Setari Cookie-uri

Friends with benefits?!

Cred ca exista persoane pe aici care au vazut filmul "Friends with benefits" si s-au strambat la ideea filmului in sine.Asa ma gandeam si eu,asta pana cand mi s-a intamplat in viata reala...
Tipul in cauza este un pusti de fapt,dar la 17 ani pot spune ca are tot ce cauti la un baiat.Diferenta dintre noi nu este mare,eu am 21 de ani...Il cunosteam de mult,de cand era un copilas,era un dulce,si o vreme a fost cu o amica de a mea..Nu-mi aduc aminte excat cum a inceput totul ,stiu ca dansam pe o melodie in club si ne-am trezit ca ne sarutam.Initial,am vrut o relatie amandoi,dar pur si simplu dupa 2 saptamani am realizat ca nu eram pe aceeasi lungime de unda Am intrerupt legatura pentru o perioada pana cand,total intamplator ,ne-am revazut.Chimia dintre noi era coplesitoare,asa ca a urmat o seara uimitoare.Pe plan sexual,ne completam uimitor...Asta se intampla in urma cu ceva luni,si am impresia ca nu pot opri toata incurcatura asta..Mai grav e ca ne intalnim chiar si daca aveam parteneri,ceea ce nu mai este de inteles..
Nu am scris aici ca sa ma plang,sau sa cer un sfat,as dori insa sa stiu daca a mai trecut cineva prin asa ceva si cum s-a finalizat totul!La urma urmelor,nu pot vorbi cu nimeni despre asta!

kudika_8080
Postat pe 30 Septembrie 2012 13:43
Raspunde-ti, punandu-te in locul mamei lui!
rondina
Postat pe 30 Septembrie 2012 13:48
De la: kudika_8080, la data 2012-09-30 13:43:15Cred ca exista persoane pe aici care au vazut filmul "Friends with benefits" si s-au strambat la ideea filmului in sine.Asa ma gandeam si eu,asta pana cand mi s-a intamplat in viata reala...
Tipul in cauza este un pusti de fapt,dar la 17 ani pot spune ca are tot ce cauti la un baiat.Diferenta dintre noi nu este mare,eu am 21 de ani...Il cunosteam de mult,de cand era un copilas,era un dulce,si o vreme a fost cu o amica de a mea..Nu-mi aduc aminte excat cum a inceput totul ,stiu ca dansam pe o melodie in club si ne-am trezit ca ne sarutam.Initial,am vrut o relatie amandoi,dar pur si simplu dupa 2 saptamani am realizat ca nu eram pe aceeasi lungime de unda Am intrerupt legatura pentru o perioada pana cand,total intamplator ,ne-am revazut.Chimia dintre noi era coplesitoare,asa ca a urmat o seara uimitoare.Pe plan sexual,ne completam uimitor...Asta se intampla in urma cu ceva luni,si am impresia ca nu pot opri toata incurcatura asta..Mai grav e ca ne intalnim chiar si daca aveam parteneri,ceea ce nu mai este de inteles..
Nu am scris aici ca sa ma plang,sau sa cer un sfat,as dori insa sa stiu daca a mai trecut cineva prin asa ceva si cum s-a finalizat totul!La urma urmelor,nu pot vorbi cu nimeni despre asta!




Da,chimiile nascute in amor ,sunt ravasitoare,dar ca fiecare chimie spontana,,poate fi contracarata prin altfel de proceduri!!!Pentru tine poate fi un plus de experienta,ca sa poti compara sexul facut cu un minor,cu cel practicat cu un matur!!Pustiul in sine,,este un imberb,,si pentru el este acumulare de vechime in munca,doar este un viitor barbat!!Ce pot sa-ti spun,,,sa opresti chimia??Daca poti,,incheie acest experiment ,aflat la stadiu de eprubeta,caci,,daca o sa-l dezvolti,,nu va fi bine!!!
kudika_15804
Postat pe 30 Septembrie 2012 13:55
Sa zicem ca am patit ceva asemanator(doar ca nu cu minor).Eu31,el 26ani.Ne-am intalnit in concediu si am descoperit ca aveam cam aceleasi slujbe,deci am inceput sa facem proiecte impreuna pt servici.El a fost cel care si-a dat seama primul de acea chimie..apoi am inceput s-o simt si eu.A fost o chestie ciudata,vorbeam despre chestii de servici dar simteam un fel de comunicare mai deosebita,cumva dincolo de cuvinte..era ca si cum ziceam ceva in cuvinte si altceva prin gesturi,privire...fff ciudat.Am fost atrasi unul de altul chiar daca stim ca o relatie nu e posibila,cel putin nu una din asta pe plan social..Am ramas un fel de prieteni-mai avem impreuna activitati ce tin de servici,simtim in continuare acelasi lucru,stim de sentimentele astea si nu ne mai luptam cu ele,dar in acelasi timp el are o iubita, eu o relatie.Impreuna oricum nu putem fi si nici nu mi-as dori-dar am cautat mult sa imi dau seama ce fel de compatibilitate e(nu e nici sexuala)..e un fel de atractie ff interesanta.
kudika_19327
Postat pe 25 Octombrie 2012 21:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
singura de valentine's day 7 De la: Macika00 16 Februarie 2014 08:18
cum sa treci peste o iubire mare...? 378 De la: yumy 30 August 2010 09:54
Tatal isi atinge fiica, ce e de facut? 69 De la: Lisssa 11 Octombrie 2009 12:46
chiar vreau sa mor???chiar nu mai am loc in viatza asta ? 49 De la: babydoll_didy 8 Aprilie 2010 17:34
Cum sa-l fac sa ma parasesc? 25 De la: Jeo21 18 Aprilie 2013 11:36