set de analize complete,de specialitate,medicul iti va spune ce si cum!!Acel virus "HPV" face ravagii in organism,daca nu este tinut sub control medical!
MissRainbow
Postat pe 5 Februarie 2012 11:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
miraculoasa ciuperca-ganoderma 8 De la: kudika226898 22 Februarie 2014 20:29
Tratament naturist pentru chisturi la sani 144 De la: el_ 3 Martie 2019 08:55
Bronsita cronica 4 De la: office_salinasusesi_ro 14 Martie 2010 14:11
Produse care nu contin coloranti ,arome sintetice,pigmentii,totul este natural. 3 De la: allexandra 4 Februarie 2010 19:32
http://crissreiki.wordpress.com/ Blog cu informatii profesioniste despre REIKI 1 De la: crissreiki 5 Aprilie 2010 09:50