Setari Cookie-uri

Barbatii, de 2 ori mai curve decat femeile

olla,

ce parere aveti? astept comentarii!!
sky_spy
Postat pe 13 Mai 2009 17:09
si de ce ii bagi pe toti in aceeasi oala???
Diavolyta_
Postat pe 13 Mai 2009 17:11
De la: sky_spy, la data 2009-05-13 17:09:44olla,

ce parere aveti? astept comentarii!!

ce "ola" da' ce te crezi in spania
ralu_zar
Postat pe 13 Mai 2009 17:17
Olallaaaa olaaaaaaa eee macho mannnnnn
Diavolyta_
Postat pe 13 Mai 2009 17:19
De la: sky_spy, la data 2009-05-13 17:09:44olla,

ce parere aveti? astept comentarii!!


eventual curve masculine, nu?
sau porci, ca este la moda
_fantoma_
Postat pe 13 Mai 2009 17:34
da' dom'le... niste porci... ce ti'e si cu barbatii astia

Diavolyta_
Postat pe 13 Mai 2009 17:40
banuiesc ca trebuie sa fim rautacioase nu?
donttouch
Postat pe 13 Mai 2009 17:47
Ei, da!
Asta-i buna!
Curve exista si sunt de mai multe feluri. Invata sa selectezi!
kudikaroxi
Postat pe 13 Mai 2009 17:48
Daca intrebi barbatii despre femei, vor spune ca toate sunt curve, daca intrebi femeile despre barbati, vor spune ca toti sunt porci. E un mic/mare razboi tacit intre doua tabere. Da, se spune ca femeile vin de pe Venus si barbatii de pe Marte, dar noi traim pe Pamant care este ghici! intre cele doua, deci locul de intalnire al taberelor. Nu prea cred ca trebuie sa fie razboi, desi exista diferente mari, de la aspectul exterior pana la modul de a gandi, de la felul de a se comporta, pana la perceptia sexului opusDesi nu prea-i intereseaza femeile, tot timpul au una langa ei. Desi tot timpul au una langa ei, tot timpul se mai dau si la altele. Desi se mai dau la alta/altele, se enerveaza daca femeia cu care sunt ii paraseste. Desi femeia cu care sunt ii paraseste, tot nu invata din greselile pe care le fac (si tot se mai dau la altele Femeilor le place siguranta pe toate planurile, iar barbatilor linistea in cuplu si, unora, aventurile fara obligatii Femeile sunt curve pt ca vor sa testeze cati mai multi barbati, pana-l gasesc pe .{ } ca sa-si gasesca un material genetic bun, deci calitate iar barbatzii sunt porci pentru ca sa si imprastie samanta peste tot si cat mai mult pe unde se poate, deci cantitate maxima......
lelia_zet
Postat pe 14 Mai 2009 11:03
80 % DIN BARBATI SUNT CURVARI.SI CU CAT AU MAI MULTE FETE LA PAT, CU ATAT SE CRED MAI MACHO.GANDIREA ASTA DIN SECOLE VECHI A RAMAS INCA IN SECOLUL 21 DIN PACATE.SEXUL PARCA E CA SI BANII.TRADEZI , MINTI, TE CERTI, SI SUFERI.

Postat pe 14 Mai 2009 11:07
SI BRAVO FEMEILOR MATERIALISTE, CU CAP SI INTELIGENTE, CARE II FAC PE BARBATI SA SE INDRAGOSTEASCA DE ELE SI APOI LE DA FLIT....ASTA LE TREBUIE CELOR CARE AU PROVOCAT LA RANDUL LOR O SUFERINTA PT PERSOANA DE ALATURI SI CARE AU INSELAT DE NENUMARATE ORI......

Postat pe 14 Mai 2009 11:10
De la: r_girl, la data 2009-05-14 11:07:4380 % DIN BARBATI SUNT CURVARI.SI CU CAT AU MAI MULTE FETE LA PAT, CU ATAT SE CRED MAI MACHO.GANDIREA ASTA DIN SECOLE VECHI A RAMAS INCA IN SECOLUL 21 DIN PACATE.SEXUL PARCA E CA SI BANII.TRADEZI , MINTI, TE CERTI, SI SUFERI.
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ce sa spunnnnn,,,90 la suta din femeiiiii sunttt curviteeee,,,,,haaaaaaa
thadoog
Postat pe 14 Mai 2009 11:10
De la: r_girl, la data 2009-05-14 11:10:08SI BRAVO FEMEILOR MATERIALISTE, CU CAP SI INTELIGENTE, CARE II FAC PE BARBATI SA SE INDRAGOSTEASCA DE ELE SI APOI LE DA FLIT....ASTA LE TREBUIE CELOR CARE AU PROVOCAT LA RANDUL LOR O SUFERINTA PT PERSOANA DE ALATURI SI CARE AU INSELAT DE NENUMARATE ORI......


da de ce spuneai ca suferi mama?
donttouch
Postat pe 14 Mai 2009 11:16
De la: lelia_zet, la data 2009-05-14 11:03:55Daca intrebi barbatii despre femei, vor spune ca toate sunt curve, daca intrebi femeile despre barbati, vor spune ca toti sunt porci. E un mic/mare razboi tacit intre doua tabere. Da, se spune ca femeile vin de pe Venus si barbatii de pe Marte, dar noi traim pe Pamant care este ghici! intre cele doua, deci locul de intalnire al taberelor. Nu prea cred ca trebuie sa fie razboi, desi exista diferente mari, de la aspectul exterior pana la modul de a gandi, de la felul de a se comporta, pana la perceptia sexului opusDesi nu prea-i intereseaza femeile, tot timpul au una langa ei. Desi tot timpul au una langa ei, tot timpul se mai dau si la altele. Desi se mai dau la alta/altele, se enerveaza daca femeia cu care sunt ii paraseste. Desi femeia cu care sunt ii paraseste, tot nu invata din greselile pe care le fac (si tot se mai dau la altele Femeilor le place siguranta pe toate planurile, iar barbatilor linistea in cuplu si, unora, aventurile fara obligatii Femeile sunt curve pt ca vor sa testeze cati mai multi barbati, pana-l gasesc pe .{ } ca sa-si gasesca un material genetic bun, deci calitate iar barbatzii sunt porci pentru ca sa si imprastie samanta peste tot si cat mai mult pe unde se poate, deci cantitate maxima......


Un rasp destul de complex!
kudikaroxi
Postat pe 14 Mai 2009 11:27
io cred doar ca barbatzii ie indispensabili...ca ie porci au ba,no me importa....ollaaaaa
matracucu
Postat pe 14 Mai 2009 11:43
De la: just_laura, la data 2009-05-14 11:43:10io cred doar ca barbatzii ie indispensabili...ca ie porci au ba,no me importa....ollaaaaa


precum aerul de-l respiram.............................manca-i-ar mama de porci ce e ei
donttouch
Postat pe 14 Mai 2009 11:45
De la: donttouch, la data 2009-05-14 11:45:11
De la: just_laura, la data 2009-05-14 11:43:10io cred doar ca barbatzii ie indispensabili...ca ie porci au ba,no me importa....ollaaaaa


precum aerul de-l respiram.............................manca-i-ar mama de porci ce e ei


iecsact,da-le doamne sanatate si virtute
ca noi sa stam...sa fim f......te fericite am vrut sa zic,la ce va gandeatzi?
hey donty,hai la un mozol
matracucu
Postat pe 14 Mai 2009 11:47
De la: just_laura, la data 2009-05-14 11:47:39
De la: donttouch, la data 2009-05-14 11:45:11
De la: just_laura, la data 2009-05-14 11:43:10io cred doar ca barbatzii ie indispensabili...ca ie porci au ba,no me importa....ollaaaaa


precum aerul de-l respiram.............................manca-i-ar mama de porci ce e ei


iecsact,da-le doamne sanatate si virtute
ca noi sa stam...sa fim f......te fericite am vrut sa zic,la ce va gandeatzi?
hey donty,hai la un mozol


pentru o asa urare vin la 10 mozoale lauriciule
donttouch
Postat pe 14 Mai 2009 11:56
De la: donttouch, la data 2009-05-14 11:56:55
De la: just_laura, la data 2009-05-14 11:47:39
De la: donttouch, la data 2009-05-14 11:45:11
De la: just_laura, la data 2009-05-14 11:43:10io cred doar ca barbatzii ie indispensabili...ca ie porci au ba,no me importa....ollaaaaa


precum aerul de-l respiram.............................manca-i-ar mama de porci ce e ei


iecsact,da-le doamne sanatate si virtute
ca noi sa stam...sa fim f......te fericite am vrut sa zic,la ce va gandeatzi?
hey donty,hai la un mozol


pentru o asa urare vin la 10 mozoale lauriciule


donty...le-am numarat...sunt 11
matracucu
Postat pe 14 Mai 2009 11:58
De la: kudikaroxi, la data 2009-05-14 11:27:54
De la: lelia_zet, la data 2009-05-14 11:03:55Daca intrebi barbatii despre femei, vor spune ca toate sunt curve, daca intrebi femeile despre barbati, vor spune ca toti sunt porci. E un mic/mare razboi tacit intre doua tabere. Da, se spune ca femeile vin de pe Venus si barbatii de pe Marte, dar noi traim pe Pamant care este ghici! intre cele doua, deci locul de intalnire al taberelor. Nu prea cred ca trebuie sa fie razboi, desi exista diferente mari, de la aspectul exterior pana la modul de a gandi, de la felul de a se comporta, pana la perceptia sexului opusDesi nu prea-i intereseaza femeile, tot timpul au una langa ei. Desi tot timpul au una langa ei, tot timpul se mai dau si la altele. Desi se mai dau la alta/altele, se enerveaza daca femeia cu care sunt ii paraseste. Desi femeia cu care sunt ii paraseste, tot nu invata din greselile pe care le fac (si tot se mai dau la altele Femeilor le place siguranta pe toate planurile, iar barbatilor linistea in cuplu si, unora, aventurile fara obligatii Femeile sunt curve pt ca vor sa testeze cati mai multi barbati, pana-l gasesc pe .{ } ca sa-si gasesca un material genetic bun, deci calitate iar barbatzii sunt porci pentru ca sa si imprastie samanta peste tot si cat mai mult pe unde se poate, deci cantitate maxima......


Un rasp destul de complex!




....Eu fac scandal ...si nu sunt de cord....barbatii nu sunt curve......ei adica noi suntem cuvari....si atat....altele sunt curve.....dar cu ce zice lelia sunt de acord.....asa estem noi barbatii.....dr nu estem PORCI....... estem DELICIU PT VOI FETELE NOASTRE..... VA POP
gratuit89
Postat pe 14 Mai 2009 12:19




sunt perfect de acord cu tine!!!
k_mitza83
Postat pe 14 Mai 2009 12:22
Madre mia, yo soy de tres veces mas c.......... que una mujer, pero cada vez que estoy con una, la respecto al maximo y me esfuerzo para dejarla muy satisfecha, siempre quieda asi! Femeile sunt niste regine, fie ele curve sau nu, va poop dulce, mis reynas!
remus2all
Postat pe 23 Mai 2009 22:24
De la: matracucu, la data 2009-05-14 11:43:10io cred doar ca barbatzii ie indispensabili...ca ie porci au ba,no me importa....ollaaaaa



foarte tare, i mi place asta. dar ei , e indispensabili in aceeasi masura in care e si ele. ha
anda_a
Postat pe 18 Octombrie 2009 19:13
frate ce rau se lovesc unii la cap cand sunt mici........
greierash_is_back
Postat pe 18 Octombrie 2009 19:18
cu anumite exceptii da ai dreptate barbatii sunt de doua ori mai curve decat femeile.
desideria
Postat pe 20 Octombrie 2009 15:28
De la: , la data 2009-05-14 11:10:08SI BRAVO FEMEILOR MATERIALISTE, CU CAP SI INTELIGENTE, CARE II FAC PE BARBATI SA SE INDRAGOSTEASCA DE ELE SI APOI LE DA FLIT....ASTA LE TREBUIE CELOR CARE AU PROVOCAT LA RANDUL LOR O SUFERINTA PT PERSOANA DE ALATURI SI CARE AU INSELAT DE NENUMARATE ORI......


Fata, ai suferit cumva? Stii ca materialistele dau peste baieti de treaba, nu ti se pare urat? In fine pare rau ca a profitat unu de tine si ti-a dat "flit" ;)
Skoopman
Postat pe 20 Octombrie 2009 15:48
De la: sky_spy, la data 2009-05-13 17:09:44olla,
:


"Olla" -ul asta se vrea spaniola?
Pentru ca - daca spaniola vrei sa fie - tocmai ai spus "oala"
In rest, stai sa citesc topicul... Da' esti haioasa, zau... "Oala"!
Dor_a
Postat pe 20 Octombrie 2009 15:53
ca tot ziceati de porci...era un banc:
Se intalneste Maria cu Ana le drum.Vazand-o nervoasa, Ana o intreaba pe Maria:
-ce ai patit Marie?Tocmai te-ai casatorit si deja esti suparata?
Maria raspunde:
-pai, nu mi-a zis nimeni ca pentru un carnat trebuie sa cumpar tot porcul!!!
iacinta
Postat pe 20 Octombrie 2009 16:00
De la: sky_spy, la data 2009-05-13 17:09:44olla,

ce parere aveti? astept comentarii!!

barbatii care este
..este niste curvi
cristiana_cris
Postat pe 20 Octombrie 2009 16:25
buna dimineaþa la toata lumea....este adevarat ca barbaþii sunt de doua ori mai curve decat femeile...dar tot atat de adevarat este ºi faptuil cã nu toþi sunt la fel....asta e valabil ºi pentru femei....acum insã discutãm despre bãrbaþi....bãrbaþii sunt împãrþiþi în douã categorii....gentelmani ºi mîrlani....puþini sunt cei care gac parte din categoria pimaã iar restul din a doua....însã daca reuºeºti sa cunoºtin un gentelman te poþi considera o femeie norocoasã....eu am cunoscut doi bãrbaþi din ambele categorii...credeþi mã ºi acum am acel gust amar al dezamagirii.....in naivitatea mea am crezut cã acel bãrbat (care face parte din categoria mârlanilor) chiar mã iubeste si ma respecta însã m am înºelat, însã Dumnezeu m a rãsplãtit scoþând un bãrbat în calea mea care mã face fericitã...pãrerea mea...
catalina69
Postat pe 21 Octombrie 2009 09:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce cadou sa-i cumpar? 4 De la: vocea_inimii 10 Aprilie 2010 19:18
ce 7 De la: Metal_spell 8 Decembrie 2009 12:35
cunosc o femeie care are un barbat tampit 78 De la: blaa 31 Ianuarie 2010 16:18
abia acum mi-am dat seama ca-l iubesc........ 11 De la: battleofwits 28 Octombrie 2010 17:55
Sa ii sarbatorim pe EI de 9 martie? 1 De la: Veenman 8 Martie 2011 15:05