Setari Cookie-uri

Va rog, un sfat va cer... !!!!

este pentru prima oara cand sunt aici... simt nevoia de a ma descarca.. am nevoie de un sfat din partea celor ce doresc sa mi-l ofere... Am o relatie de 2 ani de zile cu M. el are 31 de ani iar eu 22. e un baiat muncitor, asta mi.a placut de la bun inceput. a fost bn... eram indragostita.. usor usor am inceput sa.l iubesc.aveam tot ce imi doream.. imi facea toate poftele... de vreun an aproximativ. mi-am pierdut increderea in el, mintea si l-am prins.. mintea frumos.. si credea ca o sa.l cred.. am descoperit 2 defecte la el. tot timpul prietenii sunt mai importanti, daca ar putea non-stop sa stea cu ei.. a inceput sa stea in baruri pana noaptea tarziu... lui i se pare un lucru absolut normal, ca eu sa merg la lucru, sa vin acasa si sa il astept pana cand vine el... e aiurea.. nu ma scoate la un suc.. la un film.. nu mi.a adus flori niciodata, nu e genul de baiat care sa-si doreasca sa stea cu iubita timpul liber care il are.. in schimb.. e ffff GELOS.. a zis ca daca ma prinde cu vreun baiat.. ma calca cu masina si pe mine si pe respectivul... de ce??? daca nu stie sa imi aprecieze dragostea.. daca nu ma face sa ma simt iubita... relatia noastra e o monotonie totala... m-am saturat!! al 2-e defect... si motivul minciunilor... datorita carora mi.am pierdut increderea in el... este acela ca BAGA BANI LA JOCURILE DE NOROC...pot sa zic ca de cand e cu mine sunt peste cateva mii de euro.. daca nu mai mult... offfff.. nu stiu daca m.am exprimat bn.. dar sper sa fi inteles durerea mea.. nu mai stiu daca il iubesc, poate doar sunt obisnuita cu el... cum sa fac:?? sunt tanara.. vreau sa ma distrez, eu nu imi vad viata alaturi de un barbat ce are ca viciu jocurile de noroc. Ajutati-ma! va multumesc. Mellisa

Postat pe 25 Octombrie 2009 00:07
De la: , la data 2009-10-25 00:07:53este pentru prima oara cand sunt aici... simt nevoia de a ma descarca.. am nevoie de un sfat din partea celor ce doresc sa mi-l ofere... Am o relatie de 2 ani de zile cu M. el are 31 de ani iar eu 22. e un baiat muncitor, asta mi.a placut de la bun inceput. a fost bn... eram indragostita.. usor usor am inceput sa.l iubesc.aveam tot ce imi doream.. imi facea toate poftele... de vreun an aproximativ. mi-am pierdut increderea in el, mintea si l-am prins.. mintea frumos.. si credea ca o sa.l cred.. am descoperit 2 defecte la el. tot timpul prietenii sunt mai importanti, daca ar putea non-stop sa stea cu ei.. a inceput sa stea in baruri pana noaptea tarziu... lui i se pare un lucru absolut normal, ca eu sa merg la lucru, sa vin acasa si sa il astept pana cand vine el... e aiurea.. nu ma scoate la un suc.. la un film.. nu mi.a adus flori niciodata, nu e genul de baiat care sa-si doreasca sa stea cu iubita timpul liber care il are.. in schimb.. e ffff GELOS.. a zis ca daca ma prinde cu vreun baiat.. ma calca cu masina si pe mine si pe respectivul... de ce??? daca nu stie sa imi aprecieze dragostea.. daca nu ma face sa ma simt iubita... relatia noastra e o monotonie totala... m-am saturat!! al 2-e defect... si motivul minciunilor... datorita carora mi.am pierdut increderea in el... este acela ca BAGA BANI LA JOCURILE DE NOROC...pot sa zic ca de cand e cu mine sunt peste cateva mii de euro.. daca nu mai mult... offfff.. nu stiu daca m.am exprimat bn.. dar sper sa fi inteles durerea mea.. nu mai stiu daca il iubesc, poate doar sunt obisnuita cu el... cum sa fac:?? sunt tanara.. vreau sa ma distrez, eu nu imi vad viata alaturi de un barbat ce are ca viciu jocurile de noroc. Ajutati-ma! va multumesc. Mellisa


"imi facea toate poftele" ........."nu ma scoate la un suc"
te hotarasti cum sta treaba?
valivieru96
Postat pe 25 Octombrie 2009 00:22
tu chiar vrei ca viata ta sa se termine aici??? daca are astfel de hobby-uri lasa-l urgent. sunt atatia barbati care stiu sa iubeasca.... si totusi la 22 de ani n-ar trebui sa te legi la ochi.
hai, fuga si distreaza-te cat mai ai timp!
i_andra
Postat pe 25 Octombrie 2009 10:12
draga mea si eu tot 22 de ani am si te sfatuiesc sa il lasi, in primul rand nu o sa poti trai cu un tip foarte gelos si pentru care prietenii sunt mai importanti decat iubita lui, incerca sa vorbesti cu el si remediati situatia asta, daca nu vrea sa inteleaga si nu ajungeti la un compromis lasa-l, pentru ca o sa iti distrugi viata alaturi de el si nu merita, spre ca sfatul meu te-a ajutat cu ceva, pupici si ai grija de tine.
barbuiulia
Postat pe 25 Octombrie 2009 10:12
De la: , la data 2009-10-25 00:07:53 sunt obisnuita cu el... cum sa fac:??


Obisnuinta ?
Orice invat are si dezvat ! Nu stai cu cineva doar din obisnuinta .
Mai greu cu jocurile de noroc...
Daca iti place viata asta ,mergi inainte in aceeasi formula.Daca vrei sa traiesti si sa te bucuri de viata si de tineretea ta , poate ar trebui sa te mai gandesti si la alta varianta
ella_c
Postat pe 25 Octombrie 2009 10:26


Draga mea, nu este tandru asa cum ti-ai dori, nu-ti ofera ceea ce-ti doresti, te simti singura alaturi de el, e dependent de jocurile de noroc si tu nu stii ce sa faci? Pai, hai sa-ti raspund eu dar cu un citat din ceea ce ai scris tu, poate asa vei intelege mai bine ceea ce simti si ce trebuie sa faci mai departe :

"daca nu ma face sa ma simt iubita... relatia noastra e o monotonie totala... m-am saturat!! "

Succes.
valitaxx
Postat pe 25 Octombrie 2009 11:32
De la: , la data 2009-10-25 00:07:53este pentru prima oara cand sunt aici... simt nevoia de a ma descarca.. am nevoie de un sfat din partea celor ce doresc sa mi-l ofere... Am o relatie de 2 ani de zile cu M. el are 31 de ani iar eu 22. e un baiat muncitor, asta mi.a placut de la bun inceput. a fost bn... eram indragostita.. usor usor am inceput sa.l iubesc.aveam tot ce imi doream.. imi facea toate poftele... de vreun an aproximativ. mi-am pierdut increderea in el, mintea si l-am prins.. mintea frumos.. si credea ca o sa.l cred.. am descoperit 2 defecte la el. tot timpul prietenii sunt mai importanti, daca ar putea non-stop sa stea cu ei.. a inceput sa stea in baruri pana noaptea tarziu... lui i se pare un lucru absolut normal, ca eu sa merg la lucru, sa vin acasa si sa il astept pana cand vine el... e aiurea.. nu ma scoate la un suc.. la un film.. nu mi.a adus flori niciodata, nu e genul de baiat care sa-si doreasca sa stea cu iubita timpul liber care il are.. in schimb.. e ffff GELOS.. a zis ca daca ma prinde cu vreun baiat.. ma calca cu masina si pe mine si pe respectivul... de ce??? daca nu stie sa imi aprecieze dragostea.. daca nu ma face sa ma simt iubita... relatia noastra e o monotonie totala... m-am saturat!! al 2-e defect... si motivul minciunilor... datorita carora mi.am pierdut increderea in el... este acela ca BAGA BANI LA JOCURILE DE NOROC...pot sa zic ca de cand e cu mine sunt peste cateva mii de euro.. daca nu mai mult... offfff.. nu stiu daca m.am exprimat bn.. dar sper sa fi inteles durerea mea.. nu mai stiu daca il iubesc, poate doar sunt obisnuita cu el... cum sa fac:?? sunt tanara.. vreau sa ma distrez, eu nu imi vad viata alaturi de un barbat ce are ca viciu jocurile de noroc. Ajutati-ma! va multumesc. Mellisa

Am cunoscut oameni care si-au pierdut casnicia de 5 ani din cauza jocurilor de noroc si nu aveau probleme de alt gen dar asta e o boala si nu a gasit nimeni leacul pana acum . Meriti mai mult de atat si totul depinde de tine . Daca nu il poti schimba sa devina cel de la inceputul relatiei cand aveai totul schimba-l cu altul ! Orice invat are si dezvat . Sa ai o viata implinita !
pasarik69
Postat pe 27 Noiembrie 2009 15:42
Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere, s-ar putea sa nu fie intotdeauna ceea ce doriti sa auziti, dar intotdeauna va fi adevarul.

Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/
Cristinakitty
Postat pe 4 Ianuarie 2010 05:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
divort...? 4 De la: sweety13 19 August 2010 16:07
scorpion 74 De la: Max2 21 Decembrie 2011 14:34
ma despart de toti ca se gandesc la foste... 85 De la: kudika029282 2 Octombrie 2010 13:13
ce sa fac?? 25 De la: alexya_my 6 August 2012 15:37
Ii pot recastiga increderea ?daca da cum? 27 De la: kudikauser112 22 Iulie 2014 07:10