Setari Cookie-uri

nu stiu ce sa fac

In urma cu 6 luni jumatate am inceput o relatie la distanta cu un baiat mai mic decat mine cu un an. La inceput se purta frumos, ma suna, imi dadea mesaje.Dupa scurt timp, insa, au aparut certurile.E foarte gelos si ma suspecta mereu ca il insel.Nu l-am inselat niciodata!!:(venea in weekend la mine, ma duceam la el, parea ca lucrurile se remediaza.Nu a durat mult.Intr-un weekend cand a venit la mine s-a sarutat cu o prietena de-a mea cu care nu mai vorbesc de atunci la mine in casa. Am inceput sa plang, fata a venit la mine spunandu-mi ca ii pare rau ca sufar, dar el nu. Fiind ametit si nepasandu-i de suferinta mea s-a intors cu spatele la mine si s-a pus sa se culce. M-am enervat si i-am dat palme, mi-a dat si el, m-a aruncat pe jos, mi-a pus mana in gat.I-am spus atunci ca vreau sa plece , sa nu il mai vad...l-am lasat sa ramana in seara aceaa la mine pentru ca nu avea unde sa se duca.Mi-a cerut iertare a 2 a zi si ne-am impacat :(
Ii dadeam mesaje toata ziua, iar el imi reprosa ca nu ii dau atentie...ne-am certat iar dupa un timp si am stat o saptamana despartiti.in timpul acesta a aparut o poza cu el si inca o fata de la un party pe fb..ma mai suna, imi dadea impresia ca ii pare rau si ca nu ar vrea sa se termine.Am aflat ulterior de la el ca in saptamana asta s-a culcat cu o fata, pe care mi-a prezentat-o chiar el.A venit vacanta de craciun, am mers acasa, asteptam toata ziua sa imi spuna sa iesim, dar el imi spunea mereu ca vrea sa se joace si ieseam abia seara.cu o zi inainte de revelion s-a dus la fosta lui prietena si s-a culcat cu ea, apoi in seara de revelion ne-am certat si la ora 2 eram acasa, plangand...a 2 a zi m-am rugat de el sa ne impacam, a fost de acord sa iesim...m-a lasat sa il astept jumatate de ora in frig in aceea zi.In urmatoarea zi m-a chemat la el, m-am dus...toate bune si frumoase...dupa cateva zile trebuia sa plec la facultate, pentru ca se termina vacanta.A venit cu mine, a stat o saptamana. m-a tot vizitat intre timp, dar cand eram in sesiune se certa cu mine si parca imi cauta motive sa se desparta de mine.eu nu vroiam, pentru ca il iubeam si in ca il iubesc enorm.Plangeam si nu puteam sa invat...pana la urma ne-am impacat, iar dupa un timp m-a vizitat din nou.atunci mi-a spus ca m-a inselat, a plans...am crezut ca e sincer, l-am iertat din nou pentru ca nu puteam sa renunt la el.Nu m-am purtat urat, desi poate ar fi trebuit. La inceputul primaverii i-am facut o surpriza si m-am dus la el acasa, s-a bucurat, imi spunea ca spera sa ne reindragostim unul de altul, desi eu n-am incetat niciodata sa o fac:(A venit dupa o saptamana la mine si fiind amandoi putin ametiti, am inceput sa ii cer explicatii...vroiam sa stiu de ce m-a inselat..nu imi spunea..si i-am dat o palma, a dat si el...i-am mai dat cateva, iar una a fost destul de puternica.Mi-a parut rau, i-am cerut iertare de nenumarate ori, plang intruna de atunci.Am fost la spital cu el,deoarece il durea foarte tare urechea si am aflat ca are o perforatie, care, dupa spusele medicului isi va reveni intr-o luna.Ma simt mizerabil pentru ce i-am facut.A mai stat 3 zile, s-a purtat ok, imi ceream iertare la minut si plangeam incontinuu.Mi-a spus ca m-a iertat si ca va fi bine, chiar ne faceam planuri de vacanta. A venit ziua cand a trebuit sa plece si de atunci nu imi raspunde la telefon decat foarte rar, nu ma suna, nu-mi da mesaje.Sunt distrusa. L-am rugat sa vorbeasca cu mine, sa imi explice ce se intampla...intr-un final, am vorbit, mi-a spus ca nu are un motiv pentru care se poarta asa,ca are nevoie de timp cu el.L-am lasat 2 zile...nici un semn din partea lui.Am vorbit din nou si imi reprosa ca ii pun lesa, desi niciodata nu i-am interzis ceva, imi spunea ca are nevoie de libertate, ca s-a racit, ca ii pasa mai putin.Ma rugam de el sa ma ia inapoi, plangeam, iar nonsalanta lui ma facea sa sufar si mai mult...mi-a pus conditii spunandu-mi ca daca vreau sa mai continuam cu relatia asta, sa fiu mai intelegatoare si sa ii las libertate. Ma tem ca face asta ca sa se raceasca de tot si se va intampla inveitabilul:((.Nu pot sa fac nimic, nu pot sa manac, nu ma pot concentra la nimic, fumez intruna si plang, iar el, din spusele lui, iese cu prietenii si isi continua activitatile normale.Nu stiu ce sa fac, nu ma vad fara el:(((Il iubesc enorm, mai mult decat pe mine:((Ma simt pierduta, nu reusesc sa vad rostul fara el :|.
kudika515487
Postat pe 17 Martie 2012 13:18
Du-te si fa-ti un test de inteligenta, vezi ce scor obtii !
Baiat_virgin
Postat pe 17 Martie 2012 13:31
certuri peste certuri, palme peste palme. cheating! fu ck off!
mai fetelor!!!!!! pentru ce va complaceti in relatii din astea de RA HAT ?????
baietii trebuie sa stea la picioarele voastre, nu invers!!!!!
un pic de atitudine ce dre q!!!!!

vai iubi ce palma dulce mi-ai dat, hai vina sa te impac!
muza_ta
Postat pe 17 Martie 2012 13:37
nu stii ce sa faci? da-ti palme pana iti revii. sau daca nu, vino la mine ca iti dau eu.
muza_ta
Postat pe 17 Martie 2012 13:43
De la: muza_ta, la data 2012-03-17 13:37:50certuri peste certuri, palme peste palme. cheating! fu ck off!
mai fetelor!!!!!! pentru ce va complaceti in relatii din astea de RA HAT ?????
baietii trebuie sa stea la picioarele voastre, nu invers!!!!!
un pic de atitudine ce dre q!!!!!

vai iubi ce palma dulce mi-ai dat, hai vina sa te impac!


Dar tu nu intelegi ca il iubeste enorm ?

Zici ca tu nu ai fost indragostita niciodata !
Ce sa faca acum daca il iubeste...? Esti culmea si tu...


Baiat_virgin
Postat pe 17 Martie 2012 13:45
"muza ta" da-mi te rog muuuulte palme , ca la mine nu functioneaza..as vrea sa-l uit, dar cum ???m-am implicat prea mult si i-am acceptat muuulte..si toate pentru ca speram ca va fi mai bine:|
kudika515487
Postat pe 17 Martie 2012 13:46
"baiat virgin" te rog sa nu iti mai bati joc...am deschis acest subiect tocmai pentru ca am nevoie de sfaturi si de ajutor, nu de comentarii rautacioase
kudika515487
Postat pe 17 Martie 2012 13:48
De la: kudika515487, la data 2012-03-17 13:46:51"muza ta" da-mi te rog muuuulte palme , ca la mine nu functioneaza..as vrea sa-l uit, dar cum ???m-am implicat prea mult si i-am acceptat muuulte..si toate pentru ca speram ca va fi mai bine:|

as bate baietii astia sa le rasune apa in cap, nu altceva! auzi, le trebe libertate. duca-se-n libertatea ma--sii esti fata desteapta, scapa de el urgent. nu e de tine, si mai ales nu trebuie sa suferi din cauza unui ... ia si ocupa-ti timpul, o sa-l uiti eventual. trebuie sa ai ambitie si incredere in tine
muza_ta
Postat pe 17 Martie 2012 13:49
De la: Baiat_virgin, la data 2012-03-17 13:45:49
De la: muza_ta, la data 2012-03-17 13:37:50certuri peste certuri, palme peste palme. cheating! fu ck off!
mai fetelor!!!!!! pentru ce va complaceti in relatii din astea de RA HAT ?????
baietii trebuie sa stea la picioarele voastre, nu invers!!!!!
un pic de atitudine ce dre q!!!!!

vai iubi ce palma dulce mi-ai dat, hai vina sa te impac!


Dar tu nu intelegi ca il iubeste enorm ?

Zici ca tu nu ai fost indragostita niciodata !
Ce sa faca acum daca il iubeste...? Esti culmea si tu...



asa-mi place mie sa fiu, culmea si de-a dre qu
muza_ta
Postat pe 17 Martie 2012 13:50
De la: kudika515487, la data 2012-03-17 13:18:45In urma cu 6 luni jumatate am inceput o relatie la distanta cu un baiat mai mic decat mine cu un an. La inceput se purta frumos, ma suna, imi dadea mesaje.Dupa scurt timp, insa, au aparut certurile.E foarte gelos si ma suspecta mereu ca il insel.Nu l-am inselat niciodata!!:(venea in weekend la mine, ma duceam la el, parea ca lucrurile se remediaza.Nu a durat mult.Intr-un weekend cand a venit la mine s-a sarutat cu o prietena de-a mea cu care nu mai vorbesc de atunci la mine in casa. Am inceput sa plang, fata a venit la mine spunandu-mi ca ii pare rau ca sufar, dar el nu. Fiind ametit si nepasandu-i de suferinta mea s-a intors cu spatele la mine si s-a pus sa se culce. M-am enervat si i-am dat palme, mi-a dat si el, m-a aruncat pe jos, mi-a pus mana in gat.I-am spus atunci ca vreau sa plece , sa nu il mai vad...l-am lasat sa ramana in seara aceaa la mine pentru ca nu avea unde sa se duca.Mi-a cerut iertare a 2 a zi si ne-am impaca........................................


Fata draga,,as miza pe o varsta ,mica ca ani,daca ar fi sa pun baza pe cele scrise de tine!!!
Parerea mea!!!!Amandoi,si in special tu,suferiti de un infantilism cronic!!!!Esti de o incerta tarie de caracter,ceva de nedescris!!!!In momentul in care o femeie accepta sa fie lovita de catre partener,,,cade in derizoriu,,mult sub limita acceptabilitatii unei persoane!!!Nu-l condamn pe iubitul tau,ci pe tine,,,esti de plans!!!!Tot ceea ce traiesti si simti in acest moment,are la baza instabilitatea si imaturitatea ta!!!Cum poti sa permiti unui barbat sa te loveasca,sa-l ierti si sa-l accepti, in continuare ,in viata ta???Pai,daca eram in locul tau,,,zbura din casa dupa prima palma data!!!Sau mai bine,,nu stiu daca apuca sa ridice mana la mine!!!Auzi,dom'le,bataia ,,instrument aplicat in relatia de iubire,,fata draga,,,comuna primitiva a ramas in istorie,,,asta trebuie sa-i explici iubitului tau,daca ai cui!!Violenta fizica nu am sa o inteleg niciodata!!!
MissRainbow
Postat pe 17 Martie 2012 13:54
De la: kudika515487, la data 2012-03-17 13:48:39"baiat virgin" te rog sa nu iti mai bati joc...am deschis acest subiect tocmai pentru ca am nevoie de sfaturi si de ajutor, nu de comentarii rautacioase


Bine, atunci sfaturile mele ar fi sa il parasesti imediat si definitiv, sa ne mai vorbesti cu el niciodata nici macar pe mess si sa renunti la fumat ! si sa iti gasesti un baiat bun care sa te iubeasca, poate chiar unul virgin...

Ai face dragoste cu un baiat dragut, sincer si virgin ?

Baiat_virgin
Postat pe 17 Martie 2012 13:54
De la: Baiat_virgin, la data 2012-03-17 13:54:31
De la: kudika515487, la data 2012-03-17 13:48:39"baiat virgin" te rog sa nu iti mai bati joc...am deschis acest subiect tocmai pentru ca am nevoie de sfaturi si de ajutor, nu de comentarii rautacioase


Bine, atunci sfaturile mele ar fi sa il parasesti imediat si definitiv, sa ne mai vorbesti cu el niciodata nici macar pe mess si sa renunti la fumat ! si sa iti gasesti un baiat bun care sa te iubeasca, poate chiar unul virgin...

Ai face dragoste cu un baiat dragut, sincer si virgin ?


ce te face sa crezi ca o ajuta daca face dragoste cu tine? virginule
muza_ta
Postat pe 17 Martie 2012 13:56
De la: muza_ta, la data 2012-03-17 13:56:28
De la: Baiat_virgin, la data 2012-03-17 13:54:31
De la: kudika515487, la data 2012-03-17 13:48:39"baiat virgin" te rog sa nu iti mai bati joc...am deschis acest subiect tocmai pentru ca am nevoie de sfaturi si de ajutor, nu de comentarii rautacioase


Bine, atunci sfaturile mele ar fi sa il parasesti imediat si definitiv, sa ne mai vorbesti cu el niciodata nici macar pe mess si sa renunti la fumat ! si sa iti gasesti un baiat bun care sa te iubeasca, poate chiar unul virgin...

Ai face dragoste cu un baiat dragut, sincer si virgin ?


ce te face sa crezi ca o ajuta daca face dragoste cu tine? virginule


Dupa ce face cea mai buna partida de dragoste din viata ei, cu mine, o sa il uite sigur pe acel idiot. Astfel am ajutat-o !


Mor de foame, tre sa fug sa imi iau eva de papa.
Muza mea, tu ce ai manca la ora asta, ceva bun ?
Baiat_virgin
Postat pe 17 Martie 2012 14:00
De la: Baiat_virgin, la data 2012-03-17 14:00:00
De la: muza_ta, la data 2012-03-17 13:56:28
De la: Baiat_virgin, la data 2012-03-17 13:54:31
De la: kudika515487, la data 2012-03-17 13:48:39"baiat virgin" te rog sa nu iti mai bati joc...am deschis acest subiect tocmai pentru ca am nevoie de sfaturi si de ajutor, nu de comentarii rautacioase


Bine, atunci sfaturile mele ar fi sa il parasesti imediat si definitiv, sa ne mai vorbesti cu el niciodata nici macar pe mess si sa renunti la fumat ! si sa iti gasesti un baiat bun care sa te iubeasca, poate chiar unul virgin...

Ai face dragoste cu un baiat dragut, sincer si virgin ?


ce te face sa crezi ca o ajuta daca face dragoste cu tine? virginule


Dupa ce face cea mai buna partida de dragoste din viata ei, cu mine, o sa il uite sigur pe acel idiot. Astfel am ajutat-o !


Mor de foame, tre sa fug sa imi iau eva de papa.
Muza mea, tu ce ai manca la ora asta, ceva bun ?

da, ar fi si asta o varianta
nu stiu ce as manca, momentan nu am pofta de ceva anume.
muza_ta
Postat pe 17 Martie 2012 14:04
Cred ca asta ii canta pe fundal acum protagonistei noastre,manele de suferinta.
http://www.youtube.com/watch?v=dM2HQBMSm4o
Broscaru
Postat pe 17 Martie 2012 14:24
De la: Broscaru, la data 2012-03-17 14:24:59Cred ca asta ii canta pe fundal acum protagonistei noastre,manele de suferinta.
http://www.youtube.com/watch?v=dM2HQBMSm4o

alea live is de suferinta
oricine poate gresi, important este sa stii cum sa iti revii dupa nu supara fata!
muza_ta
Postat pe 17 Martie 2012 14:28
De la: muza_ta, la data 2012-03-17 14:28:30
De la: Broscaru, la data 2012-03-17 14:24:59Cred ca asta ii canta pe fundal acum protagonistei noastre,manele de suferinta.
http://www.youtube.com/watch?v=dM2HQBMSm4o

alea live is de suferinta
oricine poate gresi, important este sa stii cum sa iti revii dupa nu supara fata!

Pai ea nu-si revine,se tot intoarce la palme si inselat.
Broscaru
Postat pe 17 Martie 2012 14:33
De la: Broscaru, la data 2012-03-17 14:33:40
De la: muza_ta, la data 2012-03-17 14:28:30
De la: Broscaru, la data 2012-03-17 14:24:59Cred ca asta ii canta pe fundal acum protagonistei noastre,manele de suferinta.
http://www.youtube.com/watch?v=dM2HQBMSm4o

alea live is de suferinta
oricine poate gresi, important este sa stii cum sa iti revii dupa nu supara fata!

Pai ea nu-si revine,se tot intoarce la palme si inselat.

nu stii ca dragostea e oarba
i-am mai suplimentat eu niste palme sa-i ajunga sa speram ca de data asta e pe drumul cel bun.
muza_ta
Postat pe 17 Martie 2012 14:41
De la: Broscaru, la data 2012-03-17 14:33:40
De la: muza_ta, la data 2012-03-17 14:28:30
De la: Broscaru, la data 2012-03-17 14:24:59Cred ca asta ii canta pe fundal acum protagonistei noastre,manele de suferinta.
http://www.youtube.com/watch?v=dM2HQBMSm4o

alea live is de suferinta
oricine poate gresi, important este sa stii cum sa iti revii dupa nu supara fata!

Pai ea nu-si revine,se tot intoarce la palme si inselat.

broscooo
steffy91
Postat pe 17 Martie 2012 14:42
De la: steffy91, la data 2012-03-17 14:42:34
De la: Broscaru, la data 2012-03-17 14:33:40
De la: muza_ta, la data 2012-03-17 14:28:30
De la: Broscaru, la data 2012-03-17 14:24:59Cred ca asta ii canta pe fundal acum protagonistei noastre,manele de suferinta.
http://www.youtube.com/watch?v=dM2HQBMSm4o

alea live is de suferinta
oricine poate gresi, important este sa stii cum sa iti revii dupa nu supara fata!

Pai ea nu-si revine,se tot intoarce la palme si inselat.

broscooo

Stefanicooo
Broscaru
Postat pe 17 Martie 2012 14:54
De la: Broscaru, la data 2012-03-17 14:54:00
De la: steffy91, la data 2012-03-17 14:42:34
De la: Broscaru, la data 2012-03-17 14:33:40
De la: muza_ta, la data 2012-03-17 14:28:30
De la: Broscaru, la data 2012-03-17 14:24:59Cred ca asta ii canta pe fundal acum protagonistei noastre,manele de suferinta.
http://www.youtube.com/watch?v=dM2HQBMSm4o

alea live is de suferinta
oricine poate gresi, important este sa stii cum sa iti revii dupa nu supara fata!

Pai ea nu-si revine,se tot intoarce la palme si inselat.

broscooo

Stefanicooo

steffy91
Postat pe 17 Martie 2012 15:00
Auzi fata sa-ti zic ceva. Osingura data a incercat un barbat sa ridice mana si sa ma loveasca si in urmatoarele secunde l-a si trimis la plimbare. Sa-ti mai zic ceva nimanui nui pasa de tine decat tie iar daca tie-ti pasa de tine fa sa-ti fie bine si nu-ti face o viata de calvar !!!
kudika_nikole
Postat pe 17 Martie 2012 15:31
Asta nu-i iubire, ci dependenta... ca si cum ai lua droguri Daca nu te trateaza bine, la ce naiba te tii dupa el? Iti place sa fii o victima? Lasa-l in pace, ca mai sunt barbati pe planeta.
Micaell
Postat pe 18 Martie 2012 14:27
De la: kudika515487, la data 2012-03-17 13:18:45In urma cu 6 luni jumatate am inceput o relatie la distanta cu un baiat mai mic decat mine cu un an. La inceput se purta frumos, ma suna, imi dadea mesaje.Dupa scurt timp, insa, au aparut certurile.E foarte gelos si ma suspecta mereu ca il insel.Nu l-am inselat niciodata!!:(venea in weekend la mine, ma duceam la el, parea ca lucrurile se remediaza.Nu a durat mult.Intr-un weekend cand a venit la mine s-a sarutat cu o prietena de-a mea cu care nu mai vorbesc de atunci la mine in casa. Am inceput sa plang, fata a venit la mine spunandu-mi ca ii pare rau ca sufar, dar el nu. Fiind ametit si nepasandu-i de suferinta mea s-a intors cu spatele la mine si s-a pus sa se culce. M-am enervat si i-am dat palme, mi-a dat si el, m-a aruncat pe jos, mi-a pus mana in gat.I-am spus atunci ca vreau sa plece , sa nu il mai vad...l-am lasat sa ramana in seara aceaa la mine pentru ca nu avea unde sa se duca.Mi-a cerut iertare a 2 a zi si ne-am impacat :(
Ii dadeam mesaje toata ziua, iar el imi reprosa ca nu ii dau atentie...ne-am certat iar dupa un timp si am stat o saptamana despartiti.in timpul acesta a aparut o poza cu el si inca o fata de la un party pe fb..ma mai suna, imi dadea impresia ca ii pare rau si ca nu ar vrea sa se termine.Am aflat ulterior de la el ca in saptamana asta s-a culcat cu o fata, pe care mi-a prezentat-o chiar el.A venit vacanta de craciun, am mers acasa, asteptam toata ziua sa imi spuna sa iesim, dar el imi spunea mereu ca vrea sa se joace si ieseam abia seara.cu o zi inainte de revelion s-a dus la fosta lui prietena si s-a culcat cu ea, apoi in seara de revelion ne-am certat si la ora 2 eram acasa, plangand...a 2 a zi m-am rugat de el sa ne impacam, a fost de acord sa iesim...m-a lasat sa il astept jumatate de ora in frig in aceea zi.In urmatoarea zi m-a chemat la el, m-am dus...toate bune si frumoase...dupa cateva zile trebuia sa plec la facultate, pentru ca se termina vacanta.A venit cu mine, a stat o saptamana. m-a tot vizitat intre timp, dar cand eram in sesiune se certa cu mine si parca imi cauta motive sa se desparta de mine.eu nu vroiam, pentru ca il iubeam si in ca il iubesc enorm.Plangeam si nu puteam sa invat...pana la urma ne-am impacat, iar dupa un timp m-a vizitat din nou.atunci mi-a spus ca m-a inselat, a plans...am crezut ca e sincer, l-am iertat din nou pentru ca nu puteam sa renunt la el.Nu m-am purtat urat, desi poate ar fi trebuit. La inceputul primaverii i-am facut o surpriza si m-am dus la el acasa, s-a bucurat, imi spunea ca spera sa ne reindragostim unul de altul, desi eu n-am incetat niciodata sa o fac:(A venit dupa o saptamana la mine si fiind amandoi putin ametiti, am inceput sa ii cer explicatii...vroiam sa stiu de ce m-a inselat..nu imi spunea..si i-am dat o palma, a dat si el...i-am mai dat cateva, iar una a fost destul de puternica.Mi-a parut rau, i-am cerut iertare de nenumarate ori, plang intruna de atunci.Am fost la spital cu el,deoarece il durea foarte tare urechea si am aflat ca are o perforatie, care, dupa spusele medicului isi va reveni intr-o luna.Ma simt mizerabil pentru ce i-am facut.A mai stat 3 zile, s-a purtat ok, imi ceream iertare la minut si plangeam incontinuu.Mi-a spus ca m-a iertat si ca va fi bine, chiar ne faceam planuri de vacanta. A venit ziua cand a trebuit sa plece si de atunci nu imi raspunde la telefon decat foarte rar, nu ma suna, nu-mi da mesaje.Sunt distrusa. L-am rugat sa vorbeasca cu mine, sa imi explice ce se intampla...intr-un final, am vorbit, mi-a spus ca nu are un motiv pentru care se poarta asa,ca are nevoie de timp cu el.L-am lasat 2 zile...nici un semn din partea lui.Am vorbit din nou si imi reprosa ca ii pun lesa, desi niciodata nu i-am interzis ceva, imi spunea ca are nevoie de libertate, ca s-a racit, ca ii pasa mai putin.Ma rugam de el sa ma ia inapoi, plangeam, iar nonsalanta lui ma facea sa sufar si mai mult...mi-a pus conditii spunandu-mi ca daca vreau sa mai continuam cu relatia asta, sa fiu mai intelegatoare si sa ii las libertate. Ma tem ca face asta ca sa se raceasca de tot si se va intampla inveitabilul:((.Nu pot sa fac nimic, nu pot sa manac, nu ma pot concentra la nimic, fumez intruna si plang, iar el, din spusele lui, iese cu prietenii si isi continua activitatile normale.Nu stiu ce sa fac, nu ma vad fara el:(((Il iubesc enorm, mai mult decat pe mine:((Ma simt pierduta, nu reusesc sa vad rostul fara el :|.


Asta nu e dragoste, cel putin nu din cate ne povestesti. Te minte, te inseala, va pocniti, te ignora, e nepasator fata de tine, ce anume are bun omul asta de tu il consideri jumatatea ta ideala? Nu cumva ti-e teama de singuratate si de aceea ti-e teama sa-l parasesti? Omul asta te face nefericita nu ti-e clar acest lucru? :(
franziska_eu
Postat pe 19 Martie 2012 10:42
De la: kudika_nikole, la data 2012-03-17 15:31:29Auzi fata sa-ti zic ceva. Osingura data a incercat un barbat sa ridice mana si sa ma loveasca si in urmatoarele secunde l-a si trimis la plimbare. Sa-ti mai zic ceva nimanui nui pasa de tine decat tie iar daca tie-ti pasa de tine fa sa-ti fie bine si nu-ti face o viata de calvar !!!


Iar un barbat ce respecta o femeie niciodata n-o sa ridice mana in veci asupra ei si nici n-o va jigni! Cine nu respecta o femeie, nu-si respecta propria lui mama, propria ta nevasta si tot neamul femeiesc!
franziska_eu
Postat pe 19 Martie 2012 10:44
De la: franziska_eu, la data 2012-03-19 10:44:14
De la: kudika_nikole, la data 2012-03-17 15:31:29Auzi fata sa-ti zic ceva. Osingura data a incercat un barbat sa ridice mana si sa ma loveasca si in urmatoarele secunde l-a si trimis la plimbare. Sa-ti mai zic ceva nimanui nui pasa de tine decat tie iar daca tie-ti pasa de tine fa sa-ti fie bine si nu-ti face o viata de calvar !!!


Iar un barbat ce respecta o femeie niciodata n-o sa ridice mana in veci asupra ei si nici n-o va jigni! Cine nu respecta o femeie, nu-si respecta propria lui mama, propria ta nevasta si tot neamul femeiesc!


*propria lui nevasta
franziska_eu
Postat pe 19 Martie 2012 10:44
kudika515487: nu ai pentru cine sa te consumi!!!!!
zinaceabunasinebuna
Postat pe 19 Martie 2012 11:40
O sa sune rau ce o sa iti zic. Nu-ti da destul!!! Adica te pocneste, te inseala, vrea libertate...si tot tu ii ceri iertare "la minut"? Pai...o meriti. Daca tu n-ai pic de respect fata de tine, de ce sa aiba altii? Banuiesc ca esti tanara. Mult prea tanara ca sa-ti bati joc de tine in halul asta. Violenta nu inseamna dragoste. Pe cand o sa-ti dai tu seama cat esti de oarba si naiva (ca sa nu zic mai urat) o sa fii prin spital pe undeva. Batuta de mama focului. Si sa nu cumva sa sa spui ca n-ar fi in stare de asa ceva. Din moment ce ti-o dat pana acuma palme fii sigura ca iti mai da. Asa, din "respect" si din "dragostea" ce ti-o poarta.
cris_b_
Postat pe 19 Aprilie 2012 23:37
Ei doi inca n-au iesit din Epoca de Piatra Povestea asta imi aduce aminte de solistul trupei HIM care s-a despartit de logodnica, dupa ce tipa i-a urlat in ureche pana i-a spart timpanul
Micaell
Postat pe 20 Aprilie 2012 10:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
heei.. 12 De la: kudika_960579 26 August 2014 01:17
Decolorare? sau doar vopsire? HEELLLPPP 4 De la: Marina_Daniliuc_1 9 Octombrie 2013 18:45
cadou 20ani 5 De la: monik21 12 Septembrie 2011 12:20
ce sa fac? 2 De la: baba_cloanta 11 Iunie 2010 11:06
cum sa ma despart de el? 19 De la: pryntzesyta 6 August 2009 22:20