Setari Cookie-uri

buna!

exact acum o saptamana mi-am facut operatie de tip lasik la ambii ochi,la dr.mihai pop de la vision clinic. Eu am avut miopie de -3,75 la ambii ochi..dupa operatie mi-au lacrimat putin ochii si desi ma pregatisem psihic sa infrunt anumite neplaceri dupa trecerea anesteziei nu am simtit absolut nimic! nu m-a deranjat lumina,nu am lacrimat..insa noaptea,inainte sa adorm simt ceva in ochiul drept,ca si cand mi-ar fi intrat un fir de par..nu am dat atentie acestui lucru..mai devreme putin,m-am uitat in oglinda cu atentie si am observat o linie fina aproape ca un fir de par si asta am crezut ca este,insa analizand mai bine semana cu o lentila de contact care se plimba pe globul ocular si ma deranjeaza cand inchid ochiul..la un moment dat a disparut si nu am mai simtit-o? ce poate fi? :( oare este capacelul acela indepartat pt a fi aplicat laserul?sunt f.ingrijorata,de-a dreptul disperata,nu mi dau seama ce poate fi :( astept raspunsurile voastre
kudika_17603
Postat pe 5 Octombrie 2012 01:28
De la: kudika_17603, la data 2012-10-05 01:28:08exact acum o saptamana mi-am facut operatie de tip lasik la ambii ochi,la dr.mihai pop de la vision clinic. Eu am avut miopie de -3,75 la ambii ochi..dupa operatie mi-au lacrimat putin ochii si desi ma pregatisem psihic sa infrunt anumite neplaceri dupa trecerea anesteziei nu am simtit absolut nimic! nu m-a deranjat lumina,nu am lacrimat..insa noaptea,inainte sa adorm simt ceva in ochiul drept,ca si cand mi-ar fi intrat un fir de par..nu am dat atentie acestui lucru..mai devreme putin,m-am uitat in oglinda cu atentie si am observat o linie fina aproape ca un fir de par si asta am crezut ca este,insa analizand mai bine semana cu o lentila de contact care se plimba pe globul ocular si ma deranjeaza cand inchid ochiul..la un moment dat a disparut si nu am mai simtit-o? ce poate fi? :( oare este capacelul acela indepartat pt a fi aplicat laserul?sunt f.ingrijorata,de-a dreptul disperata,nu mi dau seama ce poate fi :( astept raspunsurile voastre



Ia legatura cu medicul ,care te-a operat si explica-i situatia ivita,este singurul, in masura sa te ajute cu o explicatie veridica si obiectiva.
kudika_15804
Postat pe 5 Octombrie 2012 07:54
De la: kudika_15804, la data 2012-10-05 07:54:05
De la: kudika_17603, la data 2012-10-05 01:28:08exact acum o saptamana mi-am facut operatie de tip lasik la ambii ochi,la dr.mihai pop de la vision clinic. Eu am avut miopie de -3,75 la ambii ochi..dupa operatie mi-au lacrimat putin ochii si desi ma pregatisem psihic sa infrunt anumite neplaceri dupa trecerea anesteziei nu am simtit absolut nimic! nu m-a deranjat lumina,nu am lacrimat..insa noaptea,inainte sa adorm simt ceva in ochiul drept,ca si cand mi-ar fi intrat un fir de par..nu am dat atentie acestui lucru..mai devreme putin,m-am uitat in oglinda cu atentie si am observat o linie fina aproape ca un fir de par si asta am crezut ca este,insa analizand mai bine semana cu o lentila de contact care se plimba pe globul ocular si ma deranjeaza cand inchid ochiul..la un moment dat a disparut si nu am mai simtit-o? ce poate fi? :( oare este capacelul acela indepartat pt a fi aplicat laserul?sunt f.ingrijorata,de-a dreptul disperata,nu mi dau seama ce poate fi :( astept raspunsurile voastre



Ia legatura cu medicul ,care te-a operat si explica-i situatia ivita,este singurul, in masura sa te ajute cu o explicatie veridica si obiectiva.


Aceeasi recomandare i-o fac si eu!
kudika_10817
Postat pe 5 Octombrie 2012 10:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Radiologia periculoasa??? 2 De la: Narcisa_tesfio 11 Septembrie 2010 19:46
Noul Messenger 4 De la: eu_ovidiu 28 Iunie 2011 02:56
STIE CINEVA DESPRE ACIDUL HIALURONIC CAT DE EFICIENT ESTE ?MAI ALES PT RIDURI 23 De la: nicolicea 3 August 2016 16:10
CHISTURI MAMARE 13 De la: dusa 10 Octombrie 2011 17:55
gel antireumatic 7 De la: dobrita1 11 Martie 2013 15:59