Setari Cookie-uri

Divorturi

Draga mea eu una sunt de parere ca acest om nu te merita.El cred ca nu te-a iubit deloc, ci doar dadea impresia uneori.Ee foarte influentabil si mai mult o iubeste pe maicasa decit pe tine.E un las .Foarte bine ai facut ca iai dat papucii definitiv.Cit priveste copilul, fii mama si tata si mai ales cerei drepturile tatalui sa-i plateasca pensie alimentara.Sa simtit bine in pat cu tine acum sa-i fie bine si sa munceasca ptr. acest copil .Ai facut cam multe sacrificii si ai ertat foarte multe.Esti tinara si ai toata viata inainte.Refati viata dar cu cineva care sa te merite cu adevarat.Si dupa o lunga perioada de stat impreuna sa faceti si actele.Casatoria nu-i o joaca de copil.Te poti nenoroci pe viata daca nu ai maturitatea necesara in gindire.
kudika369633
Postat pe 7 Februarie 2012 08:32
Care-i povestea aici???
Titanika
Postat pe 20 Februarie 2012 17:47
De la: Titanika, la data 2012-02-20 17:47:46 Care-i povestea aici???



Povestea e dincolo pe acelasi topic numit DIVORTURI
denis_3d25
Postat pe 21 Februarie 2012 22:11
vreti povestea???o sa va relatez pe scurt
ne`am cun in ianuarie 2007 si la scurt timp dupa ce neam cunoscut am format un cuplu...am avut o perioada de 3 ani in care lucrurile nu au mers ca pe roate dar au mers bn.am raman insarcinata si am hotarat sa pastram copilul si sa facem cununia civila macar sa fim si noi in randul lumii...toate bune si frumoase pana aici.in timpul sarcinii a fost si nu a fost langa mn tinand cont de faptul ca am stat mai mult internata.daca dupa cununia civila sau schimbat lucrurile in privinta lui dupa ce am nascut el sa schimbat si mai mult,au intervenit din ce in ce mai mult persoane din afara relatiei noastre si ajunsesem la un moment dat f reci,a parasit domicilul conjugal,intre timp sa infiripat o relatie intre el si o prietena dea mea care era casatorita cu un prieten deal lui.am aflat de ralatia dintre ei 2 si iam spus ca vreau sa divortam.a incercat sa ma imbuneze si sa ii mai dau o sansa si a reusit...totusi a plecat in anglia,de cum a ajuns acolo a reluat relatia cu respectiva si aproape un an de zile ma minti si ma facut sa il ast.in feb trebuia sa plec la el sa incercam sa ne facem un rost in viata dar cu 2 luni inainte de plecare am aflat vestea bomba cum ca el e cu domnisoara si ca parintii lui il sustin...cearta initial nu a plecat de aici,adevarul asta a iesit la iveala dupa ce ma certasem cu el pe tema copilului,pt ca el si familia lui vroiau sa le duc lor baietelul de aproape de 2 ani si nu am vrut.si de la o cearta in privinta copilului sa adeverit banuiala mea...nu regret nimic din ce sa intamplat,asa a fost sa fie ,nu este un capat de tara ce mi sa intamplat si viata merge inainte si cu el si fara el.cum am fost un an de zile si mama si tata pt copil pot sa fiu si de acum incolo si barbati sunt la toate drumurile printre ei poate se afla si persoana care mie destinata daca el nu a fost sa fie...nu imi plang de mila din contra am fost mai puternica decat mas fi gandit vreodata ca as putea fi,am ramas placut surprinsa de mn daaca pot sa zic asa.
kudika451092
Postat pe 22 Februarie 2012 03:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sa cred ?ma vrea cu adevarat sau doar ptr sex? 32 De la: kudika052779 22 Martie 2010 21:25
ce sa ma fac? 20 De la: kudika_28725 6 Februarie 2013 12:47
Ce vor barbatii?? 57 De la: radualin22 19 Septembrie 2011 22:29
putin ajutor va rog................ 141 De la: cristinxxx 4 Iulie 2011 22:29
sfat va rog!:( 13 De la: anastasia_m 1 Iunie 2010 20:54