Setari Cookie-uri

As avea nevoie de un medic ginecolog bun in Timisoara, o adresa si un nr de tel. daca se poate :)

hilde31
Postat pe 13 Februarie 2012 18:34
buna sunt de acord cu GHEISA ARE dreptate trebue sa vorbesti cu mama ta ei trebue sa-i spui totul in zioua de azi nu mai ai ancredere in nimeni cu ea trebue sa fiti ca doua prietene si sunt sigura ca ea va sti cum sa procedeze si at-i va da un raspuns pe masura si sunt sigura ca mama ta at-i vrea dor bine ea este singura care it-i bvrea asta de ce iti spun asta ? ptr ca si eu am o fetita de 17 ani si ea orce problema are imi spune mie ca mama si anpreuna gasim de fiecare data rezolvare stii de ce ptr ca noi doua nu suntem numai mama si fica noi discutam deschis ca de la prietena la prietena asa sa faci si tu ca cea mai buna prietena de viata si de suflet e mama ta te pop si sa ai incredere in mama si totul va fi bine SUCCES
scumpica13
Postat pe 8 Martie 2012 08:11
TEORETIC,da...mama ar trebui sa sfatuiasca fiica,dar fiicele cer doar BANI mamelor si in general parintilor,nu si sfaturi....
Apoi ganditi-va,nici mamele nu merg la ginecolog...in Romania e stiut acest lucru,cum atunci ar putea da o recomandare fiicei ?????!!!!!!!
ginnas
Postat pe 9 Martie 2012 20:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau sa fiu mama purtatoare 30 De la: rockk 23 Martie 2011 17:52
Gardnerella la femei 2 De la: elo 14 Decembrie 2010 15:21
despre motivul "ca nu am situatie financiara sa-l cresc" pentru care am facut avort 2 De la: Mihaela214 10 Februarie 2014 09:00
la Papanicolau a iesit HPV 62 De la: elena_elena_healthy 27 Mai 2021 10:31
antibioticele in tipul sarcini 8 De la: tarot 3 Noiembrie 2009 05:32