Setari Cookie-uri

Orgasm la Masaj, la Coafor si la Cosmetica..

Stiu ca multe fete se plang ca este foarte dificil sa ajunga la orgasm.

Paradoxal, eu am o alta "problema" sa-i spun..

Ma excita foarte repede cand cineva ma atinge in anumite zone chiar daca gestul respectiv nu are nici cea mai mica conotatie sexuala si chiar daca este vorba de o femeie.

Sa va dau cateva exemple, ca sa fiu mai explicita..

Merg cam 1 data pe saptamana la masaj pentru tonifiere, relaxare etc. Maseuza este o tipa.. Cand sunt relaxata si am o stare sufleteasca buna, am orgasm in timpul sedintei de masaj. Va dati seama cat de penibil ma simt fata de maseuza pentru ca mi-e foarte greu sa ma abtin sa nu ma tradeze gesturile..

Cam aceeasi poveste mi s-a intamplat si la coafor si la cosmetica.

Am citit pe net ca poate fi o boala, o problema a sistemului nervos.

Sincera sa fiu, nu sunt foarte ingrijorata pentru ca, evident, e placut dar as fi curioasa daca mai sunt fete care au simtit/ trait astfel de 'intamplari"


kudika_22303
Postat pe 29 Noiembrie 2012 15:59
Zau? Hai ca e prea de tot! In loc sa topai de bucurie, tu te vaiti.
Rebekka_
Postat pe 29 Noiembrie 2012 16:26
De la: kudika_22303, la data 2012-11-29 15:59:03Stiu ca multe fete se plang ca este foarte dificil sa ajunga la orgasm.

Paradoxal, eu am o alta "problema" sa-i spun..

Ma excita foarte repede cand cineva ma atinge in anumite zone chiar daca gestul respectiv nu are nici cea mai mica conotatie sexuala si chiar daca este vorba de o femeie.

Sa va dau cateva exemple, ca sa fiu mai explicita..

Merg cam 1 data pe saptamana la masaj pentru tonifiere, relaxare etc. Maseuza este o tipa.. Cand sunt relaxata si am o stare sufleteasca buna, am orgasm in timpul sedintei de masaj. Va dati seama cat de penibil ma simt fata de maseuza pentru ca mi-e foarte greu sa ma abtin sa nu ma tradeze gesturile..

Cam aceeasi poveste mi s-a intamplat si la coafor si la cosmetica.

Am citit pe net ca poate fi o boala, o problema a sistemului nervos.

Sincera sa fiu, nu sunt foarte ingrijorata pentru ca, evident, e placut dar as fi curioasa daca mai sunt fete care au simtit/ trait astfel de 'intamplari"





Opinie legata de subiect--nu ai activitate sexuala destul de intensa,astfel incat sa nu ai asemenea reactii la atingeri fizice!!!Poate fi si ceva la nivel de excitatie nervoasa,dar se poate stapani,tine sub control!!!Desfasoara-te, in ambientul potrivit,cat poti de mult si toate aceste neplaceri vor disparea!!!
kudika_15804
Postat pe 29 Noiembrie 2012 16:38
De la: kudika_20884, la data 2012-11-29 16:26:32Zau? Hai ca e prea de tot! In loc sa topai de bucurie, tu te vaiti.


Da ma bucur dar daca ai fi vazut fata maseuzei cand am inceput sa respir mai greu etc.. ti-ai fi pus si tu aceasta problema..:D ca sa nu mai zic ca s-a intamplat si cu un tip la masaj dar daca povestesc asta trebuie sa pun cerculetul rosu

Oricum, nu ma vait.. prea tare, eram doar curioasa
kudika_22303
Postat pe 29 Noiembrie 2012 17:11
Fata draga, carpe diem!

Eii na, cerc sau bulina...important ii sa nu-ti faci atatea pr.
Rebekka_
Postat pe 29 Noiembrie 2012 17:15
:)))) chiar ma gandeam ca am nevoie de-un masaj cand plec de la birou
kudika_22303
Postat pe 29 Noiembrie 2012 17:25
;) & ;))
Rebekka_
Postat pe 29 Noiembrie 2012 17:29
Parerea pe care mi-ai lasat-o este doar una singura si anume ca esti bisexuala si-ti plac jocurile erotice in grup!
Si totusi, de ce crezi ca ne-ar interesa trairile tale de acest gen aici, incearca pe un site cu profil, unde toti cauta sex si alte cele...
rondina
Postat pe 29 Noiembrie 2012 19:35
De la: rondina, la data 2012-11-29 19:35:38Parerea pe care mi-ai lasat-o este doar una singura si anume ca esti bisexuala si-ti plac jocurile erotice in grup!
Si totusi, de ce crezi ca ne-ar interesa trairile tale de acest gen aici, incearca pe un site cu profil, unde toti cauta sex si alte cele...


:))) Cred ca in seara asta sunt de acord cu tot ce spui tu :))
nathi
Postat pe 29 Noiembrie 2012 19:36
De la: rondina, la data 2012-11-29 19:35:38Parerea pe care mi-ai lasat-o este doar una singura si anume ca esti bisexuala si-ti plac jocurile erotice in grup!
Si totusi, de ce crezi ca ne-ar interesa trairile tale de acest gen aici, incearca pe un site cu profil, unde toti cauta sex si alte cele...



Tanara noastra se afla pe un palier al excitarii excesive,este incarcata hormonal,atat cu dorinta de a face sex cu seful ei,cat si cu iubitul ei,nivelul hormonal ridicat rasfrangandu-se in acele orgasmuri declansate la cea mai mica atingere,fie de barbat sau femeie!!!S-ar putea sa aiba orientari bisexuale,dar sunt convinsa ca ea nu se elibereaza complet in timpul actului sexual sau este hiperactiva din acest punct de vedere.
kudika_15804
Postat pe 29 Noiembrie 2012 19:44
De la: kudika_15804, la data 2012-11-29 19:44:00
De la: rondina, la data 2012-11-29 19:35:38Parerea pe care mi-ai lasat-o este doar una singura si anume ca esti bisexuala si-ti plac jocurile erotice in grup!
Si totusi, de ce crezi ca ne-ar interesa trairile tale de acest gen aici, incearca pe un site cu profil, unde toti cauta sex si alte cele...



Tanara noastra se afla pe un palier al excitarii excesive,este incarcata hormonal,atat cu dorinta de a face sex cu seful ei,cat si cu iubitul ei,nivelul hormonal ridicat rasfrangandu-se in acele orgasmuri declansate la cea mai mica atingere,fie de barbat sau femeie!!!S-ar putea sa aiba orientari bisexuale,dar sunt convinsa ca ea nu se elibereaza complet in timpul actului sexual sau este hiperactiva din acest punct de vedere.

E si asta o stare patologica, ca sa n-o numesc nimfomana sau dependenta de sex....
rondina
Postat pe 29 Noiembrie 2012 19:48
De la: rondina, la data 2012-11-29 19:48:58[quote name='
E si asta o stare patologica, ca sa n-o numesc nimfomana sau dependenta de sex....



Da,poate fi numita si astfel!!!!! Buna seara,Rondina!!!!
kudika_15804
Postat pe 29 Noiembrie 2012 20:01
De la: kudika_15804, la data 2012-11-29 20:01:41
De la: rondina, la data 2012-11-29 19:48:58[quote name='
E si asta o stare patologica, ca sa n-o numesc nimfomana sau dependenta de sex....



Da,poate fi numita si astfel!!!!! Buna seara,Rondina!!!!

Seara buna Miss!
rondina
Postat pe 29 Noiembrie 2012 20:03
De la: kudika_22303, la data 2012-11-29 15:59:03Stiu ca multe fete se plang ca este foarte dificil sa ajunga la orgasm.

Paradoxal, eu am o alta "problema" sa-i spun..

Ma excita foarte repede cand cineva ma atinge in anumite zone chiar daca gestul respectiv nu are nici cea mai mica conotatie sexuala si chiar daca este vorba de o femeie.

Sa va dau cateva exemple, ca sa fiu mai explicita..

Merg cam 1 data pe saptamana la masaj pentru tonifiere, relaxare etc. Maseuza este o tipa.. Cand sunt relaxata si am o stare sufleteasca buna, am orgasm in timpul sedintei de masaj. Va dati seama cat de penibil ma simt fata de maseuza pentru ca mi-e foarte greu sa ma abtin sa nu ma tradeze gesturile..

Cam aceeasi poveste mi s-a intamplat si la coafor si la cosmetica.

Am citit pe net ca poate fi o boala, o problema a sistemului nervos.

Sincera sa fiu, nu sunt foarte ingrijorata pentru ca, evident, e placut dar as fi curioasa daca mai sunt fete care au simtit/ trait astfel de 'intamplari"


esti penibila,,si cele care au ramas sa comenteze ,,peripetiile,tale la fel de penibile
kudika_22056
Postat pe 29 Noiembrie 2012 20:06
Scarface, ai ora? Fix_a
Rebekka_
Postat pe 29 Noiembrie 2012 20:07
ha

ti-am citit si celalalt topic,cu seful
esti atat de disperata dupa el incat orice atingere te duce cu gandul la el
de aia patesti asa ceva
Ame_li
Postat pe 29 Noiembrie 2012 20:17
De la: kudika_20884, la data 2012-11-29 20:07:31Scarface, ai ora? Fix_a
da n ai vzt ca mi se scoala la ore fixe
kudika_22056
Postat pe 29 Noiembrie 2012 20:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cat de des o faceti? 86 De la: mickyyo_parintele 13 Mai 2009 16:27
De ce ma atrag mamicile? 10 De la: Erikvanderty 20 Februarie 2016 13:24
frica de sex 34 De la: kudika178100 11 Iunie 2010 12:33
Cel mai ciudat/interesant/incitant/ loc unde ati facut sex 16 De la: yumalai 14 Mai 2009 20:56
Sex pe bani :D 404 De la: cristiana_cris 24 Iulie 2009 10:31