Setari Cookie-uri

caut iubit virgin

Virgin pe la anii astia nu cred ca o sa gasesti E greu sa convingi un baiat cu care ai o relatie de durata sa te astepte pana implinesti macar 18 ani ca sa-ti incepi viata sexuala si de multe ori te paraseste pentru ca nu vrei Chiar sunt curioasa daca exista vrio unul la 24 de ani care sa fie "neatins". Bafta la cautat si cine stie,poate ai noroc!
AlinaNutu
Postat pe 26 Februarie 2012 17:38
De la: SCufita_rosie_rosie, la data 2012-02-13 22:08:29Buna,am 24 de ani si sunt inca virgina si imi place ca am ramas asa pana acum nu are dreptul sa ma critice,e viata mea si mi-am planificat ca pana la 24 de ani sa raman asa,toate bune si frumoase pana cand am implinit si 24 de ani si si mi-am propus sa-mi pierd virginitatea.De fapt voi implini in curand 25 de ani si tot fara iubit si tot virgina sunt.Cand aud barbatii ca-s inca virgina fug ca de tamaie.Cat de lasi sunt!
La inceput sunt amabili vai ce misto esti imi zic dar apoi-si o sa intru putin in amanunte-am incercat sa am o relatie cu un baiat,il tin eu o luna asa fara sa se intample nimic si cand afla pa!
Eu cred ca daca am fi amandoi in situatia asta n-ar mai fi atat de ciudata situatia.Deci caut iubit virgin cu care sa fac dragoste.
Propuneri?
Ps-daca mai exista asa ceva...

asteapta multi si bine :))
flory2074
Postat pe 26 Februarie 2012 17:59
eu sant virgin daca este valabil in continuare anuntul sunama la nr de tf 0726194344 vreau sa te cunosc
kudika471865
Postat pe 26 Februarie 2012 18:12
esti virgina suta la suta sau........
kudika440567
Postat pe 26 Februarie 2012 18:15
draga mea, nu te supara ca iti spun si eu am fost virgina pana la 21 de ani si nu cred ca trebuie sa astepti tu un barbat virgin, decat daca il cauti prin clasele 5-8!! ca de prin clasa a 9 a nu prea mai gasesti, sincer iti spun!! tu cauta-ti un barbat adevarat, finut, care stie cum sa se comporte cu o femeie virgina si care are rabdare cu o virgina. nimeni nu te judeca, insa cred ca nu ai gasit inca barbatul care sa te merite, pe bune! multa incredere in tine!! eu am o prietena care s-a casatorit virgina la 35 de ani si a fost ok si au o viata sexuala normala, au o fetita minunata!
kudika042291
Postat pe 26 Februarie 2012 18:25
cunosc eu pe cineva. vrea casatorie cu o virgina.
marinescu75
Postat pe 26 Februarie 2012 18:28
buna,am ras cand am citit ce-ai scris,e de ras,nu stii cum sa mai faci sa fie bine cu barbatii astia,ce sfat ti-as da eu sa gasesti un barbat ceva mai mare decat tine,cu 8sau 10 ani sa stie ce vrea de la viata si care sa te aprecieze si sa te iubeasca ca ai fost o fata cuminte,Sa auzim de bine!Sa ma inviti la nunta
ceoceosan
Postat pe 26 Februarie 2012 18:40
Buna!Mai si eu sunt de aceeasi varsta cu tine merg pe 25 si sincera sa fiu ma rog sa gasesc pe cineva virgin,dar cu care sa ma casatoresc,pt ca asa e placut in fata lui Dumnezeu.Sa stiti ca nu sunt sectanta,sunt ortodoxa practicanta si ma bucur ca sunt asa,desi nu ma laud.Cred ca este o datorie sfanta sa ne pastram curatia sufleteasca si trupeasca.Indiferent ca poate unii vor rade,in final vor ajunge sa planga in viata,pt ca pactul naste tristete peste tristete.Eu ma bucur de viata si nu sunt deloc stresata chiar ii multumesc Domnului ca m a ferit de cel mai mare pacat al zilelor noastre:desfranarea.Asa ca fetelor,nadejde si rabdare!Va pup!Si astept comentariile,indiferent cat de dure.
kudika334890
Postat pe 26 Februarie 2012 18:47
multe metode mai au si prostituatele astea de a-si racola clientii...titaniko,tu esti,ma ?
[img]http://i1246.photobucket.com/albums/gg613/talpa_iute/th_2.gif[/img]
GRIG_REVITAMINIZAT
Postat pe 26 Februarie 2012 18:58
De la: kudika334890, la data 2012-02-26 18:47:30Buna!Mai si eu sunt de aceeasi varsta cu tine merg pe 25 si sincera sa fiu ma rog sa gasesc pe cineva virgin,dar cu care sa ma casatoresc,pt ca asa e placut in fata lui Dumnezeu.Sa stiti ca nu sunt sectanta,sunt ortodoxa practicanta si ma bucur ca sunt asa,desi nu ma laud.Cred ca este o datorie sfanta sa ne pastram curatia sufleteasca si trupeasca.Indiferent ca poate unii vor rade,in final vor ajunge sa planga in viata,pt ca pactul naste tristete peste tristete.Eu ma bucur de viata si nu sunt deloc stresata chiar ii multumesc Domnului ca m a ferit de cel mai mare pacat al zilelor noastre:desfranarea.Asa ca fetelor,nadejde si rabdare!Va pup!Si astept comentariile,indiferent cat de dure.

In poza aia aratati amandoua de parca ati fi retardate mintal,nu ma mir ca esti virgina.
Broscaru
Postat pe 26 Februarie 2012 19:06
De la: Broscaru, la data 2012-02-26 19:06:55
De la: kudika334890, la data 2012-02-26 18:47:30Buna!Mai si eu sunt de aceeasi varsta cu tine merg pe 25 si sincera sa fiu ma rog sa gasesc pe cineva virgin,dar cu care sa ma casatoresc,pt ca asa e placut in fata lui Dumnezeu.Sa stiti ca nu sunt sectanta,sunt ortodoxa practicanta si ma bucur ca sunt asa,desi nu ma laud.Cred ca este o datorie sfanta sa ne pastram curatia sufleteasca si trupeasca.Indiferent ca poate unii vor rade,in final vor ajunge sa planga in viata,pt ca pactul naste tristete peste tristete.Eu ma bucur de viata si nu sunt deloc stresata chiar ii multumesc Domnului ca m a ferit de cel mai mare pacat al zilelor noastre:desfranarea.Asa ca fetelor,nadejde si rabdare!Va pup!Si astept comentariile,indiferent cat de dure.

In poza aia aratati amandoua de parca ati fi retardate mintal,nu ma mir ca esti virgina.
Virgina in urechi ca n-a patruns nimic in capshorul ala care a ramas tot sec de la nastere.
Mr_6pack
Postat pe 26 Februarie 2012 19:18
draga "scufila moshie" bravo tie ca ai reusit performanta asta ,dar de acum incolo sa te vad cum o sa gasesti tu un virgin fara sa fi acuzata de pedofilie ca pe acolo mai gasesti cate unul...
Ilie_Victor_1
Postat pe 26 Februarie 2012 20:13
Ma numesc Dragoi Alexandru am 25 de ani si sunt virgin.Am vazut anuntul tau si vreau sa zic ca demult cautam o fata virgina.Daca ma intrebi de ce sunt virgin la 25 de ani?sunt pentru ca nu am gasit fata potrivita cu care sa o fac.Ma gandeam sa ne intalnim sa ne cunoastem si sa vedem ce iese.Ce zici?
kudika099998
Postat pe 26 Februarie 2012 20:18
Draga mea trebuie sa gindesti pozitiv si fãrã a cautã sa despici firul in zece ,dacã doresti sa faci dragoste sau pur si simplu sex deobicei cine cautã gãsește ,totul depinde de tine dacã doresti sa te daruiesti si sa ai parte de ceva deosebit sau pur si sinplu vrei sa scapi de virginitate?-amatori se gãsesc eventual iubiti sau chiar un sot depinde ce cauti
kudika476672
Postat pe 26 Februarie 2012 20:21
iubitica,,,da ce d-zeu ai asteptat??????????????sa-ti creasca salcia-n ppp???fii un pic mai indrazneata si lasa ipocrizia...suntem deja in tranzit fetele mari nu mai sunt la moda.....dar nici unicate,,,eu pot spune doar asa ca pt tine,,nu tine cont de ce spune lumea ca nu traesti cu ea...dar incearca sa gasesti iubirea adevarata si sincera si indiferent de barbatul cu ...care te culci rezultatul este unul singur,,,,,,pierderea virginitatii,,,,important e sa nu te bruscheze pt a nu ramane cu sechele sau sa fii determinata la schimbarea orientarilor sexuale in rest capul sus si tot inainte...viata e frumoasa sa o traesti....iar daca vrei sa mergi la manastire ,,,spune alor tai ca sa-u chinuit degeaba sa-ti dea viata eu imi cer scuze pt limbaj dar am prea multa experienta legate de avest subiect....te pup si ai grija sa nu ramai fata batrana ,asteptand un fat frumos...
kudika475274
Postat pe 26 Februarie 2012 20:23
dar tu de nude sti ca nu ex ista asa ceva???
kudika422361
Postat pe 26 Februarie 2012 20:28
buna ma numesc cornel sunt din tulcea si eu sunt virgin si vreau sa te cunosc ca amic de conversatie,un add la cornel_nichifor78 se poate
kudika423222
Postat pe 26 Februarie 2012 21:07
pai lasa si un un nr de tel sau un id de mes si poate cine stie
iuly_an
Postat pe 26 Februarie 2012 21:11
serios daca vrei adresa de mail a lui scrie-mi mesaj
marinescu75
Postat pe 26 Februarie 2012 21:14
Buna,credca sint baiatul de care ai nevoe,as dori sa ne cunoastem mai indeaproape,imi poti lasa un email?
skiperul
Postat pe 26 Februarie 2012 21:31
din ce judet esti,daca nu te superi?
bisnitarul
Postat pe 26 Februarie 2012 21:37
nu sunt virgin , dar vreau sa ma insor cu o virgina , daca te intereseaza..... cauta ma , n o sa ma dau inapoi stai fara grije!
kudika470373
Postat pe 26 Februarie 2012 21:39
Buna!
Sunt virgin si nu glumesc, nu am facu dragoste cu nici o femeie pentru ca vreau sa gasesc, de asemenea, o femeie virtgina cu care sa incep o viata noua si sa fie pentru totdeauna. Te rog, daca ai placere sa ma contactezi la numarul de tel. 0720907971
crys1900
Postat pe 26 Februarie 2012 21:40
Si eu sint virgin ia-ma pe mine pe mine pe mine Daca inca nu s-a incheiat licitatia, care este ultimul pretz ce s-aoferit pina acum ?

Ofer dublu

denis_3d25
Postat pe 26 Februarie 2012 21:43
vrei doar sa te dizvirgineze sau sa te ia si de nevasta? de cand caut o fata virgina si nu gasesc.gasesc doar sparte de altii. as vrea sa gasesc si eu o fata virgina ,cuminte ,femeie de casa. pocnitori gasesti pe toate drumurile,dar o fata cuminte mai greu. daca cunosti pe cineva [o fata ]din botosani exact cum vreau eu,atunci trimitemi un email pe adresa mea:marius_bisnitaru@yahoo.com. nu vreau sa ami bat joc de ea,chiar vreau sa ami intemeiez o familie si garantez ca va fi o familie fericita din toate punctele de vedere.[nu vreau sa intru prea mult in detalii,asta ce am spus se v-a vedea in timp.[vreau sa fac o persoana [femeie] fericita.
bisnitarul
Postat pe 26 Februarie 2012 21:53
sa stii ca exista, eu la 27 de ani m-am maritat, am fost virgina si sotul virgin avea 28 ani acum avem o fetita de 9 luni ,stai calma ca Dumnezeu se gindeste si la tine
kudika157016
Postat pe 26 Februarie 2012 22:00
si fara sa fie virgin nu vrei ???
kudika501853
Postat pe 26 Februarie 2012 22:18
nu trebuie sa dispretuiesti ,ca mai exista si biaetii cu suflet bun
healthy010983
Postat pe 26 Februarie 2012 22:37
asta e cea mai tare gluma din ultima vreme ...bravo......buna ,buna asta...
kudika505568
Postat pe 26 Februarie 2012 22:40
o sa ai multe propuneri :-> cred ca n ai cautat unde trb...succes:)
CoKNeZaGirL
Postat pe 26 Februarie 2012 22:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce credeti ca gandesc barbatii/baietii despre fete? 30 De la: poitiers 19 Iulie 2012 14:16
Confesiunile unui complice 20 De la: Ray_s 9 Martie 2009 00:29
femeia fecioara si barbatul rac.... 3 De la: laviniamariad 25 Octombrie 2009 16:39
ce sa fac daca mam indragostit de cel mai bun prieten si el e logodit? 53 De la: banalulanonim 13 Iulie 2010 17:40
buna dimineata 15 De la: alexa200032 20 Aprilie 2010 11:35