Setari Cookie-uri

caut iubit virgin

draga mea nu cred ca este un defect da ca esti virgina sincer mie miar placea sa te cunosc spunemi si mie de unde esti si daca vrei sa vorbim dami si mie id tau
kudika506715
Postat pe 26 Februarie 2012 08:44
cu siguranta ca sunt multi care inca mai sunt virgini dar nu cred ca te-ai uita tu la ei. apoi, cine crezi ca va recunoaste asta? este o chestiune de orgoliu in lumea barbatilor. cei mai multi si-au pierdut virginitatea la femei usoare. eu unul nu ma feresc de fetele virgine. nu am de ce. ca nu au experienta sexuala? si ce daca. zici ca cei care au aflat ca esti virgina au dat bir cu fugitii. problema nu este ca esti tu nedeflorata, ci una din probleme este atitudinea pe care o vei avea in intimitate, ei se feresc ca vei fi speriata de noutate, te vei fastaci etc. iar a doua problema tine de partener. nu are experienta cu fetele virgine si nu stiu cum sa procedeze. prea multa bataie de cap pentru ei. e mult mai simplu cu celelalte. intrebare. tu vrei doar sa iti pierzi virginitatea (doar cu un baiat virgin), sau vrei sa ai si o relatie serioasa stabila cu el? pentru informatia ta si barbatii au orgoliul lor in a evita a fi folositi chiar si pentru o noapte fierbinte.
ionutspiridon
Postat pe 26 Februarie 2012 08:45
Buna scumpete. Hai sa vb pe mess. Id-ul meu este: lovemecata2009
Nu sunt virgin si imi doresc o asa fata langa mine. Vreau sa te iau de sotie.
kudika317991
Postat pe 26 Februarie 2012 08:47
De la: SCufita_rosie_rosie, la data 2012-02-13 22:08:29Buna,am 24 de ani si sunt inca virgina si imi place ca am ramas asa pana acum nu are dreptul sa ma critice,e viata mea si mi-am planificat ca pana la 24 de ani sa raman asa,toate bune si frumoase pana cand am implinit si 24 de ani si si mi-am propus sa-mi pierd virginitatea.De fapt voi implini in curand 25 de ani si tot fara iubit si tot virgina sunt.Cand aud barbatii ca-s inca virgina fug ca de tamaie.Cat de lasi sunt!
La inceput sunt amabili vai ce misto esti imi zic dar apoi-si o sa intru putin in amanunte-am incercat sa am o relatie cu un baiat,il tin eu o luna asa fara sa se intample nimic si cand afla pa!
Eu cred ca daca am fi amandoi in situatia asta n-ar mai fi atat de ciudata situatia.Deci caut iubit virgin cu care sa fac dragoste.
Propuneri?
Ps-daca mai exista asa ceva...
kudika371339
Postat pe 26 Februarie 2012 08:50
De la: SCufita_rosie_rosie, la data 2012-02-13 22:08:29Buna,am 24 de ani si sunt inca virgina si imi place ca am ramas asa pana acum nu are dreptul sa ma critice,e viata mea si mi-am planificat ca pana la 24 de ani sa raman asa,toate bune si frumoase pana cand am implinit si 24 de ani si si mi-am propus sa-mi pierd virginitatea.De fapt voi implini in curand 25 de ani si tot fara iubit si tot virgina sunt.Cand aud barbatii ca-s inca virgina fug ca de tamaie.Cat de lasi sunt!
La inceput sunt amabili vai ce misto esti imi zic dar apoi-si o sa intru putin in amanunte-am incercat sa am o relatie cu un baiat,il tin eu o luna asa fara sa se intample nimic si cand afla pa!
Eu cred ca daca am fi amandoi in situatia asta n-ar mai fi atat de ciudata situatia.Deci caut iubit virgin cu care sa fac dragoste.
Propuneri?
Ps-daca mai exista asa ceva...
kudika371339
Postat pe 26 Februarie 2012 08:51
De la: SCufita_rosie_rosie, la data 2012-02-13 22:08:29Buna,am 24 de ani si sunt inca virgina si imi place ca am ramas asa pana acum nu are dreptul sa ma critice,e viata mea si mi-am planificat ca pana la 24 de ani sa raman asa,toate bune si frumoase pana cand am implinit si 24 de ani si si mi-am propus sa-mi pierd virginitatea.De fapt voi implini in curand 25 de ani si tot fara iubit si tot virgina sunt.Cand aud barbatii ca-s inca virgina fug ca de tamaie.Cat de lasi sunt!
La inceput sunt amabili vai ce misto esti imi zic dar apoi-si o sa intru putin in amanunte-am incercat sa am o relatie cu un baiat,il tin eu o luna asa fara sa se intample nimic si cand afla pa!
Eu cred ca daca am fi amandoi in situatia asta n-ar mai fi atat de ciudata situatia.Deci caut iubit virgin cu care sa fac dragoste.
Propuneri?
Ps-daca mai exista asa ceva...

eu sunt virgin daca vrei sa ne cun lasa un msg cu id tau de mess :)
kudika371339
Postat pe 26 Februarie 2012 08:52
Buna
kudika056066
Postat pe 26 Februarie 2012 08:59
buna frumoaso te rog sa apelezi la mine si te voi face fericita cum vrei tu te ast
kudika503399
Postat pe 26 Februarie 2012 09:08
Unde il cautati?
Dincolo de intrebarea retorica ar exista o solutie:
Nu le spuneti baietilor ca sunteti virgina.
kudika023770
Postat pe 26 Februarie 2012 09:10
Aveti grija ca pe site, mai scapa si cate-un bou de pe izlasul comunal. Nu-l luati in seama.
kudika023770
Postat pe 26 Februarie 2012 09:12
Ha,ha,ha cred ca trebuia sa te nasti in alt secol ca sa gasesti asa ceva
cornyy
Postat pe 26 Februarie 2012 09:17
buna!!!Eu ma numesc Luigi si intamplator am vazut povesteata,eu nu sunt virgin si nici nu fug de virginitatea ta. Am 28 de anii,in momentul de fata nu sunt implicat in nici-o relatie si mi-as dori sa incep o relatie...Daca vrei sa vorbim mai multe da-mi un nr de tel sau o adresa (id.de mess)pentru a ne cunoaste mai bine,ID-ul meu este:(unik_lee27),pana atunci eu te poop.
kudika477093
Postat pe 26 Februarie 2012 09:19
buna as vrea sa te cunosc,sunt virgin si am 26
kudika505652
Postat pe 26 Februarie 2012 09:37
buna....da add la yo_antonyo_90 si vom discuta akolo...k?Daca vrei sa-ti pierzi virginitatea...ms:*
kudika423805
Postat pe 26 Februarie 2012 09:37
salutari!eu unu, prin cate am trecut am intalnit baieti care cauta fete virgine la greu.Sint strimte si noi baieti simtim o adevarata placere in timpul sexului,nu stiu de unde ai gasesti pe impotentii aia care nu stiu ce e un clitorism .Am 28 de ani si tot virgin am ramas, cu toate ca am avut relatii peste relati dar pe degeaba dak am dat in lighian
iuli_buli
Postat pe 26 Februarie 2012 09:45
Atentie!
Google castiga miliarde de dolari anual din reclama fara sa imparta nimic cu noi. Insa din 9 aprilie 2012, noul motor de cautare WAZZUB va oferi 50% din profituri utilizatorilor!!! Pentru aceasta trebuie doar sa va inregistrati. Daca veti invita si alte persoane castigul dvs. va spori pe masura. Inscrierile se fac doar pana pe 9 aprilie 2012, numai pe baza de invitatii de la alte persoane inscrise deja. Cei interesati pot accesa linkul-invitatie de mai jos pentru inscriere: //signup.wazzub.info/?lrRef=d1f8F
kudika502087
Postat pe 26 Februarie 2012 09:47
De la: iuli_buli, la data 2012-02-26 09:45:38salutari!eu unu, prin cate am trecut am intalnit baieti care cauta fete virgine la greu.Sint strimte si noi baieti simtim o adevarata placere in timpul sexului,nu stiu de unde ai gasesti pe impotentii aia care nu stiu ce e un clitorism .Am 28 de ani si tot virgin am ramas, cu toate ca am avut relatii peste relati dar pe degeaba dak am dat in lighian



esti unicat, omule !!!!
GHEISA_
Postat pe 26 Februarie 2012 09:51
aaaaaaaaa...cum sa-ti spun...in fata sau.....mai bine zic direct...sunt virgin...si singur culmea:D...zero_colt2 daca vrei sa vb pe mess
Nita_Liviu_1
Postat pe 26 Februarie 2012 09:51
Esti tare dar cum ai rezistat oare esti frumoasa? ca cele frumoase nu rezista.Unele sunt virgine dar fac la gre sex oral,si nu e rau dar scapa esenta imultiri natiei ca am ajuns la 19 milioane . Nu tot ce zboara se mananca .Gasesti barbat virgin ca sunt multi pampalai ramasi care se masturbeaza de frica inceputului sexual.Si tu cred ca esti inhibata fao, bea ceva si nu mai sta ca nu iti face nimeni STATUE.
amantulnegru78
Postat pe 26 Februarie 2012 09:54
scufitoo/...continua sa cauti, nu stiu cit vei cauta ori...nu vei cauta, dar iti spun un lucru sigur...un barbat nu va sta linga tine de mobila mult timp...nu realizei...??/ i se umfla boasele...dupa ce vei face dragoste vei realiza ce ai pierdut...pina acum...!! depinde de modul in care el te face sa faci asta si depinde ce simtiti amindoi, pt ca daca exista o ...legatura strinsa sufleteste ...e frumos...!!!
kudika487503
Postat pe 26 Februarie 2012 09:58
Mai baieti, daca tot s-a transformat topicul intr-unul matrimonial, spuneti si voi care-i valoarea averii voastre ca sa stie fata de unde sa aleaga ca suflet bun probabil ca aveti toti, mai ales in prima saptamana de intalniri , deja sunt prea multi doritori
Mr_6pack
Postat pe 26 Februarie 2012 10:05
Ma apuca deflorarea cand ma gandesc...
maissa
Postat pe 26 Februarie 2012 10:07
ce caterincos e romanul din fire...
1. sexul personajului ce a postat acest topic este nedefinit...M...F...nu se stie
2. varsta, in schimb, e o certitudine: nu are 14 ani! de ce? pai "subiectul" topicului si "coerenta" textului!
3. desi precoce, sufera de "celebritate"! de ce? iarasi, "subiectul" topicului...
lone_star
Postat pe 26 Februarie 2012 10:09
buna......de unde esti tu???mi-ar placea sa ne cunoastem.imi lasi id tau sa putem vorbi mai multe:*?????
kudika403738
Postat pe 26 Februarie 2012 10:09
nu cred ca e o idee buna sa iti incepi viata sexuala cu un baiat virgin...implica mult mai multe,si s-ar putea sa fi si dezamagita...iti trebuie un baiat rabdator,id-ul meu...soimulro@yahoo.com
cunosc un baiat grozav pt tine.
healthy016636
Postat pe 26 Februarie 2012 10:13
Ma numesc Ion Clamaru, locuiesc in Spania, sunt febletea autoritatilor spaniole pentru care sunt inestimabil deoarece imi asigura locuinta, masa, paza 24 din 24 de ore. Am o avere impresionanta de milioane de euro, avere la care tanjesc atat autoritatile din Spania cat si cele din Romania. Din luna septembrie 2011 sunt virgin . Daca prezint interes pentru tine da-mi un semnal.
kudika477537
Postat pe 26 Februarie 2012 10:34
Nu te grabii , toate la timpul lor !
Oricum nu mai gasesti multe fete virgine in ziua de azi , bravo tie !

misupiticu
Postat pe 26 Februarie 2012 10:39
in primul rand nu ti-as indica un baiat virgin...el nu stie cum sa te ia,saracu o fi si el timorat si plus k nu cred k mai exista baieti virgini(in anul 2012)...raritati...si in alt doilea rand...incearca sa fi mai degajata,,poate esti prea stresata de "chestia asta" si daia baietii fug...daca u asa ai considerat ca trebuie sa fi virgina intr-adevar nu are dreptu nimeni sa te judece...dar gandeste-te ca la un moment dat tot o sa o faci(doar nu o sa ramai toata viata virgina).iti doresc succes la baieti si ca si sfat fi mai degajata..si ai sa vezi ca totul o sa fie bine:D
alexutza34
Postat pe 26 Februarie 2012 10:41
doamne ...doamne ......
kudika127287
Postat pe 26 Februarie 2012 10:44
buna ...pot sa te ajut eu daca o sa ma lasi bineinteles ...o sa fie exact cum iti doresti tu ..
victor_kiler
Postat pe 26 Februarie 2012 10:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
e bine ce fac? 28 De la: liliana2005 10 Aprilie 2010 16:27
nu inteleg ce vrea de la mine!!!! 43 De la: just_me00 10 Martie 2013 14:49
idei de cadouri 6 De la: fluturas_ 21 Octombrie 2009 16:29
vise spulberate... 49 De la: stem_29 27 August 2010 13:11
Ce sa aleg? 11 De la: kudika227120 9 August 2010 11:25