Setari Cookie-uri

Fetelor a incercat cineva Photoderm Autobronzant Bioderma?

M-ar tenta sa-l incerc doar ca mi-e foarte teama ..am o piele extrem de alba si in plus am avut o experienta foarte neplacuta cu "Laptele autobronzant hidratant" de la Avene. Pe langa faptul ca lasa pete, mainile mi s-au facut pur si simplu portocalii, se ia pe haine, iar atunci cand a inceput sa se duca efectul ramaneau niste dare extrem de inestetice...
Photoderm Autobronzant Bioderma cum se comporta? Se aplica uniform?Arata inestetic pe maini?Cam cat de des il aplicati? Ma intereseaza foarte mult cum arata pielea atunci cand incepe sa se duca efectul... Se ia pe haine?
kudika_8469
Postat pe 26 Iulie 2012 14:15
Foarte mult timp am folosit toate genurile de autobronzante... si toate lasa acea tenta galbuie, nu foarte estetica,plus ca trebuia aplicat vre-o trei zile la rand pt. a obtine o nuanta suficient de intensa ca sa ma multumeasca.
Tot acest 'chin' a durat pana mi-am achizitionat o sticla cu solutie organica... (nu se gaseste in magazine!) si chiar se poate aplica si fara aceea aparatura speciala din saloane, eu de exemplu aplic solutia respectiva cu o simpla pensula... Operatiunea o fac seara, iar a doua zi ma trezesc cu un bronz 'de mare',superb si imtens! bineanteles am ales solutia respectiva cu o concentratie mare...
Acum,sincer,daca cineva mi-ar oferi gratis autobronzante,le-as refuza pur si simplu!...
Acest comentariu nu este tocmai la subiect,este pentru a-ti face doar o idee.....
___906
Postat pe 28 Iulie 2012 00:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cerere 2 De la: negrul_de_serviciu 4 Octombrie 2010 11:33
Cum ne bronzam? 24 De la: office_salinasusesi_ro 27 Februarie 2010 09:17
GENE FALSE FRUMOASE 11 De la: alexa_ph 6 Iulie 2011 17:08
Extensii gene permanente fir cu fir... 46 De la: kudika_491 7 Martie 2012 13:38
Buna ziua! 4 De la: ioanabobocea 18 Noiembrie 2009 21:27