Setari Cookie-uri

Ce sa Fie? Nu mai Inteleg nimic!

Buna fetelor! Am revenit pe teramaul intrebarilor fara raspuns ca sa zic asa...
problema e destul de grava dupa cum cred eu, ultima menstruatie am avut-o pe data de 16 mai 2012, trebuia sa imi vina pe 10 iunie, suntem in 19 iunie si inca nu a venit... sunt sperante mari sa fi ramas insarcinata, dar bine inteles ca am facut si 2 teste de sarcina ca nu aveam cum sa stau asa... dar au iesit negative ina fara de intarzierea cm nu am dureri de sani, dar am niste mici crampe, dar nu dureri ca cele de la menstra, si mai am din cand in cand si stare de voma, uneori nu imi place un anumit miros, insa doar atat... nu stiu ce sa zic! joi ma duc la dr pentru ca trebuie sa stiu ce se intampla cu mine.
insa pana joi as vrea sa aflu parerea voastra!
imi doresc mult un bebe si sper sa fie de data asta! va pup!
andreeaBMA
Postat pe 19 Iunie 2012 15:18
De la: andreeaBMA, la data 2012-06-19 15:18:28Buna fetelor! Am revenit pe teramaul intrebarilor fara raspuns ca sa zic asa...
problema e destul de grava dupa cum cred eu, ultima menstruatie am avut-o pe data de 16 mai 2012, trebuia sa imi vina pe 10 iunie, suntem in 19 iunie si inca nu a venit... sunt sperante mari sa fi ramas insarcinata, dar bine inteles ca am facut si 2 teste de sarcina ca nu aveam cum sa stau asa... dar au iesit negative ina fara de intarzierea cm nu am dureri de sani, dar am niste mici crampe, dar nu dureri ca cele de la menstra, si mai am din cand in cand si stare de voma, uneori nu imi place un anumit miros, insa doar atat... nu stiu ce sa zic! joi ma duc la dr pentru ca trebuie sa stiu ce se intampla cu mine.
insa pana joi as vrea sa aflu parerea voastra!
imi doresc mult un bebe si sper sa fie de data asta! va pup!



Cel mai bun sfat este acela de a te prezenta la controlul de specialitate!!!Testele de sarcina nu sunt concludente ,deasemenea,tot dorindu-ti un bebe,exista posibilitatea sa-ti induci starile,pe care le da o posibila sarcina,,,deci mergi la medic!!!Este singurul in masura sa-ti confirme sau infirme o eventuala sarcina!!!
MissRainbow
Postat pe 19 Iunie 2012 15:42
De la: andreeaBMA, la data 2012-06-19 15:18:28Buna fetelor! Am revenit pe teramaul intrebarilor fara raspuns ca sa zic asa...
problema e destul de grava dupa cum cred eu, ultima menstruatie am avut-o pe data de 16 mai 2012, trebuia sa imi vina pe 10 iunie, suntem in 19 iunie si inca nu a venit... sunt sperante mari sa fi ramas insarcinata, dar bine inteles ca am facut si 2 teste de sarcina ca nu aveam cum sa stau asa... dar au iesit negative ina fara de intarzierea cm nu am dureri de sani, dar am niste mici crampe, dar nu dureri ca cele de la menstra, si mai am din cand in cand si stare de voma, uneori nu imi place un anumit miros, insa doar atat... nu stiu ce sa zic! joi ma duc la dr pentru ca trebuie sa stiu ce se intampla cu mine.
insa pana joi as vrea sa aflu parerea voastra!
imi doresc mult un bebe si sper sa fie de data asta! va pup!



mergi la un medic sa iti confirme el ca intr-adevar nu esti insarcinata, dupa care iti recomand sa faci o cura de minim 3 luni cu Femicur. sunt niste pastile din plante, le gasesti in farmacii, nu sunt scumpe si au ca efect reglarea menstruatiei, eliminarea PMS, are si niste beneficii in cazul sanilor. gasesti prospectul pe net daca vrei sa-ti faci o idee. aa, si daca ai dureri in perioada menstruatiei, poti sa-ti iei adio de la ele ;)
irina_v2011
Postat pe 1 Iulie 2012 20:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand Infacol produs in Anglia! 3 De la: infacol 7 Noiembrie 2009 20:56
am rh neg si vreau inca un copil 12 De la: healthy006834 31 Octombrie 2009 14:16
refacerea celulei renale!!! 14 De la: healthy010963 3 Octombrie 2015 23:51
SALINA ARTIFICIALA 1 De la: office_salinasusesi_ro 14 Februarie 2010 21:34
infacol (impotriva colicilor) - 25 ron 2 De la: healthy008368 21 Decembrie 2009 11:58