Setari Cookie-uri

Realitate cruda!31 mai,cea mai nefericita zi din viata mea!

l am cunoscut pe net,dupa care si real ,anul acesta in luna ianuarie,un nenorocit de om la care nici nu ma asteptam sau visam ceea ce mi se va intampla!cu siguranta orice persoana este simtita din prima intalnire dupa care isi arata adevarata fata!el 42 ani,sofer pe autobuz,cu multa normalitate se credea un Domn fiind respectat de multi,insa lucrurile stau altfel!dupa cateva intalniri cu el,a inceput sa mi dea cadouri,ex:telefon,bijuterii..insa atunci cand eu nu puteam iesi ,el insistand tot mai mult a inceput a-mi striga sai dau totul inapoi,sau sa ma revansez,plus blesteme si vorbe oribile din gura lui,si asta dupa cateva intalniri cu el,in fine!nu am bagat in seama si am continuat intalnirile cu el sperand ca va fi altfel,dar fapt ca iam permis de la inceput el avea sa fie la fel!cu siguranta eu eram cea care nu realiza cat o sa sufar!pana si parintii mi au zis sa l las iar eu nu am dat importanta!in luna mai exact pe 31 simteam ca avea sa se intample ceva rau si exact asa a fost,dintr o simpla reteta ce o pusesem in buzunar el sa enervat atat de tare ca un adevarat nebun si ma strans de gat incat nu mai aveam aer,cateva secunde si eram moarta de mana unui jegos de om!nu stiu cum mi am revenit ,insa eram distrusa,nu mai gandeam limpede in acele clipe de groaza!cu greu am rezistat o noapte intreaga stand nedormita si rugandu ma sa se faca dimineata mai repede sa plec!am reusit in final dar nu l am dat pe mana politiei nici in ziua de azi,regret foarte mult,stiu ca trebuia sa plateasca raul facut dar acum poate e prea tarziu din pacate!
ela_ella
Postat pe 28 August 2011 23:55
Bun povestea am inteles-o ,tragica a-s spune ,dar vandabila pe acaaasaaaa sau pe undeva in Argentina.Intrebarea mea e care e intrebarea ta? vrei sfaturi? vrei sa-l ucidem cu pietre? sa-l parjolim la gratar in piata publica din Teheran?sa-l biciuim cu curelusa de la ceasul Omega?sau poate doua palme cu usa de frigider i-ar ajunge?
Nigma
Postat pe 29 August 2011 00:04
ceai patit tu,e strigator la cer!nu neai cerut nici un sfat!?nu stiu ce sa inteleg,sper ca mai esti intreaga si ca nu tia facut nebunu de petrecanie.eu una te rog sa ne anunti ce mai este cu tine.de regula soferii sint niste crai cu doua fete.daca pina acum nu are o familie,inseamna ca are o problema.RUPE LEGATURA CU EL!!! sint legi carel vor pune la punct.nuti face singura legea,imi dau seama cei in sufletul tau dar te rog dane mai multe detalii.pe viitor sa nu mai cauti oameni pe internet.nu zic ca toti au o proleme sau ca nu sint normali,dar ai grija data viitoare.te rog continua povestea si ce este cu tine.sper ca nai vrut,numai sa te descarci!?trebuie sa stim cei cu tine!!!
Titanika
Postat pe 18 Septembrie 2011 09:23
Ce am patit numai eu stiu,numai eu stiu ca nici pana in ziua de azi nu am liniste ,inca imi vad acele imagini in fata ochilor,chiar daca au trecut 5 luni de la intamplare nu ma simt bine,la cine sa ma mai plang?imi este greu si nu am nici un ajutor,fapt ca mai scriu si citesc randurile voastre incerc sa iau ceva din fiecare!
ela_ella
Postat pe 25 Octombrie 2011 14:44
De la: ela_ella, la data 2011-10-25 14:44:17Ce am patit numai eu stiu,numai eu stiu ca nici pana in ziua de azi nu am liniste ,inca imi vad acele imagini in fata ochilor,chiar daca au trecut 5 luni de la intamplare nu ma simt bine,la cine sa ma mai plang?imi este greu si nu am nici un ajutor,fapt ca mai scriu si citesc randurile voastre incerc sa iau ceva din fiecare!




INCEARCA SA TE RECULEGI,FA LUCRURI NOI CARE SA TE TINA OCUPATA.CUM AR FI,LUCRU DE MINA,MACRAME,LUCRU IN GRADINA(DACA AI GRADINA).ASCULTA MUZICA CARE ITI PLACE,DUTE LA UN FILM BUN,DE ACTIUNE,AVENTURA,CITESTE CEVA CARTI.CHIAR SI TELEVIZORUL E BUN.TREBUIE SA CAUTI MEREU CEVA DE FACUT,SA FI MEREU OCUPATA.
STAI SINGURA,SAU CU PARINTII!? N-AI NICI O PRIETENA?AM AVUT SI EU O PROBLEMA IN VIATA MEA,SI M-AM APUCAT DE PICTAT.LA INCEPUT N-AM REUSIT,DAR CU TIMPUL M-AM MAI SPECIALIZAT.
TABLOURLE AVEAU CULOAREA SUFLETULUI MEU,CARE MAI INCHISE,CARE MAI LUMINATE.
AM REEUSIT CIT DE CIT,DAR PE DEASUPRA M-AM APUCAT SI DE FUMAT ASTAI RAU,NU TE INDEMN!!!
TREBUIE SA GASESTI CEVA NOU PT TINE.POATE CA PE BAZA NERVOASA SI DE STRES,AI PIERDUT CALCIU DIN CORP SI ALTE VITAMINE.
AR TREBUI SA-TI FACI SI UN CONTROL MEDICAL.AI GRIJA DE TINE SI SPER SA MA MAI ANUNTI CEAI MAI FACUT CU VIATA TA
O FEMEIE INTOTDEAUNA REUSESTE DACA VREA.TU TREBUIE SA VREI.!!!!!!
IN VIATA TREBUIE SA NE RIDICAM DE CITE ORI SOARTA NE LOVESTE.INCEARCA SA TI CAPU SUS SI PRIVESTE INAINTE.
Titanika
Postat pe 25 Octombrie 2011 19:26
De la: polin, la data 2011-09-18 09:23:14ceai patit tu,e strigator la cer!nu neai cerut nici un sfat!?nu stiu ce sa inteleg,sper ca mai esti intreaga si ca nu tia facut nebunu de petrecanie.eu una te rog sa ne anunti ce mai este cu tine.de regula soferii sint niste crai cu doua fete.daca pina acum nu are o familie,inseamna ca are o problema.RUPE LEGATURA CU EL!!! sint legi carel vor pune la punct.nuti face singura legea,imi dau seama cei in sufletul tau dar te rog dane mai multe detalii.pe viitor sa nu mai cauti oameni pe internet.nu zic ca toti au o proleme sau ca nu sint normali,dar ai grija data viitoare.te rog continua povestea si ce este cu tine.sper ca nai vrut,numai sa te descarci!?trebuie sa stim cei cu tine!!!

asa dupa cum se poate observa din extrasul lingvistic ai distrus alfabetul si gramatica limbii romane in Kabinetul tau,Kultivato...numai sfaturi agramate dai,Analfabeto,pe viitor sa nu mai cauti oameni pe internet,
urca-te pe cometa aia si du-te pe Jupiter,dane un semn cand ajungi ca esti intreaga,ca nu tia facut vreun nebun de petrecanie si ca nai proleme,tia venit cometa,nai vrut sa pleci data trecuta,acum nuti face griji,se descurca forumul si fara tine....... cei
Indiana_Jones
Postat pe 26 Octombrie 2011 09:51
De la: polin, la data 2011-10-25 19:26:28
De la: ela_ella, la data 2011-10-25 14:44:17Ce am patit numai eu stiu,numai eu stiu ca nici pana in ziua de azi nu am liniste ,inca imi vad acele imagini in fata ochilor,chiar daca au trecut 5 luni de la intamplare nu ma simt bine,la cine sa ma mai plang?imi este greu si nu am nici un ajutor,fapt ca mai scriu si citesc randurile voastre incerc sa iau ceva din fiecare!




INCEARCA SA TE RECULEGI,FA LUCRURI NOI CARE SA TE TINA OCUPATA.CUM AR FI,LUCRU DE MINA,MACRAME,LUCRU IN GRADINA(DACA AI GRADINA).ASCULTA MUZICA CARE ITI PLACE,DUTE LA UN FILM BUN,DE ACTIUNE,AVENTURA,CITESTE CEVA CARTI.CHIAR SI TELEVIZORUL E BUN.TREBUIE SA CAUTI MEREU CEVA DE FACUT,SA FI MEREU OCUPATA.
STAI SINGURA,SAU CU PARINTII!? N-AI NICI O PRIETENA?AM AVUT SI EU O PROBLEMA IN VIATA MEA,SI M-AM APUCAT DE PICTAT.LA INCEPUT N-AM REUSIT,DAR CU TIMPUL M-AM MAI SPECIALIZAT.
TABLOURLE AVEAU CULOAREA SUFLETULUI MEU,CARE MAI INCHISE,CARE MAI LUMINATE.
AM REEUSIT CIT DE CIT,DAR PE DEASUPRA M-AM APUCAT SI DE FUMAT ASTAI RAU,NU TE INDEMN!!!
TREBUIE SA GASESTI CEVA NOU PT TINE.POATE CA PE BAZA NERVOASA SI DE STRES,AI PIERDUT CALCIU DIN CORP SI ALTE VITAMINE.
AR TREBUI SA-TI FACI SI UN CONTROL MEDICAL.AI GRIJA DE TINE SI SPER SA MA MAI ANUNTI CEAI MAI FACUT CU VIATA TA
O FEMEIE INTOTDEAUNA REUSESTE DACA VREA.TU TREBUIE SA VREI.!!!!!!
IN VIATA TREBUIE SA NE RIDICAM DE CITE ORI SOARTA NE LOVESTE.INCEARCA SA TI CAPU SUS SI PRIVESTE INAINTE.
asta faci tu la tine in Kabinet cand n-ai melomani la kultivat,analfabeto: MACRAME,LUCRU DE MINA ...DUTE pe Jupiter cu cometa,Analfabeto...Te-ai apucat de pictat?Daca pictezi precum vorbesti si scrii...Tu ai pictat Kabinetul pe interior cu scene-horror sa sperii melomanii? Tu ai scris artistic pe Kabinet "WC" ? DAR PE DEASUPRA Kabinetului te-ai APUCAT SI DE FUMAT chiar daca stiai ca ASTAI RAU ?AR TREBUI SA-TI FACI tu UN CONTROL MEDICAL si sa te inscrii la Scoala Generala de la Gara de Nord in vagonul clasa 1 si sa te lasi de pictat...O FEMEIE INTOTDEAUNA REUSESTE DACA VREA.TU TREBUIE SA VREI,altfel ne distrugi nervii la toti... IN VIATA TREBUIE SA NE RIDICAM DE CITE ORI SOARTA NE LOVESTE.INCEARCA SA TI CAPU SUS SI PRIVESTE INAINTE,repara-ti naibii Kabinetul ala si gaseste-ti ceva de lucru ca ai clienti la kultivat,nu mai sta pe forum sa dai sfaturi analfabete agramate...
Indiana_Jones
Postat pe 26 Octombrie 2011 10:04
- Indianule, esti teribil !
- In alta ordine de idei...eu una nu as primi cadouri de la un barbat dupa numai cateva luni de "prieteneala". Ma rog, sa presupunem ca-i ziua mea, sau 8 martie, se accepta o atentie, dar mobile, bijuterii....
- In tot cazul, comportamentul lui a fost oribil si ar fi meritat sa fie dat pe mana politiei.
luchianramona
Postat pe 26 Octombrie 2011 12:16
De la: ela_ella, la data 2011-08-28 23:55:54 i..insa atunci cand eu nu puteam iesi ,el insistand tot mai mult a inceput a-mi striga sai dau totul inapoi,sau sa ma revansez,plus blesteme si vorbe oribile din gura lui,si asta dupa cateva intalniri cu el,in fine!nu am bagat in seama si am continuat intalnirile cu el sperand ca va fi altfel,

vezi? exact asta este greseala ta....i-ai permis sa te jigneasca de la bun inceput... si s-a obisnuit cu ideea ca o vei face mereu....e greseala ta,desi imi pare rau prin ceea ce ai trecut tu,insa a fost cu buna stiinta
steffy91
Postat pe 26 Octombrie 2011 12:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce sa fac? 5 De la: kudika_24793 21 Martie 2014 15:16
nu mai stiu ce sa cred... 10 De la: -Foxxy 26 Februarie 2015 10:09
Tipuri de fete 50 De la: Millennium 24 Iulie 2011 17:12
lacrimi pt un barbat care ma iubeste dar eu nu stiu ce sa fac 30 De la: liliana_2007 24 Martie 2013 13:07
Petrecere a fetelor cu sau fara stripperi¿ 8 De la: anasaiescu 14 Iulie 2010 20:18